Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
10. sep 2009

Dobré ránko,
ja som sa dnes zobudila s herpesom na puse 😠

asshanti
10. sep 2009

no super, alex... 😒 😒 😒 ja minule, ale do svadby mi zmizol, rekordne za 6 dni... ked Ti mozem poradit, vyborny je olej z 51 liecivych rastlin z firmy JUST, je sice pekelne drahy (cez 1.000 Sk), ale toto mi pomohlo a ma aj kopec inych liecivych vlastnosti. a tiez mi pomohol ZOVIRAX kremik a naplaste Compeed, ale vsetko je drahe... 😒 😒 😒 to vies, hormony...

alex
10. sep 2009

zovirax som si už dala, tak uvidíme, ako rýchlo zaberie.

alex
10. sep 2009

Idem si volať za výsledky z genet. testov 😖 som nervózna

asshanti
10. sep 2009

alex, nebojkaj sa, vsetko bude dobre, myslim na vas !!! 😵 😵 😵 😵 😵 mna to caka o 2 tyzdne...

alex
10. sep 2009

Aj keď viem, že na amnio ideme, ale ak mi povedia, že sú výsledky ok, budem sa menej báť výsledkov.

asshanti
10. sep 2009

daj potom vediet, moja a neboj sa, babatko je zdrave !!! ale verim Ti, ze si nervozna, aj ja sa najviac bojim toho, aby babatko bolo zdrave !!! 😔 😔 😔 a preco si davas robit aj amniocentezu ?

alex
10. sep 2009

ass, mne vyšla zle genetika, keď sme mali ísť na umelé, a teta z genetiky povedala, že ak budem tehu, tak odporúča amnio, lebo v 5-10% by mohlo byť bábo choré.

alex
10. sep 2009

Výsledky sú v poriadku, tak už len aby aj amnio to potvrdilo a budem happy 🙂

alex
10. sep 2009

tak teraz s mužom rozmýšlame, že možno na tú amnio ani nepôjdeme. Pôjdeme len na konzultáciu a uvidíme, čo nám tam povedia. Možno povedia, že ak tie výsledky dopadli dobre, tak nám ju nebude ani treba. Uvidíme...

asshanti
10. sep 2009

alex, velmi sa tesim s Tebou !!! 😵 😵 😵 😵 😵

alex
10. sep 2009

no tak som volala na tie Kramáre a tá amnio je aj tak nutná, takže vo štvrtok o týždeň idem na konzultáciu.

katika82
10. sep 2009

ja neviem čo mám variť na obed 😒

asshanti
10. sep 2009

alex, aj to dopadne dobre, budeme silno drzat prstiky !!! 😵 😵 😵

katika, my budeme mat doma plnenu papriku, mnam, cele leto sme to nevarili, tak sa teraz na to tesim !!! 😀 😀 😀 Ty si domka ???

ale kde je nellie ??? to nie je jej zvykom, aby tu nebola.... 😒 😒 😒

alex
10. sep 2009

ass, aj ja verím, že to bude ok 😎

vierka
10. sep 2009

no co sa tyka futbalu, tak mangel pozeral v obyvke futbal a ja som isla o 20.30 uz spat 😀 my si to vieme rozdelit 😀

alex - to je super ze AFP testy dopadli dobre, podla mna aj ta amnio dopadne v poriadku ked teraz nic testy neukazali, drzkaj sa 😉

katika - ja som naposledy varila perkelt s kolienkami 😝 😀

alex
10. sep 2009

vierka to si aj ja myslím, že ak by tam niečo bolo, tak AFP by vyšli zle.

ja som papala plnenú papriku včera, svokra vytiahla z mrazáku.

vierka
10. sep 2009

alex - urcite to nebude zle 😉

katika82
10. sep 2009

ass no aj tá plnená paprika ma napadla ale drahý nemá rád ani polievku pradajkovú.

tak ja som si urobila paradajkovú polievku a druhé som francúzske zemiaky
😀

alex nebojkaj ak by bolo niečo podozrivé vyšli by už AFP testy hraničné.

alex
10. sep 2009

katika no francuzáky by som si dala 🙂

alex
10. sep 2009

katika, ja si to isté myslím a preto som pokojná a viem, že amnio bude v pohode 🙂

asshanti
11. sep 2009

no dobre ranko, nikde nikto...??? ja sa tesim, ze je piatok a ze sa konecne poriadne vyspim, lebo som dost unavena... v pondelok si beriem dovolenku, v utorok sviatok, takze 4 dni volna, super !!! 😵 😵 😵 drahy sice dnes opat odchadza na chatu aj s bratom a otcom, ale nevadi, ja si potrebujem oddychnut a byt v klude. nasi tiez idu v sobotu rano k otcovmu bratovi na chatu, takze total klud budem mat, iba s babkou ostanem, ona dole a ja hore, takze samostatne jednotky... 😀 😀 😀 mama ma dnes dovolenku, takze uprace a ja len zajtra porelaxujem pri zehleni a telke. v pondelok chcem ist k zubarovi a v utorok s drahym na prechadzku k vode a potom sa niekde napapat, taky mensi vyletik... 😵 😵 😵

nellie_
autor
11. sep 2009

ahojte 😉 🙂 🙂

alex - super, ze vysledky su OK 😵 😵 😵 😵 😵

ashh - aj ja mam v pondelok dovolenku, tak sa vytesujem... 🙂 🙂 🙂

ja mam tolko roboty, ze des....ale dnes je to uz troska lepsie 😉

vierka
11. sep 2009

caute baby... 😀

ja dnes dovolenkujem, boli sme si pred chvilou pre krasny kolotoc nad postielku v Senci, teraz sme sa s manzom napapali a ideme jarmokovat 😀 ja mam volno aj dnes, aj v pondelok, takze to budem celych 5 dni doma - ale vikend prejarmocime, takze mam este pondelok a utorok na vyspanie 😀

katika82
13. sep 2009

no ale toto??? už druhý deň tu nikto nieje???
čo to čo to??

asshanti
14. sep 2009

dobre ranko... 😉 😉 😉

veru, veru, strasne nieco ako sa to tu zanedbava... 🤐 🤐 🤐 ja mam dnes dovolenku, ale akosi som sa casto budila v noci a od pol siedmej rana sme aj s drahym hore, asi som vela spala cez vikend... chcela som ist k zubarovi, lebo ma moj gynekolog posielal, ale dnes nerobi, takze mam veget... vravel, aby som dosla v stredu na pol deviatu, ze ma vezme hned prvu, tak si vezmem dovolenku, lebo nebudem nadrabat v robote, kedze zubara mam v inom meste ako robim... takze dalsi den volna, jupiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀
h

alex
14. sep 2009

ahojte kočky,
to som tu jediná pracujúca dnes?

asshanti
14. sep 2009

ahoj alex, asi ano, lebo co viem, tak nellie aj vierka dovolenkuju... 🙂 🙂 🙂
ja dnes polenosim, akurat zbehnem na postu vyplatit seky a kupit casopisy a budem kukat telku a citat si... 😵 😵 😵 drahy isiel pomahat svojmu otcovi, takze som sama, iba mamka ma dovolenku... a zajtra sa dufam podari ten vyletik, lebo vcera tu teda riadne prsalo... ale dnes uz vykuka slniecko... 😎 😎 😎

alex
14. sep 2009

tak si uži voľno a oddychuj aj za mňa 😉

vierka
14. sep 2009

ahojte babulky 😀

tak to vam radsej ani nepoviem, ze my sme dnes vstavali skoro o 10.00 😕 🤐 😅 😀 😝
mam dovolenku, tak si to riadne uzivam, lebo cele tri dni sme behali po TT po jarmoku, tak som z toho mierne unavena 😀 ale ved nejako bolo, nejako bude 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre