Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alzbeta.hod
26. dec 2009

asi nebude... je mrtvo úplně všude

vierka
26. dec 2009

no ved to 😅 ja som tiez len na chvilu na nete, nieco kontrolujem... ale pocas poslednych 3 dni som sa sem veru ani nedostala 😅

alzbeta.hod
26. dec 2009

koukám po různých diskuzích... někde je mrtvo úplně a jinde zas mají debatu a nové snažilky jen pozdraví ale nijak nekomunikují

vierka
26. dec 2009

no to bude tymi sviatkami... a vy sa snazite uz dlhsie, alebo ako?

alzbeta.hod
26. dec 2009

no pro mě je to dlouho pro někoho třeba ne... 15 měsíců

vierka
26. dec 2009

no urcite pre ludi tuziacich po babatku je to vela... tak ale lekari sa zacinaju zaujimat az po roku snazenia...

alzbeta.hod
26. dec 2009

no vždyť začala jsem chodit naf folikulometrii a našli mi cystu

vierka
26. dec 2009

a ako sa k nej vyjadrili, je to cysta ktora sa sama vyplavi, alebo treba operacny zakrok???

alzbeta.hod
26. dec 2009

měla by sama odejít s ms tak mi zatím vysadil clostil a uvidíme co bude dál

vierka
26. dec 2009

tak to je v pohode, urcite sama odide... aj ja som mala taku a odisla a mohli sme bez problemov "snazit" dalej.. aj ked sme v tej dobe vlastne ani nesnazili....

alzbeta.hod
26. dec 2009

no mi se snažíme i tak ale ne záměrně. a za jak dlouho poté si otěhotněla? Byl to ten problém???

vierka
26. dec 2009

no taka cysta co sa vyplavuje sama nie je problem pri otehotneni... no my sme mali vela inych problemov a riesili sme to viacmenej uz v CAR...

alzbeta.hod
26. dec 2009

taky se bojím že toho bude víc a že tohle je jen začátek potíží... promiň ale musím končit... jdu se natáhnout, jsem strašně unavená

vierka
26. dec 2009

no nikdy netreba malovat certa na stenu, treba vzdy verit a bojovat dalej, aj ked je to tazke... my cez vsetky prolemy sme otehu uplne prirodzene 😀
aj ja uz koncim, idem si trochu uzit pohodovy vecer a mojimi chlapmi 😀

asshanti
27. dec 2009

ahojte kocky,

ja od siestej rana uz nemozem spat, drahy isiel na polovacku, maju hostovsku, tak som sa zobudila na budik a uz sa nedalo zaspat... tak som sa naranajkovala a strasim tu po nete... 😀 😀 😀
sviatky uplne super, boli sme u svokrovcov 2 krat na obed, mali sme navstevu a inak vegetime pri telke... konecne vcera prestalo prsat, ale dnes vsetko zamrzlo, v noci bol silny mraz, vsetko je biele, tak nejdem ani do kostola, lebo soferovat po poladovici nechcem, ani ist pesi... zajtra som chcela ist na poradnu, ale drahy je od 7:30 do 19:30 v robote a sama autom asi nepojdem, ked bude stale poladovica... tak nic, pojdem s manzom v stredu, lebo utorky moj gyndos nerobi, chodi operovat... tiez som zvedava, ze kolko sme pribrali, treba este do konca nejakych 6 kg, aby to bolo ok, myslim, ze tak udavaju, ze 12 - 13 kg za cele tehu je optimalne... my mame zatial za celych 6 mesiacov 6 kil... 😉
inac, predvcerom malinky tak silno kopal! lezala som na pravom boku, az ma cele vnutro steklilo, bolo to take silne, ako keby sa uz vytlacal rucickou alebo nozickou vonku... manzo mal na brusku ruku a dostal veru poriadne pecky... 😀 😀 😀 co ten maly tam teda stvara... 😵 😵 😵

nellie_
autor
27. dec 2009

no ahojte babenky... 😵 😵 😵 😵

no ako mali ste bohateho jeziska? 😉
my veru ano - uplne nad ocakavania... dostala som od manzelika moje vysnivane Dolce gusto 😵 😵 😵 to teda bolo radosti, od maminy a segry sme dostali vysavac a konvicu rychlovarnu, a este klasika oblecenie, knihy, krasnu striebornu retiazku so srdieckom od swarovskeho a aj svokra sa tento rok vyznamenala kupili nam sedvicovac a digitalnu kuchynsku vahu 🙂 🙂

teraz behame po navstevach, vcera sme boli v piestanoch, dnes sme mali navstevu u nas, zajtra mame konecne klud a budeme oddychovat... 😉 🙂

stale sa len prejedam, a ved coze budem 😀 😀

a ako sa chystate silvestrovat? 😉

a vitam novu clenku alzbetku... tusim si chodievala aj do grafov ze???? 😉 si mi povedoma 😀 😀
a ja som tiez mala cystu z clostilu a viac krat po sebe - neboj ona sa vzdy vyplavi s prvou MS 😉

vierka
27. dec 2009

caute kocky. Ass - ja som vzdy medzi kazdou poradnou pribrala 1 kg - cize za 4 tyzdne jeden. No a odkedy mam poradnu kazdy tyzden tak to kilo priberiem za tyzden. Teraz babatka ku koncu priberaju najviac, ale ved na kilach navyse nezalezi. Nelie - tak to teda bol jezisko. Ja som dostala parfem a pre drobca obliecky do postielky macko Pu a Spidermanovsku osusku. Inak aj my chodime po navstevach alebo navstevy k nam a toho jedlaaa. A zajtra mame poradnu.

asshanti
28. dec 2009

ahojte bambulky,

tak nam cez noc nasnezilo, ale je to taky mokry sneh, len blba kasa na cestach... ale sla som normalne autom na poradnu, aj ked mamina trochu protestovala, ze uz by som nemala jazdit a este v takom pocasi a sama... ale uz som domka a v poriadku. tak moc, tlak ok, za 2 tyzdne sme pribrali 1 kilo, aj ked som si myslela, ze po tych sviatkoch prejedania sa to budu najmenej 4... 😀 😀 😀 takze za 6 a pol mesiaca 7 kil, optimalne si myslim, ozvy babatka v poriadku a bolo otocene hlavickou, tak som rada. o tyzden v pondelok ideme poobede na ultrazvuk, tak snad uz budeme vediet, ze co a ako... 😀 😀 😀

drahy je cely den v robotke, ja vegetim na nete, idem hodit nieco do pracky a trochu pozehlit a inak len vegetovat... 😉 akurat sme boli trochu vracat... 😖 😖 😖 rano som mala chut na rybaci salat, tak som zjedla asi polovicku a zrejme nesadol... ale som uz hladna, tak si dam nejake suche pecivo iba...

nellie, teda stedre Vianoce boli! aj ja chcem to Dolce gusto, je fakt dobre??? to kupujes normalne v tych kelimkoch, ked chces robit kavu?
my sme dostali od nasich, babky a svokrovcov peniaze, chceme ist na vacsi nakup do KE, tak to vsetko minieme! chcela som este tohto tyzdna, ale pojdem az po ultrazvuku, aj tak budu lepsie vypredaje po Novom roku. drahy mi kupil parfem Euphoriu a este mi pridal aj 100 eur k tomu, ze to len pre seba si mam nieco kupit. tak ani neviem co, handier mam strasne vela, tak asi jednu kvalitnu spiralu a lesk na pery, aj ked ich mam dost... 😉

alex
28. dec 2009

ahojte kočky,
tak a máme po sviatkoch. Ja furt len papám, poradňu mám až 11.1., tak to bude úžasné číslo na váhe po mesiaci. Dúfam, že ma lekár nesprdne.

zakupanda
28. dec 2009

alžbětka píšeš že chodíš na folikumetrii a že máš cystu jen jsem ti chtěla říct že jsem cystu měla taky po celou dobu těhotenství a když jsem porodila sama zmizela takže jaký ti řekli verdikt?já ted na folikumetrii taky chodím beru 3 cyklus clostil,ale u mě je jiný pronlém proč se nedaří.

asshanti
28. dec 2009

ahoj alex, v pohode si papkaj, Jakubko to potrebuje! 😵 😵 😵 a co mas poradnu az tak neskoro? ja som doteraz chodila kazde 3 tyzdne a dnes som uz bola po 2 tyzdnoch a teraz tak budem stale... 😉

my budeme silvestrovat pravdepodobne domka, aj sa uz tesim na tu pohodu v posteli, pri telke, s chlebickami... 😀 😀 😀 asi 4 roky sme neboli doma, furt sme niekam chodili - ples alebo u kamosov, tak teraz porelaxujeme doma v pohode. a co vy baby ???

vierka
29. dec 2009

caute baby 😀

alex - tak to budes mat uz asi poslednu poradnu u svojho dokiho potom a da ti odporucanie uz do nemocnice na poradne... a vahy sa neboj, maly presne vie co potrebuje 😉 🙂
a inak mohla by si dat nejake fotecky z fotenia do albumiku 😵

my sme mali poradnu vcera a som sa cudovala, ze za ten vianocny tyzden som sa postavila na vahu a ani deko navyse 😅 nejake slabe sviatky to boli 😀 😀 😀 ale vyjadrili sa, ze to vobec nevadi... inak vsetko v poriadku, som uzamknuta na 6 zamkov, krcok sa drzi na hodnote 1,5 cm, maly je v poriadku, hlavickou otoceny smerom k vychodu 😝 😀 tlak super, moc v poriadku, streptokoka nemame 😀 len neviem kolko maly vazi, lebo ho tento krat nevazili 😅 dalsiu poradnu mame o tyzden v utorok 😀

no a co sa tyka soferovania, tak manzo odchadza v pondelok uz do prace, tak asi budem na to soferovanie odkazana 😀 ale ja rada soferujem, tak verim, ze aj maly bude spolupracovat a ze to nejako sami doma dobojujeme a dufam, ze sa bude pytat na svet ked tatinko bude z prace doma 😀

alex
29. dec 2009

Dobré ránko,
Vieri fííí, však ty už čoskoro rodíš 🙂
Fotky pridám asi dnes, idem totiž na ďalšie fotenie a tak mi dá asi fotografka dvd z minula, teda dúfam, tak popridávam 😉
Inak čo sa váhy týka, tak ja mám od minulej poradne +2kg a to mám ešte do ďalšej necelé dva týždne... Dúfam, že nenaberiem veľa.
No idem sa chystať, lebo čoskoro vyrážam z domu, pa pa pa.

nellie_
autor
29. dec 2009

no ahojte 😉 🙂 🙂

ashhanti ano do dolce gusta musime kupovat tie original naplne.. je to sice dost draha zalezitost 5 Eur stoji skatulka ale oplati sa ta kava.. latte je lepsie ako z kaviarne 😎 😎 a to cappucinko mnaaaaaam 😵 😵

vieri no ty si fakt ukazkova tehulka 😉 🙂 a fakt uz o mesiac rodis... vau 😵 😵 😵 😵
termin mas na segrine narodky... 😉 kozorozci su prudko inteligentni 😉 dobre ste to vypocitali 😀 😀 😀

alex takze dnes sa ides zasa zahrat na modelku 😉 uz sa tesim na fotky 🙂 🙂

vierka
29. dec 2009

alex - tak ty sa ides zase fotit??? nejako ta to chytilo 😀 😀 😀 som zvedava na fotecky... my sa pojdeme dat potom zase fotit az s drobcom 😵

nelie - takze uz viem kam pojdem na kavu 😀 😀 😀 😝
no podla mna to bude aj skor nez o mesiac 😀 ved uvidime, nechame sa prekvapit 😀 no a keby len inteligentny, ale aj super ludia 😀 😀 😀
a co dneska porabas???

asshanti
29. dec 2009

ahojte baby,

nellie Ty si uz v praci alebo este dovolenkujes?

my sme vcera s manzom zasli na jedno pivko, mala som chut, tak som si dala jeden Pilsner, je vraj dobry na precistenie obliciek... 😀 😀 😀 potom este dosli styria jeho kolegovia po sluzbe, tak sme to trosku pretiahli, asi tak 2 hodinky, ale bolo veselo, super sme pokecali. zajtra ide manzo na pohreb do susedneho mesta, jednemu kolegovi zomrel otec a ja som sa dohodla s byvalymi kolegynami, ideme na kavicku, lebo uz mi vyvolavali, ze ich zanedbavam, tak zakial on bude na pohrebe, tak my sa vykecame. potom este zajdeme na nakup na Silvestra a dalsi den dovolenky je za mnou... 😀 😀 😀 dnes som sa dobre vyspala, dala som do pracky, poumyvala riady a teraz vegetim, ale chystam sa zehlit, lebo som vcera akosi nestihala... 😉

snecka
29. dec 2009

Caute kuriatka,
ako sa Vam dari? moje bubinky, nam dobre alebo v rámci možnosti 😉 teraz mam zase pilno, skusky no uz to hadam nejako dobojujem.
Kto tu spominal prudko inteligentných kozorožcov 😵 ? 😀
Aj ja chcem byť už tehula, už sa normálne teším na to 2 IVF. Posielam všetkým babikam cmučky 😵

alex
29. dec 2009

ahojky, tak som už domka. Fotenie bolo super, bola som ja a ešte jedna tehuľka od nás z februároviek. Mali sme byť tri, ale jedna sa necítila dobre, tak to odvolala. Už sa teším na fotečky. Inak ešte z minula fotky nemám, takže ešte musíte vydržať 🙂

asshanti
29. dec 2009

ahooooooj sneci,

super, ze si zasla na kus reci... 😀 😀 😀 drzim prsty na skusky, to zvladnes! my sa mame fajn, az si musim zaklopat, drobcek krasne kope, aj teraz. 😵 😵 😵 len ani po hodine 3D ultrazvuku sa nam nepodarilo zistit pohlavie... babo bolo mimoriadne aktivne, robilo same kotrmelce a tak nic... ale v pondelok ideme na klasicky ultrazvuk, tak snad... 😉 aj my posielame pusinku!

snecka
29. dec 2009

Ass, no toto malé bude nakoniec prevapko, a Vám nezostáva nič iné len kúpiť kočík v neutrálnej farbe 😵
Alex ty si naša modelka, sa ti to nejak zapačilo, som akurát popozerala všetky fotočky na FB a ste naozaj všetky takééé krásneeee,neviem ktorá z Vás by vyhrala tehu Miss 🙂
Nellie poklad a ty ako? Prídem na kapučínko 😵 a náš anjelik sa má ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre