Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

asshanti
7. aug 2009

A na mna kto vyrobi, ked nellie chce len na katiku a vierku...??? xixi 😀 😀 😀

Ja som mala na obed pizzu, taku dobru s vela paradajkami, tie mozem... Muzicek ma vyzdvihol, isli sme na nakup, potom sme chvilu u svokry posedeli, podebatovali. Potom sme obalili syr a sekanu, nacistili zemiaky a teraz cakam kedy mi to niekto vyprazi... 😉 Mangel isiel na polovacku, on je vasnivy polovnik... Tak som dala do pracky, o chvilu to vyvesim a len tak vegetim na nete, ale pojdem si aj lahnut, dnes som este ani neoddychovala, v robote toho bolo dost... Zajtra musim prezliect postelne pradlo a mam velku hrbu zehlenia... Ale ja rada zehlim, aspon pozriem vsetko co je v telke, inokedy nemam cas... 😉 Dnes nam boli merat okna, do mesiaca ich vyrobia a potom nam budu menit v celom dome, aj dvoje vchodove dvere. Ta sa tesim, kopec penazi a kopec prace.... 😝 😝 😝 Tak hned si dam aj vymalovat spalnu a tiez detsku izbu a pomaly zacnem zariadzovat...

katika82
8. aug 2009

ass takže máš čo robiť aspon sa nebudeš nudiť.
my tiež ideme ešte búrať do pôrodu. ideme prebúravať prechod do segrinej izby a ona ide do druhej.v jej budeme mať detskú pre drobca. a ešte nám treba jeden radiator dorobiť aby sme mali teplejšie takže tiež veselo máme lebo v tej izbe kde pôjde segra to sme mali také skladisko nepotrebných vecí všetky zimné a kadeaké periny ktoré nemôžeme vyhodiť lebo mi ich starká napárala do výbavy ale akosi som alergická na perie.takže kým to všetko vypraceme tak to bude iná fuška. a njaohršie na tom je že ja by som polovicu povyhadzovala alenáš ocinko tak tomu sa ešte všetko zíde a čo ja vyhodím on druhými dverami donesie napať 😀

soni1
8. aug 2009

Ahojte, poraťe mi baby, tento cyklus som mala potvrdenú ovulku, že mi prebehla, ale následne na to, mi v centre povedal dr., že tam mám cystu. Vie žena otehotnieť, keď nastala ovulácia, ale je tam cysta?

babajagaa
8. aug 2009

🙂 🙂 🙂 Vyskúšajte bylinkárku Anku Kopáčovú 😵 Prečítajte si o nej v rubrike bylinkárka Anna Kopáčová je to dobré 😀 napíšte

katika82
8. aug 2009

soni je možné otehotnieť aj napriek cyste ale záleží aká je veľká a či dovolí aby sa potom v prípade že sa podarí oplodnieť vajíčku tak aby nebránila prejsť mu cez vajcovody do maternice a tam sa uhniezdiť. pretože ak ho zastaví vo vajcovodoch je to už mimomaternicové tehotenstvo

zuzzka1
8. aug 2009

Ahojte bambulky, tak tento mesiac nič, dnes došla červená, už ma to odrána aj prebolelo, ani nemám chuť volať dokymu po ďalšiu dávku hormónov, najradšej by som si dala nachvíľu pauzu

nellie_
autor
9. aug 2009

ahojte... 😉

akurat som si nahodila makup-dost vyrazny, lebo som sa nudila pri filme ktory sme si s drahym pustili 😀 😀
a v poslednej dobe som leniva sa machlit, max spirala a puder a kaslem na to a teraz som si vynimocne vytienovala okale 😀 😀 😀 a to idem iba ku svokre 😅
drahy mi zdrhol hrat fotbal a ja idem do nasho "moslimskeho" klubu ku svokre 😀 😀 😀 😀 pretoze vzdy sme tam cez vikendy iba same baby - ja, svokra, svagriny dve a svagrova nova frajerka... chlapi sa na nas vzdy vybodnu a idu si po svojom 😀 😀 😀

zuzzka ako dlho si brala clostil? viem, ako to boli, ked si robis nadeje pri davkovani hormonmi a nakoniec nic ☹

asshanti
9. aug 2009

Caute babky. Tak ja sa teraz chystam holit si nozky a lakovat nechty... 😉 Manzelicek isiel na nocnu, takze mam na to cas... 😉 Dnes sme varili, teda on varil, vynikajuci madarsky gulas, az dvakrat som si nabrala a to ja nezvyknem... Fakt uzasny bol !!! Potom sme sli na nakupy do mesta, kupila som si, teda manzelik mi kupil, krasne cierne topanocky na ocovu oslavu (v sobotu bude oslavovat patdesiatku), take trosku niecim striebornym posiate a s kamienkami. A kedze mam v utorok meniny, tak mi manzelik vybral aj krasny topik, taky bezovy na ramienka s flitrami, zapacil sa mu, tak mi ho kupil a k tomu este aj dvoje nove nausnice, take bizu, ale nadherne !!! Tak mam kopec darcekov na meniny... 😵 😵 😵 Chcela som nejake nohavice s gumickou, lebo predsa bruso sa zvacsuje, ale v tych butikoch nemali nic a tehu obchody v meste su v nedelu zatvorene... Tak musim zabehnut niekedy cez tyzden. A skusala som pekne satocky v New Yorkeri, take cierno biele, aj brusko by sa zmestilo, len boli take kratke, ze ked som sa trochu pohla v kabinke, bolo mi vidiet zadok... 😀 😀 😀

vierka
10. aug 2009

dobre ranko babulky 😀

nelie - neda mi nereagovat na tvoj este piatkovy prispevok - dazdovky smrdia??? 😀 😀 😀

soni - neviem ci pri cyste nebude komplikovanejsie otehotniet... ale kamoske ked potvrdili ze je tehu, vsimli si, ze tam ma aj cystu, ale ta sa jej praskla a pri dalsej kontrole ju tam nemala... ale to zavisi asi individualne od kazdeho tela ze ci bude robit nejaku komplikaciu pocas otehotnenia, alebo pocas tehu, alebo nie... dokiho si sa nepytala ci sa mozes snazit, ci to nebude problem???

no ja som videla jeden tehu obchod v TT kde maju nenormaaaaalne zlavy, tak tam chcem dneska prevetrat trochu regale 😀 😀 😀

nellie_
autor
10. aug 2009

ahojteeee kinderka aj nekinderka... 😀 😀
sice nekinderko som tu len ja tusim.... 😅 😅 anjelinka máča chacharku v chorvatsku 😎 😎 😎 😎

vieri jasne ze dazdovky smrdia...sak to je ten najhorsi smrad aky moze byt..moja nocna mora je ked viem ze celu noc leje a ja musim rano ist do prace a ked idem okolo travnikov z ktorych tie male slizke smrady vyliezaju tak mam napinaci maraton...to ja niekedy uz nezvladam a kracam z rukou na nose, lebo to nezvladam.... 😅 😅

asshanti no ale ako si ty posluchala, tolko darcekov... 😉

vieri, treba povymetat regaly trebaaaaa 😎 😀 😀 😀

vierka
10. aug 2009

nelie - no tak to je pre mna vaaaazne novinka 😀 niekedy musim k tej dazdovke prist a poriadne ju onuchat 😀
no jasne, sem tam treba aj regaly povymetat, nie len trubu 😀 😀 😀

nellie_
autor
10. aug 2009

vieri to sme asi so segrou jedine takto "postihnute" 😅 😅
lebo jej tiez tak dazdovky smrdia 😀 😀

potom nam dnesne vymetance pofot do albumu 😵 😵 😵 😵
aby som vedela co teraz fiči ked otehulkujem... budes moja modna guru poradkyňa 😀 😀

vierka
10. aug 2009

tak asi je to cisto len dedicna a genova zalezistost, ked si postihnuta len ty a sestra 😀 😀 😀
ved dufam, ze tam budu este nieco mat, lebo to ruasia predajnu a maju tam super kusky, len dufam, ze aj v mojej velkosti 😀

zuzzka1
10. aug 2009

...takže dáždovky nevoňajú 😀 , to ma nikdy nenapadlo, ale zato kombinácia pokosenej trávy a ozónu vo vzduchu po poriadnej letnej búrke vonia úžasne, kočky aj ja už chcem nakupovať tehu vecičky !!!!

asshanti
10. aug 2009

Dobre ranko babiky !!!

Tak ja akurat ranajkujem, dietne rozok s maslom a cajik, lebo som sa rano skoro pogrcala na posteli... Asi ma naplo. ked som si striekala antiperspirant, tak som trochu grcla do ruky, do kupelne som uz nestihala... A rano ma cakali v robote zakusky, lebo kolega mal narodeniny, fuuuuj, vyzeraju hnusne, take kremove, plnkove, to ja neznasam... 😝 😝 😝

Nellie, ja mam takeho dobreho manzelika, ja si mozem nakupit co chcem, on mi dopraje !!! 😵 😵 😵

vierka
10. aug 2009

zuzka - ved aj ty raz budes kupovat... alebo o nieco lepsie - podostavas 😉

ass - tak to ta veru takymi zakuskami asi ani nepotesili... ale my sme vcera dostali od susedky, mali krstenie, tak dneska si dam, lebo vyzerali vaaaaazne dobre 😝

nellie_
autor
10. aug 2009

assh to ako dobre vyznelo ze fuj vyzeraju hnusne 😀 😀 😀
inak plnkače ani ja moc nemusim...a hlavne ked je margarinova ta plnka 😖 😖 😖 😖

a aj moj manzelik mi tiez tak dopraje, ibaze z duse nenavidi chodit so mnou na nakupy 😀 😀 😀
ale sponzora mi urobi vzdy 😀 😀 😀 😀

nellie_
autor
10. aug 2009

zuzi neboj, aj my budeme tiez zachvilu tehu veci kupovat... toto je taky PP (prudko plodny) rok ze to musi aj nam vyst 😉

vierka
10. aug 2009

toto neni PF 2009, ale PP 2009 😀

nellie_
autor
10. aug 2009

vieri presneeee tak 😀 😀 😀 😀 😀

a este mame 5 snazilkovskych mesiacov vratane augusta..takze este je časuuuuuuu 😎 😀 😀 😀

asshanti
10. aug 2009

Ano nellie, mas svatu pravdu !!! Tak drzim prsteky v snazilkovani !!! 😵 😵 😵

alex
10. aug 2009

Ahojte kočky, tak ja som už v práci, ráno som bola v poradni, máme krásnych 47mm 😵

nellie_
autor
10. aug 2009

assh dakujeme 😉

Alex no vy uz ste aki velkiiiiiii to uz ako vacsia uhorečka 😎 😀 😀 som sa mrkla na pravitko ze kolko to je 😀
😵 😵 😵 😵 😵 😵

alex
10. aug 2009

nooooo, je to skveléééé 😵 aj foto som dala

asshanti
10. aug 2009

Ahoj Alex, tesim sa s Tebou !!! 😵 😵 😵 A mas sa dobre ???

nellie_
autor
10. aug 2009

alex kraaasne babenko 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vierka
10. aug 2009

alex - no super, ze je vsetko v poriadku... to ma babatko uz aj rucicky a nozicky 😀

ja som sa dnes docitala, ze to moje babo uz bude pocut moj hlas, tak by som si uz asi mala davat pozor na hubu ze co hovorim 🤐 🤐 🤐 😀

asshanti
10. aug 2009

Vieri - ano, moje je este uplne mini a minule mi cosi take vulgarne vyklzlo a uz ma mangel upozornoval, ze si mam davat bacha na jazyk, ze co potom z neho vyrastie... xixi 😀 😀 😀

vierka
10. aug 2009

akoze ten moj pomaly zapchava bruchu usi ked mi nieco vyklzne 😀 😀 😀

nellie_
autor
10. aug 2009

no baby vy take skazenice skazene?? 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀

musite si davat ozaj bacha potom...alebo odhlucnene tricka budete nosit aby babo nic nepoculo 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre