Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

anjelinka
29. júl 2009

takze ty si rok starsia od muzika? 😉
to je v pohode, mam znamu, ktora nemohli prehryzt, ze syn ma 26 a nevesta 32, ale su spolu uz osem rokov, maju krasne babo...co im viac treba...

hej, hej, ja musim mliagat, ale vzdy ju vyplujem, len vcera akosi som prispala, som bola velmi unavena, do noci som piekla muzovi kolace do roboty, oni robia oslavy...

presne tak moja, ja som sa s tym uz vyrovnala, proste beriem to tak, ako ide, bud budem tehotna, alebo nie, ved dnes je tolko moznosti, pri najhorsom si adoptujeme, proste ja by som s tym problem nemala...ja som u gyndara nebola od novembra, uz by sa patrilo objednat na vysetrenie 😀 😀 😀

vierka
29. júl 2009

to len ten moj bude mat tento rok 30 😀 😀 😀

anjelinka - a to ste sa akoze navzajom na takych menach dohodli??? lebo ja keby som nemala mangela, tak mam mena uz davno - teda ja ich uz mam 😀 ale teraz musime najst take mena s ktorymi budeme suhlasit obaja a to je uz problem 😝 tak radsej to budeme riesit az ked bude iste to pohlavie 😀 😀 😀
no vidis to, a oktober nie je predsa tak daleko 😉

nelie - mozno je to myslene skor na tu psychiku a na to, ze nie ste spolu... nam sa zadarilo az ked bola psychika ze super v tomto smere, respektive uz som na to dieta pomaly ani nemyslela - tak posadnuto ako predtym... a clovek tak akoby dospeje a mozno ten buduci rok ked uz bude aj domcek, aj budete spolu castejsie byvat sa zadari uz len preto, ze to bude inak 😀

nellie_
autor
29. júl 2009

no ja som mala v maji 27 a on v januari 26 takze 8 mesiacov je rozdiel 😀
ja vzdy hovorim, ze som starsia, vyssia a mudrejsia 😀 😀 😀 😀
ale ved jasne, ze na veku nezalezi a nam ani na vyske, lebo ja som o dost vyssia od lubosa a coze sak v posteli sa to vyrovna tak co 😀 😀 😀 😀

no ty si na tom lepsia ako ja s gyndarom 😀 😀 ja som sa zapovedala a potom ako na jed som mala tie kvasine...dufam ze teraz uz bude pokoj... je to taky dobry klud bez toho rozčapovacieho cirkusu vecneho na koze 😀 😀 😀 😀

anjelinka
29. júl 2009

vierocka, to uz je davno dohodnute 😀 😀 , syn po muzovi, teda Michal a meno Alzbetka sa nam akosi obom velmi paci, takze to bola rychla dohoda...ale nikdy nevies, moja teta s muzom boli davno dopredu dohodnuti, ze co a ako, aj pri jednom chalanovi aj pri druhom, ale ked prislo ku porodu, tak hned ako porodila, sa jej pytali na mena, samozrejme, ze dala uplne ine 😀 😀

ked mna uz minule doki nastval, tak preto som tam nesla...

nellik, ci citala v grafoch prispevok som ti napisala. ale ti to tu opisem...neberiem poctivo Valovica, som sa na to tento cyklus vybodla, len kedy si spomeniem, a si predstav, ze ovu zatial nikde, i ked min. stvrtok som spinila cez den, brucho neskutocne bolelo a teplota nic...

http://www.fertilityfriend.com/home/1e0aef

vierka
29. júl 2009

anjelinka - no tak to mate dobre, my sme sa zhodli zatial len na tom, ze sa nebude dieta volat po nas, ani po najblizsich pribuznych 😀 no aspon nieco na zaciatok 😀 tak ale doriesime to urcite, lebo ked zacne babatko kopat, tak by som ho uz chcela volat po mene, aj ked uz bude babatko pocut, nech pekne si zvyka na to, ze sa hovori k nemu 😀

katika82
29. júl 2009

dobré ránko tehulky a snžilky

juj vy ste tu toho popísali od rána. to len ja som taký lenivec čo sa mu nechce z postele.

no tak ja tu mám potom asi najstaršieho manžela on ide mať v septembri 31 a ja v novembri 27.

nellie čo s týka tých veštíc: tak ja som tiež pri jdenej bola, asi tak pred dvoma rokmi. vtedy mi povedala to som chodila ešte s ex že odídem z roboty a tam stretnem niekoho nad kým budem veľmi uvažovať. tehotná že budem tak až v 30 a že budem mať dve deti chlapčeka a dievčatko.
z rotoby som vtedy naozaj odišla a v novej som stretla môjho manžela terajšieho, bábo čakám trošku skôr ako ona povedala tak ešte počkať či príde aj druhé.
ešte vtedy povedala že ocinovi zomrie niketo z rodiny v marci a nikto nezomrel.

takže je to tak pol na pol čo sa jej splnilo. ale poviem ti ked mi vtedy povedala že sa s ex rozídem a tak revala som ako malá že proste to nieje pravda že už lepšieho ja určite stretnúť nemôžem a tak. do pol roka sa veci tak zmenili že som si povedala že horšieho stretnúť nemôžem 😠 . teraz som rada že mám môjho drahého a že sme šťastní spolu.

a ste fakt zlaté ako to somnou všetko prežívate juj som zvedavá na vaše fotočky potom.
mna čaká 11. tá sladká voda no bua vraj je to riadny humus a musím tam prísť na lačno a vypiť to a potom ešte tri hodiny nejesť. však tam skapem. ja som ešte večer o pol noci hladná a pred tým už vraj nesmiem od šiestej večer jesť. tak to na druhý den ráno budem totáááálne hladná a tu sladkú vodu do toho no neviem či ju nevygrciam.

asshanti
29. júl 2009

Sak vy vsetky mate uplnych holobriadkov... 😀 😀 😀 To moj mal v maji 38, je medzi nami 12 rokov rozdiel... Ale klape nam to uz 10 rokov chvalabohu !!! A ani na to nevyzera, kazdy hovori. A on tvrdi, ze to mu tak prospieva mlada zena, teda ja !!! Ved ste ho videli na fotkach... A co sme este s jednym parom taki super kamosi, ona mi bola aj svedok na svadbe, tiez je medzi nimi 12 rokov rozdiel a je to ten najkrajsi a najlepsi manzelsky zvazok, aky som kedy videla !!! Takze na veku urcite nezalezi... 😵 😵 😵
Uz mi teraz volal, ze ako sa ma jeho "bejby"... 😀 😀 😀 Tak vravim, ze dobre, ze je poslusne a maminku ani netrapi, lebo vobec nezvraciam... Alex pre chalana uz mame iste meno a babu som chcela Stellu, ale to mi vyhovoril, ze to je druh motorky, Vanessa a Sofia, ze asi nie, ale Ninnka sa mu paci... Ale este je skoro, tak uvidime, len aby bolo vsetko dobre... 🙂

anjelinka
29. júl 2009

katka, jj, to je hnus vysetrenie, suseda mala za sebou deticky a uz ked cakala druhe, tak mala zimomriavky, ze fuj, zasa ta hnusna sladka voda, ze umrie od hladu 😒

anjelinka
29. júl 2009

ass, ja som nikdy neriesila vekove rozdiely...sice, vzdy som chcela aspon o desat rokov starsieho muzika a vidis, sme pomaly rovnako stari...teda on je starsi o necely rok /11 mesiacov/. takze mlade usko 😉

nellie_
autor
29. júl 2009

ja som si vzdy vravela ze mena budu Laura a Adrián, ale uz drahy povedal ze by chcel syna po sebe, takze tam bude jasny Luboško 😵 😵 a mne sa to meno pači a teraz v chorvatsku bola taka mlada sympaticka rodinka z čiech a oni mali dceru nelinku a volali ju neli ze pise sa Nelie a normalne sa mi to zapacilo, ze ved ja mam taky nick... takze Nelie sa mi paci s jednym l iba... 😵 😵 😵 😵

no takze mena by boli 😀 😀 😀 😀 😀

katika82
29. júl 2009

ja tiež vo veku rozdiel nevidím dôležité je aby si dvaja rozumeli

aj ked zasa spolužiačka mala 48 ročného priateľa a to sa mi zdalo už dosť. bol to starý mládenec už svoje muchy mal. tak to sa mi zdá už zasa moc ona toľko ako ja a on ako jej otec.

ass to je super že tiuž nieje zle, mne bolo dnes trošku blbo ráno ale už je dobre.akurát sa mi bruško už riadne naťahuje a bolí to aj kríže bolia ako sa panva rozťahuje takže v tomto štádiu neviem ako sedieť, či stáť či ležať, spávať nemôžem lebo som bolazvyknutá na bruchu a teraz si neviem polohu nájsť. medzi kolená si dávam vankúš aby sa mi lepšie tak sa drahý smeje že mi kupi loptu

nellie_
autor
29. júl 2009

napr. moja svagrina ma 28 a jej priatel ma 44 a maju rocneho syna..je to sice vidiet riadne ten rozdiel, lebo jeho kamosi uz maju aj vnučata 😅 ale tak oni si rozumeju a to je hlavne... teraz prave chystaju svadbu 😵 😵

anjelik ani ja neuzivam femi kvapky, som lajdana...ani alchemilku proste nic... 😀 😀 😀 uz ma to nebavilo.... ale asi budem tento cyklus merat, lebo po tej silnej mrche som zvedav ci dojde ovula..kedze moj posledny cyklus bol anovulak 🙄

katika82
29. júl 2009

nellie aj my chceme dať asi Luboša 😀 😀
stále rozmýšlame ale máme na výber Lukáš, Matej, Tomáš,Luboš, Jakub aletoho budu volať kubo tak to asi nie.alebo potom po ocinovi Peťko

alex
29. júl 2009

Dobré ránko 🙂

anjelinka
29. júl 2009

ahojky alex 😉 , ako?

nellik, sme neporiadne, ja som si myslela, ze to staci kus brat a potom sa na to vykaslat a taka hrdinka som bola, ze jak mi zabrali, zabrali, ale treba ich riadne aj brat 😀 😀 ...lajdana som i ja...

anjelinka
29. júl 2009

A mne sa inak meno Nelka paci...z ordinacie, fakt pekne zneje... 😉

alex
29. júl 2009

anjelinka dobre sa mám, ešte dva dní a zaslúžená dovolenka 😵 strašne sa teším na oddych

Inak Nelka sa aj mne páči 🙂

vierka
29. júl 2009

no o tej sladkej vode ani nehovorte a uz vobec nie o hladeeeeeeee 😕 asi tam poslem za seba niekoho ineho 😀

vierka
29. júl 2009

me sa paci meno Dominik, ale to mi mangel zatrhol... a pacilo sa mi Simonka, ale to mi slohla jedna baba v inej teme, tak to teda tiez nedam... tak musim zacat odznovu v hladani mena 😀

anjelinka
29. júl 2009

vierocka, slohla? no aaaa? ved spolu nebyvate? 😀 😀

alex, jj, ja tiez, od pondelka, ale akurat som pisala jednemu kamosovi, ze to je blbe, lebo teraz sa tesim na dovolenku, proste uz mam plany a tak, ale ked zacne este len prvy den dovolenky, tak si poviem, ze jemine o chvilu do roboty, takze asi lepsie je ostat v robote a nestresovat sa 😀 😀 😀 😀 😀
a kolko mas? dva tyzdne? ja dva, ale premyslam, ci nepredlzim...no zasa na vianoce potrebujem nieco nechat.

vierka
29. júl 2009

anjelinka - no ale sa stretavame a tak, tak nechcem pocuvat, ze opakujem mena a tak 😀 ... ja si vymyslim nejake krajsie 😀

alex
29. júl 2009

anjelinka, ja len týždeň 😒

anjelinka
29. júl 2009

vierka, jj, tak to teda musis 😀

alexi, hmm, tak to rychlo zbehne, sice, aj tie moje dva rychlo zbehnu...
ale potom budes mat tu najkrajsiu dovolenku na svete 😅

inak ja keby som bola tehu, tak sa dam vypisat na rizikove, ja tu mam strasne vela stresu, nervozna chodim domov, tak... 🙄

alex
29. júl 2009

anjel ja mám v pohodičke robotku... Akurát nám teraz odchádza upratovačka a šéf, že možno budú také kritické situácie, že budem musieť aj upratovať ísť, ha ha ha... vtipný je. To ešte nevie, že som tehu a že tu dlho nebudem 😀

anjelinka
29. júl 2009

a kam odchadza upratovacka, na dovolenku? 😅

asshanti
29. júl 2009

Mne sa velmi paci Nella, pre svoje dcerky som mala tutovo vybrate mena Nina a Nella, nikto take nedaval, tak som sa potesila... Ale predcasne... 😠 Pred rokom raz dosla domov moja mama a vravi, ci ciem ake mena dala jedna baba od nas svojim dvojickam, dievcatkam. Ja ze nie a ona, ze si sadni. Takze Nina a Nela, ma skoro rozhodilo od zlosti... 😠 😠 😠 Takze som povedala, ze tie uz nie, ze chcem nieco ine, vynimocne... Ale Ninna sa mi uz paci asi 8 rokov... Uvidime, mama robi na matrike, tak vyfasujem knizku s menami a vyberem nejake originalne... 😵 😵 😵

anjelinka
29. júl 2009

ass, nooo, tak vidis, budes listovat a prides na nieco pekne...ja vam inak poviem, ma uz vysmiali mnohi, mne sa paci obmena Alzbetky - Elizabeth, ale manzel kruti nosom...a este ssa mi paci Margherita...

katika82
29. júl 2009

mne sa páčia originálne slovenské mená tak nebudem asi vymýšľať niečo iné

alex takže v robote to ešte nevedia?? a kedy sa chystáš povedať??

nellie_
autor
29. júl 2009

katika to ste dobre vybrali...ved Lubos znie tak pekne a toho mojho volaju deti u nas v rodine ze Lubiko a ja ho volam Lubi a Lubinko... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Asshanti a ved co je na tom ze uz su take mena... 😉 daj si aj ty a hotovo... u nas v dedine je sama vanesa, sofia a nikola...a chalanske u nas vedu Sebastian a Samo....

Inak tehule ak chcete poslem vam na mail kalendar s menami kde su ku tradicnym menam co su u nas v kalendari aj pridelene mena take nezvycajne, aspon by ste vedeli kedy maju meniny...ale su tam aj riadne divočiny ja som sa nasmiala na mene Stojan 😀 😀 😀 😀 😀

anjelinka
29. júl 2009

neeellluska, posli, hned postudujem 😀 diiiky 😉

inak, ja ked som ucila pred dvomi rokmi, tak som mala v triede dve Manuely 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre