Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
28. júl 2009

a vy nemate ziadny problem? alebo ako ste na tom???

nellie_
autor
28. júl 2009

no napr. aj my sme v poriadku...teda po laparke povedali ze nevidia problem a drahy mal ukazkovy spg.. a nedari sa nam uz rok a pol...ale zas na druhej strane, strasne malo snazilkujeme...
a momentalne to nejak neriesime, ak sa nam nezadari tento rok tak buduci ideme aj my do centra.... 😉

aurora81
28. júl 2009

my sme v poriadku absolvovala som HSG, lapar , spg ok ,horm liečbu estrofem,lutenyl, clostyl, . neúspešne. a lekár odporúča IVF.

snecka
28. júl 2009

Ahojte 😵
Iskricku nadeje mam este v sebe, štvrtok ma moze uz len milo prekvapit 😵
Aurora ja s muzikom mame idiopaticku neplodnost, no a teraz som bola na 1 IVF a vyzera to tak ze neuspesne.
Nellie no vitaj.

vierka
28. júl 2009

aurora - tak to treba skusit, alebo skusat dalej prirodzene ked na nic neprisli...

snecka - presne tak... vo stvrtok to moze byt najstastnejsi den, tak sa nestresuj zbytocne popredu 😵

katika82
28. júl 2009

ahojte lásky

snecka moja neboj ešte to môže byť všetko dobre.nádej zomiera posledná

katika82
28. júl 2009

babule už som pridala fotky z 3D ale je to len telefonom fotené zatiaľ tak to nieje až tak pekne vidno ale aspon trošku

anjelinka
28. júl 2009

jeeeej, katuska, kraaaaasny je 😉 😉

vierka
28. júl 2009

katika - malinky je krasny 😀

a nelie dakujem za fotecky z dovolenky, aspon chvilu som sa citila ako pri mory 😀

anjelinka
28. júl 2009

vierka, podobne 😉 😉 😉

katika82
28. júl 2009

no veru už ma prešlo aj to sklamanie že to bude chlapec.

alex
28. júl 2009

ahojte mojky 🙂

nellie_
autor
28. júl 2009

katika malinky je naaaaaaaaaaaaaadhernyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵
az som dojata bola..aky noštek malinky chutnučky 😵 😵 😵 😵

Snecinka ja budem na vas silno silno mysliet 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Vieri 😉

alex
28. júl 2009

katika malinký je zlatučký, to videjko musí byť paráda.

katika82
28. júl 2009

alex no poviem ti je to zážitok a sme sa smiali s doktorom mi hovorí že ako sa bude tváriť ked sa bude na seba v 18 tich pozerať 😀 😀 hovorím noo to je vymoženosť, ja mám z detstva pár čiernobielych fotiek a som rada.

zlaté to je fakt, počas toho hodinového videa sa smeje, kope, čká sa mu a zíva no proste úúúúžasné

asshanti
28. júl 2009

katika, maly je naaaaaaaaadherny !!! Blahozelam !!!

Ja som uz dnes nevydrzala a povedala to v robote... Velmi sa tesili, blahozelali, ale vraveli, ze uz ma upodozrievali, lebo som nesla zafajcit, ani hruskovicu som nepila... 😵 😵 😵

alex
28. júl 2009

katika je to super, naše detičky si na svadobné videjko budú môcť dať už fotky z bruška 😀

ass, u mňa v práci to kolegovci vedia, ale šéf ešte nie 😅

alex
28. júl 2009

katika a podľa čínskej tabuľky počatia ti tiež vychádzalo ako pohlavie chlapček?

katika82
28. júl 2009

alex nie nie práve že podľa toho mi vychádzalo dievčatko

nellie_
autor
29. júl 2009

dobre ranko 🙂 🙂

vierka
29. júl 2009

dobre ranko baby 😀

ako to prezivame s katikou je take kraaaasne, ze ja som uz takaaaaaaa netrpezliva ze co sa skryva v tom mojom brusku 😀

nellie_
autor
29. júl 2009

vieri ved coskoro sa dozvies aj ty 😉 😵 😵 😵 😵

a vy ste aj o menach uz premyslali???

anjelinka
29. júl 2009

Cafte, dobre ranko,

u nas je tak hnusne zamracene a fuka vetrisko..ale prd platne u mna v kancli horucava, ani ten ventilator nepomaha, ja neviem, ci mame vykurovane steny abo co...

Dnes ma moj mangel 27 rokov 😀 😀

nellie_
autor
29. júl 2009

anjelik gratulujem manzelikovi 😎 😎 😎 😎
tak budete buchat šampus 😀 😀 😀

vcera bola moja svokra u vestkyne a samozrejme dala si vestit aj na nas... 😅 😅
ze vestica povedala, ze tento rok tehotna nebudem, ze az tak do 2 rokov...a ze budeme mat 2 deti 😀
ale ja neviem, ja tomu neverim, je to sice ta ista co vyvestila, ze svagrina bude mat dvojičky a naozaj ich mala a ze vedela veci co nemala odkial vediet, no tak uvidime..... a ze mam zmenit doktorku, lebo mi nieco zanedbali a pre, to sa nam nedari.... 😅 😅 😅
a ze teraz si len s manzelom na seba zvykame a mame problemy s domom - co teda naozaj mame a ze ked sa usadime a nastane u nas psychicka pohoda tak ze potom aj babo bude... 😀 😀 😀 😀
no sak bodaj by mala pravdu 😀

anjelinka
29. júl 2009

nellik, dik, uz som mu v sobotu blahozelala, nedockavy bol, chcel hned vidiet darceky...samozrejme historicke knihy 😀 ..

ty mas taku akcnu svokru? a co to bola za baba? lebo vsetko tak pekne povedala...v podstate je to pravda...a mozno, ze by si fakt mala zmenit doktorku...pamatas, si raz spominala jedneho doktora, co za nim chodi vela ludi, lebo ze pomohol k tehu,niekde blizko pri vas 🙂

asshanti
29. júl 2009

Ahojte micky.

Nellie, zober si od tej vestice len tie pozitivne veci a hadam to aj pravda bude... Ja som takymto veciam najprv neverila, ale mam kamosku co sa o to zaujima a nieco na tom bude... Mala som obdobia, ze som nemohla spat a videla som nejake postavy vzdy a bola som stale riadne unavena. Zobrala ma za jednym panom a ten mi hned pomohol, nejako to odmodlil a povedal mi take veci, ze som kukala... Ze sme mali s partnerom krizu, aj presne kedy v akom obdobi vedel a bola to pravda, par mesiacov sme boli rozideni, ze to sme mali nejak porobene... A vsetko sa dalo do poriadku !!! Takze fakt skus asi vymenit Tvoju doktorku, ved za to nic nedas... 🙂 Ale pekne veci Ti povedala, teda svokre, tes sa !!! 🙂

Anjelinka, manzelikovi prajem vsetko najlepsie !!! Mlady chalan to je... 😀 😀 😀

anjelinka
29. júl 2009

ass, ahojky, dakujem...no, este je to take mlade usko 😀

Inak baby, vecer ked sme sli spat mi muz vravi, nech vyberiem zuvacku z ust, ze sa polepim a tak...to je moj zlozvyk, ked idem spat, umyjem zuby, ale este "mliagam" zuvinu. Ale vzdy ju vyberiem, ale dnes sa mi stalo, ze som zaspala, zobudim sa rano, reku, co som tam prilepena k vankusu, no a kukam, zrejme som mala hlavu na ruke, zuvacka mi vypadla na ruku a ja som sa potom prilepila k vankusu...este chvalabohu, ze to neboli vlasy...ma to teraz napadlo, lebo este cistim ruku aj v robote 😀 😀 😀 😀

vierka
29. júl 2009

anjelinka - akeho mas mladeho muza 😅

nelie - no o menach sa zatial nehadame, lebo to by sme sa museli hadat aj o dievcenske aj o chlapcenske.. takze sa zacneme hadat az ked budeme vediet pohlavie, lebo hadat sa o jedno meno bude jadnoduchsie ako o dve 😝 😀

no tak takto svokra si dala zistovat... niekedy na tom je vela pravdy, aj ked to cloveka az zamrazi... napriklad mne mojem mame povedala nejaka "baba" co ma videla na fotke, ze ja poviem ze som tehotna v decembry (akoze minuly rok) a ze budem mat chlapca a potom dievca... no tak sekla sa o par mesiacov a to dalsie tiez uvidime 😀

anjelinka
29. júl 2009

vierocka, usko je to...hnevam sa, ked neni oholeny, ale vyzera vtedy starsie, ked sa oholi, tak jak dieta 😀 😀

ako si to lisiacky napisala, ze sa budete hadat o jedno 😀 😀 ..ja este ani tehu nie som, ktovie ci niekedy aj budem, ale uz mena davno vybrate 😀 😀 😀 , Michal alebo Alzbetka 😀 😀

ja som bola s kamoskami u vela vestic, ako doprovod myslim, ale neviem preco sa vzdy vestice zamerali najprv na mna, asi preto, ze som vacsieho vzrastu 😀 😀 ..jedna jasnovidka mi povedala, co kamoska cakala, ze sa jej bude venovat, ze "vy podte sem, ze chcete mat dieta a sa vam uz rok a pol nedari /vtedy to bolo tolko/, tak mi povedala, ze najskor o dva roky, ale ze budem musiet ist na prefuky", dalsia mi povedala, ze budete mat chlapca, dievca, najskor o dva roky....a liecitel mi povedal min. rok v oktobri - tento napodiv vsetku pravdu mi povedal o mne, ze otehotnenie vidi najskor o rok v oktobri...tak toto je pre mna najmilsie, takze cakam oktober 😀 😀

nellie_
autor
29. júl 2009

to ja mam este mladsieho manzelika...moj mal v januari 26 😅 😅 😅

anjelik to mas teda zlozvyk riadny ist spat so žuvačkou.... 😀 😀 😀 😀 to ja by som sa bala ze sa nou pridusim pocas spanku 😅

ja neviem, no ved mozno doktorku zmenim ale momentalne nemam chut tam chodit vôbec a neviem, no nemam z nej pocit zeby daco zanedbala...isla vzdy presne podla konika 😀 😀 😀
a ved bola som aj na laparke a tu mi robil primar a tiez sa vyjadril ze nevidi problem, pre co by som nemala otehotniet...u nas je najvacsi problem ze malo sme spolu...samooplodnitelna totiz nie som 😀 😀 😀
tento rok to proste neriesim a buduci pouvazujem co dalej 😉
teraz som tak super aj psychicky na tom taka vyrovnana, minuly rok som bola priam posadnuta tuzbou po babetku, teraz to beriem uz tak lepsie.. 😉 ja tiez tak vnutorne citim, ze urcite raz bude a ja si este pockam 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre