Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

katika82
4. aug 2009

juj tak ja som už v práci ale mám taký voľnejší dníček len nejaké uzávierky poodovzdávať takže budem trošku oddyhcovať.
včera som mala hnustné bolesti ani chodiť som nemohla prešla mi v noci asi to boli črevá lebo ked som si trošku poprdkala vnoci tak to prešlo. spala som ako zarezaná v noci tu bolo v horách tak akurát aj pršalo vnoci tak bolo fajn

takze bola som v tom poľsku a mame kočík Juj tak sa z neho vytesujem ale nemam ho odfoteny ale zajtra ho nájdem na nete.je to 3 kombinácia za 250 euro nas vyšiel.no a este som si kupila 2 rifli jedny na vraky a jedny klasické za 50 oboje

ako tak tam sa tak oplatí na veci, ja som len žasla, tehotenské veci fakt za facku.
kočíky aj veci pre bábo. my sa chystáme ešte raz do toho obchodu baby boom pokúpiť ostatné veci proste všetko čo nám treba.

včera som bola na zápise v škole takže som prváčka na inžinierskom štúdiu. kupila som drobcovi nejaé prvé vecičky také krásne juj som sa vytešovala z nich.

idem vás prečítať čo ste popísali

vierka
4. aug 2009

dobre ranko baby 😀 ja som prave prisla od dokiho, bola som na krvy na tie vrodene chyby, zajtra poobede si mam volat po vysledky 😀

soni - drzim palce na konzultaciu, potom daj vediet co vam navrhli...

ass - tebe drzim palce na dnesnu kontrolu, ale verim, ze budes krasne vidiet srdiecko 😀

anjelinka - ja som vedela, ze ta odhalim 😀 urcite aj teraz este vyspavas 😀

katika - tak to si dost toho pokupila... ja som si chcela omrknut nejaky kocik ked som isla dnes od lekara, ale ten obchod bol este zatvoreny 😠 ... ako keby nevedeli kedy tehotne baby chodia z poradne 😀
ja som si minule kupila krasne tehu rifle za 550 sk 😀 ale nohavic mam uz vela popoziciavanych, tak to uz ani neriesim... ale prisla som na to, ze by sa mi hodili nejake dlhsie tricka (tuniky) - lebo z mojich normalnych triciek co som nosila doteraz mi uz vykuka pupok 😀 😀 😀

nellie_
autor
4. aug 2009

vieri tuniky ja zboznujem a nosim ich aj ked nie som tehu 😀 😀 😀
lebo ja som vysoka a vacsinou su mi tricka kratke tak si kupujem take tie predlzene-ja som taka rada ze taku modu vynasli 😀 😀 😀

katika super si pokupila 😵 😵 😵 😵 ja som este nikdy nebola v polsku na nakupoch ale rada by som tam tiez vybehla niekedy omrknut 😎 😎 😎

katika82
4. aug 2009

no ja som pokupila

inak tu je ten kočík čo sme kupili ale nemôžem ho nájsť v takej farbe ako máme my

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5319068
my máme miesto tej tmavo modrej červenú a slabunkomodrými kvietočkami. je to nová farba asi preto neni ešte na nete

vierka ja som včera bola v žiline a neodolala som prvým nákupom juj také krásne vecičky som pokupila

nellie_
autor
4. aug 2009

Kati pekny kocik 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vierka
4. aug 2009

nelie - no vidis to, konecne moda pre teba 😀 😀 😀
ja som myslela, ze s trickami som v pohode, ale asi nie som 😅 hlavne dneska, ked aj fuka a prsi, tak by mi dobre oziabalo na kotlik 😕

katika - pekny ste kupili, myslim, ze takuto znacku kociku ma aj moja susedka - ona ma taky zelenkavo-zlty...
ja dneska pozriem ake vajicko mi chce segra dat a mozno budem kupovat znacku kociku podla toho - lebo ked niekam pojdem sama a nosit vajicko z bejby by bolo tazke, tak by som si to pripla na konstrukciu a isla by som - tak to dneska vyzistim ze co je to za zazrak, ale myslim, ze chico 😀
no ved ty uz mas pekne vela tyzdnov, ty by si uz mala nakupovat v plnom prude a o par tyzdnov uz mat aj pripravenu tasku do nemocnice 😀

alex
4. aug 2009

Ahojte kočky,
tak tu sa už ochladilo, sedím v pyžamku v kuchyni a čakám kým manžel príde z obchodu a dáme si raňajky. Dnes pôjdeme možno na Chopok 😉

katika82
4. aug 2009

alex tak sa ozvy potom ked budeš hore. ja som v práci

nellie_
autor
4. aug 2009

alex no to je zivotik na obed v pyzamku 😀
ja tu trpim a spala by som...este je aj zamračene, to by sa spalooooo a musim tu čučať 🙄 🙄 🙄

a nic sa mi nechce robit....som leniva dneska ale hrozne.... 😅

alex
4. aug 2009

nellie že obedík, to ešte len raňajky 😀

nellie_
autor
4. aug 2009

no ja som to myslela tak ze na obed si v pyzame este a pritom cakas na ranajky..to uz je iny luxus 😀 😀

takze dnes idete na turu 😎 😎 😎 😎
to by som ja umrela.. 😀 😀 😀 😀 ja som hnila na taketo pohybove aktivity 😀 😀 😀

alex
4. aug 2009

nellie, veď sa tam vyvezeme vlekom 😀

asshanti
4. aug 2009

Ahojte kocky.Tak som uz bola u toho dokiho, uz mame aj tehotensku knizku !!! Som cca v nejakom 9-10 tyzdni, srdiecko nam krasne bije !!! Robil mi ultrazvuk, ale nic som nevidela, pytal sa ma ci sa chcem pozriet, ale ze toho tam vela ja neuvidim... Ale uz som kludna, ze sme v poriadku !!! Zasla som aj k svojmu zubarovi, ale ma do konca augusta dovolenku, takze inokedy... Potom sme boli s manzelikom na nakup, potraviny a tak. Poobede ideme ku kamosom co teraz v sobotu krstili babo, tak som mu kupila nadherne dupacky, take zlto-zelene s ciapockou a hracku !!! On je maly taky snedy, tmavucky, tak mu to pristane. Tak sa idem trosku pohrajkat, lebo mam cely den volno !!! Teraz s manzelikom oddychujeme, lezkame si a tesime sa z babatka !!!

katika82
4. aug 2009

ass to som rada že je všetko v poriadku, len si pekne užívajte všetci traja a tešte sa drobček to vštko cíti ako sa tešíte z neho

asshanti
4. aug 2009

Dakujem katika, inak velmi pekny kociarik ste kupili !!! Uz sa tesim ako budeme vyberat my, ale to je este casu dost... 😵 😵 😵

vierka
4. aug 2009

nelik - ved skus aj ty niekedy prist do prace v pyzamku a mozes v nom potom aj obedovat 😀

ass - tak to je super, ze je vsetko v najlepsom poriadku, tesim sa s tebou 😀 a neboj sa, ze by si na utz nic nevidela, to krasne bijuce srdiecko by si urcite hned zbadala 😀

nellie_
autor
4. aug 2009

vieri, zeby to skusim???? dnes som dosla do kanclu totalne odlicena, ze vratnik sa ma spytal ci nie som chora nahodou 😀 😀 😀
tak zajtra dobehnem aj v nocnej kosielke, nech si zvykaju 😀 😀 😀

soni1
4. aug 2009

Ahojte baby, tak sme boli v tom centre. Mne ultrazvukom dr. zistil, že mám dosť veľkú cystu, ktorá sa možno sama vstrebe, alebo mi ju budú musieť vyoperovať. Veľmi sa čudoval, že to nezbadala moja gynekol., aj napriek tomu, že som u nej bola pred 2 dňami na ultrazvuku. Tiež sa však čudoval, že mi robili laparoskopiu aj hysteroskopiu 28. mája a že za taký krátky čas sa tam objavila takáto cysta. Teraz počkám na menzes a máme sa tam opäť hlásiť na druhý deň cyklu a povie mi, či tam tá cysta je, alebo nie a potom mi povie čo a ako, no a samozrejme mi budú robiť ešte odbery a manželovi opäť spermiogram. Neviete mi poradiť, čo s takýmito cystami? Aj tie môžu zapríčiniť, že neviem otehotnieť, aj napriek tomu, že mi dr. potvrdila ovuláciu?

anjelinka
4. aug 2009

ahojky dievky, takze este som dobehla, neviem, ci zajtra stihnem. vecer totiz odchadzame, akurat mame pobalene potraviny, este veci v chladnicke su dake a oblecenie az zajtra.

soni, ja som mala podobny pripad ako ty. nemala som menzes, myslela som, ze som tehu, ale ked uz presli dva tyzdne a testy neg.,tak som sla na gyndu. moja byvala dr. pozrela, vraj vsetko ok, na tehotenstvo to vraj vobec nevyzera, vravim jej, ale mam take blbe bolesti, tak, ze to som mohla prechladnut. tak ok.
nato o dva tyzdne, presne si pamatam to bol pondelok vecer sme sa so segrou blaznili muzik vedla v izbe a zrazu som sa nevedela absolutne pohnut, vobec ziaden pohyb, odpadla som, hnus bolest. tak dosiel doktor hned, nechceli ma chytat, tak hned do nemocky, tam som natrafila na super mladeho gyndara, kolo 35 mohol mat, urobil mi vag. sono, lenze to som mu uz skocila z kozy, strasna bolest, tak to len "cvakol" a mi vravi, ze preco nechodim na gyndu a tak, ja reku, ved som bola pred dvoma tyzdnami, takze ci to dr. nevidela...12,8 cm cysta velka ako pomaranc obtocena okolo praveho vajecnika, tak samozrejme hned ze idu rezat, ale vydrzala som do rana s tym, ze som podpisala papier, ze v pripade, ze to bude zle, tak mi daju von vajecnik...ale chvalabohu, na druhy den spravili laparku, cystu vybrali a len trochen mi cvakli z praveho vajecnika...a ja si aj tak myslim, ze prave on nefunguje jak ma. no a po operacke dosiel dr., ten ma operoval, co ma prijimal, hned radil otehu, ale neboli na to podmienky...vraj to potom moze byt problem. takze neviem...no a treti rok a ja tehu stale nie som..moze to byt pravidlo, nemusi, kamoske vybrali v jan. cystu a v oktobri uz bola tehu...

Babenky moje, drzte nam v HR palce, ideme prvykrat na blint, nellik moj dik za rady smskove 😉 😉 ...lubkam vas, myslim na vas, tehulky, hladkajte bruska a nam nelluska a snecne a vsetkym snz..., aby sme sa aj my skoro dockali...ja na dovci budem mat mrchu, tak to vyzera, ale co uz...aspon pripravim perinu... 😀 😀 😀

Tak paaaaa.

vierka
5. aug 2009

dobre ranko babulky 😀

anjelinka - no neviem ci este toto budes citat, ale zelam ti naj, naj, naj dovolenecku, uzi si to tam aj za nas nedovolenkove a pekne si oddychni a stastnu cestu... a davajte na seba pozor 😀 lebo aj my ta lubime... 😝

soni - a mangelovi robili aj teraz spermiogram? ake mal vysledky???
no ja som mala naposledy cystu tak 5 x 5 cm a odisla mi pekne s mrchou sama, takze ja verim, ze aj ta tvoja praskne a odide z tela a nebudes moct podstupit to co nasa anjelinka...
ale zevraj na cysty su aj nejake injekcie aby sa praskli a odisli z tela...

nelie - tak co, je dneska ta pyzamova party??? 😀 😀 😀

nellie_
autor
5. aug 2009

dobre rankoooo 🙂 🙂 🙂

vieri, nie je rano bolo chladno by mi na ritku nafukalo 😀 😀 😀 😀

anjelinka, tak si poriadne uzite tu dovolenku a oddychnite si 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Soni, takze cysta... aj ja som mala cysty po uzivani clostilu..ty si ho tiez brala, ci nie????

vierka
5. aug 2009

nelie - tak to bolo asi riadne sexy a kratke pyzamko 😀 😀 😀

nellie_
autor
5. aug 2009

no a ved je teplo treba vetrat kuchynu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
5. aug 2009

no len si davaj pozor aby ta neprefuuuuuklo 😀

"slecna, mate rada vitr??? tak ja vam ho tam fouknu" 😀

asshanti
5. aug 2009

Dobre ranko.

Anjelinka - zelam krasnu, pohodovu dovolenku, uzite si to !!!

Katika - zabudla som vcera poblahozelat k zapisu na univerzitu, drzim prsty, zvladnes to !!!

Nellie - dik za mailik, velmi dobre !!!

Baby, ja som dnes rano prvykrat zvracala... Iba 2 krat a malicko, ale otras... 😝 😝 😝 Take zlte, az mi slzy vysli... Dufam, ze som to nezakrikla a ze to uz nebude pravidlom... Ale vecer som dlho nemohla zaspat, bolel ma zaludok a rano tiez, tak asi preto... Vcera som bola s tym malym mesacnym babatkom, je uzasny, uz sa smeje, vrti, kruti, trepoce ruckami, ozyva sa... Krasa, uz sa tesim na nasu lasku !!! Pekny den vam vsetkym !!! 🙂

nellie_
autor
5. aug 2009

vieri 😀 😀 😀 😀 😀

assh - som rada ze sa ti mailik pačil 😵 😵 😵

fú takze si troška pogrckala...verim ze prvy aj posledny krat dnes 😉

katika82
5. aug 2009

NO DOBRé ránko maminy a snažilky,
tak nám až teraz spustili v práci net.včera tu bola strááášna búrka všetko vyhodilo dokonca treslo aj do lanovky takže nám nejde iba jedna a aj do jedného uja udrel blesk do nohy, ale nakoniec to nebolo až také vážne našťastie len šok mal a topánku mu spálilo ale noha v pohode.
idem vás prečítať čo ste popísali od včera

katika82
5. aug 2009

ass neboj ešte tak dva týždne a potom by to malo prejsť.

asshanti
5. aug 2009

Tak ja dufam, ze to bol iba ojedinely pripad, ale este stale sa necitim velmi dobre, malo som spala... A dnes musim byt v robote do piatej, zastupujem kolegynu a roboty mam vyse hlavy... 😝 😝 😝

nellie_
autor
5. aug 2009

ahoj Kati 😵 😵 😵 😵

ze udrel blesk, no to je sila...to by som nechcela zazit...ale este stastie ze to tak dobre dopadlo 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre