Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

asshanti
15. dec 2009

dakujem vieri! tak to nase bolo az privelmi aktivne, nemalo chvilku pokoja, doki ho musel furt hladat, lebo chvilu sa ho dalo pozorovat a uz aj zmizol... 😀 😀 😀 len som od toho cakala viac, lebo nam ani nepotvrdili, ze je zdrave a ci ma vsetko v poriadku... dokonca som podpisovala papier, ze som vyrozumena s tym, ze 3D nas neoboznamuje s nejakymi vyvojovymi chorobami a tak... ze je to len take nase rozptylenie... 😒 😒 😒 ale dufam, ze ked je take aktivne, tak je zdravucke a ma sa tam dobre. mame aj kopec videi, na jednom dokonca krasne vidno kotrmelec... 😉 😉 😉

nellie_
autor
16. dec 2009

dobre ranko 🙂 🙂

asshanti takze babo je hanblive... 😀 😀 😀 tak mate krasny zazitok za sebou 😵 😵
fíha tak toto som nevedela ze 3D je iba na rozptylenie a nepovedia nic ku tomu ci je vsetko v poriadku po vyvojovej stranke... 😕 😕 😕
a ja som myslela ze prave pri 3D vidia najlepsie ze čo a ako.... 😕

asshanti
16. dec 2009

dobre ranko,

nellie, to iste som si myslela aj ja, ale vcera mi povedali opak, tak neviem ci aj inde to tak je, ci iba u nas na vychode... 😀 😀 😀 ale dufam, ze ked je take aktivne, sikovne, tak sa tam ma dobre a je v poriadku! a bol to naozaj krasny zazitok, tatinko mal cely cas blazeny usmev na tvari, ked ho sledoval na monitore! 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
autor
16. dec 2009

assh urcite je v poriadku 😉 🙂 🙂

http://sport.aktuality.sk/ostatne/ostatne/nic-n...

sila, že??? 😀 😀 😀

vierka
16. dec 2009

ahojte babenky 😀

ass - no ja som nic take nepodpisovala ked sme boli na 3D - nam tam pozeral uplne vsetko, aj vnutorne organy, aj mozog ci je vyvinuty, aj srdiecko ci mu pracuju vsetky komory tak ako maju, aj meral kosticky, aj pozeral rastep pery ci babo nema a este aj meral tep, ze ci ma babatko dobry a z toho celeho nam dal dve lajstre papierov kde boli tie namerane hodnoty a tak 🙂 tak mozno len ten vas lekar to robi len tak pre radost, aby videli babenko rodicia... 😒

nelie - no tak to je uz vazne sila 😀

asshanti
16. dec 2009

tak ja nechapem... 😒 😒 😒 srdiecko pozeral aj nam, ukazal mi ho jak krasne bije, aj mozocek pozeral, ale ziadne lajstre nam nedal, iba CD kde mame 9 fotiek a 9 videi... 😉 ale ze na normalnom ultrazvuku v 30. tt mi to pozrie...

nellie, rano som to pocula v radiu ked som soferovala, fakt sila... v 6. mesiaci nevediet, ze si tehu... 😖 😖 😖

vierka
16. dec 2009

ass - aj mne to potom pozeral gynekolog na poradni bez toho aby vedel, ze som bola na 3D, ale ten rastep pery neviem ci by na normalnom utz videl... ale tiez moj gyndos pomeral vsetky kosticky, pozrel mozog a srdiecko a pecen a oblicky...
no nam k tomu 3D dal tie papiere a este DVD a vytlacene fotky...

asshanti
16. dec 2009

vieri, tak to ste mali super! my mame foto a videa iba na DVD, ziadne vytlacene... a to keby malo razstep pery alebo chrbtice, tak to by som si asi na 3D vsimla aj ja, nie...??? zrejme by tam malo nejaku trhlinku... 😒 😒 😒

vierka
16. dec 2009

no my fotky zase nemame na DVD, tak som si ich pre isootu naskenovala, ze keby vybledli, tak aby som mala v zalohe v compe potom 😀
no neviem ci by si to bezny clovek vsimol, ale myslim, ze keby tam doki nieco videl, tak by urcite povedal, podla mna je vsetko v poriadku 😉

asshanti
16. dec 2009

aj ja dufam, ze je vsetko ok, pusinku ma teda rozkosnu, aj nostek aj tie male rucicky!!! 😵 😵 😵 idem pridat foto do albumu, aby ste mohli kuknut... 😉

vierka
16. dec 2009

ass - ty tomu proste musis verit 😵

asshanti
16. dec 2009

jasnacka, ze je zdravucke a krasne!!! 😵 😵 😵 😵 😵
uz som pridala fotecky aj tuna, mozete kukuk... 😉

alex
16. dec 2009

Ahojte zlatíčka 🙂

asshanti
16. dec 2009

ahoooooj alex, Ty si nas teda pekne dlho zanedbavala... 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
16. dec 2009

alex - ahojky, tak ako sa mas? dlho som ta necitala 😀

a ja som pridala fotky nasho "domceku" 😀 😀 😀

alex
16. dec 2009

Mojky no nestíhačky čo vám poviem. A aj mi v práci blbne net, takže tak. Už sa mi to kráti, už len zajtra, v piatok pol dňa a v pondelok 😵
Máme sa super, drobček poslúcha 🙂

vierka
16. dec 2009

lex - no tak verim, ze doma budes mat na nas potom viacej casu 😉 ja viem ake to bolo posledne dni v praci, proste psycho 😅

alex
16. dec 2009

dnes je kľud, nie je tu šéf, je vo Viedni, tak sa vytešujem 🙂

vierka
16. dec 2009

tak to mas dobre, ze tie posledne dni aspon sef na chvilu vypadol 😀

asshanti
16. dec 2009

mne sa to tu akurat zacalo kopit, vela posty, vkladov... vsetko co som vcera po kolegyni z pondelka docistila sa mi este znasobilo... ale dnes som do piatej, mame dlhy den, tak hadam to stihnem, len musim ist aj na postu... 😒 😒 😒 a zacalo nam snezit, neznasam zimu... 😠 😠 😠

alex
16. dec 2009

ass len nech sneží, mne sa to páči a tešila by som sa keby boli biele Vianoce.

nellie_
autor
16. dec 2009

no caute vospolok 😀 😀

asshanti a vieri vy ste uz teda riadne bruchatice.. 😀 😀

ja som dnes mala riadne lufty a aj tu troska poletuje sneh.. mne by tiez nevadilo keby riadne nasnezilo, lebo len so snehom maju vianoce tu spravnu atmosferu 😵 😵 😵

asshanti
16. dec 2009

mne vadi sneh kvoli soferovaniu a nechce sa mi ani vlacit pesi po snehu... ale ked som doma v teplucku, tak je to v pohode! uz len zajtra idem autom, v piatok ma zavezie manzo, lebo potom pridu po mna nasi, idu na nakupy a ja konecne ku kadernikovi farbit a strihat, tesim sa!!! 😵 😵 😵

teda, fakt uz mame pekne bruska... ale v reali mi kazdy hovori, ze na 7. mesiac nemam velke brucho, mestim sa aj do starych triciek a svetrov, pribrala som zatial len 6 kil, to je ok, babo si berie z mojich starych zasob, chvalabohu... 😀 😀 😀 😀 😀

postu som urobila, ale super je, ze ide namiesto mna kolegyna! ostatne povedali, ze ja v mojom stave sa nemam trepat po tom snehu, aby som sa nesmykla nahodou, su zlate! aj tak mam kopec inej roboty...

nellie_
autor
17. dec 2009

dobre rano... 🙂

tak konecne mi to pride ze ozaj budu vianoce.. 😵 😵 😵 normalne som si rano cestu na bus vychutnala..ja milujem sneh 😵 😵 (ale iba kym sa netopi a nie je z neho čvachtanica 😀 )

asshanti mas mile tolerantne kolegynky... 😉 🙂 🙂 tak to ma byť.. 🙂

nellie_
autor
17. dec 2009

veru aj ja by som sa mala ist dat podstrihnut.. som nebola hadam od maja a uz mam vlachane viac ako do pol pasa... take dlhe som daaaaaavno nemala 😀 😀
ale asi si dam iba boky do postupna skratit a dlzku vlasov si ponecham, na to ze tak davno neboli strihane tak ani štiepy nemam... 😎 😎 to je tym ze uz nepouzivam farby ale iba sampony - hned mi to je vidiet na kvalite vlasov.. 🙂

vierka
17. dec 2009

dobre ranko kocky 😀

ja som si kadernika vybavila zaciatkom decembra, lebo tak skoro sa k nemu potom asi nedostanem 😀 😀 😀
tu tiez vcera nachumelilo a aj sa sneh drzal, len ho je tak trosku, ale aj tak sa mi smykali topanky... a asi aj dnes bude snezit, lebo je pod mrakom... a tiez milujem sneh ale len do chvile ked z neho nie je clapkanica 😀

nellie_
autor
17. dec 2009

ahoj vieri... 😵 😵 😵

aj tu to vypada ze bude snezit aj dnes... do kelu a my sme si drahym naplanovali ist v sobotu do Bratislavy no neviem neviem ak bude blbe pocasie tak asi nikam nepojdeme... ☹

vierka
17. dec 2009

ja mozno dnes pojdem autom, tak verim ze nebude bude v pohode cesta...
no tak celkovo ta sobota v blave vyzera ako sebevrazda, lebo to uz bude vikend pred vianocami a tych ludi a sialenstva v centrach obchodnych - no amen, gloria 😅

asshanti
17. dec 2009

ahojte kocky,

tak u nas od vcera nasnezilo, aj dnes stale snezi, taky jemny... rano som isla autom, ale uplne opatrne, asi 70 - kou... a inac, vsetci jazdili velmi opatrne, zodpovedne. dnes mame tu akciu, okolo jednej ideme do restiky, neviem ako sa dlho zdrzime, ale dovtedy budem mat totalne zasnezene cele auto a zamrznute okna... 😠 😠 😠 uvidim aky bude stav, ked tak zavolam drahemu a s niekym po mna skoci a odvezie si ma domov, aby sa o mna a babo nebal, ze budem jazdit v takom hnusnom necase, vecer a tehotna... 😉

alex
17. dec 2009

Ahojte kočky,
dnes ráno sa mojej kamoške narodila malá Zuzanka, tak sa teším. Včera som sa bola rozlúčiť s jej bruškom a ráno mi volala švagrinka, že maličká je už na svete, tak sa teším 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre