Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

asshanti
20. aug 2009

ahojte baby. tak som to vcera zariekla, lebo dnes mi rano dokopy nic nebolo a potom na zaver, ked som sa navonavkovala, tak ma tak naplo, ze som len taku malu sablicku stihla hodit do kosa, fuuuuuuuj.... 😝 😝 😝 a teraz mi je tiez zl, ani cajik nepomaha, ani suche pecivo... nedavam si ani moravske maso, ani papriku, nic, iba hole pecivko... snad to prejde... 😖 😖 😖

vierka
20. aug 2009

katika - no v tvojom stave a pri tolkych tyzdnoch sa uz nebudes kochat prirodou... uz o kazdom vylete budes hovorit len v zmysle, co ste si dali jest 😀 😀 😀

alex
20. aug 2009

ass, no tak hádam ti to čoskoro prejde... ja som takéto stavy nemala, čo som veľmi rada.

katika82
20. aug 2009

ass ja som na nevoľnosti pila zázvorový čaj. a kupila som si v lekárni homeopatiká coculine to je na cestovnú nevoľnosť ale veľa báb to je aj v tehu. mne dal lekár aj nejaké lieky aby som veľmi nechudla ked som každé ráno krciavala ale tie som si dávala len málo nechcela som sa zbytočne dopovať.
ale kúp si v lekárni aj tehu čaj sú rôzne aj bylinkové ja som mám aj od Happy taký granulovaný s minerálkou si ho miešam a je super. ja viem ako sa cítiš leob ja som grciavala do 12tt každé ráno pravidelne.a niekedy aj cez deň

vierka no veru ja už budem len všade jesť a jesť.však za dvoch nie 😀

asshanti
20. aug 2009

katika, tak ja nastastie som take to pravidelne grcanie nezazila, asi len 3 krat som grcla, ale len minimum.... mna len napina a potom ma cely den tak pobolieva zaludok... 😒 😒 😒 na tie caje sa pozriem, ale ja nemam rada tie bylinkove zalezitosti... pijem normalne cierny caj alebo nejake ovocne, ale malo luhujem, aby nebol silny...

nellie_
autor
20. aug 2009

baby ja si normalne pridem trapne ked sem napisem s tym snž v nicku 😅 😅

alex
20. aug 2009

nellie čo si... my tu s tebou budeme až kým tam nebudú svietiť tt a potom si založíme novú témičku.

nellie_
autor
20. aug 2009

no ved ja viem ze vy ste zlatíčka pockate tu na nas.. 😵 😵 😵 😵 😵

ved ako sme uz viac krat spominali, roztehulkovalo sa to tu riadne tak uz to hadam aj na nas pride... buduci mesiac mi to isti.. 😉 🙂 🙂

nellie_
autor
20. aug 2009

alex ty uz mas ake krasne brušenkoo akurat som kukla album 😵 😵 😵

vierka
20. aug 2009

nelie - ja si kluuuudne kvoli tebe tie tyzdne z pasu odstranim 😀 no len ja to mam ako pomocku, lebo nikdy neviem v ktorom tyzdni som - aby som potom nezabudla ist rodit ked uz bude cas 😀

katika - no pekne fotecky mate z vyletiku 😀 a ty mas tusim mensia brusko nez ja 😅 este mi nakoniec povie doki ze tam mam dve a ma picne 😀

katika82
20. aug 2009

už som pridala fotočky zo včera tak môžete kuknúť 😉

nellie_
autor
20. aug 2009

Kati nadherne robene fotečkyy 😵 😵 😵 😵 😵
vase babo je riadny kamzik..stale v horach 😉 😵 😵 😵

alex
20. aug 2009

nellie mne sa zdá, akoby vôbec nerástlo 😅

Katika krásne fotečky 😵

asshanti
20. aug 2009

katika, velmi pekne fotecky, babatko sa nadychalo cerstveho vzduchu... 😵 😵 😵 to sa vam potom muselo spinkat ako v bavlnke... 😵 😵 😵

katika82
20. aug 2009

no tak bolo super je tam síce trošku redší vzduch ale dalo sa.veru naše bábo vyrastá na čerstvom vzduchu tak hádam bude zdravučké ako buk

asshanti
20. aug 2009

urcite bude zdravucke katika !!! 😵 😵 😵 toho sa aj ja najviac obavam, len aby bolo zdrave !!! 😵 😵 😵
pomaly sa uz vytesujem, lebo dnes koncim po druhej, sadam do auta a palim domov... 😀 😀 😀 manzelik je sice v robote az do osmej, ale ja si aspon oddychnem, dnes sa necitim celkom ok... mozno ked zaspim, zak bude lepsie... 😅 😅 😅

katika82
20. aug 2009

vierka no bruško rastie pomaličky doky povedal že sa tisne viac do vnútra trobec, ale ja sa bojím že teraz v tom 7-8 mesiaci mi tak vyhukne že budem mať strie z toho.

ass - no skús ten sypaný od Happy ten je ovocný a dobručký a mne ráno vždy pomohol

asshanti
20. aug 2009

katika, uz som volala s kamoskou co maju lekaren, tak mi nieco donesie z tych cajikov... ale nie su to nahodou od Hippy, nie Happy...??? 🙂 🙂 🙂

nellie_
autor
20. aug 2009

ashh katika asi myslela Hippy caje tie viem ze su granulovane aj pre babatinka aj pre maminky 🙂 🙂

joj baby mna dnes tak boli hlava... 😖 😖 😖

a dnes idem s drahym na pizzu otestovat novu restiku tak som zvedava... uz sa mi slinky zbiehaju 😎

katika82
20. aug 2009

ja som už po obede. uf ale som sa nejdla všéééétko som zjedla asi prasknem ale ešte musíííím niečo sladké asi si idem do baru po varenú čokoládu

áááá
úúúúúúúúúúúúúžžž mám doma aj tú súpravičku do postielky vraj je krásna segra povedala, a ešte som dostala aj darček dve plachty a podbradník. juj už ju chcem vidieť aj ja.

katika82
20. aug 2009

ass jasné tie som myslela len som to zle napísala 😀
no vieš ja blondína a ešte jeden mozog na dvoch to nieje dobrá kombinácia.

nellie_
autor
20. aug 2009

katika tak uz pomaličky chystas vybavicku 😵 😵 😵
aj ja by som bola taka nedočkava.... 😉

katika82
20. aug 2009

no ti poviem nellie manžel musel kočík zaniesť k svokrovcom a nie preto že ho nemáme u nás kde dať ale preto že ja by som si bola schopná dať do neho bábiku a chodiť ju kočíkovať 😀 aj tie vecičky čo mi priniesla tá kamoška z anglicka tak ja som sa z nich tak vytešovala ako malá. ked ono sa to ani nedá také je to všetko maličké a krásnučké. jujj.

no škoda že tú súpravu uvidím až v sobotu lebo sme v jasnej do soboty. fňuk

asshanti
20. aug 2009

ok katika, tak sme sa pochopili... 😵 😵 😵 kamoska mi donesie ten cajik, tak dufam, ze pomoze... ja som uz doma, zjedla som trosku chlebika a teraz lenosim, pozeram telku a oddychujem, potom trosku ozehlim a budem zasa oddychovat...
ja som si dnes na internete pozerala nejake detske kociarky, su take krasne, ja budem chciet oranzovy, milujem tu farbu !!! 😵 😵 😵 ale nebudem kupovat dopredu, vraj sa to nema, tak ja neviem... velmi neverim tym povedackam, ale neviem... mozno z porodnice objednam cez net, ked sa to uz narodi... ani vybavicku teraz neriesim, az neskor, ked budem vediet, ze vsetko by malo byt dobre... ale su to nadherne veci vsetko... 😵 😵 😵

pralinka25
20. aug 2009

ahojte babulky. Trosku vam sem na chvilku vtrhnem. JA som zacala prvy mesiac s clostilom, ale gyndos mi dal zatial len jednu tabletku. Ovulka samozrejme neprisla. A tak obcas rozmyslam ze co ked clostil nezaberie vobec.
Diskusia je dlha a ako tak pozeram niektore ste tu uz tehulky. Mozem sa opytat ako sa vam podarilo otehotniet? Boli ste na umelom alebo to slo aj prirodzene s trochou pomoci?

katika82
20. aug 2009

ass no ja som tiež prvé vecičky kúpila ked som bola v 25tt a videla som drobca aj na 3D že je všetko v poriadku. tiež neverím nejakým poverám ale chcela som počkať aby som videla drobčeka že je oki.aspon zatiaľ

pralinka no všetkým sa nám podarilo nejakým zázrakom prirodzene otehonieť. ale asi všetky sme brali clostyl aspon pár mesiacov

pralinka25
20. aug 2009

a po kolko tabletiek ste brali? Mne sa ta jedna zda strasne malo

asshanti
20. aug 2009

ahoj pralinka, kludne k nam "vtrhni", budeme len rady, ked sa budeme rozsirovat !!! 🙂 🙂 🙂 ja Ti poviem za seba, ze sme sa snazili nejaky ten polrok uplne prirodzene, len vitamin E sme brali obaja a merala som si bazalnu teplotu a potom mi lekar predpisal ten Clostilbegyt, na piaty den cyklu a brala som len po jednu tabletku 5 dni, viac nic... a potom som neskor dosla k nemu a on mi oznamil tu fantasticku spravu, ze som v 6. tyzdni !!! 😵 😵 😵 takze asi mi tych 5 tabletiek zabralo alebo to uz normalne prirodzene prislo, ze bol cas, neviem... samozrejme, drzim Ti prsteky, aby sa to rychlo podarilo, je to uzasne !!! 😵 😵 😵

pralinka25
20. aug 2009

no ja mam PCO a ovulku podla BT obcas mam ale aj to strasne neskoro az okolo 28 dna. Preto mi predpisal aj ten clostil. Ale ked som bola na folikulometrii tak samozrejme nic dozrete tam nebolo. Teraz som uz 25 DC a ovulka nikde. Preto uvazujem ze 1 tabletka je na mna asi malo.
Super ze sa vam takto podarilo. Nech vam vsetko dobre dopadne 🙂

asshanti
20. aug 2009

dakujem pralinka, aj Tebe vsetko dobre, hlavu hore !!! 😉 😉 😉 ja som tiez chodila na ultrazvuk merat folikuly velmi casto, aj 2 krat do tyzdna, ja som mala folikul, hoci len jeden, pekne sa zvacsoval, doki bol rad, ale bol ten problem, ze vraj asi nechcel prasknut, odlupnut sa, alebo co... ale potom sa zrejme umudril a vyslo to !!! 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre