Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
8. jan 2010

to ja mam nohy vylozene ani tehula nie som.. ja mam pod stolom zakladnu jednotku od pocitaca a ked neviem co s nohami tak si ich tam vylozim.. 😀 😀 😀
neni nad pohodlicko pri praci 😎 😀 😀

jooooj baby my tu uz mame normalne kalamitny stav.. toooooolko snehu dnes uz napadalo a stale husto snezii... 😵 😵 😵 😵

katika82
8. jan 2010

ahojte babule,

no tak mi sme sa tiež už dnes zobuli o pol deviatej, malý celkom fajn spinkal iba o tretej bol hore a potom o šiestej. práve som sa dozvedela že susedka už v pondelok porodila dvojičky tak konečne nebudem na ulici sama s kočíkom tak budeme spolu chodiť. on je síce odomna o 4 roky mladšia a nejak sme až tak sa nekamarátili ale tak hádam teraz to bude trošku iné ked máme o čom klebetiť.

snecka a odkiaľ zo stredného slovenka si?? ved aj ja som tak či to nemáme daleko potom ked už budeš tehu pôjdeme na klebet niekam.

vidím že rozoberáte prácu, noo ja som 5 rokov robila špeditérku mala som na starosti 8 našich kamionov, vyťažovanie a všetkých mojich zlatých chlapov v nich ktorý ma nie vždy počúvali ale vždy bola ich jediná baba na firme lebo iná tam nebola 😀 tak som bola obsakovaná, a potom zasa dalšie tri roky v tej jasnej na lanovke zasa medzi chlapmi, no ja musím ale povedať že s chlapmi sa robí super a nemenila by som,

vierka
8. jan 2010

katika - no veru ty by si bordelmamu robit nemohla, ked ty potrebujes len chlapsky pracovny kolektiv 😀 😀 😀 ale na taky by som sa veru nechala prehovorit aj ja 😝 😀
tak to maly pekne pospinkal a urcite si s nou zacnes rozumiet aj ked je mladsia, lebo taketo prechadzky s detickami dost zblizuju a vzdy je o com kecat 😀

ass - ved skus si tam nieco podsunut aj na tych par dni 😉

nelie - ja som napriklad poslednych par dni v praci si nohy vykladala aj na stol - vyzula som si papuce a tak som pracovala - hlavne ked som mala nieco kontrolovat po novej, ze som to len mala precitat, tak som si dala papiere na stehna a takto citala a mala kazdeho na salame 😀 inak ja mozem kludne hovorit, ze som to mala na salame, lebo ja salam mam, sice uz len na par dni tam bude, ale stale to mozem mat na salame 😀 😀 😀

no a tu tiez snezi, takze dneska a zajtra asi stale doma 😅 ale dnes pridu krsniatka, tak aspon postavime vedla bytovky snehuliaka, ked uz nikam von ist nemozem...

asshanti
8. jan 2010

u nas vcera trochu posnezilo, ale malo, dnes uz pomaly ten sneh ani nevidno... ale rano ma pre istotu doviezol drahy, lebo trochu smykalo... 😉
ja som predtym robila 3 a pol roka v reklamnej agenture, boli sme tam uplne mlady kolektiv, s chalanmi sme stale chodili na pivo, bolo super, kazdemu sa stamadial odchadzalo tazko, ale iba kvoli kolektovu... tuna sme prevazne zensky kolektiv, ale same starsie, no rozumieme si, stale sa rehoceme, aj dnes od rana... 😀 😀 😀 ale je pravda, ze aj ja si lepsie rozumiem s kolegami, s chlapmi je lahsie vyjst... 😀 😀 😀

vierka
8. jan 2010

tak u nas je sneh este od stredy a dnes este prisnezilo... ked som rano vstala, tak ja ze co je taka tma a to som mala totalne zasnezene v spalni stresne okna 🙂

katika82
8. jan 2010

vieri a čo kontrakcie slabučké ešte necítiš???

nieže budeš ako ja že na pásoch mi ukazovalo kontrakcie jak sviňa a ja nič.doktorka na príjme sa pýta že či niečo cítim a ja že nič iba také ako vytláčanie hore na brušku, a ona že ved ale vy máte kontrakcie také že za pár hodín porodíte, a aj tak bolo nevydržala som ani 5 hodín musela ma brať na sálu, 😀 😀 😀
tak aby si nedopadla ako ja,

už je to ale náročné že tieto posledné dni čakania kedy to už bude konečne všetko za tebou.

vierka
8. jan 2010

ja neviem co su kontrakcie 😀 😀 😀

pred dvomi dnami v noci ma bolel chrbat a vystrelovala mi ta bolest az do podbruska... odvtedy nic... citim len take stvrdnute brusko... a tusim mam naliate prsia... ale bodaj by som to tak mala ako ty, ze by som nic necitila 😀 tak ale hadam pridem na to ked to zacne ze "aha, tak toto je ona a musim ist do nemocnice" 😀 😀

a vies, ze nejako moc na to ani nemyslim... neviem, asi som divna, ale zatial to zvladam aj fyzicky, aj psychicky 😀 ale verm temu, ze nastane chvila kedy mi ten usmev z pier zmizne 😝 😀

asshanti
8. jan 2010

baby, ja som sa vas uz davno chcela spytat, ze ake to je ked vam tvrdne brucho... moj doki sa ma pytal, ze ci mi netvrdne, ale ja neviem, myslim si, ze skor nie... niekedy ho mam take tvrdsie, ale sa mi zda ze to len ked nieco take divnejsie zjem, tak ma nafukne, ale neviem... 😒 😒 😒

katika82
8. jan 2010

ass tvrdnutie bruška je také že ti celé bruško razom uplne stvrdne tak silno a máš pocit takého ako keby sa bábo chcelo celé vytlačiť cez bruško von.

asshanti
8. jan 2010

ahaaa... tak taketo stavy som este asi nemala, len nafuknute brusko niekedy... 😒 😒 😒 dnes je mimi stale mimoriadne aktivne a dari sa mu kopkat aj na dvoch miestach naraz. 😀 😀 😀 a to uz by vraj mali pohyby ustavat, lebo sa mu zmensuje priestor...

snecka
8. jan 2010

Ass a bude sa mu zmenšovať priestor ešte viac 😀
Aj tu nakydalo tooooľko snehu že neviem či niekde nezapadnem cestou domou. 🙂
Aj ja môžem mužský kolektív 😀 😀 😀 ,
Katika IP

katika82
8. jan 2010

ass no aj mne hovorili že tie posledné týždne už cítiť máličko ale u mňa to bol presný opak, tým že tam mal málo miesta a ešte bol odotčený zadočkom vyvázdal viac ako predtým

vierka
8. jan 2010

ass - no ja som dokimu povedala ze mi tvrdne brusko ked som ho citila na dotyk take tvrde... ale to bolo len sem tam - par krat za tyzden...

no ten moj sa teraz uz len prevaluje z boka na bok 😀 hlavickou je dolu, takze tam citim kazdy den stikutku, v dolnych partiach brucha a v hornych partiach citim bud rucicku, alebo nozicku ked sa natiahne 😀

asshanti
8. jan 2010

aj nase mimi je dobre ulozene hlavickou dole a minule, asi v stredu sa mi zdalo, ze tiez malo stikutku, lebo to boli take otrasy kazdu sekundu... 😀 a tiez tak hore citim rucicku alebo nozicku, take tvrde nieco sa tam da nahmatat... 😀 😀 😀

vierka
9. jan 2010

ass - tak kto vie co je to tvrde ked cakate mozno chlapca 😝 😀 😀 😀

nellie_
autor
9. jan 2010

ahojte 🙂 🙂

vieri ja ti uz asi napisem do IP cislo mojho mobilu - keby to nahodou na teba pride tak nech som v obraze 😉
sice je dnes iba 9-teho a malinky ma este nejaky ten tyzden cas.. ale vies ako - pre istotu 😀 😀 😀
teta nellie chce mat poistku 😀 😀

ja prave upratujem a pojdem rozmixovat zeleninu na svieckovu... 😵 😵 😵 uz sa dnes tak tesim na obed.. varime spolu s maminou teda ja iba ak troska pomaham 😀 😀

drahy robi na byte - baby radiatory uz visia a uz ideme obkladaaaaaaaaaat 😵 😵 😵 😵 😵
ja sa tak tesim 😀 😀

vierka
9. jan 2010

nelie - ahojky...
IP precitana, cislo ulozene 😀 😀 😀 jasne dam hned vediet, ved aj ja viem, ze teraz to moze byt uz kedykolvek... ved v deviatom mesiaci je bezne rodit od toho 38 tt a je to v pohode.. takze kto vie 😀
mmmmmmm, o svieckovej ani nehovor, to by som si dala aj ja 😀 😝 mne sa varit nechce, tak asi pockam kym segra zavola ze ake su cesty a potom sa vtierknem krstnej na obed 😀 😀 😀 ved aj keby nechcela nakrmit mna, tak maleho hadam neodmietne 😝 😀

no supeeeeeeer, tak uz mate radiatory a idete obkladat 😵 😀 tesim sa s vami, ved aspon ste vyuzil ten cas co cakate na tych plynarov co maju stale kopu casu 😉 potom musis poslat nejake fotecky aky obklad ste vybrali 😉

nellie_
autor
9. jan 2010

vieri - veru davaj si riadny pozor na cestach u nas sa troska smyka... ale ty si super soferka... 😉
kludne dojdi na svieckovu 😉 😀 😀 ja vas urcite neodmietnem 😀

jasne, ze potom vsetko pofotim, lebo doteraz nebolo co fotit, jedine tak stierky porobene a nove plastove okna 😀

vierka
9. jan 2010

no segra mi volala ze cesty su len mokre, nie smiklave... ale je hmla... ale asi pomalicky pojdem, lebo zase byt cely den sama doma sa mi nechce a cerstvy vzduch nam neublizi... ved uz som tri dni za sebou bola len doma 😖
jasne pofot, tesime sa na fotecky 😵

nellie_
autor
9. jan 2010

vieri tak chod teda 🙂 davaj si pozor.. ahojte a pekny den prajem 😉 🙂

vierka
9. jan 2010

aj tebe pekny den a dobru chut k svieckovej 😝 😀

asshanti
9. jan 2010

ahojte kocky,

maly vcera vecer dlho vystrajal, intenzivne kopkal a vlnil sa, vytlacal... 😀 😀 😀 rano som nespala dlho, maximalne do osmej, ale zobudila som sa predtym viackrat, sice som isla spat okolo polnoci, ale tym ze som vecer lezala a oddychovala, som nebola ani rano unavena... a dnes mi je super, naranajkovala som sa, polezala v posteli, utrela som prach v detskej izbe a v spalni, ostatne uprace mamina, ani manzo nechce aby som sa namahala... dala som druhykrat do pracky, citam casopisy, lustim krizovky, cisty veget... 😀 😀 😀 drahy isiel na pohreb, zomrel brat jeho babky, ja som radsej nesla... teraz budem len lezat a potom chvilku pozehlim a opat veget s casopisom... 😉

katika82
10. jan 2010

vieri no ešte si uži papanie všetkého možného lebo ked budeš kojiť môžeš sa rozlúčiť so všetkým ovocím okrem jablka a banánu, a s inými polievkami ako rascová,a zeleninová ani nerátaj. ostatné jedlo len s malými dávkami, žiadna zelenina okrem mrkvičky. toto bolo pre mňa pri kojení najťažšie ked som nemohla poriadne jesť, teda aspon tie prvé tri mesiace potom sa už vraj môže pomaličky začať pridávať do tvojej stravy aj iné aby si maličké začalo pomaličky zvykať

nellie_
autor
11. jan 2010

ahojte... 🙂 🙂

fuha, to teda nic moc ta strava pri kojeni 😅 nuz, ale co pre tie svoje zlaticka neurobite, ze? 😉
treba sa troska obetovat.. 🙂 🙂 🙂

ja mam dnes tolko roboty az no... 😒

ass - dnes na teba intenzivne myslim, verim ze kontrolny uzv dopadne najsamlepsie ako sa len da 😉 🙂

alex
11. jan 2010

Ahojte zlatíčka, ja som dnes mala poradňu, všetko je OK, ešte jedna ma čaká o týždeň v piatok a potom už do nemocnice budem chodiť.
Inak pomaličky nakupujem veci do pôrodnice a zachvíľu aj tašku zbalím, nech potom nestresujem.
Vecičky pre malého už mám popraté aj požehlené, tak už naozaj len oddychovať mi zostáva.

vierka
11. jan 2010

ahojte baby 😀

nelie - ty mas tusim vzdy taky narocny pondelok 😕

ass - myslime na vas, urcite to dnes dopadne dobre, drzte sa 😉

alex - no uz to maj pekne na jednej kope aspon co treba do porodnice, keby nieco, tak manzo da lahko do tasky 😉

nellie_
autor
11. jan 2010

alex no super... 😉 🙂 🙂 vy ste vsetky take poslusne a ukazkove tehulky... 😉 😀 😀
som na vas pysna... 😀

vieri ja mam teraz naval jelikoz skoncil mesiac, stvrtok a este aj rok... 🙄 🙄 milion tabuliek a podkladov ku bonusom.. otrasne daco.. 🙄
ale zas akoze vsetko s mierou... musim si davat aj pauzy na konikovi a dopriat rozptylenie 😀 😀 😀

joj baby mam 1x v zivote herpes - ale pod nosom... 🙄 🙄 vadi mi to nenormalne.. a to som ani nadchu nemala ani chora sa necitim byt a taka svinucha mi vyrašila pod nosom... 🙄 🙄

nellie_
autor
11. jan 2010

* ten stvrtok som myslela štvrťrok ze skoncil... 😀 😀 😀
pisem jak tatarica 😀

vierka
11. jan 2010

nelie - este ze si takuto spravu nenapisala vo stvrtok, lebo to by sme na teba pozerali ze o co ti ide 😀 😀 😀
no ved hej, treba si dopriat aj oddychu, ved robota nie je zajac 😉
no a na ten nos skus hojivy zazrak od oriflamu - ten mi vzdy pomaha ked mam nos taky po nadche, pomoze to pekne vysusit 😀

nellie_
autor
11. jan 2010

vieri prave pred vianocami sa mi minulo a nemam... ☹ ☹
to vajicko oriflamacke je super a ked som si ho chcela objednat, mali iba nejake karamelove a to sa mi uz nezdalo.... 😅
takze zatial to nenatieram radsej nicim, lebo vcera mi mamina dala na to nejaky herpesin či čo ale zostalo mi to take nechutneee rozmocene ze radsej na to nedam nic... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre