Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
16. júl 2009

no ja by som určite len tak na blint nenakupovala vecičky ružovej farby.
Môj muž sa teší, že keď nám povedia, že čakáme chlapca, tak mu pôjde kúpiť také to elektrické autíčko, čo sa na tom deti vozia. No šalený je. Neviem na čo by nám to tak skoro bolo 😀

vierka
16. júl 2009

tak ja mam nastastie veci aj pra babu, aj pre chlapca, aj neutral - ja budem mat vsetko po segre a ona mala dievcatko v decembry, a chlapca v marci, takze vecicky mi budu sezonne pasovat, nech to uz bude cokolvek 😀

alex - tak ty nevies naco vam to bude tak skoro??? ved predsa nato, aby to tatinko odskusal 😀

alex
16. júl 2009

no to určite, by som mu dala!!! 😠 😀

No ja vecičky nemám po kom dediť, lebo moja segra rodila pred 10 rokmi, veci mala krásne, aj som ich mala odložené, ale potom putovali po segriných kamoškách.
A jedna kamarátka má dcérku 1,5 ročnú, ale v decembri čakajú ďalšie mimčo, takže tiež nič. Možno, ak by z niečoho mimčo vyrástlo, tak to posunie ďalej. Ale veď tie vecičky ani nie sú až také hrozne drahé, ak si nepotrpíte na značky, v Tescu majú kráááásne vecičky, už sa teším, ako to tam vykúpim 😵

katika82
16. júl 2009

alex my to vierka z jazyka zobrala ved jasné že aby mohol ocino skúšať kým na to sadne drobec.
môj zasa chce autíčko na ovládanie že on sa s ním bude zatiaľ hrať no ako malý nie

ja tiež nemám veci nejak po kom kedže som najstaršia v rodine čo bude teraz rodiť po dlhej dobe.ale nejaké vecičky sú ešte aj po mne košielky a ked sa to vypere a vyžehlí sú fakt dobré a na doma potom ked bude robec starší mu to uplne stačí. u nás veru je na ulici kopec detí čo nosia veci ešte po svojich rodičoch aje to fakt také milé lebo tá moda sa vracia prakticky a ked tie detúrence behajú v takých typicky veciach po mame je to také milé.
a je rozdiel či roztrhne vonku nové a ked také čo môžeš vyhodiť.

vierka
16. júl 2009

alex - ved hej, vecicky su v pohode a teraz ta znakca cheeroky (ci ako sa to vlastne pise) ma krasne vecicky... ja som uz nejake aj podostavala a po segre zdedim vela inych veci okrem oblecka na com usetrim - da mi taku prenosnu postielku, vajicko do auta, vanicku, buginu na leto, baby vak a tak... aj nejake oblecko pre tehulky mam od nej, tak mi naozaj budeme kupovat len minimum 🙂

katika82
16. júl 2009

vierka tak tebe bude teda stačiť aj ficova 25000 😀 😀 😀

vierka
16. júl 2009

katika - no to bude akurat na kocik a madrac do postielky co musim urcite kupovat 😀 😀 😀

katika82
16. júl 2009

no tak super, ja mám nachystaných nejakých 2500 eur na výbavičku tak dúfam že mi to bude stačiť.ale nechcem všetko minúť

alex
16. júl 2009

no tak nám na kočík a postieľku dá svokor prachy, on to hovoril ešte keď som tehu nebola, že kedy budeme mať už bábo, že on šetrí, tak hádam našetril dosť 😀

katika82
16. júl 2009

alex to máš super ja na kočík mam v prasiatku čo som hádzala vždy 5 a 10 korunáčky aj doma aj tu v práci čo máme druhé tak tam máme nejakých 6000 korún a zvyšok doložíme

asshanti
16. júl 2009

Caute kocky, uz som raz pisala, ale nejako mi zblbol net, tak to sem nepridalo... Dneska nejak nestiham, od rana fofry, ale konecne som sa uz vyspala !!! Dufam, ze babu neublizujem tymi behackami hore - dole...
Vcera sme az vecer konecne s manzelikom zalahli do postele, povedal, ze je velmi staaaaaastny a dlho sme sa objimali, bozkavali a tesili sa !!! Dufam, ze uz konecne buduci tyzden bude po vsetkom, tak si to este uzijeme a ostatnym to povieme az potom, po tej kontrole, aby bolo vsetko v poriadku... 🙂

Nellie - krasne fotecky zo svadby, krasna nevesta, sympaticky mlady parik, drzim silno vsetky prsteky, aby ste si doniesli maleho chorvatika domov !!!

Alex - ja by som chcela dievcatko, ale hlavne nech je to zdravucke a je to jedno, ci chlapec ci dievca. Pre dievcatko mam vybrate mena Stella, Sofia alebo Vanessa a pre chlapceka Alex - to sme s manzelom uz vybrali pred rokmi, obidvom sa nam to meno velmi paci. 🙂 🙂 🙂

Taka som unavena, az musim oddychovat a lezat... 😅

katika82
16. júl 2009

asanti tak sa nám šetri teraz a už budeš len viac a viac unavená stále ja si pripadám ako lokomotíva niekedy.a to som chcela ísť že na nejakú túru???no však nevládzem hore schodami vyjsť nieto na nejaký kpec

nellie_
autor
16. júl 2009

asshanti dakujem za kompliment 😵 😵 😵 😵

ja prave opustam mury nasej firmy a zacina mi dovolenkaaaaaaaaa 😀 😀 😀

je mozne, ze sa tu este zajtra vyskytnem ale ak nie tak čítame sa 27.7.2009 😎 😎

posluchajte tu vsetky, ahojteeeeeee 😀 😀 😀 😀

katika82
16. júl 2009

nellienka tak šťatnú cestu a dávaj na seba pozor a tfuj tfuj tfuj a ešte vírusíky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTtt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT aby si prišla tehotná z dovolenky
budeme na teba myslieť ako o sto dušu snažilkuješ a posielať ti tehu energiu aby sa drobec už
rozhodol uchytiť poriadne

asshanti
16. júl 2009

Nellie, tak stastnu cestu a pekny pobyt, nech sa fakt zadari, velmi Vam to zelam !!!

Katika, dufam, ze uz nie si chora... 🙂

katika82
16. júl 2009

no ešte kašlem ale musela som dnes už prísť do práce,ale dalo sa to prežiť.zajtra mám zasa volnejšie trošku
ale už to aspon trošku prechádza antibiotiká zabrali aj tie slabšie tak som rada.

asshanti
16. júl 2009

Tak to som rada katika, byt v lete chora a este k tomu aj tehotna... Neprijemne...

vierka
17. júl 2009

dobre ranko baby 😀

nelie - myslela som, ze este vecer ti necham odkaz, ale bola som taka unavena ze sa mi ani pri nete nechcelo sediet... tak si pekne uzi dovolenku, stastnu cestu a posluchaj 😀 a mas naordinovane "dziga-dziga" tri krat denne po dve hodiny 😀 😀 😀

nellie_
autor
17. júl 2009

drahy siel kupit ranajky, tak vam idem podakovat za mile slova na dovolenku 😵 😵 😵 😵

vieri, budeme sa snazit robit dziga dziga najviac ako sa len bude dat 😀 😀 😀 😀

dakujem, mam vas vsetky velmi rada cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vierka
17. júl 2009

no ze jaky konfort - ranajky rovno do postele 😝 😀
nech si ich pekne naserviruje na seba - to budu ineeeee ranajky 😀

alex
17. júl 2009

nellie užite si to a čakáme na malého chorvátika 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

asshanti
17. júl 2009

nellie, aj my Ta mame radi !!! Vela stastia, davajte si na seba pozor a hlavne si to uzite !!!! 🙂 🙂 😎

Ostatnym dobre ranko !!!

katika82
17. júl 2009

dobré ránko tehulky a snažilky

nellie ale alex to myslela chorvátiak malého ale so svojím manželom ano 😀 😀 😀 , ale nie sa len smejem však to je jasné že so svojím

assanti ako sa cítiš aj ty alex nebýva vám zle????

vanesska
17. júl 2009

Dobre neskore ranko babule,

v prvom rade Nelik prajem ti aj ja krasnu a hlavne oddychovu dovolenku.... uzivaj si slnko more a vsetky tie prijemne veci co k tomu patria... 😉

no ja som vcera bola u dokiho a veru ma nepotesil... aj ked som v kuuutiku duse dufala ci naaahodou sa nestal nejaky zazrak... ako to v tejto teme zacalo byt dobrym zvykom 😵
tak veru sa splnilo to coho som sa bala... a to ze mi nasiel cysty na oboch vajecnikoch a dokonca na jednom zrejme sa opat zacala robit ta mrcha endometrioza... ktora bohuzial sama od seba nezmizne... takze mi poradil aby sme uz necakali s IVF... len neviem ci nebudem musiet ist predtym na laparku... do prdky... uz tretiu ☹ ☹ mala som fakt blbu naladu... ale on mi povedal ze nemam mat taky negativny pristup ze nam sa s tym da pomoct ale ze su ludia ktorym v tejto oblasti sa uz pomoct neda a co maju povedat oni... no tak ma trochu ukludnil a tak som sa len utvrdila v tom ze IVF bude dobra volba takze v auguste podavame ziadost... jupiii !
pekny dnik babenky... 🙂

katika82
17. júl 2009

vanes tak to je mi je ľúto ale tak ak poradil že IVF bude šanca treba to vyskúšať. možno ked už budeš mať doma celú výbavu injekcií ako alex a vierka tak to príde samo. to akosizaberá 😀

alex
17. júl 2009

vaneska a do akého centra sa chystáte? Pozerám že si z BA, takže ak môžem odporúčam Ferticent.
Neboj sa IVF, a ak si už bola na laparke, tak ti už nebude treba, hlavne aby tie cysty zmizli.

vanesska
17. júl 2009

babulky moje... blbe na tom je ze ak to je fakt endometrioza tak tie cysty same nezmiznu to sa odstranuje jedine operaciou... 😝 pretoze to vlastne ani cysta nie je ale je to prerastena sliznica maternice mimo maternice ktora sa moze uchytit hocikde v brusnej dutine no a tam rastie presne ako sliznica maternice... ale najhorsie je ze vraj vylucuje nejake toxiny ktore zabijaju vajicka a celkovo vytvara nepriaznive prostredie na otehu... 🙄
inak ta druha cysta bol zrejme akoby neprasknuty folik... takze darmo sme sa mi mohli snazit... 😨

alex... ja chodim do GynFivu... tam mi robili uz aj IUI a celkom v pohode...
vsak vyskusam tu aj to IVF a ked nie mozem hocikedy zmenit...
ty mas asi dobre skusenosti s ferticentom... tam chodi moja sestra a nie je moc nadsena... takze to je fakt asi individualne... 😕

no dnes mam taku smutnu naladu z toho... a blbe je ze ma to stale pobolieva a citim to a nemozem s tym nic robit... 😖 no co uz musim si povedat ze niektore baby su na tom oooovela horsie ako ja... takze ja nemam preco fnukat 🙂

demizon
17. júl 2009

Ahojte,

tak sme absolvovali konzultácie kde manželke povedali všetky výsledky testov / kultivácie, hormonálny profil atď/ ktoré mala v poriadku. Problém je v tom, že každý jeden folikul sa namiesto prasknutia "nalieva" do cysty...to je odsledované 3-4mesiace a preto musí brať antikoncepciu ☹ čím vlastne príchádzame o možnosť normálneho počatia...preto nám hneď odporučili IVF ale predtým musí ísť na laparoskopiu, kvôli možným zrastom po operácii prasknutej cysty v r.2002 ☹ vtedy jej zachránili život na poslednú chvílu, mala silné vnútorné krvácanie...takže uvidíme čo sa bude diať po laparoskopii, ale zrejme nás IVF neminie...

alex
17. júl 2009

vaneska je mi to ľúto, viem čo je endo, kamarátka mi o tom hovorila. Držím palce, nech už sa to dá do poriadku a máš aj ty baby.

demizon laparka nie je nič hrozné, aj ja som to absolvovala, pozrú sa či je dnu všetko ok a pozrú či je všetko priechodné, ak sa nájde nejaký problém, hneď ho odstránia. A IVF je tiež pohoda.

sofia2008
17. júl 2009

ahojte, chcela by som vas opytat, beriem clostil uz druhy mesiac, zatial bez uspechu ☹ po druhom cykle sa mi urobila folikul. cysta, stale ju mam a boli te niekedy na tej strane, mozem zacat brat dalsie balenie clostilu, aj ked mam tu cystu, lekarka vravela, ze ona sama zmizne alebo praskne, nove balenie mam zacat brat az na dalsi tyzden...dakujem za vase odpovede

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre