Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

asshanti
13. aug 2009

cauko nellie !!! Co tak neskoro...??? 🙂 🙂 🙂

vierka
13. aug 2009

katika - ved prave preto, nech to maju pisomne, aby sa nahodou nezacali hrat, ze oni o nicom nevedia 😀

nelie - cauky 😀

nellie_
autor
13. aug 2009

aaaale bola som na krv... moja mamina ma totiz celiakiu a teraz cita vsetky mozne casopisy a vsade pisu ze je velka sanca ze jedno z deti to zdedi...a aj ked nemame so segrou priznaky tak nas donutila ist aspon na krvne testy.. hadicu si pchat do seba nedam.. 😖 😖 😖 😖
lebo neliecena celiakia spôsobuje aj neplodnost a pytala som sa sestricky teraz a ze ano ma to velky vplyv na otehotnenie a ze vacsinou pacientky otehotneju do 2-3 mesiacov po nasadeni bezlepkovej diety... tak uvidim ak sa mi v krvi potvrdia protilatky tak som ochotna dobrovolne sa vzdat vsetkeho z muky a budem jest iba to co moja mamina.... ak by to malo dopomôct ku babetku 😵 😵 😵 😵 😵

katika82
13. aug 2009

nellie no tak tééda to som nevedela žeto má vplyv na plodnosť teda.

ja som včera zhodnotila že ja asi pôrod nezvládnem po tom čo stváral náš drobec v noci a ako mi bolo zle a mravkala som au au. tak neviem ako ja chcem pôrod prežiť 😲

mireag
13. aug 2009

cafte baby, chcem sa opytat. Vcera mi dr povedal, ze od buduceho cyklu mi da asi k duphastonu clostil... Ak spravne rozumiem, ma mi vyvolat ovu, nie? Mate skusenosti aj s niecim inym? Diky. 🙂

katika82
13. aug 2009

mireg no my máme skúsenosti asi všetky len s clostylom na vyvolanie ovu a duphaston potom na uržanie čo viem je

nellie_
autor
13. aug 2009

mireag este sa moze podavat pregnyl ten je na prasknutie vajicok a aby ovu naozaj prebehla... clostil je na ich tvorbu 😉

mireag
13. aug 2009

nellie, no mne sa v podstate robia, ale su policisticke. Duph. beriem na pravidelny cyklus + mi k tomu musi nieco pridat. Skor mi bude treba na prasknutie a ked prasknu, aby sa uvonilo zlte teliesko, lebo nie vzdy pri prasknuti sa uvolni - to mi minule vysvetloval... Zajtra idem zas, tak to prekonzultujeme... No neviem, ci sa trafime do stimulacie... AAAch... ☹
Lebo ako tu citam rozne temy, mam z toho hlavu ako melon. Nuz kazda sme ina... 😒

nellie_
autor
13. aug 2009

mireag tak drzim palce aby to cim skôr vyslo 😉
kedy ti zistili ze mas PCO???

mireag
13. aug 2009

Pred dvomi mesiacmi, no cakala som na mrchu az doteraz. 😠 😠 😠
Takze zacinam prvy cyklus s duph. a ten dalsi mi chce hned nieco prihodit. Nastastie moj dr. hned riesi a nevyckava ako somar...

vierka
13. aug 2009

nelie - tak to je super, ze si si sala nieco taketo zistit a ze chces vylucit takuto pricinu 😉

mireag - tak to by ti mal skusit dat na tie folikuly ten pregnyl, aby ti praskli a nastala ovulka 😉

katika - urcite porod zvladnes, neboj 😉 aj ja mam sice pred nim zdravy respekt, ale ked si poviem, ze to zvladli iny a ja tiez urcite zvladnem 😀

nellie_
autor
13. aug 2009

baby musite si povedal ze pred vami odrodili miliony zien tak odrodite aj vy 😉

vieri, no dufam, ze mi nic nezistia... 😅 😅

mireag super, ze ta hned riesi a necaka ten trapny rok ako ini doktori, ze ked sa nedari treba čakat rok a potom sa zacne riesit v com to moze byt.... moja tiez bola akcna hned po 2 mesiacoch 😅 😅

aj ked my sa doteraz vôbec pravidelne nesnazime ze kazdy druhy den cely mesiac ako sa to pise vsade.. 😅
my si sexneme len ked je drahy doma.. 😀

inak baby dnes som 26DC a moja ovu nikde.. 🙄 🙄 🙄 🙄
zasa som rada ze som merala, lebo keby nemeram buduci tyzden by som uz na 31DC stresovala kde je mrcha a takto viem ze este ma casuuuuuuuu 😀 😀 😀 aspon nie som v strese... 😀 😀 😀

nellie_
autor
13. aug 2009
vierka
13. aug 2009

nelie - ved ja verim, ze nic nenajdu... vysledky budes mat kedy??? 🙂

no ved to hovorim a este si poviem a ked to zvladla moja segra - taka brzda, tak ja to zvladnem duplom!!! 😀

nellie_
autor
13. aug 2009

to ako o segre hovoris, ze brzda 😀 😀 😀 😀 😀

no vieri sestricka povedala ze mesiac-dva 😅 ze to dlho trva.. sme sa so segrou smiali ze sak to aj krv splesnivie dovtedy 😀 😀 😀 😀

vierka
13. aug 2009

nelie - mam na to svoje dovody preco to o nej hovorim 😀

tak dlho? teraz si predstav, ze sa tam ta tvoja krv bude tocit v tom kolotoci kym to bude dokazat vyhodnotit nejake vysledky - ved sa jej aj hlava zatoci a bude grcat 😀

nellie_
autor
13. aug 2009

vieri to ste na tom asi ako moje svagriny - manzelove segry... tie sa tiez tak "mozu" 😀 😀 😀

vieri ze grcaaaaaaať... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to sa bude točit?? 😕 to som nevedela 😀 😀

vierka
13. aug 2009

akoze ja ju mozem, len ona je naozaj brzda, jej musi clovek pomaly vsetko dat pred hubu v jej zivote, lebo ona neni schopna nic vybavit ani nic... k dietatu prisla ani nevedela pomaly ako, porodila ho tiez pomaly nevie ako a ku zivotu pristupuje tak, ze ved niekto sa postara... akoze beriem ju ze je to moja sestra, ale fakt nejakym veciam nerozumiem... ale ved ja mam vela surodencov - ja si mozem vyberat ktoru sestru budem mat radsej a ktoru nie 😀 😀 😀

sak tu krv tak premiesavaju v takych kvankoch, nie???? 😀 prinajhorsom ti vysetria tie grcanice co z nej zostanu 😀 😀 😀

katika82
13. aug 2009

nellie ja nič ale ja upozornujem že teplota nie vždy ukazuje to čo má ja som živý príklad. aj ked som už bola tehu tak mi ukazovala nízku teplotu

nellie_
autor
13. aug 2009

vieri tak to mas super ze mas si z coho vyberat... kolki ste surodenci??? 😉
my sme len dve tak ja si musim moju segru hyčkat 😀 😀 😀 my mame super vztah so segrou, my sme sa asi tak do jej 15-tich neznasali, ja som mala uz 17 a zacala som ju bravat na diskoteky a odvtedy si rozumieme super.. je vlastne aj mojou najlepsou kamoskou 😵 😵 😵 😵

Kati ty si mala nizke teploty??? to uz ani neviem... tak to je potom super... 😉 😎

vierka
13. aug 2009

nelie - my sme 5-ti... ja som najmladsia, potom 2 segry a 2 brachovia...
s druhou segrou si rozumiem uplne skvele, chodim k nej dva krat do tyzna na kavicku, som krsna jej detom, este aj cez vikend sa streneme u babky, alebo oni pridu k nam... 😀

nellie_
autor
13. aug 2009

vieri no aspon ze tak... 😉 😀 😀
super ze piati... ty si bola uz len posledny poškrabok čo?? tak hovoria mojmu manzelovi, on je zo 4 najmladsi a moja mamina je z 8 najmladsia 😅 tiez ze poškrabok 😀 😀 😀

vierka
13. aug 2009

tak my sme velka rodina - z maminej strany.. mamina je z 10 deti, napriklad jej sestra ma 7 deti, nasa mala 5 a takto to ide dalej... nasa babka ma uz 27 vnucat a okolo 32 pravnucat 😀
sme sa na jej oslave pred 8 rokmi stretli, nas bolo 101 (aj s partnermi a detmi) a este sme aj tak neboli vsetci 😀

nellie_
autor
13. aug 2009

vau to ste vacsia rodina ako my... nasa babka (uz teda nezije) mala tiez riadne vela vnucat aj pravnucat...ked sme sa vzdy vsetci stretli to bolo srandy a hlavne krikuuuuu 😀 😀 😀
ja keby som mala komplet celu rodinu volat na svadbu, bolo by nas tiez asi 100 😅
tak som vyselektovala len 40 s ktorymi sa stretavame najviac 😎 a bolo...

katika82
13. aug 2009

no my sme tiež dve a tiež sme sa do tých cca 15 neznášali ale terz je to uplne super.ešte sa občas povadíme lebo segra je predsa len rozmaznanejšia ako ja lebo je mladšia ale už je to také len hašterenie.

nelie ano ja som mala aj počas vraj ovulky nízke teploty a aj ked som bola už tehu.

nellie_
autor
13. aug 2009

kati tak ty budes moj vzor s tymi teplotami 😉

ako sa ti asi tak pohybovali? ak si to este pametas 😀 😀

vierka
13. aug 2009

no my sme na svadbe mali komplet spolu hosti tak 80 - ale to mal manzel viacej hosti nez ja, ja som nevolala vsetkych, ved to by sme sa nedoplatili 😀 😀 😀

katika82
13. aug 2009

nelie no ja som mávala akože ukážkový graf po mrche teploty dole v strede cyklu hore a potom zasa dole.
na meraní mi ale zistili že ovu vôbec nieje aj ked ju ukazovalo podľa teploty v strede cyklu normálne pekne.
ten posledný ked som otehotnela som ovu mala hned po mrche to my povedal doktor ked my vyšetroval a potom som skúsila odmerať a vôbec nebola vysoká ako ma byť počas tehu.takže podľa mna celá teplota je blbosť a ja som prípad na koho neplatí

nellie_
autor
13. aug 2009

kati to je fakt zaujimave... ze teploty ti ukazali ukazkovy graf a ovu teda neprebehla.... 😅
normalne som z toho teraz v pomykove... 😀 😀
no sak uvidim ako sa ten moj cudograf bude vyvijat... zatial ma to meranie fakt bavi 😀 😀
ja to beriem tak - hop alebo trop 😀 😀

mireag
13. aug 2009

baby, tak prave pre toto nejdem do merania BT. Sa mozem nato vy... 😀 Lebo ked vas tu citam, asi by som sa zblaznila, keby mi to ukazalo ovu a aj tak by nebola... Necham to na krv a UTZ. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre