Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
27. júl 2009

polesuvka - no ale urcite na to myslis ked po detoch tak tuzite... ja viem ze tebe to moze prist, ze na to tak nemyslis, ale je to ine... nam napriklad doki povedal ze jedine umele oplodnenie, tak som to vypustila vtedy uuuuplne z hlavy a vobec nemyslela na babo ani na to ze sa to podari, sme behali a vybavovali papiere a vtedy sa podarilo...
clovek sa musi od toho dost odosobnit a to je tazke ked po tom clovek tak velmi tuzi... a nejde len o milovanie "na pockanie" ale tak celkovo na to clovek vtedy mysli...

katika82
27. júl 2009

no treba vyskúšať naozaj všetko. ja som si tie kvapky objednala z netu v lekárni ich nemali ale keby som chcela tak mi ich objednajú.ale takto som ich mala lacnejšie.

netreba strácať nádej a skúšať ale s mierou

alex
27. júl 2009

ahojte kočky,

sneci zlatko nezúfaj ešte, kým ti nepovedia z krvičky že je to negat. stále je tam šanca.

katika82
27. júl 2009

ahoj alex, akooo???

vierka
27. júl 2009

snecka - a dneska dokonca dve baby ktore mali pred druhym IVF oznamili, ze otehu prirodzene, ako ja - takzeee to chce vela vieri 😉

katika82
27. júl 2009

to fakt vieri?? no ja hovorím že tento rok je stvorený na plodenie detí. normálne plodný ako jablone. 😀

baby skúšajte o sto dušu fakt.

sirell
27. júl 2009

snecka, zatial nezufaj, ja som cca na 10 den po ET zacala krvacat, test tiez negativny, som si aj porevala, ale isla som na krv a vysledok bol pozitivny a dnes som mamou 2 rocnej slecny.

asshanti
27. júl 2009

Plne suhlasim s katikou a dufam, ze coskoro nam vsetkym pri nicku budu svietit tie vytuzene tt a krasne budu pribudat !!! 🙂 🙂 🙂

Ja sa uz neviem dockat buduceho tyzdna, kedy pojdem k mojmu dokimu, aby ma ubezpecil, ze je vsetko ok... Dufam, ze ano... 😵

katika82
27. júl 2009

ass juj to je ten najkrajší zážitok ked vidíš drobca v plnej kráse to už bude aj veľký dosť takže pekne všetko rozoznať. ja si to dvd zo včera púšťam stále taký je tam krásny náš drobček

asshanti
27. júl 2009

Ja by som mala byt cca v osmom tyzdni, tu mi hodilo uz deviaty, neviem... Pred dvoma tyzdnami to bola len taka mala, ale mila, 18 mm fazulka... Ale nasa a najkrajsia na svete !!! 😵 😵 😵 Tak sa bojim, aby bolo vsetko dobre...

katika82
27. júl 2009

neboj určite bude ale v tom 9tt ešte asi nebude vidno pekne celé telíčko ale meria sa ten šíjový rozmer a podľa toho sa už dá určit nejaká anomália.

asshanti
27. júl 2009

Ahaaa... Tak dufam, ze to bude oki, uz sa neviem dockat... 🙂 🙂 🙂

katika82
27. júl 2009

verím ti moje.
no nič idem ja do spiša lebo ráno sa mi zasa nebude chcieť vstať

alex
27. júl 2009

Ahojte babuľky 🙂

asshanti
27. júl 2009

cauko alex, mate sa dobre aj s babatkom...??? 😵

alex
27. júl 2009

ahoj, máme sa super. Spapala som dve kukuričky varené a teraz čítam všetko zmeškané 😉

vierka
28. júl 2009

dobre ranko baby 😀

no dokonca je nas uz 5 ktore sme otehotneli pred planovanym umelym oplodnenim.... vcera to baby zo seba len tak chrlili, ze su tehotne 😀 😀 😀

asshanti - neboj sa, ked pojdes nabuduce k dokimu, tak budes vidiet krasne srdiecko bit a naznak ruciciek a noziciek 😵

nellie_
autor
28. júl 2009

Dobre ranko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vcera sa mi nedalo dojst, mala som totalny chaos po tyzdni v kancli, ale dnes to uz pôjde...idem si vas precitat 🙂

nellie_
autor
28. júl 2009

no ako citam asi aj ja pojdem na to umele...ked je tu taky baby boom tesne pred nim 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anjelinka
28. júl 2009

ahojte, dobre ranko,

katuskaaaa, blahozelam k chlapcekovi 😉

nellusi, ideme obe, co ty na to? 😉 nech uz konecne zatvorime tuto temu a otvorime novu, tehotensku 😀 ....

snecka, mrzi ma to, ze to takto dopadlo, ale vyckaj este na krvny testik.

vierka
28. júl 2009

dobre ranko nelinka, anjelinka 😀

nelie - som si aj myslela, ze si po krk zahrabana v papieroch 😀

anjelinka
28. júl 2009

to tak byva, pred dovolenkou a po dovolenke...

ja som tiez vcera nemala cas sem nuchnut, som ani nesedela za svojim stolom, ale behala s papiermi po kancelarii, tlacila, pripravovala, vsetci maju volno, som tu sama a robim za vsetkych... 🙄 🙄 🙄 🙄 uz nech je piatok pol druhej...

asshanti
28. júl 2009

Dobre ranko baby. Ja akurat ranajkujem, dala som si aj teply cajik, lebo akosi vela smrkam, dufam, ze nebudem chora... 😒

alex
28. júl 2009

Ahojte kočky 🙂

aurora81
28. júl 2009

pekný deň Vám všetkým . je tu niekto taký kto je úplne ok aj s partnerom a nedarilo sa? a ako dlho? pomohlo IVF alebo niečo iné? 😵

vierka
28. júl 2009

aurora - neviem, myslim, ze tu su kocky co maju nejaku tu chybicku, alebo partner... ale poznam aj takych co sa nedari a nevedia preco a maju za sebou aj IVF...

aurora81
28. júl 2009

vierka a úspešne? aj Vy ste sa dlho snažilkovali?

vierka
28. júl 2009

no niektorym to IVF vide, inym nie... niekto caka na dalsie IVF a otehotnie prirodzene... je to individualne...
no my sme sa snazili "malo" oproti inym babam tu... otehotnela som presne po 2 rokoch a 3 mesiacoch snazenia...

aurora81
28. júl 2009

bez pomoci ?

vierka
28. júl 2009

no aj sme podstupili rozne vysetrenia, potom sme mali jedno IVF neuspesne, potom sme cakali na druhe IVF (lebo tam musi byt rozostup minimalne 3 mesiace) a vtedy sa nam podarilo prirodzene otehotniet...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre