Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
23. sep 2009

fuuha vieri, trošku dosť za komodu, že 180 ečok 😅

asshanti
23. sep 2009

nooo vieri, tak drahy spas, ale aj ja tak pocitam nejakych 6.000 korun za komodku... 😒 😒 😒

mne dnes zavolala kozmeticka, ze uz mi objednala a prislo jej mandlove telove mlieko z JUST-u, to mi odporucila, aby som si pravidelne nim kremovala brusko, aby som nemala strie... ma to 250 ml a stalo ma 21 eur... 😝 😝 😝 a manzo mi volal, ze uz nam dosla ta kniha o babatku, tak dalsich 20 eur... a vcera som mu kupila novu kravatu, lebo tamtu novu predtym na svadbe niekde na konci stratil, lebo si ju dal dole... a este budem potrebovat nejake sacko na saty, lebo mi bude na svadbe zima, tak okolo 30 eur... zase krasny mesiac plny vydavkov... a este 900 eur doplatit za okna a objednat a zaplatit este zaluzie a farby na malovanie... tesim sa... 😀 😀 😀 😝 😝 😝

asshanti
24. sep 2009

no dobre raaanko, ja dnes prva ??? co vsetci mate dovolenku ??? my sme v robote dnes bez sefky, tak sa chystam si spravit oddychovy den, lebo uz som sa dost od utorka namakala... 😀 😀 😀 okna pekne postupuju, zajtra by uz mali byt vsadene vsetky, aj dvere a zacnu sa robit tie vyspravky a sadrokartony a parapety a komplet vsetko... som zvedava dokedy to potrva... uz sa mi u svokry nechce spat, bolia nas, aj manzela, krize z tej debilnej postele... 😝 😝 😝

claide
24. sep 2009

Ahojte môžem sa aj vas opytať či niektora užívala clostil 2 krat denne 2Neviem či to nie je veľa dsakujem

nellie_
autor
24. sep 2009

ahojte... 😉 🙂 🙂

claide boli tu uz baby co uzivali aj po 3 clostily 😉 myslim, ze 2x2 beravaju baby bezne... si nereagovala asi na davku 2x1 co?? vtedy sa to zvykne zvysovat ked nezaberie...

vieri no fuuu to fakt ake drahe ste kupili.... 😅

ashh tak uz finisujete.. to je super.. a uz budete pekni 😉 🙂 🙂

asshanti
24. sep 2009

nellie, teda od finisu mame este dost daleko... 😒 😒 😒 a to upratovanie vidim tak na mesiac... 😝 😝 😝

claide
24. sep 2009

je pravda,že pri užívaní 3krat 1 som mala jeden,dva folikuly tak asi preto ja sa len pre istotu pytam či mam kolegynu či sa lekar nepomylil

alex
24. sep 2009

ahojte babuľky,
tak sa bola na UZV pred tým odberom pup. krvi, ale lekár povedal, že sme ešte maličký, tak ešte počkám týždeň. O týždeň teda ideme znovu na UZV, či už sme pekne veľký. A potvrdil slová môjho lekára, že čakáme chlapčeka 🙂

nellie_
autor
24. sep 2009

asshanti to sa ti len teraz zda ze budete upratovat mesiac... 😉
neboj isto to take strasne nebude... 🙂

alex - fiha, to som ani nevedela ze to sa musi cakat na potrebnu velkost babetka... hlavne nech uz to mate za sebou aj s vysledkom ze je vsetko v najsamlepsiom poriadku 😉 🙂 😵 😵

my zajtra ideme do tych tatier.. ale nejak sa mi vôbec nechce... 😅
snad ma to prejde... 😅

vierka
24. sep 2009

Caute baby, ja som bola dnes na tom cukrovkovom teste, tak preto som prisla az tak neskor 😀
a vydrzala som na lacno az do 11.00 a potom pikantny obed u nas v jedalni, tak som len zvedava co to so mnou spravi 😅 😀

no podla mna je to este dobra cena ne to, ze sme si ju davali robit na mieru 😀 mame podkorvny byt, tak aby sme do detskej dostali co najviac nabytku, tak sme to riesili takto - vstavana skrina 600 eur a dve komody (ale budu spolu na dlzku 180 cm a na vysku 100 cm) tycj 360 eur... dneska nam to dovezu, tak sa velmi tesim ako to budeme cez vikend stavat.. a manzo ma chodit od buduceho tyzdna na tyzdnovky, tak mozem aspon pomaly uz chystat vecicky a aspon sa nebudem doma nudit 😀

a to som si este "zarobila" vcera aj druhy krat, ked som isla platit na tom kurze co robim a mala som si vydat z 20-cky 15 eur a blondina - matematikar amater som si vydala len 10 😀 😀 😀

nellie_
autor
24. sep 2009

ale bude to tym, ze svokra mi zavolala rodinnu "novinku"
svagor (rozvedeny s dvoma detmi) ma pol roka novu frajerku a stala sa im "nehoda" a cakaju babo.. 😔 😔
viem si predsavit tie lutostive pohlady z kazdej strany ze my 2 roky nic a im sa len nehoda stane a su tehotni... 😔
ach jo.. aj som si na zachode poplakala.. akoze tesim sa ved to bude moj synovec alebo neterka, ale zobralo ma to a dnes mi nie je moc do reci.... ☹ ☹ ☹

vierka
24. sep 2009

nelie - tak to by mrzelo aj mna, je to normalna reakcia aj ked sa na jednej strane clovek tesi.... ja to tak poznam pri segre - ze ona otehu po trojmesacnej znamosti a mi nic...

asshanti
24. sep 2009

alex, takze 100%-ny chlapcek !!! 😵 😵 😵 neboj, vsetko bude ok !!!

vieri, super, caka vas krasny vikendik, ked si uz budete zariadzovat izbicku pre vasho anjelika !!! 😵 😵 😵

nellie, zlatko, to ma mrzi, aj ja by som minimalne takto reagovala... 😒 😒 😒 ja som to mala tiez podobne, manzelovi bratia, teda ich zeny mali deti ihned v 18 - 19, jedna svagrina ma teraz 35 rokov a skoro 17 rocnu slecnu a 12 rocneho chlapca a druha mala tento rok 30 a ma 12 rocneho syna a 8 rocnu dceru... takze vies jak sa na mna museli pozerat... 😖 😖 😖 ja prve decko v 27... 😝 😝 😝 ale ta 30 rocna si este len minuly rok spravila maturitu... 😀 😀 😀 takze sa nad to povznes moja !!! 😵 😵 😵

vierka
25. sep 2009

dobre ranko baby 😀

no vcera to doviezli, ale ziadna slava - mangel hned nechal dva sufliky v tom aute, ani ich nevylozil, lebo namiesto vanilkovej farby boli farby ostatku komody a to orechove... takze dufam, ze ich coskoro opravia a ze nam ich dodaju co najskor... ja som sa potom zhrozila ked priniesol domov dvere od skrine a namiesto 50 cm vanilkoveho pasu na nich bol len 30 cm 😔 tak si viete predstavit ako pri skrini ktora je vysoka 2,5 metra taky mini pasik posobi 😕 no ale na to som uz vazne nemala silu to vratit, tak dufam, ze to bude aspon trochu normalne vyzerat ked sa to posklada... mangelovi sa s tym totiz tiez nechcelo jedovat 😅

alex
25. sep 2009

Ahojte,

vieri no tak za také prachy by som im to otrepala o hlavu, ak by to nebolo také, ako chceš.

nellie, užite si víkendík, a netráp sa. Bábätko aj k vám príde, ja tomu verím.

nellie_
autor
25. sep 2009

ahojte...

ked sa dari, tak sa dari.. myslela som ze uz mam po ovu, ale vypada to na prvy anovulak tento rok...
ach jo.. dufam, ze v tatrach bude pekne pocasie a aspon sa tam odreagujem... 😉

akurat sa nas chystam ist balit...

asshanti
25. sep 2009

dobre ranko,

vierka, tak skoda, snad ked sa to posklada a bude to v celku, tak to bude take ake ste si predstavovali... 😵 😵 😵

nellie, mojka, uzite si vikendik, na nic nemyslite, iba sa lubte !!! snad to nebude anovulak... 😵 😵 😵

tak nam dnes este spravia nove vchodove dvere a vyrezu nove okno do obyvacky, ktora sa bude robit neskor. zajtra asi nepridu, tak potom vraj, ze to v pondelok, utorok dokoncia, ten sadrokarton, vyspravky, parapety, sietky, atd... a este zaluzie... doma uz nie je kde sa pohnut, kazda izba obalena vo foliach, prach aky som v zivote este nevidela.... uz tretiu noc sme spali u svokrovcov, vcera uz chcel manzo spat doma, lebo tam mame blbu postel a bolia nas krize... ale svokra bola trochu smutna, ze este len 2 noci sme tam spali a uz nam je zle.... tak sme este zostali, ale dnes uz aspon provizorne sa hore umyje podlaha a tak, postel je cista, tak do pondelka tam asi budeme moct hajat... uz nech je potom... 😝 😝 😝

alex
25. sep 2009

ass, no verím ti, že tam je prachu a prachu, nech je to čím skôr za vami...

asshanti
25. sep 2009

dik, alex, uz sa tesim na vysledny efekt !!! 😵 😵 😵 ale super, ze to bude hotove teraz, keby uz bolo babo, tak by sme museli ist prec a stahuj sa s takym mrnousom.... takze miminko uz bude mat vsetko, teda takmer vsetko tip-top !!! 😵 😵 😵 uz sa tesim ked teraz vyhadzeme stare veci z detskej izbicky, lebo teraz tam mame vsetko mozne a zacneme zariadzovat !!! 😵 😵 😵

a boli ma hlava... 😖 😖 😖 inac, aj mne sa zda, ze minule vecer ked som lezala pri telke, tak som citila take jemne steklenie po brusku, mne sa najprv zdalo, ze to mi skvrka v zaludku, ale to asi boli tie prve pohyby, to motylie steklenie... 😵 😵 😵 😵 😵 uvidime...

vierka
25. sep 2009

nelie - ty mas pred sebou ten vikend v tatrach, co??? tak to ti veru zavidim 😵

no ved uvidim... sufliky nam dodaju v tej vanilkovej az na konci oktobra, lebo ze nie je vanilkova na sklade, tak ich preto zatial spravili aspon taketo... takze tam dame na ten mesiac orechove a v oktobry im to tam potom zanesieme, len vymenia prednu stenu za vanilkovu a bude to...
a ta skrina to uvidim - ale trepat sa mi tam dvoje velke dvere sa mi veru nechce, tak hadam to nebude az take zle ked sa to postavi 😅

asshanti
25. sep 2009

a my mame dnes v meste jarmok, ale veru, ani sa mi tam nechce ist... 😒 😒 😒 priserne ma boli hlava, chce sa mi spat a som unavena... v robote koncime o 12-tej, cakam maminu, pojdeme tam nakupit nejaku klobasu, stehna, laci pecen a langose, nech maju chlapi na veceru, trochu sa tam rozhliadneme a palime domov... mozno zajtra pojdeme s drahym, lebo dnes budu robit do vecera...

asshanti
26. sep 2009

ahojte,

ja len tak na skok, iba stojim, nemam si kde sadnut, stolicku mam niekde pod foliou... 😀 😀 😀 tak vcera uz boli vsetky okna, aj dvere zalozene, dnes nerobia, az v pondelok. tak dufam, ze v pondelok, utorok, maximalne stredu to dokoncia... medzitym ked bude nejaka izba hotova, moze ocko vymalovat a stvrtok, piatok si asi s mamou berieme dovolenku a bude sa upratovat. mama dnes provizorne vyumavala cely dom, ale v strede kazdej izby je este stale pozakryvany nabytok a od pondelka aj tak este bude viacej prachu, zo sadrokartonu, atd... 😖 😖 😖 ale hadam uz coskoro bude vsetko pekne a ciste...
drahy isiel pred chvilou na chatu, na polovacku sa trochu odreagovat, lebo od utorka v kuse maka, zajtra na obed je doma. ja som trosku zehlila, potom som si u svokry dala kavu so svagrinou, trochu sme klebetili a vyhrievala som sa krasne na slniecku, asi mi aj tvar tak jemne opalilo... potom som si vonku citala, takze s babatkom sme boli na krasnom cerstvom vzduchu... vcera sme uz konecne spali doma, super !!! 😵 😵 😵
tak pekny vikend, moje, pa. 😵 😵 😵

alex
28. sep 2009

no teda, že by som dnes bola prvá??? To všetky tak pilne pracujete, 😕 🙂

asshanti
28. sep 2009

ahojky alex, ja uz som tu bola skor, ale nechcela som mat 3 posebe nasledujuce prispevky a medzitym nikto... 😀 😀 😀 ja uz pracujem, ale tak zlahka, sme asi tyzden bez sefky, tak to bude volnejsie...

vierka
28. sep 2009

ahojte baby...
mne rano nesiel net, potom sme s novou kolegynkou pracovali a teraz je to uz v praci take volnejsie, net funguje, tak vam na chvilu pisem kym nepojdem domov 😀

my sme cez vikend zlozili ten nabytok v detskej, tak vam to pofotim dneska a dam do albumu... v nedelu sme hodovali, takze to bol celkom ubehany vikend 😀

a kde su ostatne dievky??? 😕

nellie_
autor
28. sep 2009

ahojte.. ja som dnes nestihala v kancli ani prd... 😅
vikend bol supeeeeeeeer.. fakt som si zamilovala tatry asi 😎 😎 mali sme sa jak cerstvi zalubenci.. fakt nam bolo super.. oddychli sme si, pobehali... a welness nebol tiez na zahodenie... 😎 😎
take nieco sme potrebovali... 😉 🙂
zajtra sa vam uz budem venovat... 😉 😎

vierka
29. sep 2009

dobre ranko babulky 😀

tak mne dnes rano net funguje bez problemov, len tu nebudem dlho, lebo pojdem za chvilu aj k zubarovi 🤐 bojim, bojim 😅 tak drzte palce 😀

no do albumu som pridala fotecky toho nasho nabytku v detskej izbe, tak juknite ked chcete 😀

nelie - verim, ze ste si vikendik riadne uzili 😵

nellie_
autor
29. sep 2009

vieri ano uzili sme si.. 😵 😵 😵 😵
komody aj skrina su perfektne...take daco chcem aj my do spalne 😉 🙂 🙂 🙂
aj ja sa bojim zubara.. ale nebooooj ty to zvladnes.. teda vy.. ved ste na to dvaja 😉 🙂

vierka
29. sep 2009

nelie - urcite tam bolo nadherne a ake ste mali pocasie??? dufam, ze super 😀
no veru neviem, neviem ci neposlem k tomu zubarovi maleho samotneho a ja radsej zostanem v praci 😀

no ja sa tesim z toho, vyzera to dobre aj bez tej vanilkovej, ta komoda, ale tesim sa na tu vanilkovu o mesiac... a dneska chcem zobrat nejake dva mechy s vecickami od segry a budem uz pomaly chystat 😀

nellie_
autor
29. sep 2009

vieri mne sa inak tiez velmi paci ta komoda aj bez vanilkovej... 🙂
ale jasne, musi ladit so skrinou 😉

no a na co cakas.. posli teda iba maleho a ty bud kludne v praci 😀 😀

jasne, ze sme mali super pocasie.. uplne ukazkove.. ak sa mi dnes podari tak dam par foto na FB.. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre