Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
17. aug 2009

anjel mozes mat pomale vylucovanie HCG ved bolo tu uz vela takych pripadov, kedy babam velmi neskoro ukazali testy // 😉
takze este pockaj.... 😎 😎 😎 graf je krasny...

nie ako tato moja svinucha http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie 🙄 🙄 🙄

vyvolavacka uz asi caka na mna nie na teba.. este pockam tento tyzden ci dojde ovu alebo co a asi buduci piatok to vzdavam a pojdem si ju vyvolat... 🙄 🙄

anjelinka
17. aug 2009

no, mojka, to ma mrzi, fakt by si mala ten cyklus uz ukoncit, ja este zvazujem, ze mam doma duphaston, ze ho budem brat, aby som dostala mrchu, bo po pravde sa mi nechce trepat k mojmu dr.

a femi pijes? take krasne grafose si mala 😠

nellie_
autor
17. aug 2009

anjelik uz sa snazim si ho vecer davat a aj alchemilku som zacala od minuleho tyzdna, ze mozno sa spusti mrcha aspon po nej.... 😅

ja este pockam, lebo moja doktorka povedala ze nech vzdy pockam od meskania 14 dni a dojdem... a vlastne este ani v termine normalnej mrchy nie som....uvidim co sa z toho este vyvinie.... ked vyvolavacka mi to zas rozhasi.... 🙄 🙄 🙄

anjelinka
17. aug 2009

hmm, jasne...takze od meskania treba cakat 14 dni? ci to nahodou nie je tehu alebo ci nedojde mrcha? tak teda aj ja este pockam...uvidime, ako daleko dojdem s tym cyklom 😀

ja opat nepijem femiho, no uz si musim aj objednat, uz mi dochadza 😒 😵

asshanti
17. aug 2009

anjelinka, aj ja mam vytok, ale ja skor taky kremovejsi... A tiez som nechcela verit, ze som tehu a bola som !!! Ale dnes mi nie je dobre, aj papam, aj ma boli zaludok... A chce sa mi spinkat !!! 😒 😒 😒 A to este musim vydrzat v robote viac ako hodinu... A drahy dojde az pred osmou... Ale kupila som si dnes taku peknu sportovu kabelku ciernu ADIDAS, tak sa vytesujem... 😀 😀 😀

anjelinka
17. aug 2009

ass, ahojkyyyyy, dodatocne vsetko naj k meninkam 😉
moja, niekto ani nevie, ze je tehu a druhe baby maju problemy s grcanim...mozno to prejde...a aspon si si spravila radost s kabelockou 😉

nellie_
autor
17. aug 2009

asshanti si si urobila darček 😉 aj ja sa vzdy zo vsetkeho vytešujem... 😎 😎
uz som si davno nic nekupila... 😕 sice prd kupila peknu bielu suknu minuly tyzden... 😀 😀 😀

anjelik aj ja si ho dnes idem dokupit, objavila som ho u nas v lekarni jednej 😎 😎 😎
tak idem rovno dve flase kupit asi si nasadi kuru 3x do dna ako je to v navode, doteraz som ho pila len rano a vecer a teraz uz iba vecer, lebo nim setrim 😀 😀 😀

anjelinka
17. aug 2009

tak ja ked som brala jak trebalo, vydrzala som len chvilu, potom som si spomenula vecer a vykydla do seba 30 kvapiek 😀 😀 ...ale ja hovorim, ze ja som velka, preto potrebujem viac kvapiek 😀

nellie_
autor
17. aug 2009

anjelik sak sa prefemiuješ 😀 😀 😀 😀 ze 30 😀 😀 😀 ale aj ja som niekedy nekvapkala a rovno cucla z flasky a to mi isto aspon 30 išlo 😀 😀

no ja uz hlavne chcem aby tento cyklus koncil.... 😅 😅 nech mozem ist do noveho ovulkoveho 😵 😵 😵

anjelinka
17. aug 2009

pocuuuuuj, ved ja nikdy nekvapkam na lyzku, ja rovno do huby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 len som to nechcela napisat, aby ste si o mne daco nepomysleli 😀 😀

urcite to bude ok, ked budes brat opat pravidelne femiho 😉

nellie_
autor
17. aug 2009

anjel no vidis ze sme dve takto "postihnute" 😀 😀 😀 😀 😀

no ved to verim aj ja ze to zas bude OK po femim...stary femi je chlapak 😀 😀 😀
jeho maju moje vajcia rady a praskaju jak dive 😀 😀 😀

asshanti
17. aug 2009

Dakujem anjelinka !!! Akurat som zistila, ze k meninam som okrem ineho dostala kopec prachov a ja uz z nich nic nemam... 😒 😒 😠 😠 To som si dnes kupila tu kabelku, minuly tyzden jedno bombove sacko (karovane, zeleno ruzove, take do pasa, asi ho ani velmi teraz nevyuzijem...) a make - up Loreal a viac nic.... A love uz nemam ziadne, do prdele... 😠 😠 😠 Ja neviem kde mi pomizli... 😝 😝 😝

anjelinka
17. aug 2009

ass, ved tie eurace sa velmi skoro minaju, tak hlavu hore, zmenim pajdu v obchode a na druhy den uz nemam nic 🤐

nellik, jj, ved aj mna akosi zaktivizoval, je to fesacisko... 😀 😀

idem domkov, odvoz priamo pred robotu dojde, tak sa majte kraaasne moje 😉

nellie_
autor
17. aug 2009

assh aj mne vzdy tak divne pomiznu.... a tieto eurače obzvlast...rozmenim 50-tku a beho 2 dni je fuč 😅
ja som tiez riadna maniačka na kozmetiku hlavne.... 😀 😀 😀
ja nedokazem mat doma ze 1 sampon, 1 sprchac, to ja musim mat minimalne po 3 značky zo vsetkeho 😅
to moja mamina sa smeje ze ked sa odstahujeme, ostane jej prazdna kupelka 😀 😀 😀 😀
ja mam riadnu uchylku veru.... 😀 😀 😀

nellie_
autor
17. aug 2009

ahoj anjelik a setri si nôžku 😵 😵 😵 😵 😵

a som rada ze nie som jedina "mrhaňa" ako to vola moj drahy 😀 😀 😀 😀
ale on je mrchač prvotriedny takze mi nema čo vycitat 😀 😀 😀

nellie_
autor
17. aug 2009

a uz sa lucim aj ja... ahojte mojenky... 😵 😵 😵

asshanti
17. aug 2009

Tak to som sa potesila aj ja, lebo ja neskutocne minam, kolko mam v penazenke, tolko miniem, vsetko do tla... Aj ja som maniak, ale co ma sere, tak ja na vsetko, nielen na jednu vec.... Ja som zatazena na kabelky, topanky, znackove parfemy, vsetku kozmetiku (ci dekorativnu, ale aj sampony a sprchovacie gely...), na vsetky handry na seba, hlavne na tricka... Toto leto som este v robote nemala vsetky tricka co mam doma ani po raz na sebe.... Ale vecne stojim pred skrinou, ze sak ja si vlastne nemam ani co obliect.... 😵 😵 😵 A sampony a sprchace mam po 5 otvorenych a kazdy den pouzivam iny a potom mam nervy, ze sa pomaly minaju, ze ja uz chcem nove !!! Tak sa priznam, som hrozna !!! Ale aj manzel musi mat znackovy parfem, aj handry chce, takze mi to aspon nevytyka !!! Ale on viacej setri, lebo ja kupujem mne aj jemu, aj bez neho.... A samozrejme som zabudla sperky, milujem nausnice, naramky a retiazky, ja mam tych caciek na stovky.... Takze ked bude najhorsie, v zalozni dostanem miliony !!!! xixi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
18. aug 2009

dobre ranko kocky, tak ako??? 😀

anjelinka - co teplotka??? 😕

nellie_
autor
18. aug 2009

breee ranečko 😀 😀 😀 😀

aj ja som zvedava na anjelinkinu teplotku 😎 😎 😎

moja stale nič..uz ma vystrie z toho 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Ashhanti no skoro ako keby si mna opisala... 😅 😅 😅 ale s parfemami si vystacim aj s tromi a sperky tiez moc nekupujem... ale kozmetiku a hlavne trička jak blazniva... 😅 😅 😅
a tiez sa mi drahy smeje ze som jak Mojsejka ze mam este s visačkami veci co som nemala na sebe este a pri tom hundrem ze si nemam čo obliect.. 😅 😅 a triciek na leto mam fakt strasne vela uz som sa zapovedala ze nekupim nic.. 😀 😀 😀

vierka
18. aug 2009

nelie - do tvojho grafu nerozumiem, tak do toho nebudem ani rypat 😀 😀 😀

ale na anjelinku som zvedava - kde je tolko??? 😕

nellie_
autor
18. aug 2009

vieri ani ja uz mu nechapem... 😀 😀 😀 😀 😀
stale cakam na odchylku z 36,5-36,6 mam asi zaseknuty teplomer, alebo čo 😀 😀 😀

ale najlepsie je za aj drahy si vsimol ze nebola ovulka.. a ja ze chlapi su nevsimavi 😀 😀 😀
lebo sa ma pytal predvcerom ze ty si nemala plodne dni?? a ja ze preco?? a on ze no lebo uz si jak davno kramovala a mne nedosla sms typu - vcera mi prasklo vajco a ty si zas nebol doma 😀 😀 😀 😀

no a potom som aj banovala ze je taky vsimavy, lebo vysvetlit mu ze existuje aj take nieco ako anovulacny cyklus, bolo kapanek nad jeho chapanie 😀 😀 😀

aj ja som nervozna z anjelinky.... vieri ved vies ako ma bolavu nozku, kym sa dokrivka do prace... 😅

asshanti
18. aug 2009

Dobre ranko dievcata.
Tak dnes sa citim ovela lepsie, rano som nasilu natlacila do seba chlebik, ale oplatilo sa, lebo ma len asi dvakrat naplo a uz je celkom pohoda... 😵 😵 😵 Dnes sme bez sefky, takze taka mensia pohoda... 😀 😀 😀

nellie_
autor
18. aug 2009

ahoj assh.... 😉

ved uz sa prehupnes do 13tt a to uz by mali ranne nevolnosti prestat a bude dobre...uz si budes iba uzivat tehulkovanie 😉 🙂

asshanti
18. aug 2009

nellie, dufam, ze to tak bude... 😉 😉 😉 Ale ked si pomyslim, ze niektore baby zvracaju v kuse, tak to ja mam nadherne tehotenstvo !!! 😀 😀 😀 Sa mi ani nezda, ze o chvilu su za mnou prve tri mesiace... O tyzden idem k lekarovi, este sa musim objednat, dufam, ze nebude mat dovolenku...

alex
18. aug 2009

Dobré ránko, aj ja netrpezlivo čakám na anjelinku 🙂

Po včerajšom čítaní vám tu len kazím partiu, ja vôbec nie som taká ,,Mojskejka,, 😀

alex
18. aug 2009

píšem jak hotentot... myslela som ,, Mojsejka,, 🙂

nellie_
autor
18. aug 2009

alex ahoj... 😉

no na mojsejku sa nechytam.. 😀 😀 a ja zas nemusim mat vôbec znackove veci... mna potesi aj tričko za 3 Eura.. 😀 😀 co mi vacsinou kolegyne nechcu verit ze ake super a take lacne.. 😀 😀

alex
18. aug 2009

ja si kúpim ak mi niečo padne do oka, tiež si nepotrpím na značky. No ale ja radšej ani nenakupujem, lebo sa pri tom vždy rozčúlim, neviem na seba dostať napr. rifle, lebo sú mi buď dobré a krátke, alebo sú mi dobré na dĺžku, ale ich nezapnem, alebo v nich vyzerám ako jaternica.

nellie_
autor
18. aug 2009

alex ja nohavice a rifle nenavidim kupovat... ja mam brutalne dlhe nohy a vsetky su mi kratke... 😅 😅
ale v poslednej dobe uz zozeniem vcelku super rifle co mi sedia.. a viete kde?? u ťin ťanov.. 😀 😀
osobne nemam rada činske obchody ale zistila som ze jedine rifle od nich mi super sedia a su predlzene..a za par šupiek...a najhorsia kupa v mojom zivote boli rifle MADOC, dala som za ne skoro 2000 SKK a su nechutne lebo v nich nie je elastan a ja nenavidim rifle co su mi volne na stehnach... 😅

asshanti
18. aug 2009

alex, ale jasne, ze patris do partie !!! 🙂 🙂 🙂 Ja si tiez nepotrpim na znacky, iba pri parfemoch... A perfektne tricka nam priamo do roboty nosia ukrajinky a za smiesne prachy a bombove !!! 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre