Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

katika82
18. sep 2009

no alex ale prvých 6 mesiacov ako budeš brať materské nesmieš robiť vôbec ani na dohodu ani na nič. proste nesmieš mať žiadny príjem inak ti materskú zoberú.

popri tom vyššom rodičovsom tuším môžeš robiť ale len na dohodu o vykonaní práce teda len tých 300 hodín do roka.

alex
18. sep 2009

ass, ja som asistentka v jednej firme, mám na starosti pokladňu, faktúry a takú administratívu.

katika ja viem, musíme to ešte presne prebrať so šéfom a aj s účtovníčkou a právničkou, aby sme vedeli, čo a ako sa môže a nemôže.

alex
18. sep 2009

ass inak sila s tým platom... Hlavne že v parlamente majú 3500 eur a ani do práce nechodia 😠

asshanti
18. sep 2009

sak to ma alex vie pekne nasrat !!! 😠 😠 😠 nehovorim, ze makam nejak tvrdo, ani ma nikto nenahana s bicom v ruke, ale aj mam vysoku skolu, robim v statnej sprave a za almuznu, doslova... 😠 😠 😠

katika82
18. sep 2009

ass no to ti verím ja som kôly tomu robila rohodnutie čo s prácou len kôly materskej. ale ty by si stihla ešte doplácať si dobrovoľne aby ti vyšla materská z maxima.

asshanti
18. sep 2009

katika, mama ma znamu na socialke, tak ja som si este minuly rok dobrovolne platila nejakych cca 300 Sk, aby mi raz ta materska vysla vyssia, tak jej to poradila. ale teraz, ze nie, ze na mna sa to nevztahuje, ze to musim nejak pred porodom presnu dobu, takze nic z toho... alebo myslim take nieco jej hovorila... 😕 😕 😕 tak ja uz neviem...

nellie_
autor
18. sep 2009

ja som vam ani pekny vikend nepopriala 😉 😵 😵 😵
ale nejak som sa nevedela zaradit do vasej debaty... 😀 ale clovek sa pri vas aspon vela nauci do buducna 😉

vierka
18. sep 2009

ahojte baby 😵

nelie - ty mas teraz povinne plodovy vikend 😀 muzicek doma, plny sil.... tak krasne dziga, dzigaaaaaaa prajem 😝 😀

no ja si platim dobrovolne pripoistenie v socialnej, to musi zena platit minimalne 270 dni pred porodom a ja to uz platim tak rok... cize budem mat prvych 6 mesiacov najvyzsiu moznu matersku 😵 ale kto vie co bude potom, sice to pekne schvalili aspon tych 256 eur (ked je to teda ovsam schvalene uz a nehovori sa len o tom ze sa to schvali, lebo kto vie ci by to schvalili) - no ale ved uvidime ako to budeme zvladat pri hypotekach a baz babiek co by mohli male mimco strazit 😅 😀 ale ved nejako bolo, nejako bude - za ten poklad to stojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! 😵

nellie_
autor
18. sep 2009

vieri to si pis ze budeme plodit.. 😀 😀 😀

a som zvedava na tvoje nedelne sono 😎 😎 😎 ci mi zasa vyjde moj tip 😀 😀 😀

asshanti
18. sep 2009

noooo, presne vierka, ze 270 dni pred porodom !!! ja som to nechcela trepnut, nebola som si ista... a to uz ja nestiham... a pekne ma ta krava nastvala, lebo mame vravela minuly alebo predminuly rok to platit a teraz uz inak... 😠 😠 😠 tak nevadi, aspon ze to nebude menej ako 256 eur, teda dufam... bude nas zivit muzicek, lebo to ja tak budem mat akurat na splatku hypoteky a telefonu z uctu... 😒 😒 😒 ale ved niektore zeny sedia doma furt na zadku a zarabaju iba muzi, tak mozem byt na chvilku takym pripadom aj ja... 😀 😀 😀

inak baby, tak ma nasral ten moj muz... odchadzal opat na vikend s brachom na chatu na jelena, ale o to by neslo, ma dovolenku a povolenku na jelena, tak ja mu nezakazujem, lepsie ako sediet v krcme alebo behat za zenskymi... ale tak sme sa predtym pohadali pre somarinu (ako vzdy...), ze som mala chut ho normalne ze zabit alebo sa namieste rozviest... 😠 😠 😠 tak som mu povedala, nech sa mi ani neopovazi volat a nehovorim s nim !!! 😠 😠 😠
zaspala som pri telke, teraz som povesala pradlo, idem poodkladat vsetko moje satstvo z celeho tyzdna nakopene na stolicke, odlicit sa a relaxovat... 😎 😎 😎

vierka
18. sep 2009

nelie - ked este chces, mozem ti teraz poslat foto zo vsetkych stran, lebo som sa fotila v ohoze v ktorom chcem ist na konferenciu 😀
a ako vyzera tvoj grafik???? co ovulka???

ass - no niektore veci v tehu berieme citlivejsie... ja teraz placem kvoli veciam, co by ma normalne ani netankovali... tak mangel sa musel naucit, ze teraz so mnou treba zachadzat v bavlkne 😝 😀 inak som zlaaaaaaaaaaaaaaa 😠 😝 😀

nellie_
autor
18. sep 2009

asshanti nerozculuj sa ja to poznam... tiez ma dnes statocne nasral ten moj zakonity 😠 😠
a este ma tu drzost mi povedat ze dobre ze prisiel hned som oduta... 🙄
ved uznajte, vrati sa po 5 dnoch domov a namiesto toho aby bol so mnou hned letel za jeho bratom skusat nejaku trapnu hru a potom usiel na trening fotbalovy.. a ja ako ze co?? som vzduch??? 😠 😠

a ze plodit.. to este uvidim ci pojdem robit odchlpovaci nalet.. lebo mam nohy jak prales 😀 😀 😀

vierka
18. sep 2009

nelie - jednoznacne neodchlpovat!!!!! 😠 😠 😠 😀

nellie_
autor
18. sep 2009

vieri 😀 😀 😀 😀 😀
ved ked bude daco chcet bude mu jedno keby mam chlpy obtocene okolo nôh 😀 😀 😀

kludne mi posli foto budem aspon lepsie vediet co a ako 😀 😀 😀
grafik vypada predovulkovo.. 😀 😀 ale neviem kedy dorazi... fakt nemam ani šajn 😀 😀

asshanti
18. sep 2009

klasika, chlapi... 😠 😠 😠 😠 😠
som zvedava, ze co bude v nedelu ked sa vrati domov... lebo povedal, ze uz mi skoncili zlate casy, ked si nevazim aky on je dobry ku mne, tak sa to zmeni... aby sa neposral... 😠 😠 😠
fakt som teraz omnoho ctlivejsia... dneska mi vysli slzicky, lebo kolegyna mala narodky a jej uz takmer 13-rocny syn jej doniesol krasnu ruzicku !!! tak ma to tak dojalo... a pridem domov a som bola dojata totalne... ale telefon mu zdvihnut nemienim !!!! 😠 😠 😠

vierka
18. sep 2009

nelie - nedaj saaaaaaaaaaa!!!! 😀 😀 😀

fotka poslane - no a tie speky nad silonkami si moc nevsimaj, nejako ma to okolo bokov obtiahlo a mam tam normalne taky speko sek 😀 😀 😀 no a teraz som zvedava ci nezmenis nazor na pohlavie a hned mozes aj povedat, ci takto mozem ist na firemnu akciu 😀

vierka
18. sep 2009

ass - mna teraz rozplace aj reklama na Cilit Bang 😀 😀 😀

nellie_
autor
18. sep 2009

no ale aka sexica kocica tehulica 😎 😵 😵 😵

outfit schvalujeeeeem...chutna si v tom 😉 a je to jasna baba 😎 😎

a mate geniaaaaaaaalny obraz urobeny zo svadobnej foto.. aj ja taky chcem 😵 😵

nellie_
autor
18. sep 2009

ze reklama na cilit bang 😀 😀 😀 to je dobreee 😀 😀

asshanti ti chlapi su vsetci rovnaki....moj mi akurat volal ze ide na jedno pivo a do deviatej je doma 🙄
zabit malo... 😒

nellie_
autor
18. sep 2009

vieri a ake speky??? ved si tehula 😀 😀 😀 tam sa to na špeky nerata 😎 😀

vierka
18. sep 2009

fuha, dakujem za kompliment... ja vobec niec som zastanca takej tej mody, ze tie kratke cierne gate ci co je to 😅 tak som nevedela ze ci to mooooze byt 😀 tak asi mooooze, hadam sa ma nenalakaju 😨 😀

no tak dobre, takze sme stale na babe - to sa mi paci 😀

to som si vytlacila zo svadobnej fotky - manze tam ani tusim vidiet neni na tom co som ti poslala... to som si normalne dala vytlacit u kolegu na velkej tlaciarni a doma dala len do ramiku, ale bezne taketo velke formaty robia vo fotosluzbach, alebo tam kde kopiruju a tlacia 😀

nellie_
autor
18. sep 2009

vieri mne sa tiez take tie leginy ci jak to mam nazvat na mne nepacia.. ale na tebe ako na tehuli v kombinacii s tym tričkom tehotenskym je to super 😉 a to ti pisem uprimne... nebudem sa za teba hanbit ked tak pojdes v tom oblecena 😀 😀

no tak to si super vymyslela ze u kolegu.. to ja take vymozenosti nemam.. ale dam si ju urobit mne sa to strasne pači 😵 😵 😵 a rovno dve jednu do obyvacky a druhu do spalne.. a riadne velku aby som potom mohla sem tam oplut draheho ked ma nastve 😀 😀 😀

nellie_
autor
18. sep 2009

ale ale.. vycitky su svine.. akurat sa mi dovalil domov 😀 😀
lebo ze pocul moj ostry ton tak ho aj chut na pivo presla... 😀 😀

tak ja sa teda lucim a idem odchlpovat... 😀 😀 pekny zvysok vecera vam prajem... 😎 🙂

vierka
18. sep 2009

no ja som to na sebe oblecene este nemala, ale som si jedny kupila, ze ved skusim 😀 😀 😀
no dobre teda, ja ti veriiiiiiim... ale ked budem vidiet ze vsetci naokolo mna v okruhu jedneho kilometra oslepli, tak to bude len tvoja vina 😀 😀 😀

no sice je to vyhoda, ale po case si to dam spravit na kvalitny foto papier a investujem do toho... lebo toto je na obycajnom papiery a pocitam, ze mi to bude velmi rychlo blednut 😅 a radsje nepluj, nevies o tom, ze ked naplujes, tak sa to miesto este viacej leskne???!!! aby nebol potom doma za klenot 😀

dobre, idem ja za mangelom, dneska mame vyrocie svadby 😅 tak aby si zase nemyslel, ze som nejaka odmerana, idem na seba hodit posledne sexy pradlo do ktoreho sa este mestim a idem sa mu povenovat 😝 😀

tak vam zelam dobru nocku 😵

asshanti
18. sep 2009

vierka, tak si teda pekne uzite vyrocie svadby !!! 😵 😵 😵

nellie, venujte sa pekne oplodnovaniu, drzim prsty, aby bola ovu a zadarilo sa !!! 😵 😵 😵

tak dobru nocku vsetkym a pekny vikend !!! ja zajtra trosilinku upracem, ale len tak trosku, lebo od pondelka alebo utorka nam dojdu robit tie okna, tak bude bordel ako v tanku... 😠 😠 😠 okna uz mali dorazit dnes, ale volali nam ze maju pokazene auto v servise, takze to vidia asi az na pondelok... 😒 😒 😒 tak sa mavajte krasne, papa. 😀 😀 😀

anjelinka
19. sep 2009

Ahojte baby,

furt mame kopec roboty, ked odchadzam domov, akurat vtedy stihnem kuknut emaily.

Minuly tyzden sme boli na svadbe, dnes ideme takisto, akurat sa obliekam, tak sa mi majte krasne tehulky moje a nelinka netehulka moja...

Inak, tento mesiac anovulak.

Drzkajte sa.

Paaaa. 😉

asshanti
19. sep 2009

ahooooooooooooooj anjelinka !!! tak konecne si dosla, ja ze kde si tak dlho, ze sa neozyvas a Ty mas kopec prace... tak prijemnu zabavu na svadbe, my ideme o 2 tyzdne, sa tesim !!! ma velmi mrzi ten anovulak, moja... 😢 😢 😢 maj sa krasne, paaaa. 😉 😉 😉

vierka
19. sep 2009

anjelinka - tak ty svadbujes??? tak prijemnu zabavu prajem a sem tam sa aj od tej hroznej roboty odtrhni a napis nam par riadkov 😉

nellie_
autor
20. sep 2009

ahojte... 🙂
som tu len tak na skok - ako vzdy stahujem film na dnesne popoludnie, ked mi drahy zdrhne na zapas 😎
a chystame sa na nakupy do trencina, tak sa idem akurat obliekat...

vieri dnes som zvedava na sono 😎 😎 😎

vierka
20. sep 2009

nelie - ja zrovna pomaly stahujem nejake rozpravky co dam potom detom k vianociam - cize aktualne stahujem Cars 😀 😀 😀
potom dohod nejaky dobry film ked omrknes 😉

aj ja sa na dnes tesim, potom dam urcite vediet ako sme dopadli, neviem ci este dnes stihnem, lebo potom ideme aj k babicke, ale zajtra urcite napisem, aj pridam fotecky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre