Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

asshanti
14. sep 2009

vieri, tak si po takych hektickych dnoch poriadne oddychnite aj s babatkom!!! 😵 😵 😵

ja som mala celkom kludny vikend, nasi aj drahy boli prec, ja som v sobotu len zehlila a prala, ale len tak trochu, no necitila som sa nejako dobre... tak ma bolelo brusko ci zaludok, proste nebola som vo svojej kozi, ani do sprchy sa mi nechcelo... ale vcera uz bolo ok, drahy prisiel pred obedom, potom sme sli ku svokrovcom, lebo svokra je Maria, tak sme si dali kavu a kuracie rezne, trochu sme pokecali, potom sme zasli do krcmy na male pivko, dosli tam kamosi, ze nech prideme na ihrisko, ze sa trochu bude hrat futbal a ze maju gulas. tak sme sa isli pozriet, zobrali sme dzip a hura do lesa. trochu nas s babatkom ponatriasalo, ale len chvilku, drahy zahral futbal a dnes ho trochu boli koleno co ho kamos nechtiac kopol, vypili si (chlapi) a isli sme domov. a dnes len odpocivam, bola som sa prejst na poste a v obchode a teraz obedujem super peceneho kapra co mi poslal strejda z chaty... 😵 😵 😵 😵 😵

asshanti
14. sep 2009

a prave som sa dozvedela, ze kamoska a byvala spoluziacka Zuzka, s ktorou sme teraz minulu sobotu sedeli na svadbe pri jednom stole, je uz maminka!!! dnes o 10:10 sa jej narodil prvy syncek Leonard, mal 51 cm a 3, 5 kg, takze chlapina ako hora!!! tak sa tesim spolu s nou!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vierka
14. sep 2009

ass - ved treba niekedy aj oddychovat.... zajtra ma caka rodinna oslava a v stredu opat do prace, takze sa zase rozbehne ten kolotoc...
ako tak citam, tak ty si mala taky pohodovy vikend a tusim ti stale byva nejako divne, tak verim, ze ti to uz konecne coskoro prejde 😉

takze sa narodil chlapisko ako hrom!!! no to je veru dovod na radost 😵

asshanti
14. sep 2009

vieri, ale uz je to ovela lepsie ako predtym... teraz ked som v sobotu a nedelu spala do takej deviatej - desiatej, mi ani nestihalo byt zle rano... vstala som v uplnej pohode, najedla sa, vypila caj a nic... takze tie ranne nevolnosti som asi prespala... 😀 😀 😀
veru, chalanisko ako buk, ten maly Leo!!! 😵 😵 😵 este minulu sobotu pretancoval v maminkinom brusku celu svadbu a dnes uz je medzi nami, krasa!!! uz sa velmi tesim na svoju lasocku!!! 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
autor
15. sep 2009

ahojte 😉 🙂
vsetky si uzivate volna - ved treba 😎 😎
Mne to veru super bodlo byt aj vcera doma a urobit si 4 dni volna 🙂 🙂 aj segra bola doma od piatku do vcera, tak sme mali babsky vikend pred telkou 😎 a v sobotu sice bola grilovačka.. mnam drahy urobil super pstruhy 😵
a od vcera som zasa sama-drahy siel do anglicka a pride az v piatok.. dnes som 15DC tak dufam ze ovula do piatku pocka... 😅 lebo uz si to asi fakt hodim 😀 😀 😀

asshanti super, ze uz nevolnosti ustupuju 😉 🙂 🙂

vieri prave som kukla albumik ake uz mas krasne brušenko 😵 😵 😵 😵 takze si riadne vyjarmokovana.. my u nas jarmok presvihneme, lebo ideme do tych tatier akurat ten vikend.. ale nevadi...tatry budu lepsie ako jarmok 😀 😀 😀

vierka
16. sep 2009

dobre ranko kocky 😀

tak verim, ze to tu uz dnes bude lepsie a ze uz vacsina z nas sedi v praci za compom dnes 😀 aj ked ja budem vzdy odbiehat len ked bude cas, ako napriklad teraz 😀

nelie - no jasne, ze tatry budu krajsie nez jarmok, ved konecne budete spolu a jarmok je tu predsa kazdy rok a kazdy rok je rovnaky 😀 😀 😀
to uz neni brusenko, ked som pozerala na tu fotku z 15 tt tak je to uz brucho 😀 😀 😀
no aj ja verim, ze tvoja ovulak pocka, ked mohla minule prist tak neskoro, tak teraz by mohla kludne okolo toho 20 DC, inak ju uz vazne vycaaaapem 😀

nellie_
autor
16. sep 2009

dobre ranko 🙂 🙂
utrpenie bolo dneska vstat.. ked som si zvykla drichmat tieto 4 dni 😀
ale 3v1 nescafe to isti 😀 😀

no dufam, ze ovula pocka.. lebo sice sme v pondelok poistili 2x dokonca tak to by bolo aj tak prd platne 😀 😀
ja som jej to dala prikazom a pisomne ze ma pockat do piatku a potom moze praskať... 😀 😀

vierka
16. sep 2009

no o tom vstavani mi nieco hovor 😀 a ani som pomaly nevedela ked som vstupila do kancelarie, ze cim sa to ten pocitac vobec zapina 😀 😀 😀
tak mna by 3 v 1 este viacej uspalo 😀

takze si sa poistila? mas mangelovych bojovnikov odlozenych aj v kelinku??? keby nieco 😅 😀
ale ved ja verim, ze ovulka pocka - ako to vyzera zatial podla teploty???

nellie_
autor
16. sep 2009

no mne zatial staci aj 3v1 - doteraz som nikdy kavu nepila ale posledny mesiac som si na tuto nescafinku nejak zvykla a super za hodi ku mojim rannym kolačikom... 😀 😀 😀

no poistili sme.. a aj som rozmyslala ci ich nezamrazim.. a ze si behnem dneska kupit nejaku pipitu, mikroskop a sklenene misky a budem sa samooplodnovat... 😀 😀 😀

teplota zatial vypada vseliak ale ovulkovo este nie...

alex
16. sep 2009

ahojte kočky, mňa dnes čaká to 3D, juj, sa neviem dočkať 🙂 😵

vierka
16. sep 2009

alex - tak daj potom vediet ako ste dopadli 😀 a preco sa mi zda, ze si mala ist 19-teho??? 😅

nelie - no este ti chyba skalpel a brcko a moze si urobit aj tracheotomiu 😀 😀 😀
tak drzim palce aby bola ovu az cez vikend 😉

asshanti
16. sep 2009

ahojte kocky,

tak ja mam este dnes dovolenku, rano som bola u zubara, konecne po dvoch rokoch... 😝 😝 😝 😕 😕 😕 super, ziadny kaz, len ten blby zubny kamen mam stale... mam si teda kupit makku zubnu kefku. takze mi odstranil ten kamen a vymenil jednu staru plombu za novu bielu, to bolo vsetko. tak som rada, ze po takom dlhom case nic vazne... konecne som sa napapala, rano ma zase strasne napinalo, lebo som stavala o siedmej... 😖 😖 😖 ked vstavam po deviatej je klud... ale len 2 dni v prace a zase viken a potom v pondelok idem na tu krv k mojmu dokimu... vcera sme boli na super vyletiku, neviem, asi nepoznate Morske Oko... je to chranena prirodna oblast, bolo tam vela ludi, krasne teplucko, az mam dnes svalovku v lytkach, sme sa nachodili... ale bolo to strasne fajn, krasny den sme stravili s manzelikom, lebo teraz je jelenia ruja, on ma dovolenku, tak je casto v lese... potom sme sa boli vyborne najest a zasli sme aj na nakup do Tesca, kupili sme babatku nadherny prvy album!!! je to taka mila kreslena knizka, kde treba vypisovat postupne vsetky udaje o nas a o babatku a lepit fotky, tak sa z nej velmi vytesujem!!!
alex, super, mozno sa aj dozvieme co mas v brusku!!! 😵 😵 😵

alex
16. sep 2009

Halooo,

tak čakáme Jakubka 🙂

vierka
16. sep 2009

alex - jeeeeeeeeeeej, gratulujem 😵 aj pridas potom fotecky??? 😀

alex
16. sep 2009

vierka, foto nemám, ale ja porobím z toho videjka, čo máme natočené.

asshanti
16. sep 2009

alex, gratulujem!!! uz som precitala na facebook-u, takze nellie vysiel tip... 😉 😉 😉 hlavne tatko musi byt sakramentsky stastny, vsak ??? 😵 😵 😵
ja sa uz neviem dockat pondelka, snad mi tiez povie co to bude a vysledky dufam dopadnu dobre... 😔 😔 😔

nellie_
autor
16. sep 2009

alex jeeeeeeeeeeej gratulujeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵

a ozaaaaaj.... MNE VYSIEL TIP 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
autor
16. sep 2009

aj ja mam super spravu.. 😎 😎 😎

testy na celiakiu mame negativne... aj ja aj moja sestra.. 😵 😵 😵 😵 😵
konecne daco pozitivne, ze je to negativne... 😀

alex
16. sep 2009

ass, no tato je nadšený.
nellie ty bosorka, som zvedavá, či aj pri ostatných ti to výjde 😉

nellie_
autor
16. sep 2009

alex ja som uz davno "pohlavna veštica" 😀 😀 😀 😀

aj pri katike mi to vyslo 😎

takze uz ostava iba asshantia (chlapcek) a vierka (dievcatko) 😎 😎 😎

som faaaaaakt zvedava...ale vravim, ze keby vas vidim nazivo tak viem to presne... 😀
este som sa nikdy nezmylila - v osobnom kontakne myslim... uvidim ci to ide aj online alebo len live 😀

asshanti
16. sep 2009

nellie, super, ze Ti to aj segre vyslo negativne !!! 😵 😵 😵 ale ja chcem dievcatko............ 😔 😔 😔 😔 😔 ale nie, to je jedno, len nech je zdravucke, to jedine si zelam!!! ked bude chlapcek, tak sa tiez budem velmi tesit a hlavne ocino!!! 😀 😀 😀

katika82
16. sep 2009

alex gratulujem ku chlapčekovi

som vás trošku zanedbavala čooo?? ale neviem čo skôr, tento týžden máme prednášky v škole tak som bola v pondelok včera som mala voľno tak som bola pri drahom hore v nočnej ale zišli sme dole potom lebo naši kolegovci vymysleli opekačku tak sme išli až o desiatej večer lanovkou hore.

bolo krásne jasno super.

dnes som mala volnejšie a vybavovala veci ohľadom odovzdania všetkého lebo piatkom končím už budem len tak k dispozícii ak bude niečo treba. ale už budem mať voľno.tááák sa teším na ten oddych.

teraz ideme s drrahým na hríby tento týžden už tretí krát. včera som bola sama len tak na lúke na masliakoch no a dnes hríby. už sa mi aj sníva o nich. ale chceme mať zásobu riadnu lebo ja hubky milujem.

a zásobíme celú rodiny s nimi.

júúúj večer alebo zajtra vás prečítam ale zajtra idem do školy na prednášky tak až večer sa ozvem ale stále na vás myslím lásky to sa nebojte.

tak pa pa

andreya
16. sep 2009

ahojte, chcem sa spytat ci pri brani clostylbegitu a potom duphastonu moze byt cyklus bez ovulacie?
Clostyl beriem asi 5 mesiac v kuse, uz prvy mesiac som mala ovu priblizne 14-16 den, druhy bol na tom podobne. 3-4 mesiac som nemerala BT ani sa nejak nesledovala, ale tento mesiac mam akysi rozhadzany.

asshanti
16. sep 2009

katika, tak nech sa Ti v skole dari !!! to Ti verim, ze sa tesis na ten oddych, poviem Ti pravdu, ze uz aj ja !!! 😵 😵 😵

nellie_
autor
16. sep 2009

ahojte... 😉
katika a ja uz ze kde si a ty si takto vytazena....to mas veru dost ze este aj do skoly chodis... ina sikulka 😉

andreya - no viem, ze uz tu boli baby co nemali ovu ani pocas brania clostilu.. a zalezi aj od toho ze od ktoreho DC ho beries duphaston, lebo moze ovu zablokovat... a ved to asi vies 😉
a preco si vlastne myslis ze nemas ovulaciu???? teba pocas brania clostilu nekontroluje ultrazvukom??? tak by ti vedeli presne povedat ci ovu prebehla... 😉

andreya
16. sep 2009

clostil beriem od 5 po 9 DC, nie nesleduje ma ultrazvukom. Ja ho mam na upravu ovulky, lebo byvala az 20-25 DC cize pred mrchou.

deb
16. sep 2009

Ahojte bambulky, vidím, že viaceré z vás už čakajú mimčo. Ja by som sa vá s len chcela opýtať, čo pokračovalo po neúspešnej liečbe clostylom. Teraz som ho brala prvý mesiac, no lekár mio povedal, že mne absolútne nedozrievajú vajíčka. Chce mi urobiť drilling, no ked sa nemá čo uvolniť neviem...aký máte na to názor?S clostylom mi nedáva žiadnu šancu. Pri PCO je typické, že všetky vajíčka sú dozreté a alen sa nevedia uvolniť, no moje ani dozreté nie sú.... aaaaaaaaaa, pomoc.Poradte. 😢

mireag
16. sep 2009

Ahojte baby, tak ja som bola vcera - 16dc na utz s tym, ze som mala so sebou pregnyl, lebo som bola presvedcena, ze folik nepraskne. Pridem tam a ovu ako vysita. 😀
Musel mat podla mojich vypocotov 2,2cm a sliznica mala 10mm. Taka som isla odtial vytesena. Od dnes som nasadila duph do 25dc. Uvidime, ako sa s vajkom zzili spermose... 😀

Nellie, diky za radu s tym duph. Ktovie, ci by ovu bola, keby som si ho dala 11dc... 🙄

vierka
17. sep 2009

caute babulky 😀

Pohlavna vestica, tak som teda velmi zvedava ako ti to vide 😀 ja to rozuzlim hned tuto nedelu ze ci si mala pravdu 😀 😀 😀

alex - a to ti nedali k tomu aj fotecky??? skodaaaaaaaa 😅 ale urcite to nafot, chcem maleho vidiet 😀

ass - neboj sa, AFP testy dopadnu super 😉

katika - tak ty budes tusim mudra aj za dvoch ked sa tak ucis a MD si jednoznacne uzivaj ...

andreya - no ono ked si mala prve dva mesiace s clostilom ovulku, tak je dost pravdepodobne, ze si mala aj nasledujuce cykli, lebo je vidiet, ze si na neho reagovala... ale ked ta doki nesledoval, alebo si nemerala BT tak je to tazko posudit....

deb - no lekar posudi co bude pre teba vhodne ako by sa malo pokracovat, ale ked je clostil pre teda dost slaby, ze to s nim aj tak nejde, tak sa asi pristupy na ine lieky, mozno ta poslu do CAR, lebo vela lekarov nema moznost predpisovat uz take tie ine lieky...

mireag - no super, ze bola ovulka 🙂

nellie_
autor
17. sep 2009

ahojte.... 🙂

vieri vau ty uz ides v nedelu na sono?? 😵 😵 😵 no tak uvidime.. 😎

mireag super ze bola ovulka 😉 🙂 🙂 🙂 a veru, dobre si urobila ze si si nedala ten duphaston... to mam aj podla seba overene, ze mi ovu blokoval 😉 dufam, ze ste ovu poriadne vyuzili 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre