Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

katika82
27. aug 2009

no ja som bola v 25tt.mne hovoril lekár že najlepšie je to medzi 23-26tt

vierka
27. aug 2009

no mne povedali ze medzi 20 - 25 tyzdnom - tak som sa objednala na presny stred 😀

nellie_
autor
27. aug 2009

vieri ty si proste genialna... super si si to vyratala... to 3D 😀

uz sa tesim na fotočky mimča.. 😵 😵 😵 😵 tam hned zistite po kom ma nostek, pusinku... 😵 😵 😵
to je take uzasneee 😵 😵 😵

dufam ze ked vy budete potom uz po pôrodoch tak sa sem tam pridete pozret aj na moje foto ked sem raz vlozim.. 😀 😀 😀 😀

puclik77
27. aug 2009

ahojte clostilky 🙂 ja som z uspesnych clostyliek a zabral mi ku podivu na prvy sup. Pozerala som, ze vy ste tu take pomiesane... aj tehulky aj snazilky. Tehulkam gratulujem a snazilkam drzim palce 😉

nellie_
autor
27. aug 2009

dakujeme puclik.. tebe prajem kraaaaaaaasne tehulkovanie 😵 😵 😵
ty si potom pripad ako tu nasa asshanti, aj ta otehulkovala na prvy sup s clostilom 😉

puclik77
27. aug 2009

nellie, ono sa asi niekedy telo nastartuje hned a niekedy potrebuje cas. My sme mali mozno vyhodu v tom, ze som pocas uzivania clostylu a tesne pred ovu bola na sluzobke, cize ked som sa vratila mali sme take tyzdnove oddychnute nabudene "potvorky" ze si hned to vajicko nasli a doplavali k nemu 😉

snecka
28. aug 2009

Ahojte ☹
mne sa tak nechce, ani len tukat do pocitaca, to je des. Vieri ja som si myslela že už budeme vedieť pohlavie, záhada nevyriešená, neviem, ja si myslím že to bude dievčatko 😵.
Nellie no to by nám hádam nespravili, že by na nás zabudli 😠 , bude bengál.

vierka
28. aug 2009

dobre ranko baby 😀 😀 😀

na vas sa zabudnut neda, ja sa sem budem snazit chodit - mozno uz to nebude na osem hodin denne ako teraz ked som v praci, ale cas si na vas najdem a budem sa tesit s vami s vasich uspechov... 😵 cmuk 😀 😝
sice ked bude babo po mne a bude tiez tak rado spat, tak budem mat casu a casuuuuuu 😀

nellie_
autor
28. aug 2009

dobre ranko 🙂 🙂

ja by som este taaaaaaaak spalaaaaaaa.... ja som tento tyzden tak brutalne unavena stale... 😔 😔 😔

ozaj davno som vam neukazala mna a moju bazalku: http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie 😀 😀

dnes rano som nenormalne hladna, idem si urobit rozok s maslom a debrecinkou 😵 😵 😵 mňam

snecka
28. aug 2009

Krásna ovulka Nellie, ja som tento mesiac bez a čakám na mršinu 😒

nellie_
autor
28. aug 2009

sneci este meriavas aj ty???
a mozno budes mat oneskorenu ovu... baby po stimulke to niekedy maju.. videla si graf Kukulik ?? ta sa dockala ovu az na nejaky 35DC alebo viac uz neviem presne....

alex
28. aug 2009

Ahojte zlatíčka 🙂

nellie_
autor
28. aug 2009

ahojte alex+baby 😵 😵 😵 😵

alex
28. aug 2009

Konečne je piatok, dnes sa mi vôbec nechcelo vstávať. A o týždeň mám poradňu 😵

katika82
28. aug 2009

dobré ránko clostylky a maminy

ja som sa táák do ružova vyspala bola som pri drahom na chopku a bola búrka tak sa nám táák dobre spalo.

nellie to vieš že vás tu nepustíme ani po pôrode.však ste naše nie?? 😉

vierka
28. aug 2009

sneci - no moze byt ze ti to po stimulke este bude trosku blbnut 😒

alex - no super, tesime sa na nove spravy, to ti budu robit uz aj tie AFP testy, ze???
mne na buducej poradni robi ten test na cukor 🙂

katika - tak ty si takto prespala burku? ja som spala velmi dobre o 20.00 som zahajila protestny spanok (kedze bol v telke futbal) a rano nie a nie vstat 😀

alex
28. aug 2009

vierka no nejaké testy z krvi mi budú robiť, lebo mi sestrička vravela, že čo mi brali v 12tt a teraz čo mi budú brať v 16tt, že tak to spolu potom budú výsledky.
Ja sa už neviem dočkať 3D-čka 😵

nellie_
autor
28. aug 2009

ja som posledne 3 dni nenromalne unavena... asi ide na mna jesenna unava... pred vcerom u svokry som skoro zaspala vonku pocas rozhovoru... normalne som mala taky stav ze som nedokazala otvorene oci udrzat.. 😀
este ze som sedela na lavicke bez opierania, lebo inak by som asi zaspala keby som sa oprela.. 😀 😀

vcera bolo veru riadne teplo a aj v noci...ale u nas burka nebola.. 😎

vierka
28. aug 2009

nelie - ved zaspat mozes aj na takej lavici bez operadla, len to by si asi pri tom spanku skoncila velmi rychlo na zemi 😀

mne vzdy klepkaju oci ked sme u krsnej na dobe a ona tam ma taku zahradnu hojdacku a sa ja tam vzdy zvalim a je to tam take mekunke a hned uz driemem 😀 ale pritom normalne fungujem, ani sa mi nechce poobede spavat, ani nic, ale tam vzdy zalomim 😀 😀 😀

alex - no ja som mala z AFP testov vysledky na druhy den... az vcera mi dal doki o tom papier ked som prisla na poradnu - normalne mam uz plnu knizku papierov...
to prve co ti brali krv, tak to mas na urcenie krvnej skupiny a na zltacku, toxoplazmozu a tak... takze tam bude vsetko urcite v pohode 😉

nellie_
autor
28. aug 2009

vieri aj moja svokra ma tu makulinku hojdacku - ale tam som to radsej neriskla ist, lebo tam by som bola zaspala určite... 😀 😀 😀

alex
28. aug 2009

vierka čo mi brali prvú krv, to mám v pohode všetko, potom mi brali teraz v 12tt a budú mi brať v 16tt a to je na tie vrodené vady. Hádam budú dobré výsledky, ale ja sa na amnio chystám aj tak pre istotu.

vierka
28. aug 2009

nelie - to by si bola asi death este len by si na nu pozrela 😀 😀 😀

nellie_
autor
28. aug 2009

alex to kôli tej genetike ides na amnio???? a ved ak budes mat krvne testy tak to hadam nemusis ist.... 😕
ja by som sa bala... to amnio je dost riskantne...

nellie_
autor
28. aug 2009

myslela som krvne testy v poriadku.. som to tam nedopisala.. 😀
nejaka som domatrtajena dneska.. 😀

alex
28. aug 2009

nellie tie krvné testy ti ukážu len či je vyššia pravdepodobnosť u teba, či bude bábo choré, neukážu ti to, či bábo je alebo nie je choré. Pri amnio je 1% riziko, to nie je veľa a všetky kamošky čo boli, hovorili že je to v pohode. Nám vyšla z genetiky možnosť, že bábo by mohlo byť choré v 5-10%, pri tej mojej chromozómovej inverzii, takže to nechceme riskovať. Aj keď ja viem, že bábo je zdravé, ale istota, je istota.

alex
28. aug 2009

aj keď neviem, lebo môj lekár sa tak zvláštne tváril, keď som mu o tom hovorila, že veď ešte také testy sa budú robiť a také odbery, ale ja si chcem byť istá na 100%.

vierka
28. aug 2009

alex - a to sa ako robi ta amnio??? tiez je to odber krvy? alebo ti skor beru vzorku placenty, alebo ako??? 😕
prepac, ze tolko otazok, ale neviem ako sa to robi...

nellie_
autor
28. aug 2009

alex no tak pre pokoj vasej duse, tak na to chod... 😉 a potom uz budes mat kludne tehotenstvo...
a to v kolkom tt sa chodi na amnio???

alex
28. aug 2009

vierka je to odber plodovej vody, takou ihlou ti odoberú vzorku plodovej vody, v ktorej hľadajú čiastočky z ktorých by mohli mať DNA bábätka a tak zistia všetko.

Nellie no genetička hovorila, že najlepšie je čím skôr, aj v 16tt, lebo tri týždne sa čaká na výsledky. Ale stíha sa to aj do toho 19tt. Lebo ak by vyšlo niečo zle a bábo by sme nechceli, tak do 24tt sa dá tehu prerušiť z takýchto dôvodov 😔

Ale naše bábo bude zdravé ako rybička 😀

vierka
28. aug 2009

dva vtipy na dnes:

Príde starká do predajne s mäsom a pýta sa predavača :
"Prosím vás, ten mozog je čerstvý?"
"Že váhate", hovorí predavač, "ešte ráno lúštil krížovku!" 😀 😀 😀

Starší manželský pár sa vyberie na večeru do reštaurácie. Stolujú už zopár hodín a zrazu starej pani vystrelí z taniera kus mäsa a skončí na jej bielej blúzke.
Stará pani zdvihne oči a pošepky hovorí dedovi: - Vyzerám ako sviňa.
Dedo pokýve hlavou a hovorí: - A ešte máš aj zajebanú blúzku! 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre