Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
20. júl 2009

dobre ranko babenky 😀

snecinkaaaaaaa - konecne si sa ozvala mojka, myslela som na teba kazdy den... super vykon si podala mojenko a tvoje embryjka bojovali na plne obratky a dve krasne embryjka po predlzenej kultivacii - to proste musi vijst 😉 ja tomu verim a straaaaaasne na vas myslim, drzte sa, babatkam posielam velku pusu, samozrejme aj statocnej mamine a daj vediet kedy budu krvne testy a hned daj vedieeeeeet 😀

brmbolcek
20. júl 2009

kocky ja mam po clostylber.... 8 velkych 22mm folikulov a este sa mi tvoria ... dr. mi neodporucila IUI lebo by to bolo viacpocetne tehotenstvo...

co si myslite o tom vy ?

alex
20. júl 2009

ahojte kočky, dnes je mi nejako divne, taký plávajúci žalúdok, ale dala som si banán, tak to hádam prejde. Nič sa mi nechce... už nech som na dovolenke, ale ešte tento a budúci týždeň nejako musím vydržať.

Brmbolcek, pri takom počte folikulov by som tiež radšej IUI neriskovala, skúste sa snažiť prirodzene a uvidíte čo z toho bude.

brmbolcek
20. júl 2009

no nam zakazali aj prirodzeny pohlavny styk ... aby sa to nechytilo .....

vanesska
20. júl 2009

ahojte kocky,

no sneciiii... to je uzasne... ze si to takto krasne vybojovala... vela sme na teba vsetky mysleli ... a posielali sme pozitivne vibracie 😉 😀
podla toho co si pisala to jednoducho musi vyjst... 😵
budem ti veeelmi drzat palce... !!!

brmbolcek... no to je inak krasne na to ze si brala len clostil...
neviem ale zda sa mi ze babam ktorym sa vytvori po clostile tolko folikov mozu navrhnut aj nieco take ako IVF... ale je to vlastne take nativ IVF lebo skutocne IUI by bolo asi dost riskantne vzhladom na to ze by sa mohlo oplodnit viacej vajicok...
neviem aky mas vztah k IVF a ako dlho sa snazite... ale ja by som to asi skusila... pripadne sa skus spytat doktorky lebo je asi skoda aby taka "uroda" vysla nazmar...

zuzzka1
20. júl 2009

Ahoj kočky, sledujem vašu diskusiu - môžem sa pridať ? - clostil som brala druhý cyklus, tak sme dúfali že to tentokrát výjde, no nevyšlo

anjelinka
20. júl 2009

Ahojte, dobre ranko,

vierocka, alex, tehulky nase...

alexik, asi sa zacinaju u teba nevolnosti 😉 😉 ...tak nech ta velmi neotravuju...

Ja som akurat dosla z hlavnej porady u nas v robote, najedla sa, lebo mi tam strasne skrkalo v bruchu, komp mi okupuje nejaky virus, vkuse mi tu vyskakuje...ja tiez dovolenka az od 3. augusta, tak len nech to pekne rychlo zbehne... 😉

vitam nove baby 😉

asshanti
20. júl 2009

Ahojte babulky !!!

Zuzzka - jasne, ze sa mozes pridat, ze vahas !!! Vitam Ta medzi nami a prajem vela stastia pri praci na babatku !!!

Anjelinka - dik, ano ja som vychodniarka, teda obaja aj s manzelikom... 🙂))

Alex - aj mne je nejako divno, tak si citim brusko, dufam, ze to je ok... Rano ma aj poriadne naplo, ale nezvracala som. Som po tyzdne v praci, ale nechce sa mi do nicoho pustat... A musim ist na nejaky nakup, ja sa o chvilu do nicoho nezmestim... Vsetky doterajsie nohavice mam na doraz, aby boli pekne obtiahnute, dnes mam take biele lanove, este netlacia, ale budu. Baby, mne tak vyduva brucho, az zazrak... 🙂))

anjelinka
20. júl 2009

Ass, ahojky. Preto som sa pytala, lebo aj ja som z vychodu, hehe...stale som tu bola sama, lebo vsetky baby zdaleka.
Inak, vcera som bola v C&A, maju super vypredaje a kopec veci pre tehulky, rifle uplne peckove tehu mali za nejakych 250sk /este zmyslam v korunach/, plno triciek, atd...ja som si kupila prechodnu bundu, co sa mi na jar pacila, ale stala 1890sk, vcera 300sk, potom v H&M nohavky lanove za nejakych 215sk zo 725sk...

zuzzka1
20. júl 2009

🙂 dakujem Asshanti, pozerám, že ste väčšina tehuľky - krásne marculiatka, snáď aj k nám ten bocian konečne dorazí, od zajtra idem k MUDrovi po inekcie, na šiesty den cyklu

anjelinka
20. júl 2009

zuzka, pre ake injekcie?

zuzzka1
20. júl 2009

Na tie ranné nevoľnosti dostať v Bio predajniach zázvorové lízatka, Gravi pop ? tak akosi písali kočky v niektorej téme, vraj to zaberá a čisto Bio - takže safety

vierka
20. júl 2009

tak este raz ahojte baby, nejako som sa zazrala do prace 😕 😅

brmbolcek - no pri takych poctoch asi hrozi to viacpocetne tehu a neviem ci sa da aspon take IVF soft u vas teraz spravit, lebo neviem ako je to potom s papiermi, ci k tomu nieco treba vybavovat a ci by ste to stihli, lebo to ti tvoja obvodna gynekologicka asi nespravy, alebo chodis do nejakeho CAR-u???

zuzzka - raz to urcite musi vyjst, tak treba verit dalej 😉

anjelinka - mojka a to kde si nakupila??? ja som bola v piatok hadam 5 hodin v avione a nic som si nekupila 😖

anjelinka
20. júl 2009

vierocka moja, pocuj, v Kosiciach v Optime, inak, aj v HM mali tehu zlacnene...tak ja neviem, ci v BA vsetko vykupili alebo ako, no vravim v CAcku, perfis tehu veci, az normalne som myslela, ze si kupim tie rifle za 250sk, ze raz sa zidu, ale mama ma odhovorila, ze nech nevymyslam.

zuzzka1
20. júl 2009

Neviem - zajtra uvidím - Clostil som brala druhý cyklus - ten prvý sme mali hyperstimuláciu - podobne ako brmbolcek tak nám doky odporučil sa nesnažiť, práve ďaka riziku viacpočetnej gravidity- potom pauza, zase Clostik - len menšia dávka, tentokrát bolo všetko OK - naordinovali pregnyl - a nič, zajtra budem múdrejšia

vierka
20. júl 2009

anjelinka - ahaaaaaa... uz som sa zlakla, ze som bola slepa... veru do Kosic sa mi cestovat nechce... ja este tento tyzden pokukam po TT nejake tehu obchody, ale tu su tusim len dva a je to v nich vsetko preeeeeeehnane drahe 😖

zuzzka1
20. júl 2009

výpredaje lákajú 🙂 to si super nakúpila Anje, mne s tým snažením riadne kolíše váha - neviem či to je týl clostikom - kočky, aj vy ste mali takú skúsenosť ? Bruško mám riadne

anjelinka
20. júl 2009

vierka, jj, ano, v tych tehu origos obchodoch su veci dost drahe, to viem podla kamosky, ale inak tie obchody, co som spominala, tak si nepozerala v BA? Tam sa to v zlavach fakt oplati. Aha, no a este aj Peacocks mali tehu zlavy.

anjelinka
20. júl 2009

zuzka, ja som buclata stale, takze neviem to takto porovnat, ale viem, ze ked som brala Clostik tri mesiace, tak som pribrala 7 kil, urcite to bolo tym, neprezierala som sa a ani nic podobne, takze jedine to a v kombinacii s Duphastonom to asi bolo jasne..

zuzzka1
20. júl 2009

takže tak, 🙂 mne váha posledný rok velmi kolíše, bude to aj štitkou - ale tam som stabilizovaná - beriem 100 Lthyroxín, doky vraví, že by to malo byť v poriadku - Duphaston nám ale zatiaľ vobec nenasadil - práve, mám pocit že problém je v druhej fáze cyklu, krátka luteálna fáza, MM Ok, ja celý život cyklus ako hodinky, rok snaženia je vraj v pohode, ale predsa len už máme vek - dúfala som že to bude ľahšie,

anjelinka
20. júl 2009

zuzi, no my snazime v podstate teraz tretim rokom, v podstate mozno aj viac, uz sme snazili aj pred svadbou, ale tak u mna problem ovulka, manzo v uplnom poriadku.

vierka
20. júl 2009

anjelinka - no veru, v tych tehu obchodoch je to nenormalne drahe... ale ja nejake handry mam po segre a dneska by mi mal manzo doniest nejake veci co mi kolegyna nechala u svagrinej a este aj suseda sa ponukla ze mi nieco pozicia, tak hadam nebudem musiet vela toho kupovat... ale to su len nohavice natraky vacsinou, a tak si potrebujem kupit aspon kratase na leto, lebo sa do takych riflovych ledva vojdem a este nejake saty... triciek mam dost 😀

anjelinka
20. júl 2009

vierka, tak to mas super, ze ti popoziciavaju zname, lebo je to zbytocne kupovat. Moja kamoska kupila jedne hrubsie nohavice na zimu, potom na jar tensie rifle. Ja neviem, ale mne sa velmi na traky nepacia, skor tie s tou takou elastickou latkou..vies 😉

vierka
20. júl 2009

tak mne bude jedno co to bude, aky strih, hlavne ze sa do toho mestim 😀 a co mam veci po segre, tak vtedy ani moc neboli take s gumickou, tak mam na jednych rifliach len rozsireny pas, ale do tych sa vodem tak o mesiac na chvilu a potom uz budu male, lebo nepovolia 😅

anjelinka
20. júl 2009

juuuuj vierka, ved ty si taka chudunka, nemas co riesit, sa vojdes do vela veci, horsie to bude so mnou 😀 😀 😀

asshanti
20. júl 2009

Anjelinka - dik za tipy na nakup, asi budem musiet skocit do KE, lebo uz o chvilu nic nezmestim... 🙂

Vierka - do TT som chodila na vysku...

Zuzzka - neboj, tento rok je zrejme plodny, treba len vydrzat a verit, ono to pride !!!

vierka
20. júl 2009

anjelinka - ale to je fotka zpred 5 tyzdnov - pockaj, dneska pridam aktualnu 😀 😀 😀

asshanti - no ja som tu odjakziva 😀 a na aku vysku si sem chodila?

anjelinka
20. júl 2009

vierkaaaa, ale ja som myslela tu, co mas tehu brusko, ved si chudunka baba, tak neviem, co riesis 😉

asshanti, ahojky, jj, skoc do Optimy, maju super vypredaje 😉

alex
20. júl 2009

píšem a nepridá mi príspevok 😠

už je mi dobre, chvalabohu. Len ma to tu v práci nebaví, nemám čo robiť a tváriť sa, že makám, je strašne ťažké.

Inak v PEACOCKS-e som si kúpila tehu tričko, ešte som ani tehu nebola, sa mi páčilo a až o pár dní na to, keď som tam bola s kamoškou opäť som zistila, že to bolo tehu 😅 ale zíde sa

anjelinka
20. júl 2009

alexik, podobne, ja som teraz dva tyzdne bez sefky, tento tyzden este s kolegom, od buduceho tyzdna uplne sama v robote, lenze co, odist nemozes, takze...no a tiez nemam velmi co robit, sice, keby som chcela mam, ale je to nic urgent...presne viem, ako je to blbe sa tvarit, ze tolko mam roboty.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre