Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

asshanti
25. aug 2009

vieri, ale bolo to mile od deduska... 😀 😀 😀
na poradnu idem vo stvrtok, musim mu to povedat, snad mi nieco da, aby to trochu preslo... teraz uz mi je dobre, dufam, ze to tak aj ostane... inac, ta nova kresba nema chybu, krasne !!! to si kupis nejaku predlohu, nalepku a potom to iba vyfarbis ??? velmi sa mi to paci, aj ja budem chciet take !!! nam pridu o cca 2 - 3 tyzdne menit okna, takze potom hore si vymalujeme spalnu, chodbu, detsku izbu a potom by som to tam teoreticky mohla davat... 😵 😵 😵

nellie_
autor
25. aug 2009

vieri to fakt genialne si vybarbila... to akymi farbami???
ja si tiez take iste raz urobim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
je to fakt kraaasne 🙂

vierka
25. aug 2009

ass - aj ja idem na poradnu vo stvrok 😵 tak to budeme poradnovat spolu 😀

nelie - normalne som si kupila v tescu Tonovacie maliarske farby, je to asi tak 150 - 200 ml, stoji to nejake 1,40 eciek a to si podla toho aky chces odtien tej farby zarobis s trochou v bileej farby na stenu - netreba toho vela zarabat, lebo to vzdy len kusok z urcitej farby potrebujes...
napriklad ruzova - das veeela bielej a trochu cervenej... a ked chces cervenu - tak veeela cervenej a len sprtku bielej...

ja som si objednala predlohu zo stranky www.predlohy.sk - prisli tak do dvoch tyzdnov, je to papierove, to si len prilepsi na stenu, obkreslis, potom to das dolu a vymalujes a obtiahnes fixkou, je to lahke, ked som to zvladla ja, tak vy urcite 😀
aj segra podla toho malovala Spirita (kona) krsniatku do izby, lebo ona moze konikov a vyzera to dobre 😉

alex
25. aug 2009

vierka krásne obrázky. My sme sa s mužíkom zhodli, že teraz nebudeme nič také dávať, až keď bude mať bábo izbičku len pre seba, tak mu to tam spestríme.

nellie_
autor
25. aug 2009

jej vieri supeeeeer.. dakujem za tip a link na tu stranku... to ked ukazem svagrine uz vidim ze bude malovat kade sa len da.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

inak tie farby si si namiešala uplne genialne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nellie_
autor
25. aug 2009

ja uz chcem byt tehula a malovat takeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵

asshanti
25. aug 2009

to mas pravdu nellie, az sa mi cele telo trasie, okamzite slzy do oci, no dufam, ze ma to coskoro prejde... 😒 😒 😒

ale co nasa anjelinka a katika, ze nas takto zanedbavaju...??? 😅 😅 😅

alex
25. aug 2009

ass vôbec ti tie nevoľnosti nezávidím, ja si musím zaklopať, klop-klop, cítim sa super.

snecka
25. aug 2009

Vieri ďakujeme myslím, že už teraz s Nellie vieme čo budeme robiť v tehu, maľovať steny 🙂 Ass a neskúšala si tie lízatka proti tehu nevolnostiam?

vierka
25. aug 2009

som rada baby ze som pomohla... mna to tiez chytilo 😀 ale uz nemozem kreslit dalej, najprv musim aj nejaky nabytok pokupit aby som zistila kde mi este zostava hola stena 😀 😀 😀
ved aj segra vsade maluje... teraz maju spolocnu izbu deti, tak je tam len ten kon, ale ked budu mat deti samostatne, tak to budu hned v jednej princezne a konikovia a v druhej auta... a segra si objednala aj nejake kvety do obyvky a ja by som chcela neskor potom aj do spalne nieco prsknut 😅

nellie_
autor
25. aug 2009

tie kvety su super.. to sa mi páči to tak pekne ukaze na stenach... 🙂
len ja sa bojim, ze sa mi smykne ruka a doserem celu stenu 😀 😀 😀 a tie nase krasne na novo natiahnute stierky.. drahy by ma prizabil 😀 😀
ale zas ved je maliar tak snad by to nejak zapatlal nech mozem zacat od znova 😀 😀

vierka
25. aug 2009

nelie - neboj sa, to sa da lahko prelicit 😀 😀 😀

ved aj ten moj je stavbar a maliar, tak ja som mu povedala, ze ja to dostanem na stenu a ked to tam uz nebudeme chiet mat, tak on musi prist na to ako to odtial dostat 😀 😀 😀

nellie_
autor
25. aug 2009

no ja mam takuto dilemu aj s tym, ci dat alebo nie cervenu stenu do obyvačky.. chcela by som jednu červenu na ktorej bude nabytok a este plafon, mame zo sadrokartonu urobeny cez cely plafon taky vystupeny obdlznik v ktorom su bodove svetla a ten by som chcela na červeno, ale niektori mi vravia, ze to bude pôsobit vulgarne a agresivne a ze sa toho potom nezbavim... tak neviem... to je dilema... 😅 😀 😀

vierka
25. aug 2009

a aky velky je ten obdlznik???

no ja mam taku tmavo oranzovu stenu v spalni, dve steni, potom podlahu, postel, skrinu a komodu mame farby ceresna - to je tiez tak do cervena a este aj oranzove zavesy.... Minule tak prisiel bracho s piatelom k nam a ten priatel tak pozera a hovori "Fiha, tu to mate ako v bordeli" a ja tak na to "no ved a co ine vie clovek v spalni robit" 😀 😀 😀

nellie_
autor
25. aug 2009

no dost velky tak cez celu obyvacku, ktora ma cca 10 metrov 😀 😀 😀 😀
a druha varianta, na ktoru sa priklana aj moj drahy je marhulova... neviem ci vyhram a vydupem si tu cervenu, alebo sa vzdam a dame tu marhulovu....

ja sa uz tak tesim ked sa budu robit taketo finalne upravy ze namalovat steny a polozit plavačky a tym padom sa uz mozme nastahovat 😎 😎 ale je tam hacik - stale nemame plyn, ti svinski plynari si davaju tak na čas 😎 😎

a inak my tam mame 2 velikanske detske izby tam sa budu steny krasne malovat 😵 😵 😵
lenze aby sme aspon jednu zaplnili... ☹ ☹ to kazdy kto ku nam pride pozriet je v nemom uzase ze aka hacienda velikanska a ze to aspon 4 deti by chcel taky bytisko.... 😅 😅

vierka
25. aug 2009

aha, tak to je velkyyyyyyy obdlznik... no ani cervena by nebola tam zla, ale potom zvolit taky spravny odtien tej cervenej, aby to tam moc nekricalo.... ved uvidis ci mangela prehlasujes 😀

no budete deti mat, ale asi vam to bude dlhsie trvat, lebo v takej haciende kym ta mangel dobehne, tak uz sa mu ani deti robit nebude chciet.. 😀 😀 😀

my sme tiez cakali dlhsie na plynarov, ved oni maju na to predsa 30 dni 😅 tak co by clovek chcel.... no a take tie finalne upravy su uz super, my sme prisli do noveho, tak sme rovno malovali a podlahovali a bolo to super obdobie 😀

asshanti
25. aug 2009

vieri, aj my mame oranzovu spalnu a nabytok (vstavane skrine a moj toaletny stolik) v dreve - ceresna.... a oranzovu chcem aj detsku izbicku a nabytok asi tiez ceresnu, alebo trosku svetlejsiu jelsu... ja milujem oranzovu farbu !!! aj kociarik chcem jedine oranzovy. 😵 😵 😵 obyvacku este len budeme robit, lebo my obyvame horne poschodie a tam mame na polovicu domu nic, teda prazdny pojd... takze tam si budeme realizovat obyvacku, este neviem aku, ale zrejme tiez nieco do smotanova a oranzova... 😵 😵 😵

nellie_
autor
25. aug 2009

ze kym ma mangel dobehne... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja som si to živo predstavila 😀 😀 😀 😀

vieri my to mame horsie s tym plynom - tam totiz ideme kopat nanovo takze to bol cirkus asi od maja,aby nam starosta v dedine schvalil projekt na plyn - stale vymyslal hovadiny a robili sme projekty z kazdej svetovej strany domu a nakoniec bol aj tak dobry prave ten co sme mu dali ako prvy 😠 😠 a az po 2 mesiacoch natahovaciek sa starosta vymačkol ze nam to podpise ak bude moj manzel znova hrat futbal za nasu dedinu, lebo minuly rok demostrativne odisiel hrat do vedlajsej.. no chapete to???"!!!!! 😅
idiot, aspon to mohol povedat skôr a nie po 2 mesiacoch doťahovačiek.. no a tak sme konecne podpisanu ziadost niekedy v juni dali plynarom na schvalenie a ta komisia sa nejak nemoze dat dokopy a stale to nemame, teraz sa vyhovaraju ze nezasadaju lebo kôli dovolenkam chybaju nejaki clenovia či čo...
no otraaaaaaas....

joj, nechcem vas tu ale tym zatazovat... 😅 😅
mna len stve, ze sme uz mohli cca 2 mesiace byvat sami vo svojom a takto len cakame a nemozeme sa hnut dalej kym nebudu zavedene plynove trubky....

asshanti
25. aug 2009

nellie, v pohode, nezatazujes nas !!! 🙂 🙂 🙂

joooj, sa mi uz nechce byt v robote, a do 15:45 este musim... 😝 😝 😝 😖 😖 😖

ale som si dnes kupila pekne pruzkovane tricko na jesen, lesk na pery, pletovu vodu a malu vonavku do kabelky Hugo Boss na svadbu... tak aspon malicka radost... ale uz musim s tou maniou prestat, lebo vo stvrtok nebudem mat cim u kadernika zaplatit... 😒 😒 😀 😀 😀

anjelinka
25. aug 2009

Ahojte krasky moje...

Ja mrchujem, ale neva, konecne sa ten trapny cyklus skoncil...

Nestiham chodit, mam strasne vela roboty, neviem, kde mi hlava stoji, tak ma please ospravedlnte, ale ja isto doficim..zajtra mam dovolenku, takze mozno uz zajtra... 😉

Krasny dnik 😵

asshanti
25. aug 2009

ahoj anjelinka !!! tak som bola v Optime v KE v nedelu na nakupoch, ale strasne drahe veci (hoci bombove !!!) v tom materskom obchode Maderna... kopec penazi som utratila, ale smrncovne... 😵 😵 😵

nellie_
autor
25. aug 2009

anjelik ahoj, tak ty si zas dovolujes na dovolenke 😀 😀 😀
len si pekne oddychni 😎 😎

asshanti ty maniačka jedna... 😀 😀 😀 😀 ty musis byt taka vyradostena, ved si stale dačo kupujes 😀 😀

snecka
26. aug 2009

Dobré ráno,
☹ dnes som tu už nemusela byť, stretla som sa teraz keď som išla do roboty so srnou, také krásne zviera a také sprosté, samovrah, ale nestalo sa nič ani mne ani jej, našťastie oproti nič nešlo, tak som išla ľavou stranou a ona stála ako blbá, chvalabohu. 😒
A to som dnes bola výnimočne ostražitá, lebo večer mi mama vraví dávaj si pozor, no a ráno sa išiel vycikať manžel a povedal mi to isté, tak sa mi to zdalo také divné, že chodím na aute už dlhšie a nikdy mi to nepovedali. 😨
Ass koľko máš skríň, ja mám tiež kopu vecí ale už do polovice sa nespracem ale nechávam si ich že schudnem 🙄 no ale to kedy bude, vôbec mi nejde dole váha, už som z toho zúfalá, upravila som stravu, večer nejem, a každý druhý deň hráme tenis, no a moja váha je stále taká istá, už som z toho fakt zúfalá. Po svadbe som dosť pribrala, teraz tie hormóny do toho, no hrôza. 😢 až mi je do plaču, že to nejde dole, a neviem prečo, ale keby som sa nakotila tak mám určite kilá hore. Ach. Dnes mi ide, pokecám aj sama 😀

nellie_
autor
26. aug 2009

dobre ranko.... 🙂
snecik uz nie si sama uz som tu aj ja 😀 😀 😀

no moja, to dobry šok na rano... este ze to tak dobre dopadlo s tou srnkou... 😨 😨 😨 😨 😨
este ze tu u nas sa takto nevyskytuju.... 😅 😅
asi mali mamina aj manzelik nejaky blby citat alebo co... mysteriozne...

vierka
26. aug 2009

dobre ranko baby 😀 aj ja tu uz strasim 😀

sneci - fuha, jake stretnutie, ale chvalabohu sa nic nestalo a zvladla si to...
je tazke niekedy vysvetlit preco nam ludia povedia urcite veci, ale asi to citili tak 😅

nelie - no ved jasne, velky dom + tvoje dlhe nohy = dlha predohra vo forme nahanacky 😀 😀 😀
takze v podstate neslo ani tak o plyn ako o futbal 😝

nellie_
autor
26. aug 2009

ze blby citat - blby ciťák som myslela.. 😀 😀 😀

nellie_
autor
26. aug 2009

vieri helou.... ty steno-maliarka 😎 😎 😎

no ved drahy je futbalista vies ako.. musim sa nejak zžiť s jeho koničkom 😀 😀 😀

vierka
26. aug 2009

no ved ty si mangelka, ty sa s tym "musis" zzit... ale ze sa s tym tak skoro zzije starosta 😀 😀 😀

nellie_
autor
26. aug 2009

vieriii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak teraz som si zasa raz oplula monitor... akurat som si logla Lucky a prrrrrrrrrrsk 😀 😀 😀

jak to tu mna teraz nebude bavit... nemam do čoho pichnut nejak.. 😀 😀 posledny tyzden v mesiaci to mam vzdy takyyyy klud 😎 😎 😎 az moc 😅 radsej by som mala vela roboty....

vierka
26. aug 2009

no tak mozes cely den utierat monitor 😀 😀 😀

ja by som mala praveze dneska maaaaknut, lebo mam toho vela a posledne dva dni sa akosi praci uspesne vyhybam... zajtra tu budem len pol dna, tak by som mala dneska spravit toho asi viacej 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre