Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
22. sep 2009

ashanti tak potom je pre teba tento tuhy mineralny spravna volba.. fakt ako jediny nezanechava ciary na obleceni.. sice ma taku inu konzistenciu tym ze je mineralny je taky pevny ale nenechava ani zmolky nic.. skus.. mam to otestovane... 😉

gio ja som ho brala dokopy hadam aj 6-8 cyklov.. tak nejak.. neviem presne ja som ho tak s prestavkami brala po 2-3 mesiace potom pauza a tak.....a ked nastartoval ovu aj prirodzene tak od aprila ho uz neberiem...

asshanti nech sa pochvali.. 😉 ona je tu vlastne jedina ktore otehotnela hned prvy mesiac s clostilom 😉
som ju teraz predbehla s odpovedou... 😅

asshanti
22. sep 2009

dakujem, nellik !!! ze si ma pochvalila... 😵 😵 😵

ano gio, ja som brala Clostilbegyt len raz, tych 5 tabletiek a potom som hned otehotnela !!! neviem ci to bolo vdaka liekom, alebo uz bol cas, ale to je vlastne jedno, hlavne ze cakame nase vytuzene miminko !!! 😵 😵 😵

giovannajana
22. sep 2009

ako dlho ste snažilkovali?

asshanti
22. sep 2009

gio, tak snazilkovali sme tak nejak pol roka, celkom intenzivne. je to nase prve babatko, tak sa velmi tesime !!! 😵 😵 😵 😵 😵

nellie, uz som si ho kupila, dufam, ze bude ok. ale urcite ma nebude napinat ako ked striekam sprej...

snecka
22. sep 2009

Ass už by ti mohli tie napinačky aj skončiť 😉
Gio servus, vitaj 🙂 Ja chodím do Heliosu a mala som 3x planovaný styk s Clostilom a potom 2 x IUI s Clostilom a mám aj po jednom IVF.
Vierka určite tvoj Paťko bude výnimka, a potom budem môcť povedať že sa mi to meno páči 😵

giovannajana
22. sep 2009

tak to je super 😉

nellie_
autor
22. sep 2009

asshanti som zvedava co zajtra nan povies... 😉 podla mna budes spokojna... 🙂

snecinka teraz to bude tak ze otehotnies prirodzene a bez liekov.. uvidis... 😵 😵 😵 😵 😵
teraz je to tu na konikovi moda... 😉

alex
22. sep 2009

Tento rok je naozaj taký baby boom, ale najmä otehotnievajú kočky, ktorým sa dlho nedarilo. Ja sa teším, lebo aj v okolí mám tehuľky, takže na kočíkovanie nebudem sama.

vierka
22. sep 2009

nelie - no moje krsniatko je Julinka a to sa mi velmi paci 😀
a ja som si myslela, ze zdrobenina od Kristiana je Kristko 😀 😀 😀 to uz potom mozno Antikrist 😀 😀 😀
ved preto asi aj davam Dominika do uzadia, lebo ma nenapadaju k tomu krasne zdrobnenilky 😅

sneci - jasne ze bude vynimka, ved on ti hned zacne hlavu motat a este ked sa prejavi jeho inteligencia, sarm a zmysel pre humor po jeho mame, tak amen gloria 😀 😀 😀

nellie_
autor
22. sep 2009

jej to aka sila, ze sa u vas vyskytuje meno moje meno... 😵 😵 😵
ja okrem seba ziadnu julinku nepoznam.. 😵 😵
tak ma vola moj drahy... julinka.. alebo džudžunga.. neviem ako na to prisiel 😀 😀 😀

mne sa tiez najviac pacia mena ktorym sa daju mile zdrobneninky pridelit 😎 😎 😎

alex sak dufam ze to este stihame aj my do konca roka... 😅 😅 😅

vierka
22. sep 2009

nelie - no vidis to, ani si netusila, ze mi mame take jedno pekne meno v rodine 😀 sice neviem kde na take meno segra prisla, ale malej velmi pristane 😀

asshanti
22. sep 2009

nellie, jak Ta krasne vola manzelik, je zlaty !!! 😵 😵 😵

sneci, sak uz aj ja by som bola rada, keby ze ma uz rano tolko nenapina... ale z vonavky a tak ma napina hoci aj vecer... 😝 😝 😝

nellie_
autor
22. sep 2009

no ved ja som mala byt Daniela.. cele tehotenstvo mama tvrdila ze budem daniela a ze ked ma uvidela bola som jasna Julia 😀 😀 😀 😀 takze takto som prisla ku menu... 😀 😀
ale zevraj mi tiez pristane 😎 😎 😎

giovannajana
22. sep 2009

Juli, my sme mali v rodine viac Júlií 🙂 Prababka sa tak volala, teta sa tak volá a aj sesternica sa tak volala. Aj 2 kamarátky majú Julky. U nás v rodine Júlie oslovujeme Ňuňa 🙂

nellie_
autor
22. sep 2009

že ňuňa tak to som este nepocula... 😀 😀
neviem ako by som zareagovala keby ma tak oslovili... 😀 u nas to tak nie je zauzivane...
ale to je aj tym ze ja fakt inu okrem seba nepoznam....

mna volaju vseliak - julka, džuly, julinka, juli... 🙂 🙂 🙂 🙂

vierka
23. sep 2009

dobre ranko baby 😀

nelie - tak to mas este dobre, ze si presla z jedneho dievcenskeho mena na druhe... mne cele tehotenstvo mamina hovorila Tomas 😀 😀 😀

nellie_
autor
23. sep 2009

dobre ranko 😎

no ja som mala byt Danko.. po otcovi.. takze tiez som bola vacsinou oslovovana tymto menom.. Daniela bolo vybrate iba v pripade, ze by to predsa len bola baba... 😀 😀

vierka
23. sep 2009

takze mame podobne osudy 😀 ale na to ze sme "chlapy" sme podla mna celkom v pohode 😀 😀 😀

inak vcera si mangel pozeral kalendar a vybral meno pre nasho chlapca... ze "Prvy sviatok vianocny" 😀 😀 😀 som myslela, ze ho zabijem 😀

a ja som si vcera merala pupok a moje aktualne miery su 90 - 101 - 90 😀 😀 😀

nellie_
autor
23. sep 2009

vieri no manzel je celkom vtipny... 😀 😀 😀 😀 😀

no ale ake idealne miery maaas... 😀 😀 😀

ja teraz troska dietujem.. tak sa snazim nejest pecivo a chleba.. uvidime kolko mi to vydrzi.. 😀 😀

asshanti
23. sep 2009

caute baby,

my sme vcera spali u svokrovcov... doma sa nedalo kvoli prachu... bude to celkom zaujimave... 😝 😝 😝 je tam kopec roboty, kedze je to velky dom a vela okien, dvoje vchodove dvere, dva balkony... pri balkonoh treba vsetko osekavat, davat sadrokarton, atd. veci ktorym velmi nerozumiem, len je to na dlhsie... skrine mam zakryte, vlastne vsetky veci foliami, takze rano je sila vsetko zhladuvat na seba, oblecenie, kabelku, sminky... normalne sa odstahovat na 2 tyzdne a vratit sa az potom... 😀 😀 😀 😠 😠 😠

alex
23. sep 2009

Ahojte,

vieri, môj manžel chcel zase meno Nový rok 😉 to sú tí chlapi, vždy všetko otočia na srandu.

ass, no to bude upratovania... nezávidím.

asshanti
23. sep 2009

potom este vsetko vymalovat, no proste hruuuuuuuuza... 😖 😖 😖 len vela toho bude na mamku, lebo mne sa uz tak nedovolia namahat... 😒 😒 😒

alex
23. sep 2009

Treba potom zapriahnúť aj manžela aby mamine pomohol 😉

nellie_
autor
23. sep 2009

assh tak to vam teda vôbec nezavidim... 😅
viem co to bolo ked moja mamina menila okna.. aj ked bolo vsetko zakryte tak to bolo viac upratovania ako po malovke.. to ako keby bomba vybuchla.. 😀 😀

my sme preto radi, ze nas bytik prerabame na kompletku a zatial tam nebyvame inak si to fakt neviem predstavit... 😅

alex
23. sep 2009

nellie a na modrejstreche nemáš foto?

nellie_
autor
23. sep 2009

alex nemam zatial.. este som to nepofotila.. mam to pofotene iba v takom tom otrasnom neprerobenom stave... 😀

chystam sa to fotit ked bude zavedeny plyn, lebo este su vysekane spary v dlazke kadial pojdu trubky.. takze az po zavedeni plynu dame plavacky a porobime obklady vsade a az potom to pofotim... 😎 😎

asshanti
23. sep 2009

neboj alex, manzelik je pracovity, on pomaha aj tym majstrom co robia okna, su to kamosi a vcera aj vyvazal bordel co osekavali steny, aj vysaval, aj dnes rano ked sme sa vratili od svokrovcov, vsetko prevysaval, aby nebol az taky prach... 😵 😵 😵

asshanti
23. sep 2009

nellie, a vdaka za tip, som s tym tuhym Garnierom velmi spokojna !!! a navyse ma z neho vobec nenapina, kedze to nerozstrekujem do vzduchu... 😀 😀 😀 a uz som hladna, nech uz je 12:00, aby som sa isla naobedovat... 😀 😀 😀

nellie_
autor
23. sep 2009

asshanti som rada ze si spokojna 😉 😎 😎
to uz si sa ma mala davno opytat... 😀 😀 😀 mohla si si par napinačiek usetrit 😀 😀

vierka
23. sep 2009

no baby, ja som si dneska "zarobila"... mangel bol vyplatit tie komody a skrinu co sme si dali spravit na mieru do detskej, aby nam to mohli zajtra priviest... no a ja som mu povedala, ze za komody budeme platit 180 eury, ale zle som pochopila tetu a taku cenu sme platili za jednu a nie za dve - takze ked na neho vybafla ze 360 za komody, tak zostal veru milo prekvapeny 😅 no tak mi hned volal, tak som prislubila, ze tu jednu "zaplatim" ja - no uz mam "zarobene" na kocik 😨 takze zase blondinka 😀 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre