Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
16. júl 2009

dakujeeeeeem 😀
a na nakupoch si uz bola??? 😀 tak to mas super, ze zajtra odchadzate na tu dovolenecku a bolo by to super aj keby si musela este na doobedie prist, za tie dni volna to predsa stoji 😀

katika82
16. júl 2009

dobré ránko maminy a snažilky

juj no vidíte ja som to hovorila že tento rok je extra plodný, behom 4 mesiacov ako som ja otehotnela tak zamnou vierka, alex a teraz ešte aj asanti tak to je uplne geniálne za chvíľu budeme môcť všetky preskočiť do témy uspešné clostylky a snažilky. nellie už zostávaš len ty s anjelinkou a vaneskou a snečinkou samozrejme.
ale uvidíte že tento rok sa vám to podarí.

bože to je fakt super ja tomu ešte stále neverím. normálne sa tento rok vstúpne pôrodnosť o 80% však to kde sa človek pozrie samá tehulka.

ja som už dnes vpráci nemal kto robiť tak hádam to nejak prežijem

vierka
16. júl 2009

katika - ahojcek... urcite prezijes 😅 sice je to niekedy tazke, ale da sa prezit 😀
no tento rok je veru extra plodny a nielen na konikovi, ale tak celkovo... to bude asi tym, ze v tych Bojniciach maju toooooolko bocianov, ze je tam pre kazdeho jeden 😀

nellie_
autor
16. júl 2009

ja som bola v Bojniciach v sobotu a tiez jeden nado mnou preletel dufam ze ma oplul nech sa nakazim aj ja 😀 😀 😀 😀 ale je fakt ze aj tu po meste sama bruškatica 😀 😀 😀
alebo ci to len teraz tak vidno ked sa nosia tenke letne veci 😀 😀 😀 😀

dufam ze aj my zvysne snazilky sa riadne nakazime 😀 😀 😀

vieri no take ze kozmetiku a este nejake tie trička a kraťasky mam pokupene, len este potraviny nemame, ale to vybehneme zajtra s drahym a urobime nalet na tesco a bude 😀 😀
ideme vlastne az zajtra v noci o nejakej 22,00 vyrazame od nas do Blavy a tam sa prelodime do auta ku segre a jej frajerovi a frčime 😀 😀

alex
16. júl 2009

ass, no cca v rovnakom čase budeme rodiť, pár dní asi rozdiel. Potom si môžeme vymieňať skúsenosti.

nellie dúfam, že aj ty, anjelinka, snecinka a vanesska sa čoskoro pridáte.

alex
16. júl 2009

A sneci sa neozvýva a neozýva 😠

vierka
16. júl 2009

nelie - no urcite ta riadne oplul, minimalne ocikal 😀 a kedze je to dooooost velky vtak, tak by to uz mohlo vijst 😀 vidis to a tie tabletky aj papas, ci ako???
no tak to je super, ze uz tieto veci mas... a potraviny v pohode zajtra kupite a mozte vyrazit 😀

nellie_
autor
16. júl 2009

no na sneci aj ja casto myslim.... ved ona dojde a rovno s tt pri nicku 😵 😵 😵 😵

a uz ostaneme len posledne tri statocne 😎 😎 😎 😎

vieri no minuly mesiac som ich prestala brat ked som videla ze bude asi anovulak (v ramci setrenia na ovulacny cyklus 😀 ), ale teraz som zacala zas, nech sa pripravi horuca pôda do chorvatska 😀 😀 😀
a inak znasam ich v pohode ani ma nestipali v zaludku ani nikde 😀 😀 😀 😀

vierka
16. júl 2009

no ja tiez neviem co je s tou nasou snecinkou, na nu stale myslim, lebo viem, cim prechadza... a nemate na nu riadna telefonne cislo??? ze by sme ju aspon tak pootravovali 😝 😀

nelie - oni su uplne v pohode tie tabletky, omnoho lepsie nez keby si mala ciste chilli zuzlat - to som skusila len raz a huba ma palila tusim este tyzden 😀 😀 😀

vierka
16. júl 2009

a ako sa robia take pekne babatka - ze ako vyzeraju a kolko dni je este pred tebou do albumu??? ja si to neviem ani za boha spravit 😅

katika82
16. júl 2009

vieročka už ti riadne pribúdajú tie týždne teda v pase je to krásne ako vám pribúdajú týždne vlastne aj mne.
juj ja idem teraz 23 júla na poradnu a asi ma už objedná na tú hnusnú sladkú vodu na ten glukozovy test fuj sa bojím že sa tam pogrciam. a už by ma mal objednať aj na ten 3d na ten sa teším veľmi a dám si už aj povedať čo to bude ale musí to tak nenápadne aby to drahý nevidel lebo on nechce vedieť čo to bude

vierka
16. júl 2009

katika - ved aj tebe to uz riadne uteka... ja sa na ten 3D budem objednavat okolo 18 tt...
no ja idem o dva tyzdne na poradnu 30-teho a neviem ci mi bude vediet doki uz povedat co to bude, ale myslim, ze to vidiet este nebude... tak potom asi ked si ma zase objedna uz budem okolo 20 tt a viac, tak to by mi uz hadam povedat mohol vtedy... a na 3D si tu uz len potvrdime 😀

alex
16. júl 2009

vierka na tom mojom obrázku si klikni na ten názov stránky, tam si vyplň meno a dátum poslednej menštruácie, dole ti to hodí taký link, ten si skopči a ulož do popisu albumu 😉

alex
16. júl 2009

ja sa na 3D chystám už v 16tt. Tak to mám na papieriku, ktorý som dostala u lekára, že čo ma čaká.

vanesska
16. júl 2009

caute babulky,
no veru ostali sme tu ako v tom filme ze 7 statocnych... my sme sice styri... ale o to statocnejsie... 😀 😀
jaaj babulky ja som sa dnes objednala k dokimu... uz od ovulky ma dost pichaju vajecniky najma ten ovulkovy...
raz viac raz menej... ale kazdy den a je to dost otravne... dokonca aj nejake slabe spinenie som mala na 2 a 5 DPO...bojim aby to nebola nejaka cysta... alebo nebodaj zasa ta endometrioza... 🙄
tak drzte palce... nech to dopadne dobre... idem az vecer o pol 7 ale zajtra napisem ako som dopadla 😝

vierka
16. júl 2009

alex - dakujem za info, ja som si to vsetko ponachadzala, len som potom nevedela ze co s tym linkom co mi tam potom vyhodi, ze ako to mam sakra dostat do albumu 😅

vanesska - jasne ze budeme drzat palce, potom daj vediet co ti povedal a ako si dopadla 😉

katika82
16. júl 2009

vieri môžeš si aj na to moje v albume kliknúť jedno je tuším slovenské a druhé anglické tam to len vyplníš a dá ti tam také dlhé linky ktoré si dáš skopírovať a pridáš do názvu fotoalbumu alebo do textu. ak chceš urobím ti to a dám ti tu link a už si to len pridáš do fotoalbumu len mi musíš povedať kedy bol dátum poslednej ms

mna doky na ten 3D hovoril že až tak v 23-26 tt že ten 26 je najlepší že už pekne drobca vidno a už dokáže skoro 100%určiť pohlavie a aj nejaké vrodené chyby.

katika82
16. júl 2009

no kukám že už si to zvládla ale môžeš si aj tie ostatné pridať

vierka
16. júl 2009

katika - dakujem, ale uz som nieco dokazala vytvorit 😀 😀 😀 takze uz viem ako na to 😀
ja som tie pocula ze najlepsie tak medzi 20 - 25 tt 😀

katika82
16. júl 2009

no tak uvidíme hádam nám už povie čo to bude ked drahý somnou nebude lebo on nechce vedieť

vanesska
16. júl 2009

no baby inak pekne vam pribudaju tie tyzdne... boooze... to letiiii... 😅

a kati... ked manzelik nechce vediet co to bude... budes musiet nejako potajomky kupovat vybavicku... lebo keby videl same ruzove dupky asi by sa dovtipil 😀 😀

katika82
16. júl 2009

vaneska nov e on stále tvrdí že sa aj tak prekecnem ale tak ja potrebujem už niečo pokupiť a takých neutrálnych vecí je staršne málo tak to budem musieť pred ním všetko poskrývať ked to už budem vedieť

vierka
16. júl 2009

katika - tak by si si mala zmenit v pass-e to nechceME vediet na - manzel nehcce vediet, ja by som to uz davno vedela keby on tak neprotestoval 😀 😀 😀
a ty co si myslis, ze co to bude???

katika82
16. júl 2009

no neviem jedny mi hovoria tak druhý tak, jedny že som opeknela že to bude chlapec lebo že ten pridáva maminám krásu, iný zasa že nemám vypučený pupok von že to bude dievka, no ja by som pravdu povediac chcela babu asi aj drahý lebo chceme aby sa volala po jeho starkej ktorá vo februári zomrela a ja som vtedy na pohrebe povedala že to tak býva že jeden člen odíde a druhý príde a potom o to na týžden som otehotnela podlľa všetkého. Takže ak to bude baba chceme aby sa volala Zuzana tak bude to aj po mojej starkej aj segra je zuzka také pekné meno slovenské. no a ak bude chlapec tak asi po ocinovi Peťko alebo lukáš sa mi páči alebo tomáš tak uvidíme.

vierka
16. júl 2009

katika - no ja som si po prvom IVF hovorila, ze ked toto vide, tak to bude chlapec - neviem preco som mala taky pocit hned od zaciatku 😀 no a mne este nikto netypoval... ja podla toho ako prebiehalo segrine tehotenstvo ked cakala babu a ked chalana, tak by to mohla byt aj baba... ale vaaaaaazne neviem...
my si to dame urcite zistit a o menach sa asi zacneme "hadat" az ked to budeme vediet, lebo to sa budeme hadat uz len o meno jedneho pohlavia a nemusime riesit dve mena 😀 😀 😀

katika82
16. júl 2009

vieri to máš pravdu, no my dievku máme istú meno a ten chlapec ja som chcela samka alebo timoteja ale mi to zamietol drahý tak neviem že is musí prelistovať kalendár a že niečo mu cvrnkne do nosa tak som zvedavá čo a potom mu to ja zamietnem 😀 alepáčilo by sa mi Thomas namiesto tomáš to je pekné

vierka
16. júl 2009

katika - no mne sa chlapcenske paci Dominik... ale mangel nejako neeeeee... tak to este nejako neriesime, lebo to by boli velke dotahovacky zve mena riesit, tak si este pockame a potom sa budeme dotahovat len o to jedno pohlavie 😀

alex
16. júl 2009

Vierka Dominik sa aj mne páči 😉 Ale my ak budeme mať chaloša, tak to bude asi Samko, alebo Jakub, na toho sme prišli nedávno. O Alexovi môj muž nechce ani počuť 😠
A kočka asi Kristínka, ale to nie sme na 100% rozhodnutý. Tiež budeme listovať v kalendári hľadať.

katika82
16. júl 2009

no tak uvidíte len aby sa vám dobre na ult.natočil moja kamoška chcela vedieť a veru ani raz nebolo tak natočené aby im to mohol povedať doky tak stále nevedeli až do pôrodu čo to bude.
ja chcem aj preto vedieť lebo moja sestrenica teda mamine krsna je tiež tehotná a čakajú tak ako ja v ten dátum a ona si myslela že baba baba to bude tak nakúila v anglicku dve vrecia ružových vecičiek a teraz na druhom ult.jej povedal doky že chlapc tak ju skoro šlak trafil tak ona sa teší že my budeme mať babu že my všetky tie veci prinesie

vierka
16. júl 2009

alex - no ja este neuvazujem nad vela vecami... mne to ani niekedy nepride, ze som tehu, ani si to nestiham uvedomovat, alebo sa o tom s manzom bavit 😅 ale ked maly bubacik zacne kopkat, tak to si budem uvedomovat uz stale 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre