Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

katika82
14. aug 2009

no ja som si dala ten posledný cyklus fakt záležať povedala som si že ked už nemám clostyl na tri mesiace tak aspon prírodne si skúsim dať vaječníky dokopy a pomohlo.

katika82
14. aug 2009

hej hej po tatinovi je peťko ešte nevieme. Peťko stále dúfa že sa ten drobček v brušku ešte zmení na Zuzku 😀

no by ma asi peclo na tom stole pôrodnom už mám vecičky pokúpené pre chlapčeka.ale hlavne aby bolo zdravučké

vierka
14. aug 2009

katika - ved ho moze dat tatinko potom preoperovat, keby sa mu to vazne az tak nepacilo - xi xi xix 😀

nellie_
autor
14. aug 2009

vieri 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ale sranda ze tvoj manzelik by radsej dceru...vacsinou chlap tuzi ako prve po chlapcovi...ako ten moj, on mi zapotil ze budem rodit kym nebude mat syna a je mu jedno ci bude 15-ty v poradi 😀 😀 😀 😀

katika82
14. aug 2009

nellie no mne tiež manžel hned povedal ked osm mu povedala že to bude chlapec tak že. no a čo tak pojdeš ešte raz. však chceme aj tak dve ale on chce proste dcéru.

nellie_
autor
14. aug 2009

katika pri druhom teho to bude baba ako lusk uvidis 😉
a budete mat parku a bude vymaluvaaaaaaano 😎 😎 😎

moj sen bol vzdy dvojicky - chlapec a dievca a mala by som pokoj... 😀 😀 😀

katika82
14. aug 2009

noo to hej ale zvládnuť to tak to by bol hotový blázinec 😀

nellie_
autor
14. aug 2009

kati no to by bol... viem co to je... mam krsnata dvojicky - chalanov.. vcera mali akurat 6 rokov 😵 😵 😵

a veru tie babetkovske mesiace boli riadny zaberak.. a to sa svagrina prestahovala do rybian ku mojej svokre, cize jej mame a veru mali sme co robit vsetci 😀 😀 😀 😀
riadne nas krpci davali do pozoru 😀 😀

katika82
14. aug 2009

no vidíš a ty by si to chcela absolvovať??? no ja neviem neviem radšej takto po jednom 😀

anjelinka
14. aug 2009

Dievcataaaaaa, ahooooooooojte 😀

katika82
14. aug 2009

no ahoj moja???

tak čo už si domka????? dúfam že v brušku s nejakých chorvátčankom 😉

anjelinka
14. aug 2009

Ahojky katika...

nooo, tak to zhrniem asi takto. mrchu nemam, cakala som, ze dostanem na dovolenke, ale nic. teplotu som v stredu mala 37, nemerala som na dovci, ale jeden den som skusila. dnes poobede, ked sme sa vyspali, tak som robila test, ale nic. bol to taky lacny, nejaka palicka za 30sk, ale aj tak, keby som bola tehu, tak si myslim, ze aj takyto neznamy test by to ukazal. takze cakam na mrchanu.

Vratili sme sa dnes rano o pol siestej. Nakoniec sme boli v Zivogosce-Blato, sli sme aj do Duby, ale dosli sme skoro rano, tak tam ubytko este neponukal nik, nevedeli sme, co robit, tak sme sa sli pozriet dalej a tam sme nasli hned, uplne novy apartman, dve terasy, jedna s vyhladom na more, druha na hory. Vyslo nas to na 60 eur na noc, boli sme styria, takze na polovicu, 30 euro pre mna a pre muza celkom sa dalo. Cesta super, v podstate od Miscolca az do Chorvatska po dialnici, aj ten novy obchvat Budapesti je super, takze cesta bola fajnova. Aj sa nam tam velmi pacilo. Nellusik, dik za tip. Spoznali sme sa tam s uzasnou ceskou rodinou, tak sme boli velka partia nakoniec. Az mi bolo luto vcera vecer, ked sme odchadzali domov.
Sli sme aj do Medzugorja v nedelu, bolo tam neskutocne vela ludi, lebo akurat koncil 20ty festival mladych.

Baby, ale vcera, ked sme sli domov, tak pri Makarskej je take posvatne miesto, tak sme tam zastali, lebo som tam bola pred piatimi rokmi, chcela som ist kuk aj teraz, posmykla som sa na strku a spadla, temeno hlavy som si udrela do takeho zeleza, obila cely pravy bok...a najhorsie, vyvrtla koleno, ledva som dosla domov. Muzik este spi, tak cakam na neho, lebo neviem, ci nemam zlomenu nohu 😖 😖 😖 , mam neskutocne bolesti, pcham sa len liekmi, neviem vobec chodit, mozno, ze je to natrhnuta slacha alebo vyskocene koleno, neviem...ale chodim doma o barle babkinej ☹ ☹ ☹ ...pojdem na urazovku, dufam, ze nedojdem so sadrou 😔 😔 😔

katika82
14. aug 2009

anjelka to je dobre že ste si to poriadne užili a oddýchli si.aj ked pravdu povediac sa mi to zdá dosť drahé možno preto lebo ked sme mi boli vlani ale to sme boli koncom sezony posledný augustový a prvý septembrový týždeň tak sme mali ubytko za 3 eur na osobu v apartmáne

no a s tou nohou radšej choď aby to nebolo len horšie.

z testu si nič nerob dôležité je že mrcha nikde. ja osm tiež robila prvý taký blbý a bol negatívny a za dva dni už ten čo baby odporúčajú a vidíš bol pozitívny.takže kým neni mrcha tak je dobre.

držím pršteky aby to dobre na pohotovosti dopadlo

nellie_
autor
14. aug 2009

ahoj anjeliiiiiiiiiiiiiik 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ten tvoj pad sa mi vôbec nepaci ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ dufam, ze teraz si uz davno na pohotovosti, nenechaj to len tak... a pekne chod... ale asi by si sa nemala dat rentgenovat.. 😉

anjel mas naaaaaaaadherny ukazkovy graf, ja som taka rada ze ovulujes... 😵 😵 😵 😵 😵 😵
vidim, ze femi kvapky su fakt zazracne 😵 😵 😵 😵 😵 😵
podla mna si tehu, ved ked si mala anovulaky tak si mala kratke cykly a teraz po ovu sa ti to nejak natiahlo, ale bolo by to nadherne keby si tehulkaaaa....ja ti to taaaaaak velmi z celeho srdiecka prajem 😵 😵 😵 😵

a som rada, ze sa vam na dovolenke pacilo.. potom mi hod nejake foto do mailiku uz sa tesim 😵 😵 😵

katika82
14. aug 2009

aj ja chcem vidieť gráááfff 😠 😠 😠 nech viem posúdiť

asshanti
14. aug 2009

Caute baby. Ja som dnes mala dovolenku, trochu som upratala, vyzehlila, ale bola som dnes nejaka velmi unavena, ani neviem kedy som pri telke zaspala a to sa mi doteraz nikdy nestalo, iba odkedy som tehu... 😵 A je mi dnes tak nejak vselijako... Na ranajky mi drahy spravil prazenicu, tak mozno z tych vajicok, ale malo som zjedla... Zajtra mame ocinovu oslavu patdesiatky, takze rusny den... Rano rychlo sprcha, potom vyzdvihnut kvety, potom ideme s maminou ku kadernicke, nech mame pekne vlasky a na obed uz ideme z domu do restiky. A potom ma caka vyvazanie opitych hosti domov, kedze nepijem... 😀 😀 😀

Anjelinka, vitaaaaaaaaaaaj !!! Ma mrzi ta nozka, dufam, ze je to v poriadku... A dufam, ze si tehotna, to by bolo krasne !!! 😵 😵 😵

nellie_
autor
14. aug 2009

kati tu je anjelinkin graf

http://www.fertilityfriend.com/home/1e0aef

ja sa nim chvalim ako by bol moj no pozrite baby na tu krasu...som na nu pysna 😵 😵 😵 😵 😵

asshanti
14. aug 2009

Nooooo, nechcem zo zakriknut, ale ten anjelinkin graf vyzera nadejne !!! 😵 😵 😵 Tak budeme vsetky silno drzat palce, nech sa to podari !!! 🙂

Tehulky, chcem sa spytat ci pijete kavu ? Ja som prestala hned ked som sa dozvedela, ze budeme mat mimi, lebo som citala, ze netreba pit ani kavu, ze sa jej proste treba vzdat na devat mesiacov, aby neskodila drobcekovi... Ale dnes som si dala taku slabu 3 v 1... 😅

alex
14. aug 2009

anjelik vitaj, dúfam že s nožkou to nebude nič vážne. Z grafíku mám radosť, to by bolo radosti, keby to vyšlo 😉

ass ja kávu nepijem, ale ani som nepila pred tehu, zato kofolku si dám a úplne v pohode. Jedna slabá káva ti vôbec neuškodí.

asshanti
14. aug 2009

tak ja si tiez dam kofolu, stale k obedu, tu ja milujem !!! 😵 😵 😵 A vcera aj dnes som pila aj pepsi, ale nie vela. Ked mne ked je zle, tak sa mi po nej taaaaaak dobre odgrgne... 😀 😀 😀 Ja som radsej kavu vylucila, chcem pre bejby len to najlepsie, aby bolo zdravucke, vzdala by som sa prenho asi cohokolvek !!! Ale ked budem velmi unavena, tak si taku slabu trojecku asi dam... 😉 😉 😉

anjelinka
14. aug 2009

Ahojte mojky,

som uz aj rada, ze som doma, chybali ste mi 😉 😉 .

Dosla som aj z urazovky, hlava, bok v poriadku, koleno mam v tej bandazi, aj v obvaze, ze teraz uz velmi nedavaju dlahu, tak mi dali ten stahovak lepiaci, o tyzden na kontrolu, ze je to podvrtnute, ze vyzera to aj na meniskus, tak mi dali kontakt na jedneho lekara o tyzden. Uvidime.

Vy ste velmi zlate, dakujem, ze mi tak drzite palce, ale dnes je 14DPO a ja pocitujem uz brucha bol, takze asi to nevyslo, nevadi, hlavne, ze ovulujem.

Nellusik moj, ja ti dakujem za veeeeela veci, verim, ze tie tehule budeme spolu. 😅 😅 😅 Fotosky ti poslem emailom, musim ich ale stiahnut do kompu, budem teraz zrejme tyzden marodovat, takze budem mat casu az - az.

Tesim sa z vas tehulky, ze sa mate ok a vsetko je v poriadku 😉 😉.

Tak dobru nocku, uvidime sa 😉

katika82
15. aug 2009

dobré ránko lásky

juj anjelka tak hlavne že tonieje horšie teraz si ešte po dovolenke zasa odýchneš domka týždeň
ten tvoj grafííkk no neviem neviem fakt ukážkový a cyklus naozaj už dosť dlhý, budeme držať pršteky aby to vyšlo

ass - ja som pila vždy iba tú 3v1 prvé tri mesiace som si ju ale odpustila ale teraz si veru dám jednu za deň, čítala som o tom veľa v vraj jedna káva aj normálna je v pohode že tak tri sú už nazamyslenie. ja kávu pijem len pre chuť a tú 3v1 mám ráno ku raňajkám. kofeín predsa obsahuje ak kofola, aj kokakola, ale ked to človek nepreháňa tak je to oki. mne môj lekár povedal že mám robiť všetko tak ako predtým len trošku opatrnejšie. tehotenstvo predsa nieje choroba a my si ho máme užívať ale samozrejme dávať na seba pri tom pozor. takže si myslím že tá jedna kávička je uplne v pohode.

vieš ja som bola kuknúť môjho suseda na jednej konferencii on je primár na chirurgii a sedeli sme dolu v saloniku a prišla tam taká doktorka už bola si v nejakom 7 mesiaci a normálka pol deci si dala, kávu, a ešte aj cigaretu zapálila. tak ja ako očiii na ňu 😲 😲 😲 že to snáť nieje možné lekárka a toto???? no mala som dosť teda.

vierka
15. aug 2009

ahojte babulky... ja dneska neviem co skor 😅 Manzo rano odisiel, pride az zajtra okolo obeda - ale doma bordel ako v tangu a este som sa rozhodla, ze budem dneska kreslit toho Macka Pu s kamaratmi... tak som si teda uplitla na seba bic ako tak pozeram, je to piplacka 😅

anjelinka - mojenko, som rada, ze sa ti na dovolenke pacilo.. a toto sa ti stalo?! 😨 je dobre, ze si sla na tu urazovku a som rada, ze hlavicka je v poriadku, bok sa zahoji a kolienko bude tiez v pohode, hlavne ze mas tu bandaz, tak pekne odpocivaj, mangelik nech obskakuje a liec sa 😉
a podla mna mas ukazkovy grafik a to si nevsimaj, ze mas pocity ako na mrchu... ja som take pocity mala dva tyzdne 😉 takze ja stale drzim palce 🙂

ass - ja pijem kavu stale... pred tehu som nepila denne, ani teraz nepijem... ale take dve za tyzden si vpohode dam - slabucke bezkofeinove, vela mliecka a v pohode... pokial pijes slabucku kavu, alebo to 3 v 1 - tak to v pohode mozes 😉

katika - no ja som takto videla naposledy moju byvalu kolegynu stat pred porodnicou, v nemocnicnom pyzame (uz mala termin) a fajcila 😨 som myslela, ze jej nieco spravim rovno na mieste 😠

nellie_
autor
15. aug 2009

ahojte 😵 😵 😵

anjelinka som rada ze to nebolo nic vaznejsie, lebo ten pad vypadal dost hrôzostrasne 😕 😕 😕
ale ten tvoj grafik, je fakt uzasny a ja verim, ze mas iba pomalsie vylucovanie HCG a buduci tyzden si najdes tie najkrajsie dve // ake len mozu byt 😉 😉 🙂

a ta moja ovu stale nic....mna uz z toho slak trafi http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie 🙄 🙄

nellie_
autor
15. aug 2009

vieri a keby si videla aky tu my mame bordel, hned by si sa citila lepsie 😀 😀 😀 😀

ja akurat stahujem segre jeden film a medzitym beham s prachovkou a prontom 😀 😀 😀

katika ta doktorka to bola ina truba jerichova... 😠 😠 😠 😠
inak aj moja svagrina fajcila cele tehotenstvo 😅 jej to normalne doktor dovolil, ze 1-2 denne si moze dat, lebo potombola strasne nervozna a blacala na vsetkych okolo 😅 😅
a maly sa narodil nastastie OK iba mal nizsiu pôrodnu hmotnost iba 2800g ale teraz je uz z neho 1,5 rocny chlapisko a rozumu ma ako 4-rocne decko 😀 😀 😀

minule som sa ho opytala ked zobral velikansku lopatu ze co s nou ide robit a on ze "hovno" 😀 😀 😀
a to ma iba 1,5 roka a strasne moc rozprava uz dokonca spaja vety... ale to hovno ma dostalo 😀 😀 😀

vierka
15. aug 2009

nelie - no ja neviem, ja sa v tom tvojom grafe nevyznam 😅
tak to pridem na kavu, aspon sa upokojim, ze to niekde dokaze byt horsie ako u nas 😀 ale aspon ze nemusim varit, tak mam casuuuuuuu do vecera 😀
aj ja stahujem krsniatku madagaskar2 - medzitym si pripravujem sablonu s tym Mackom PU a medzitym mi pracka perie 😀

no tak hovno, to je uz ine slovicko 😀

podla mna ta anjelinka ma krasny grag a ked jej nebude klesat, tak to bude proste jasneeeeeee 😀

nellie_
autor
15. aug 2009

vieri ja viem ze sa nevyznas, pohoda.... 😉 ono sa to vcelku tvari ze by ovu aj sa uz blizila, ak by mi zajtra vystupila na 36,8 tak by som si bola na cistom, ze bola 😉
ale ak budu teploty stale take nizke ovu to nie je....

ale vidis to aspon v anjelinkinom sa vyznas 😀 😀 😀

madagaskar 2 som aj ja stahovala minuly mesiac krsnatam...oni sa na tom taaaaaak narehotali 😀 😀 😀 😀

ani ja nastastie nevarim...vari maminka 😀 😀 😀 😀 niekedy je to celkom fajn, ze byvame s nou a maminka sa o nas stara 😀 😀

vierka
15. aug 2009

no mala by som sa zdokonalit aj v tejto oblasti 😀 lebo ja sa v nich vyznam len ked je tam hruba ciara (akoze ovu) a potom je teplota len a len hore a potom zostane bud hore, alebo klesne 😀
take hodnoty hore, dolu nechapem 😀

no ja to stahujem teraz, ale dohodnem sa asi so segrou, ze to dostanu az k nejakemu sviatku, alebo vianociam, lebo maju doma aj tak plno rozpravok... a potom este hadam ku vianociam bude aj Doba ladova 3 - na tom sme boli v kine a nech to maju aj doma...
ja premyslam, ze si stiahnem aj nejaky film na vecer, ved v telke nic nie je 😅

no ja sa dneska z drobcom nejako prestravujem a zajtra sme pozvany na obed na hody, tak zajtra tiez nebudem varit 😀 na jaky super vikend 😀

nellie_
autor
15. aug 2009

vieri to najdôlezitejsie z grafov si uplne super pochopila 😉 😎 😀

a ja cakam na to aby sa mi vysvihla nad 36,8 a udrzala a viem ze ovu bola..ale zatial je to jasny anovulak 😀

no ja tiez stahujem aj film na vecer, ved tam davaju prd makovy.... 😀 😀 😀 stahujem uz nejaku komediu Kamaradova holka tak uvidime co to bude zac 😀 😀 😀

a ako to mas genialne vymyslene s tym varenim resp. nevarenim cez vikend 😀 😀

katika82
15. aug 2009

no už som myslela že som tu sama vy ježibabky 😀

no ja som v práci a tááák sa mi nechce. poobede ideme s drahým a huby tak ma hádam nič nezožerie, ale mám plný pitel petardier takže budem všetko plašiť ako divá 😀

nellie podľa mna ovu bola hned po mrche ale si nemerala. no ale ty asi lepšie poznáš svoje telo a my

ja si tiež myslím že anjelka je tehu to by bolo fakt super tfuj tfuj nech je to tak.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre