Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
3. sep 2009

katika tak akčný deň si včera mala, ešteže to tak dobre dopadlo.

nellie_
autor
3. sep 2009

hej bloomie ahoooooooj 😀 😀 😀
ty tu vyzradzas ako si mi gate parala.. teraz sa budem hanbit 😀 😀 😀 😀

jasne ze sem aj ty patris, ved si zatial neuspesna clostilačka 😉

asshanti
3. sep 2009

alex, v nasom stave su tie kila krasne !!! ja osobne sa uz tesim na velke brusko, mne sa to hrozne paci... 😵 😵 😵 ale tak, ze priberas len do bruska a nie ze kysnes vsade... a ze po porode to pojde dole... 😀 😀 😀

nellie_
autor
3. sep 2009

asshanti zas si riadne pominala... 😀 😀 😀 si nenapravitelna... 😀

katika takze maly taky nevychovanec.. zadky a prsty otrca??? 😀 😀 😀

asshanti
3. sep 2009

nellik, ale tricka s dlhym rukavom nemam ziadne, tak to manzelik toleruje... ved robim na urade... 😵 😵 😵

katika, akurat som na Teba myslela, ze si sa dlho neozvala... teda riadny zaberak na nervy, vsak ??? esteze to malo taky stastny koniec. maly je riadny herec !!! 😀 😀 😀

katika82
3. sep 2009

no malý je teda riadne šidlo kopal ako divý.

no a na to aké mám malé bruško tak on je veľký. termín nám stále vychádza na 10. tak uvidíme ako to bude

asshanti
3. sep 2009

katika, vy uz na Vianoce budete traja !!! waw, to budu najkrajsie Vianoce, s malym babatkom !!! 😵 😵 😵 my az na Velku noc niekedy... 😉 😉 😉 tak sa tesim na to moje male bobko !!! 😵 😵 😵

nellie_
autor
3. sep 2009

asshanti dobre - beriem tento krat si na to mala dôvod 😉 🙂 😎 😎

joj baby, dnes mi ako hrozne rychlo ubehol den, o chvilku idem domov 🙂 🙂

nellie_
autor
3. sep 2009

este ku tym klucom Kati - to poznam take stresy.. tiez sa nam to stavalo kedysi.. este na zaciatku chodia ked mal drahy skodovku 😀 😀
ale to uz som vzdy nosila v kabelke drotik pre istotu a on mal nacviceny tah ako to otvorit.. ale vzdy som usla kilometer od auta, lebo som sa hanbila za neho ako tam sachoval ako nejaky zlodej... vacsinou to bolo na parkovisku pri obchode 😀 😀

katika82
3. sep 2009

nellie tak to by ma asi peclo keby sa mi to stalo niekde v meste.lenže nám ani drôtik nepomohol

as no veru my už vianoce budeme v trojici dúfam teda že bude všetko oki.strašne sa na toho drobca tešíme to sa ani opýtať nedá. každučký kopanček si vychutnávam aj ked nieekdy si ich veru ani nevšímam ked mám veľa roboty len sa tak chytím za bruško ked riadne švacne.

vierka
4. sep 2009

dobre ranko baby 😀
vstavat a cvicit!!!! a proc??? protoze je rano!!!! 😀 😀 😀

nellie_
autor
4. sep 2009

tu tu tururu turu tu tu ( to je akoze zvučka z Boba a Bobka 😀 )

dobre ranko inak 😀 😀

jak by sa super spalooooo - trpim jak Jozef Mak.. 😒

vierka
4. sep 2009

nelie - 😀 😀 😀

o tom mi hovoooooooor co by sa super robilo 😀
a ako vlastne trpel Jozef MAK??? 😕 😅 pomleli ho??? 😀 😀 😀

nellie_
autor
4. sep 2009

vieri co ja viem.. ja si len pametam tam tu pasaž ze "trp jozef mak, človek milion si" 😀 😀 😀
to este z literatury si pametam.. a odvtedy to sem tam pouzijem 😀 😀 😀

ale ktovie, mozno ho fakt pomleli 😀 😀

nellie_
autor
4. sep 2009

ale aspon ze je piatoook... 😎 😎 😎
zajtra si ideme konecne do NAY vyzdvihnut nase spotrebiče... 😵 😵 😵 tak sa vytesujem... a inak ani neviem ako budeme vikendovat.. ale asi len tak doma, u svokry a taaak... 😀

vierka
4. sep 2009

no uz som sa zlakla, ze zase len ja som nedavala na Litike pozor 😀 😀 😀
tento tyzden bol super kratky... buduci tyzden robim 5 dni a potom zase len 3 - jupiiiiiii 😀 no len to este chce prezit ten buduci tyzden 😅
ja neviem tiez co budem... manzo bude urcite v praci, tak sa budem asi len tak popri upratovani povalovat 😀

nellie_
autor
4. sep 2009

ozaj ano potom aj ja budem tu len 3 dni... beriem si 14.9. dovolenku 😎 😎 😎 mohlo by byt super pocasie, lebo chcem ist do ciech do Lesnej do ZOO 😵 😵 tam sa tak tesim... viac ako male decko 😀 😀 😀

inak mohlo by cely vikend prsat.. normalne by mi to vyhovalo..by som sa tiez doma povalovala pred telkou.. mam celkom slusnu zasobu DVD.. 😎 😀 😀

alex
4. sep 2009

dobré ránko kočky, tak som po poradni, všetko je ok. O výsledky si budem volať budúci štvrtok a potom hneď aj na Kramáre sa objednať na konzultáciu, kvôli tej amnio.
Ale inak sa mám fajn, len by som hajkala, lebo také počasie je, že by sa dobre spaloooo.

nellie_
autor
4. sep 2009

alex to si ako super rychlo sa vybavila... 😉 nasa "dedinska lejdy gyndoska" zacina ordinovat estel len od 8 😠
vzdy si tam vysedim otlaky na zadku 😀

vierka
4. sep 2009

nelie - tak to my mame vtedy opat povinnu dovolenku a je to zrovna po jarmoku v TT, tak mozem odpocivat dva dni, lebo budem urcite tri dni behat po jarmoku 😀
aj ja asi postahujem nejake filmy, lebo kto vie ako bude mangelik doma a mozno sa mi ani upratovat nebude chciet, tak aby som mala aspon nejaku vyhovorku ze preco upratovat nemozem - ved musim predsa pozerat filmy 😀

alex - no ty si sikulka ako si sa rychlo vybavila u gyndosa... a verim, ze tie testy AFP dopadnu super a ze amnio este lepsie 😀

asshanti
4. sep 2009

dobre ranko,

alex super, som velmi rada, ze ste obaja ok !!! 😵 😵 😵

mne vcera nejak vypucilo brusko a aj dnes zostalo... 😵 😵 😵 takze uz aj vidno, ze som tehu... 😵 😵 😵 ja som sa celkom dobre vyspala, v noci lialo ako z krhly, len ma teraz trochu boli zaludocek... poobede idem ku kozmeticke na obocie, doma dam do pracky, trosku pozehli, manzo dojd az pred osmou z roboty... rano pojdem vyzdvihnut kvety, potom ku kadernicke a kozmeticke a o pol tretej uz mame byt u nevesty. tym padom celu nedelu prelezime v posteli pri telke a v pondelok nebudem vladat vstat do roboty... 😀 😀 😀

darci
4. sep 2009

Ahojte holky, chtěla jsem se zeptat, a prosím neberte to nijak špatně, nic špatného v tom není. Jestli tady není nějaká holka, která brala clostilbegyt a nezbylo jí doma jedno balení? Já už brala clostil 3 cykly a reagovala na něj výborně. Bez něj ovulku nemám :( . Doktor mi ty 3 balení psal po jednom. Tenhle týden jsem k němu šla (jo já vím, že já hloupá asi docela pozdě) a on má dovolenou 14 dní 😢 . Ob další cyklus, když se tenhle nezadaří mě čeká asi laparka a já sem strašně zoufalá, že by jsme ten poslední cyklus nemohli využít, že bych celej měsíc jen bezmocně čekala bez ovulky 😢 . Holky jestli ho nějaká máte tak vás moc prosím, samo za něj zaplatím! Díky.

asshanti
4. sep 2009

ahoj darci,

ja ho doma mam, ale teraz si nepamatam kolko tabliet je v baleni, ja som z nich zobrala len 5, ostatne mam... ja ich teraz nepotrebujem, a asi ani dlho nebudem, takze ak chces mozem Ti ich poslat. daj vediet, pa.

nellie_
autor
4. sep 2009

darci no ja nemam. ja som vzdy dobrala cele balenie...

ale hadam ti bude stacit od asshanti..to by ti vychadzalo brat jednu tbl denne... 😉

darci
4. sep 2009

asshanti já brala 5 dní 2tbl denně tak nevím jestli by ta jedna nebyla na mě málo ☹
Ale kdybych je nesehnala, tak budu moooc vděčná i za to 🙂 . Máš soukromou zprávu 😉

vierka
4. sep 2009

darci - clostil v pohode ucinkuje aj ten mesiac co ho uz neberies, ze v sebe este tie hormony mas, takze je dost mozne, ze bude ovu aj po cykle kedy si ho vysadila 😉

a nie je tam potom nejaka prestavka ked sa berie 3 cykli??? 😅

nellie_
autor
4. sep 2009

darci to ti vierka teraz dobre napisala.. clostil by ti v pohode ucinkoval aj mesiac po vysadeni a tiez dobre podotkla, ze treba mat pauzu po 3 mesiacoch 😉 predsa len su to hormony... a mohla si skusit aj bez clostilu byt, podla mna by si ovu mala aj tak... 😉

vierka
4. sep 2009

ved su tu take baby co otehu prave v tom cykle ked nebrali clostil 😉

asshanti
4. sep 2009

ok, takze darci v pondelok tie tabletky posielam !!! a potom uz len budem drzat prsty, aby sa miminko podarilo !!! juuuuj, uz nech je obed.... asi si dnes dam pizzu... 😉 😉 😉

darci
4. sep 2009

vierka, já mezi prvním a druhým cyklem s clostilem měla pauzu a opět se mic nestalo, ovulka nedorazila ☹ . Tak teď prostě chci mít takovou ještě poslední naději 🙂 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre