Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

katika82
30. sep 2009

ahojte lásky

júúj som vás trošku zanedbávala však.

musím vás prečítať lebo ste asi 20 strán popísali ani neviem čo všetko nové máte.

my ani nič akurát si už aktívne užívam oddych, dnes som ešte v jasnej lebo sme mali poradu do šéfom no ale od zajtra mám freeee konečne.

zajtra ideme do poradne takže budeme vedieť viac, čo nás čaká a neminie.

vidím že týždne vám tu krásne pribúdajú tehulky, júúúj, viete ako hrozne sa už cítim ja. proste ma uplne bolia kríže na nevydržanie, drobec sa riadne vyťahuje až k pľúcam niekedy mám veru problém aj dýchať. bruško sa mi len tak vlní od toho ako si kopká. no už by som to na jednej strane chcela mať za sebou na druhej sa toho pôrodu strááášne bojím.

uf, no veselé je to ku konci tehulkovania vám poviem. 😎

nellie_
autor
1. okt 2009

dobre ranko... 🙂
vieri takze ste boli s drobcom hýriť troska... 😎 😎 potom som zvedava na tancujucu sexi maminu 😎 😎

Kati ahoj.. tak ty uz si uzivas matersku 🙂 🙂 verim, ze to je niekedy makacka takto ku koncu tehotnestva ale urcite to za ten zazrak stoji... 😵 😵 😵 Jej kati ved ty uz o mesiac rodis... to je sila... pribudne medzi nami prva maminka 😵 😵 😵

alex
1. okt 2009

Ahojte mojky,tak ja som v nemocnici a cakam na doktora,hlavne ze som objednana na osmu a on pride az o deviatej.A to aj minule som tu cakala,som mohla este hajat.Dam vam potom vediet ako sme dopadli a ci tu zostanem alebo este tyzden pockame.

nellie_
autor
1. okt 2009

alex intenzivne na vas s Jakubkom myslim... 🙂 🙂
verim, ze vsetko dobre dopadne a budete to mat za sebou.... a teba tam aj hospitalizuju???

vierka
1. okt 2009

dobre ranko sa praje 😀 😀 😀

katika - tak ty si este takato pracujuca maminka, uz by si si mala veru naplno uzivat oddychu, lebo uz mas tych tyzdnov pri mene akosi vela 😵 a co, taska do porodnice uz zbalena??? 🙂

no my sme sa vcera riadne zabavili 😀 aj sme si s malym potancovali - rock and roll a tak 😀 😀 😀 normalne sme sa tam rozpradili a maly ani nemukol 🤐 😀 som ho tam dobre ponatriasala, tak to urcite cele prespal 😀 keby este jedna taka akcia bola by som sa normalne nenahnevala 😀

alex
1. okt 2009

ahojte, tak som doma. Až o týždeň nastupujem do nemocky. Nellie, hej, ja budem jednu alebo dve noci v nemocnici. Lekár prišiel až o štvrť na desať, lebo bol na operačke. Jakubko má už 315g 😵

nellie_
autor
1. okt 2009

vieri takze riadne si sa vytrsala... nejak sa ti to zapacilo, pocuvaj 😀 😀 😀
to musi byt sranda tancovat s takym bruskom... 😀

alex takze o tyzden....no nech uz to je za vami... 😉
to uz je riadny chlapisko.. uz ma viac ako štvrť kila... 😎 😎 😎

vierka
1. okt 2009

alex - pozeram, ze vam Jakubro krastie ako z vody 🙂 parada... a na ten buduci tyzden ti budem drzat straaaaaasne moc palce 😉

nelie - praveze v pohode, skoro ako keby som ziadne nemala 😀 este aj kolegyne machrovali, ked si pri tancovani aj tak cupli a ja herecka som to robila s nimi 😀 😀 😀 a v pohode som sa aj zdvihla 😀 ale ved to je dobre si takto netahovat svaly na stehnach, ze si s rozkrocenymi nohami cupnut, lebo to je potom dobre pri porode - ved to trenujeme aj na kurze 😀 a jak super sa to zide aj pri tancovani 😀 😀 😀

alex
1. okt 2009

no o týždeň nastúpim aj s taškou a v piatok ráno mi to urobia a neviem či si ma tam ešte nechajú aj cez noc, alebo ma po pár hodinách pustia domov.

vierka, tak maličký sa už učí tancovať, paráda. Bude z neho nový Laci Strike 🙂

vierka
1. okt 2009

alex - no podla mna si tam tam nechaju este na pozorovanie 😉 pre istotu...
no ved jasne, bude z neho tanecnik, ved aj nohy si vie dat az pred hlavu a minule tancoval v autobuse na Ushera, tak nech sa pekne uci 😀 😀 😀

asshanti
1. okt 2009

ahojte baby,

vierka, tak potom hod nejake foto do albumu, aby sme videli tancujucu sexi maminku !!! 😉 😉 😉

alex, neboj, vsetko bude ok, budeme na vas mysliet !!! 😵 😵 😵

ja dnes akosi nestiham... bola som u kozmeticky - kamosky na obocie, potom sme spolu vyrazili na obed a na nakup. dnes by uz mali vsetko zvnutra dokoncit, vsetky parapety a vyspravky a asi az nabuduci tyzden zvonka, lebo maju nieco ine, surne... ale hlavne, ze dnu to uz bude hotove, ocko moze malovat a my upratovat, uz nech to je... 😒 😒 😝 buduci tyzden uz budu aj zaluzie, tak super !!!

nellie_
autor
1. okt 2009

ashh ty mas dneska volno?? tak oddychujes troska... 😉

vieri no ale to je ake super taka predpôrodna priprava.. vyuzijes aj na tanecnom parkete.... 😀 😀

dnes mi super rychlo ubehol den.. som myslela ze je ale 12,30 a ono to uz kolko hodin.... 😎 😎 😎

asshanti
1. okt 2009

nellie, nemam volno, to v ramci obeda, takeho predlzeneho... 😀 😀 😀 o chvilu pojdem natankovat a potom domov dat kridla a stehna do rury, aby bolo na veceru. a zajtra konecne piatok !!! 😉 😉 😉

nellie_
autor
1. okt 2009

ash aha takze takto si si to vymyslela.. predlzene obediky 😀 😀
to by som sa u vas moc nenajedla.. ja len prsička 😀 😀
akurat idem drahemu robit take cesnakove slimaky s kysnuteho cesta a rezniky lebo zajtra ide rano do anglicka.... ☹

katika82
1. okt 2009

ahojte tehulky a snažilky,

tak mi sme dnes boli v poradni,
ultrazvuk nám síce nerobil ale sme oki, zo spodu krčok je vporiadku aj primerane dlhý aj zatvorený.
budúci týžden 15 ideme zasa do poradne,a ráno pred tým máme ísť na pasy alebo v priebehu toho týždna že to je jedno. s výsledkom mám potom prísť k dokymu.

dnes tam bola na tých pasoch sesternica a povedala že jej dali také tlačitko a mala ho stisnúť vždy ked cítila pohyby. ešte že sa smiala že malý bol celú noc hore a kopal tak že určite spinká ale sestrička jej povedala že nech sa nebojí že toto ho zobudí a že naozaj že sa prevracal potom ako divý.

na materskú mám nástup v pondelok takže už si ju idem len užívať.

alex prečo ideš do nemocnice??? musím naspať prečítať čo sa stalo

nellie_
autor
2. okt 2009

dobre ranko 🙂 🙂

Kati ahoj.. takze uz ta budu monitorovat na pasoch.. 😉 to ked som bola na laparke som vzdy pocula ten tlkot srdiečka babetiek... najskôr mi to prislo ako nieco nadherne a uzasne.. ale kedze sestricky vzdy zapli velikanske repraky a odisli na sestersku izbu a ono to tam hučalo na celu chodbu, tak potom mi to uz liezlo na nervy.. hlavne v noci ked som chcela spat 😅

konecne piatok... 😎 😎 aj ked budem sama doma az do stredy... ☹ ale co uz nejako to vydrzim...

vierka
2. okt 2009

dobre ranko kocky 😀 dneska sme vstali skor, lebo sme uz asi prespaty 😝 😀

pozmensujem nejake fotecky a pridam do albumu nech vidite 😉

nellie_
autor
2. okt 2009

ahojteeeee vierkovci 😎 😎 😎 😎
ano ano pridaj fotoooooooos.. uz sa tesim... 😵 😵

vierka
2. okt 2009

no neviem ci by som nemala najprv nakrmit maleho - uz kope 😅 😀 nasa prva cesta bola z postele rovno pred PC 😨

nellie_
autor
2. okt 2009

vieri tak sa utekajte krmit... vy zavislaci.. 😀 😀 😀
len oci rozlepite a hned sedite za PC 😀 😀 😀

vierka
2. okt 2009

to je len kvoli vam, ved tu hned konikujeme od rana 😀
idem si hodit sunku na chleba a hned som spat 😀

nellie_
autor
2. okt 2009

vieri ved to je super ja som vzdy rada ked si tu 😉 🙂 😵 😵 😵
aj ja uz mam ranajky za sebou... 😎 😎

vierka
2. okt 2009

no ja prave ranajkujem 😝 😀

vcera som tu nebola dlho, lebo som isla do TT nieco vybavovat... a dneska som len doma, nikam sa mi nechce, upratovat tiez nie 😅 😀 tak sa budem len tak poflakovat na konovi, citat knihu, pozerat filmy a tak... jedine co budem musiet ist za chvlu umyt chodbu, lebo mame tento tyzden sluzbu...

vierka
2. okt 2009

poslala som fotecky na mail, kedze na mnohych nie som sama 😉
ale mam mail len na snecku a nelie 😕 😅

nellie_
autor
2. okt 2009

no kocicaaaaaaa 😵 😵 😵 😵
krasne mas to brusenko - hlavne na tej foto kde tancujes asi so sefom 😉 😉 🙂 🙂 🙂 vidno ze ste sa dobre bavili 🙂 🙂
ake same kočice tam robite.... 😎 😎 😎

alex
2. okt 2009

No vierka, ozaj si sexi mamina 🙂

Mňa dnes Jakubko krásne šťuchá 😵

nellie_
autor
2. okt 2009

ahoj alex... 🙂
mate riadnych fotbalistov v bruskach... 😉 😵 😵 😵

vieri od tych minulych foto ti krasne brusko podrastlo... 😉

alex
2. okt 2009

nellie ešte to nie je také silné, ale viem s istotou povedať, že to je ono.

vierka
2. okt 2009

nelie - dakujemeeeee za kompliment 😀 to vies ako, pri takom fesakovi co mam v brusku musim len kvitnut 😀 😀 😀 😝
to nie je sef, to je len kolega 😀 sefovi som nechcela stupat na nohy 😅 😀

alex - dakujeme 😵
tak uz stucha??? no super, len si to pekne uzivaj 😀 potom mozu hrat spolu s nasim futbal 😉

nellie_
autor
2. okt 2009

aj ja uz chcem stuchanie a kopaniee 😀 😀 😀 😀

aha takze to nebol sefino.. ale inak mas symposov kolegov... 😉 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre