Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

shaarka
26. jún 2009

pipi, alex to kdesi vyssie pisala na moju ziadost 😉

alex
26. jún 2009

pipi no vytvárala som protilátky proti spermiám a v centre sme mali zlý spermiogram, ale to potom, čo mal 40 teploty, inak nič, čo by bránilo otehu.

vierka
26. jún 2009

alex - ciselko som uz chvalila, je kraaaaaasne 😀

baby jasne, nahrnte sa do CAR-ov a povedzte, ze potrebujete surne vypisat ziadost, ze nech vam ju len vypisu, ze uz ich nebudete otravovat zo samotnym vykonom, lebo ten uz potrebovat nebudete 😀 😀 😀

snecka
26. jún 2009

No ja saa picnem, Alex milacik, božinku gratulujem, zlaticko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Krása nádhera úžas úchvat
Ahojte kočiny uf,
som tu, dnes som si bola po Gonal, u nás sa zázrak nekonal aj ked mi prisiel menzes na poslednu chvilu, tak som trosku dufala no a nic, ale ja si samozrejme pojdem po 14 dňoch po dvojky do Heliosu 😵
Inak ten dekac mi uz ide von krkom, štípe ako fras, od zajtra pichám 150IU Gonalu, čiže dve inj. naraz, budem ako nadopovaná veverička 😀., na kontrolu idem vo štvrtok, podam info o stave mojich vajcuchov.
Všetky Vás ľubkam papapapa 😉

alex
26. jún 2009

sneci ďakujem, držím moc palce, aby si sa pridala.

vierka
26. jún 2009

snecka - to nevadi ze sa zazrak nekonal, u teba bude zazrak v tom, ze nam tak o tri tyzdne povies, ze cakas dvojicky 😉 😀 mojka, stimulaciu urcite zvladnes, ty si silna zenska, dokazes to,... ja som mala sice len kratky protokol, ale ty ten dlhy zvladnes bez problemov... drzim vsetky palce co momentalne mam tvojim vajcuchom a urcite to pojde ako po masle 🙂

pipimiska
26. jún 2009

alex,a ty si vytvarala protilatky,aaa aj tak si ostala tehu?liecila si to nejak?lebo mne zruba pred mesiacom oznamili,ze tiez vytvaram protilatky proti spermijkam ...

anjelinka
26. jún 2009

Ahojte moje,

alexik, to cislo je krasne...nebudu to dvojky? 😅 😅 😅 😅

Nellusik, veru, uz sme tu zostali len ty a ja...lebo snecka to uz ma iste...dufam, ze vy sa s lubinom dockate co nevidiet a u nas, ked prehrmi nadobro, tak mozno sa dockame aj my 😉 😉

alex
27. jún 2009

pipi vôbec nijako sme to neliečili. Ja som už bola naozaj zmierená s IVF.

vierka
27. jún 2009

pipimiska - mne moj gynekolog povedal, ked moj hlien sa tiez nespraval priatelsky k mangelovim plavcom, ze to je stav, ktory sa moze menit... mozem sa ten hlien takto spravat dlho, alebo len nejaky cas a potom uz nemusi... ze aj pri takomto niecom tam nadej otehu prirodzene, len clovek nikdy nevie ako dlho to bude trvat a ci sa ten zazrak stane 😒

nellie_
autor
28. jún 2009

Ahojte... 😵
jej anjelik...teba tu tak velmi rada vidim...a aku mas super fotečku 😵 😵 😵
no verim, ze coskoro uz aj my budeme tehule nech tuto temu premenujeme na tehulkovsku 😵 😵 😵

snecinka veru ty si silna a jasne ze zvladnes "pichackovu story" 😉 😉 😉 a o 3 tyzdne si tu dalsia tehula, nejak sa nam to tu riadne roztehulkovalo, co je uplne super... 😵 😵 😵 😵

my sme asi znova presvihli ovu 😅 ale nevadi, teraz sa nam nejak nedari byt spolu v spravnom case..ale nevadiii aj taka snazilkovska pauza po vsetkych tych mesiacoch nie je na zahodenie 😉 😎 😎

vierka
29. jún 2009

caute babulky....

tak aky ste mali vikend??? ja som si konecne kupila vacsiu podprsku, ale taka velkost, ze amen gloria, ked to este poraste, tak vazne neviem kam to budem davat 😝 😀

alex - dneska straaaaaasne moc drzim palce na utz, potom daj vediet hned ako ste dopadli!!! 😀

nellie_
autor
29. jún 2009

ahoj vieri 😉

no to si potom zošijes 2 padaky a budes ich nosit ako podprdu.. 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
autor
29. jún 2009

aj ja dnes myslim na alexku... to bude urcite take krasne ten prvy uzv... 😵 😵 😵 😵

vierka
29. jún 2009

nelie - no jedine... ved teraz uz ma velkost G ako GIGA 😀 ale predavacka ma ubezpecila, ze maju az velkost K... asi K ako KAMION, alebo Katastrofa... alebo Kam s tym??? 😀 😀 😀 a potom uz asi jedine to P ako Padaky 😀

urcite to bude pre nu velky zazitok a ja sa uz neviem dockac co nam napise 😝

nellie_
autor
29. jún 2009

vieri ze giga a katastrofa 😀 😀 😀 😀 😀
si ma pobavila hned zrana... 😀

no ja sa na to tesim ako sa mi raz moje B-ako bobulky zvacsia a budem mat plny dekolt konecne 😀 😀
ved mozes byt pysna ze si taka Pamela.. 😎 😎 😎 😎

shaarka
29. jún 2009

caute tehule a coskorotehule 🙂 prajem pekny den 😵

nellie_
autor
29. jún 2009

aho shaari... 😵 😵 😵 😵
no ako? pregnyl si si uz davala pichat tento cyklus ci este nie???

ja mam asi dnes ovulu mam taky pocit teda... 😎 ale prd makovy z toho - drahy je v anglicku a dojde az v stredu.... 😅 😅 dalsia snazilkovska pauza 😀 😀

shaarka
29. jún 2009

hej, citala som o pauze. ale ved to aj dobre padne, nie? 🙂
hej, ja som mala pregnyl tento cyklus uz 2.x a rovno dvojity. a prd z toho. napisala by som to aj skaredsie. 😠

nellie_
autor
29. jún 2009

shaari do kelu tam... verim ze to nastve.. 😒 😒 😒
a ty si sa s doktorkou aj bavila, ze ako je to mozne ze na pregnyl nereagujes??? tebe akoze vôbec ten folik nepraskne ci ako?? ale zas keby nepraskne, tak to by sa ti asi cysta vytvorila nie?? 😕 😕

mne ta pauza plne vyhovuje...uz sa vlastne asi treti mesiac skoro vôbec nesnazime aj to centrum sme z jesene presunuli az na buduci rok..povedali sme si ze dost bolo nervakov... a som v totalnej psychickej pohodicke teraz... 🙂 🙂 🙂 🙂
tento cyklus uplne posledny krat meriam a tvarilo sa mi to nejak anovulakovo tak som si od vcera nasadila utrogestan, lebo teraz musim dostat MS toho 11.7. pretoze 17.7. ideme na dovolenku tak som zas bola rano troska oblbnuta - ja toho utrosa neznasam 😀 😀 😀 😀 ale prezijem... a od buduceho cyklu uz absolutne nemeram.. 😎 😎 😎

shaarka
29. jún 2009

fiiiiiiiiiiiha!!! super plany, drzim palce. nech vyjde dovca a tak 😉 😵 😵 😵
s Dr sme sa nebavili, este som tam nebola. ale pozerala neveriaco na graf, ked som dosla minule, ze pregnyl nezabral. tak bez slova pichla dvojity. a ked jej aj toto poviem, asi ma pekne vypoklonkuje do centra. uz minule sa vyhrazala (2.x) 😀 😀 😀

nellie_
autor
29. jún 2009

no ja sa na tu dovolenku uz tak tesiiiim..ideme prvy krat so segrou a jej frajerom...tak sa tesim ako budeme so segrou vylihovat na plazi 😎 😎 😎

a ved podla mna by si to mala najlepsie riesenie to centrum.. 😉 ved ty ani nemusis az tak daleko cestovat teda ak si priamo Kosicanka tak to mas rovno pod nosom 😉
mna odradzalo to ze najblizsii CAR je od nas 100 km... 🙄 🙄
a tam by ti urcite nasadili liecbu aku ti treba 😉 🙂

shaarka
29. jún 2009

1. liecba = peniaze
2. liecba = decko skor, ako si na tu myslienku MM zvykne
😀 😀 😀

nellie_
autor
29. jún 2009

shaari ze decko skôr ako si zvykne...ty si expertka 😀 😀 😀 😀 😀
ale ano beriem ze financne je to zaberak.... 😒
my teraz finisujeme s prerabkami a proste tiez sme dost vystaveni financne... 😒

alex
29. jún 2009

ahojte kočky, tak UZV sa nekonal, ani prehliadka. Doky povedal, že podľa výsledkov je to normálne tehu,
takže nebol dôvod ma pozerať. Termín mám 25.2.2010 +- 2 týždne. Sestrička mi zobrala 6 skúmaviek krvi a
zajtra si idem pre knižku, kde sa dohondeme na prvej poradni a ultrazvuku 😵

shaarka
29. jún 2009

a ako sa sprava plodic? je milsi? uz sa ozral? 😀

nellie_
autor
29. jún 2009

alex, tak bude uzv nabuduce 😵 😵 😵 😵 😵
jej ze tehu knizku to je super... 😵 😵 😵 😵

alex
29. jún 2009

shaari no milší, ako kedy, ale snaží sa. A ožral sa už 3x 😀 vlasne ožratý bol len raz v sobotu, ale oslavoval to už 3x.

nellie, no len nech je už to nabudúce 😀

nellie_
autor
29. jún 2009

alex ved to musi riadne oslavit, to neni len tak 😀 😀 😀 😀 😀
to aj moj sa chysta ze jak sa ozere ked to konecne vyjde... 😀 😀 😀 😀 😀
co uz s nimi no - chlapi 😀 😀

a urcite ti to rychlo ubehne a bude to nabuduce 😉 ty ale ze 6 skumaviek to ta teda riadne vycicali 😅

alex
29. jún 2009

no veď mi ruka omodrela normálne 😖
Hej, chlapi... Muž sa stašne teší, však dnes išiel so mnou aj k lekárovi a išiel neskôr do práce, len aby som
nešla sama.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre