Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
12. feb 2010

caute baby...

ja som vas trochu zanedbávala... na maleho som sam a v utorok sme prekonavali prvu krizu a aj noc bola horsia... a kedze sme boli v stredu uz od pol siestej hore, tak som sa nastvala, pobalila maleho a o 9.00 sme sa hlasili na kurze masaze kojencov v TT... tak teraz budeme 4 stredy chodit na kurz - malemu sa velmi pacilo a masirovanie si vychutnava a stretli sme sa tam skoro vsetky baby z tehu kurzu aj s mimcami, tak bolo supeeeeer 😀 a dnes nam uz konecne pride tatinko domov 😀

ass - tak to je super ze je vsetko vporiadku a ze maly je uz pekne velke babo... som zvedava kolko bude mat v skutocnosti... 😉 drzte sa este tych par dni 😉 a moj maly bol tiez velkostne vo vacsom tyzdni nez ja podla MS 😉

nelie - a ty ako mojka 😀

sneci - tak to s tou MS ma mrzi... uz som si myslela ze stimulujes... do toho vkladam vsetku svoju vieru ze to vijde, moc na teba myslim a aj ked je to tazke drzkaj sa mojko 😉
a Patulko dakuje za komplimenty, posiela velky cmuk 😝 a on vedel ake ma bremeno na ramenac´h aby zapadol medzi ostatnych skvelych kozorozcov, tak s velmi snazil 😀

katika - no tak vy pekne rastiete do krasy, supeeeeer 😀 a dufam ze ani po ockovani nebude ziadny, hlavne teplotny problem 😀

no a ja som sa vcera vazila bez maleho a potom s malym a vaha poskocila hore o 5 kg - tak ratam ze okolo tyh 5 kg uz mame... som zvedava co mne z tych prs tecie namiesto mlieka, ked tak pribera 😀 asi nejaka kvalitna slaninka 😝 zeby taka dobre oravska???? 😝 😀 😀 😀

asshanti
12. feb 2010

ahojte kocky,

sneci, drz sa, myslim na Teba, urcite to vyjde !!! 😵 😵 😵 😵 😵

katika, vy teda pekne rastiete, ani sa mi verit nechce, ze Lukasko ma uz 3 mesiace... este pred chvilou sme Ta utesovali, aby si sa nebala cisarskeho rezu a on uz je velky frajer... 😀 😀 😀

vierka, tak vidis, uz budete mat tatinka pri sebe, vyborne ste to zvladli !!! a daj nejake nove foto... 😉 😉 😉

ja som dnes od 4:15 hore, nejako nemozem spavat, asi priprava na neskor... manzel isiel k zubarovi, tak ma vyhodil v meste, zasla som nafarbit obocie ku kozmeticke, potom do roboty po vyplatnu pasku a tak sme cca 2 hodiny klebetili... 😀 😀 😀 potom sme sli s drahym na nakup potravin, este som malemu kupila dve tenke ciapocky na doma a potom k svokrovcom, pozicat si velku cestovnu tasku do porodnice, lebo doma mame asi 3, ale velmi male a kufre mame 2, ale jeden je moc maly a druhy obrovsky, balime sa donho dvaja na 2 tyzdne k moru, to by ma tam vysmiali... 😀 😀 😀 tak mi svokra dala taku akurat velku tasku, idem do nej aj pomaly balit, keby nieco... prezliekla som postelne pradlo, teraz sa vetra, utrela prach a povysavala poschodie, uz budem mat veget. 😉

nellie_
autor
12. feb 2010

no ahojte... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

snecinka to je mi tak luto... 😔 ale neboj, ja verim, ze aj my sa raz budeme tesit z toho ako nam tt pribudaju 😉 🙂

kati - lukasko je riadny frajer uz... 😵 😵 a ako to leti, ze tri mesiace, ani sa nenazdame a bude chodit. 😀

vieri - no ja sa stavim ze mu namiesto mlieka pustas riadnu slaninku oravsku 😀 😀
takze bola troska kriza... 😅 ale vynasla si sa ako vzdy...verim, ze to masirovanie sa Patkovi velmi paci...a aj ty sa aspon troska odreagujes a obidvaja ste spokojni.. 😀 😀 😀

asshanti - zasa si bola dneska aka akcna.. 😀 😀 takze uz sa balis do nemocnice, veru treba aspon budes nachystna keby nieco.. 😉

no a ja som dnes mala volno, aj segra dosla vcera domov tak sme boli doobeda po meste pobehat, potom sme piekli take super sisky co sa nevysmazaju ale pecu v trube na plechu...a potom sme pozerali filmy a oddychovali.... 😵 😵 a konecne budem mat tento vikend doma draheho - lebo uz 3 tyzdne bol v anglicku a ja sama doma....

asshanti
13. feb 2010

ahojte kocky,

nellie, tak pekny vikendik s manzelikom prajem, uzite si jeden druheho, isto ste si velmi chybali... 😵 😵 😵

ja som dnes hore cca od siedmej, vcera sme s drahym isli spat uz o desiatej, nevladali sme ani film pozerat... 😀 spravil mi ranajky a odisiel, dnes maju vyrocnu polovnicku schodzu. ja som zalahla naspat a driemala este asi do jedenastej, potom som sa znova najedla a teraz umyvam komodu v detskej izbicke, este nocny stolik a uz ju mam komplet vyumyvanu, cistucku, pekne s ulozenymi vecickami, tak ako ma byt. este pozehlim plienky, mam ich iba cca 20, takze pohoda, osusky a zavinovacky a ulozim ich a uz iba vegetim. od pondelka uz zacinam natvrdo ukladat veci do porodnice do tasky, pre kazdy pripad... 😀 😀 😀

pekny vikendik vsetkym !!! 😉 😉 😉

vierka
15. feb 2010

caute baby... nestiham sem moc chodit pri malom... da sa povedat ze je to moj treti cecok 😀 😀 😀
tak napisem aspon prihodu zo vcera nech mate trochu zabavy a dufam, ze sa mate dobre 😀

viete ako je to vo filme Desperado ako tam Q. Tarantino rozprava prihodu "a ten chlap chčije vsude mozne... chčije na bar, na sebe, na barmana, jen do ti pytomi sklenice na konci baru ne!!!"
tak nam sa vcera stalo nieco podobne s nasim malym desperadom: "kaka vsade mozne... na pultik, na maminku, na tatinka, na maminkinu podusku na jej postely a svoju decku co tam mal, jen do ti pytomi plenky co mal pod ritkou nie!!!" 😀 😀 😀

nellie_
autor
15. feb 2010

ahojte... 😉

vieri... 😀 😀 😀 😀 to je dobreee... no čo lepsie sa mu kaka mimo plienky... 😀 😀 😀

verim, ze na konika teraz nemas casu nazvys, ale som rada, ze aspon sem-tam ozves 😉

Ja sa mam v ramci moznosti... 😀 😀 dneska sa mi spustila mrcha,tak si to "uzivam" 😀 😀
prave sa chystam zalahnut pred nejaky film, akurat si ho davam na USB kluc a idem na to.. 😎 😎

asshanti
15. feb 2010

ahojte baby,

vierka, to teda mate veselo doma... 😀 😀 😀 😀 😀 aspon, ze je manzelik doma... 😉

nellie, to je mrcha, ta mrcha... 😠 😠 😠 😠 inac ako???

my sme vcera na Valentina boli v jednom obchodnom centre s drahym, dali sme si pizzu, kavu, dostala som nadhernu velku zltu ruzicku a malemu sme kupili bombove maskacove nohavice, na 3-6 mesiacov... 😉 tatinko mal vcera podobne na sebe, tak sme ich zladili, fesakov... 😀 😀 😀
dnes s kamosom odviedli kus prace, navrtali konecne tu policku nad komodu v detskej izbicke, takze je komplet a poskladali postielku. dali sme uz aj matrac, plachtu, hniezdo, baldachyn a kolotoc nad postielku, je uzasna, neviem sa vynadivat !!! 😵 😵 😵 😵 😵 a konecne po vyse dvoch rokoch od svadby mam doma fotku v ramiku, dali sme si urobit velku A4 v striebornom ramceku, je nadherna... konecne... 🙂 🙂 🙂 ale keby som nemusela davat vyvolavat fotky svokrovi s trofejou jelena, tak neviem neviem kedy by som sa k tomu dokopala... 😀 😀 😀 a hned som aj dala vyvolat nase nejake fotecky co budem lepit malemu do jeho prveho albumu, kde sa aj zapisuju veci, uz aby som zacala... 😉

alex
15. feb 2010

Ahojky babuľky,
u nás nič nové, bola som dnes na poradni a lekár, že pôrod ešte nehrozí, takže stále čakáme. Už som aj pekne pobalená, takže teraz je to už len na malom, kedy sa mu zachce. Ja len dúfam, že nebude valibuk, pred dvoma týždňami mal 2900g podľa UZV.
Ak by niečo, určite dám vedieť.

nellie_
autor
16. feb 2010

ahojte... 🙂 🙂

alex ved ty uz rodis o tyzden... 😨 😨 😨 tym ze tu tak striedmo chodis tak som si to ani poriadne neuvedomila.. 😀 😀 😀 😉 🙂
fakt posledny tyzden tehotenstva... 🙂 🙂 🙂 a budete mat Jakubka s vami... 😵 😵

Assh takze postielka poskladana.. to ste ake sikovne baby.. 😉 vidis to - na to sa aj ja chystam dat si porobit zvacsene svadobne fotky do nasej novej obyvacky ale este som sa ku tomu nedokopala... 😅

asshanti
16. feb 2010

ahojte,

alex, takze Jakubko uz moze prist, vsak ??? ani sa mi verit nechce, ze uz kazdu chvilku budeme mat pri sebe nase vytuzene babatka, strasne rychlo to ubehlo... 😵 😵 😵

nellie, ja som sa tiez az teraz k tomu dokopala, konecne... zatial ju dam do spalne na policku a potom do obyvacky, dufam, ze zacneme tohto roku. 😉
ja som sa zobudila o piatej, drahy chrapal, ale nechcela som ho budit, lebo o hodinku vstaval do prace, tak som isla na WC a potom sa prehadzovala, ked odisiel tak som pekne zaspala, konecne som si aj dlhsie pospala, ale kazdu pol hodinu - hodinu som sa budila. prisla ku mne kamoska s 5 - rocnou neterou na kavu, tak sme pokecali, teraz som sa najedla a chystam sa trosku zehlit, uz mam iba 4 zavinovacky a supravu do postielky a plienky a je to komplet, zacinam sa uz viacej setrit... 😀 😀 😀

vanesska
16. feb 2010

caute kocky...

ass... pocuj ty si normalne hyperaktivna zienka... 😀
to je neuveritlne ale ty sa asi ani nevies nudit 😉
no musim si brat z teba priklad... aby som sa na tej PN tych niekolko mesiacov nezblaznila... 😨

no veru tie tyzdne vam tu tak ubiehaju ze zachvilku tu bude baby boom!

snecik... takze to co ti meskalo bolo len z prirodzeneho snazilkovania?
a stimulku mas este pred sebou? tak potom to je super... sice pojdes do toho trochu neskor ale uz tych par dni nehra rolu hlavne aby si bola pocas stimulky v pohodicke... tak ziadne stresiky... babo pride skor ci neskor... 😵 a ty sa budes tesiiiiiiit jak take jojo 😵 😉 😅

my ideme vo stvrtok do poradne a na krvicku na tie AFP testy... tak snad bude vsetko ok....
tesime sa na krpceka uz sme ho mesiac nevideli...
tak sa vsetky opatrujte...!

nellie_
autor
16. feb 2010

vaneska neboj, testy urcite dopadnu na jednotku s hviezdickou 😉
no a vidis to, ja som to pochopila zle s tou nasou Sneci... 😅 😅 ja som sa uz bala ze to nevyslo umele... to mi teraz taaaaak odlahlo, este ze si to tu takto ty ozrejmila vanes... 😉 🙂

asshanti
16. feb 2010

ahoj vanesska,

aj Tebe pekne pribudaju tyzdne, nemyslis...??? testy budu dobre, pozdravuj drobceka ! 😵 😵 😵
hyperaktivna teda som, mam pocit, ze este furt treba nieco doladit, ja puntickarka... 😀 😀 😀 ale dnes som krotka, iba som vylestila zrkadlo na skrini, lebo bolo zaprasene jak svina a postavila nasu svadobnu foto na policku, ale samozrejme som stala na schodikoch, lebo to bolo zrkadlo a policka na vstavanych skriniach hore pri plafone... 😀 😀 😀
len od soboty som trosku v strese, sa mi zdalo, ze ked sa zohnem alebo cupnem, tak nieco vo mne ako keby zabublinkovalo alebo zapukalo, tak som zacala mat nervy, ze ci som malemu neublizila, nieco mu nezlomila alebo tak... 😒 😒 😒 ale ved je chraneny v brusku a vodou, a ja som ani nespadla, ani nic, len som si cupla... asi sa az moc sledujem v poslednej dobe, chcem aby bol maly zdravucky, v poriadku... ale vravim si, vsetky testy boli ok, merania, ultrazvuky v norme, ziadna odchylka, vazil pred tyzdnom uz 3 300 g, tak musi byt v poriadku, vsak...???

vanesska
16. feb 2010

kocky... dakujem... hej verim ze seeecko bude dobree... 😉

nelie... no ja som to tiez najprv pochopila ze jej nevyslo umele ale este raz som si to precitala no a pisala ze kvoli tomu meskaniu sa jej posunie stimulka tak teda asi stimulku len zacina... teda dufam ze som to pochopila spravne... 😉 sneci co ty na to?? ako to teda s tebou vlastne je? 😕

ass... hej aj mne tie tt pribudaju az neuveritelne rychlo...
neboj... malinkemu si urcite neublizila ten je v brusku jak v perine... 😉
ale uz sa velmi nenamahaj a ziadne stveranie sa k polickam pri plafone...
nezabudaj ze uz aj ty to mas za par! 😵

asshanti
16. feb 2010

zajtra mame opat poradnu v nemocnici, tak si ho dam skontrolovat, milacika... 😵 😵 😵 😵 😵 ale citala som, ze zeny pred porodom su bud ulezane, unavene alebo naopak neskutocne akcne, ze "instinkt budovania hniezda", tak so je zrejme moj pripad... 😀 😀 😀 ale dnes fakt pohodicka, o chvilku mam dozehlene, idem do sprchy, fuuuuu dalsie holenie s tym "vagonikom" pred sebou, to zas bude fuska... a uz len pobalit vybrate veci do porodnice a mozeme ist na to... 😉

vierka
16. feb 2010

ahojte baby 😀

maly spi na gauci, tak to rychlo vyuzivam tuto situaciu 😝 😀

ass - my mame tatinka doma len na vikendy - od pondelka do piatku byva odcestovany... takze bacujeme sami 😀

vanesska - neboj sa, testiky dopadnu dobre a budes spokojne tehulkovat nadalej 😀

alex - tak ty si este pokope? verim, ze coskor sa maly narodi 😉 drzte sa a daj urcite hned po niekom vediet - ked sa nabuduce prihlasim nech mozem gratulovat 😀

nelie - a aky dobry filmik pozeras??? daj nejakeho typa 😉

katika82
17. feb 2010

vieri tak to ste na tom tak ako my, my sme tiež sami 4-5 dní manžel chodí na týždnovky ale tak hádam časom zoženie niečo bližšie je to náročné hlavne ked by som potrebovala trošku sa učiť na skúšky tak aby bol aspon po večeroch s malým. aj on je z toho veľmi smutný že musí od nás odchádzať je to pre neho ťažké, že malého nevidí len ked mu pošlem mms že čo zasa nové vyviedol aký úsmev a tak.

asshanti
17. feb 2010

ahojte bambulky,

tak ja som dnes bola opat na poradni, moc negativny, vaha rovnaka, od 11.1. som nepribrala ani deko a to mam pocit, ze sa napchavam do popuku (teda, nie je to len pocit, lebo fakt vela jem...)... l 😀 en tlak som mala opat vysoky, doki srandoval, ze to z nich. 😀 dnes ma nevysetroval, ze stacilo minule, lebo som bola dobre uzavreta. pytala som sa ho, ci som nemohla ublizit malinkemu, len sa zamial a ubezpecil ma, ze urcite som mu nic neurobila, ani nezlomila. 😉len kultivaciu (ten vyter) som mala zlu... 😠 😠 😠 mam toho streptokoka, co sposobuje zapal pluc u babatiek, je to bezne u vacsiny tehuliek, citala som o tom, teraz sa to nelieci, bolo by to zbytocne, len pri porode sa zene poda davka antibiotik. a tiez mam kvasinky (plesen), uzas... 😠 😠 😠 tak mi dal vaginalne tabletky. inac ok, sestricka pocuvala ozvy miminka a potom som bola na ten monitor - CTG, cca 20 minut. malemu bije srdce ako zvon, sestricka vravela, ze je vsetko v poriadku, tak sa tesim !!! 😵 😵
😵

nellie_
autor
17. feb 2010

assh super, ze je vsetko s malinkym ako ma byt.. tesim sa s vami... 😵 😵
tie plesne ma mrzia.. 😒 ale neboj, ked to je bezne u tehuliek tak sa nemusis coho bat.. 😉

Ahoj Kati.. to verim, ze drahemu je luto ze nevidi kazdy den Lukaska.... ☹

Vieri ja pozeram vsetko mozne co mi pride pod ruku 😀 😀 momentalne som namotana na serial Melrose Place 2009 a serial Upirske denniky.. 😀 😀 😀

asshanti
17. feb 2010

kati, skoda, ze je drahy na tyzdnovkach... to iste plati u Vierky... ☹ ☹ ☹ my mame super, ze manzo ma vacsinou dennu, nocnu a 2 dni volna, niekedy mu vyjde aj viac volna, ale proste je dost casto doma, tak sa velmi tesim, ze budeme spolu ! 😵 od pondelka ma tiez dovolenku, ale nutenu, musi vycerpat staru... ale on vravi, ze je to ok, lebo si mysli, ze uz pojdeme rodit buduci tyzden, tak uvidime... 😉 😉 😉
dnes sme z poradne zasli aj ku kamoske, co bude krstna, dala nam plnu tasku uzasnych veciciek pre malinkeho co mu nakupila v USA, su rozkosne !!! napr. deka, maznacik, spaci vak, ponozky, body NIKE, dupacky, ciapky, atd., proste super !!! 😵 😵 😵 tak mozem opat prat a zehlit... 😀

nellusik, a Ty ako, v praci, doma...??? vsetko ok? 🙂 🙂 🙂

nellie_
autor
19. feb 2010

ahojte... 🙂 🙂

ashhanti vas malinky ma uz isto viacej veci ako vy dvaja s manzelom dokopy.. 😉 😎 😎 😎
ja som dnes doma, mam volno.. tak troska spratujem, dala som prat a pojdem varit sosovicovu polievku a este musim daco druhe vymysliet... 😀 😀

asshanti
19. feb 2010

nellie, sikovna ako vzdy !!! ja Ta zeriem s tym varenim, furt aj polievka, aj druhe jedlo... 😉 😉 😉 kedy ja toto budem robit...??? 😀 😀 😀
inak, mozete kukuk do albumu, je tam postielka, kociarik, pultik... 😉

my sme rano s drahym vstali o siestej na hokej, v prestavke sme sa naranajkovali, on poslednu tretinu nestihal, musel do prace, ja som dopozerala, super, lebo sme vyhrali nad rusakmi !!! 😵 😵 😵 potom som lahla spat, lebo som uz nevladala, tak trochu na etapy a vstala som az pred chvilou... tak opat ranajkujem tresku a cerstve rozky, idem utriet prach a trochu povysavat poschodie a dam do pracky... citim sa dobre, nic ma neboli, tak fajn, pekny den vsetkym ! 🙂 🙂 🙂

nellie_
autor
19. feb 2010

assh to ja takto machrujem len raz do tyzdna ked mam volno 😀 😀 ale dnes som len tu polievku a druhe nevarim... este je v chladnicke zapekana brokolica tak sa bude dojedat.. 😀

jeeeeej nadherna postielka aj kocik je krasny - milujem tyrkysovu -hodi sa mi ku mojej konikovej foto 😀 😀
a mate super vymalovanu stenu v izbe.. taka sa mi paci... 🙂 🙂

ja uz som pradlo vyvesila a chystam sa vysavat a poumyvat podlahy a hadam aj kupelku a vecko umyjem a zajtra budem mat klud... 😎
a tiez sme dnes vstali o 6 a pozerali hokej.. ale poviem ti assh ze riadny adrenalin, ja som skoro zinfarktovala a tie samostatne najazdy no koniec... 😀 😀 som necala ze to bude taky super zapas dnes... 😎 😎

vierka
19. feb 2010

caute baby, ja len tak na skok kym je maly kludny na gauci 😀

vcera som bola u zubara a maly bol na varovke a pekne posluskal, vypil mliecko co si maminka odstriekala a pekne spinkal, takze ktora ma chut varovat, odstriekam mliecko a je vas 😀 😀 😀 😝
dnes sme boli na socialke vyziadat si tych 20 tisic co posielaju ked sa dieta dozije 28 dni, tak aspon nieco budeme mat od tohto statu... malemu to dame na knizku a ked bude treba mu nieco zaplatit a nevide to z vyplatky, tak pouzijeme 😀

ass - krasnu vybavicku uz mate nachystanu, tak si to este pekne uzivaj, naber hlavne vela spanku - lebo prve dni budes krizovat... a uz len cakam kedy napises ze uz si porodila... mas na niekoho z temy cislo, ze by si poslala sms aby nam dal niekto vediet???

nelie - ja sa tiez pytam ze ake filmy teraz frcia, ako keby som stihala nieco pozerat 😀 😀 😀 vzdy len nieco rozpozeram, ale uz nedopozeram 😀 😝

katika - tak si na tom ako ja s tymi tyzdnovkami, nasi maly chlapi budu riadny mamuskiny cecusikovia, ked budu len na nas zvyknuty, uz sa ich do konca zivota nezbavime 😝 😀 ale myslim, ze sa to da zvladat, aj ked je to bez tych chlapov tazsie...

no a nam dnes vecer pride na vikend tatinko domov, tak sa velmi tesime... a maleho som na kurze masazi pofotila, tak ked bude cez vikend pri tatinkovi viacej casu tak popridavam nejake photos 😀 zatial su tam len nove z kupkania 😀

asshanti
19. feb 2010

ahojte,

nellie, veru, bol to riadny adrenalin rano, moja babka dole sa az prelakla (a to je hlucha...), ze co sa stalo, ked som skrikla, ako dal Pali Demitra gol... 😀 😀 😀 dakujem, aj mne sa velmi paci postielka, aj kociarik, ten vyberal tatinko. len aby to nakoniec nebola dievka... 😀 😀 😀 ta farba sa vola, ze vasnive tabasco, mame tak vymalovanu celu spalnu a aj detsku izbu, velmi sa mi pozdava, ale malemu ked bude vacsi asi premalujeme izbu na zeleno, zatial je pre miminko dobra, ale pre vacsieho chlapca dame asi nieco viac chlapske... 😀 😀 😀

vieri, tak vidis, s Patkom ste zohraty tim, ani som o tom nepochybovala !!! tak si uzite tatinka a tesim sa na dalsie fotecky vasho krasneho synceka, drzte sa !!! 😵 😵 😵

ja uz som upratala poschodie, cakam draheho, do polhodky by mal byt doma, tak vegetim na telke, este zapnem pracku a dozehlim plienky, mam ich uz len par... 😉

nemam na nikoho z temy ciselko, tak ktora chcete mi poslite do IP, uz som na to myslela, aby ste vedeli, ked uz bude drobcek na svete... 🙂 🙂 🙂

nellie_
autor
19. feb 2010

asshanti mas odo mna IP 😉 🙂

Vierkovci no ahojte... 😎 😎 Paťuško je nadherny chlapik... 😵 😵 😵 taky je chutne buclaty jooooj jak by som ho vyboškávala... 😀 😀
no vidis, aka si sikulka ze vsetko tak krasne zvladas... 😉 🙂 tak cez vikend ta troska prestrieda tatinko 😉
ty budes len krmit a on sa bude starat... 😎

inak prave nam stahujem 21.diel Zufaliek Vieri 😉 😀 Inak ja vam tu uz musim pripadat ze nic ine okrem stahovania nerobim... 😀 😀 😀

asshanti
19. feb 2010

nellie, cislo ulozene, uz len porodit, nech o tom viet... 😀 😀 😀 inac, vcera sa kamoske v USA narodila dcerka, termin mala ako alex 28.2., tak prisla trochu skor, ale ma krasnych 52 cm a 3 510 g !!! 😵 😵 😵

my vegetime s manzom, uz len vyvesim pradlo, zehlit sa mi nechce, to az zajtra trochu... 😝

vieri, ja prave odkedy som doma, tak nejako sa mi neda rano dlho spat... to je asi priprava na neskor... 😀 😀 😀

vierka
20. feb 2010

caute zeny-... tatino papa, maly drichme na sedacke - a to vazne drichme, lebo chrape ako maly drevorubac 😀 😝 tak som nachvilu zaskocila...

nelie - nieeeeeee, nam to vobec nepripada ze by si stale stahovala... ale policiu na teba 😀 😀 😀 ti by ti nasadili aj dozivotie za take piratstvo 😝 😀 ja by som tiez stahovala keby som mala cas, neboj - a potom by sme sedeli spolu 😀
a neposles nejake fotecky z domceku? co tam mate uz zatial spravene 😉
no a tatinko prisiel s takou bolestou krizou domov, ze to tak ruzovo nevyzera ze maminka len koji 😀

ass - no ja som ti IP ani neposlala, lebo kym by som sa sem ja dostala a dala babam vediet, ze uz je maly na svete, tak uz by si aj doma z porodnice bola a maly by uz mozno aj maturoval 😀 😀 😀
no taka priprava ti veru bude treba - mne uz teraz ani nevadi ked nespim, ani mi hlava nepada dolu pri kojeni 😅 😀 tak ale niekedy to na mna pride a som zufala ked by som uz aj spala a maly nie 😀

asshanti
20. feb 2010

ahojte,

vierka, uz mi dala cislo nellie, takze vas bude informovat ona. 😉 som zvedava, ze kedy to pride, zatial ani naznak, ziadne bolesti krizov, chrbta, nic... 😀 😀 😀 inak, Patko je riadny vegetak, na tych fotkach z kurzu masazi nema chyba, spinka si v pohode... 😀 😀 😀 😀 😀

my sme mali dnes taky veget den, pospali sme, naranajkovali sa, boli sme v obchode u nas na dedine, ale potom sme zistili, ze nam treba mineralku a dalsie veci, tak sme sli do mesta do Lidlu, potom do bankomatu, k svokrovcom, tam sme sa zdrzali, dali sme si kavu, polievku a kecali sme... a uz sa mi nic nechcelo, tak som len vyvesila pradlo z pracky a teraz som dala oprat malinkeho "americke" veci a o chvilu vyvesim. drahy je zajtra v robote, tak budem vegetit pri knihe a telke. 😉 😉 😉

nellie_
autor
22. feb 2010

ahojte.. 🙂 🙂 🙂

vieri chystam sa pofotit a potom vam hodim foto nasho bytiku.. este cakam kym namontujeme linku nech uz mam viacej foto.. 😉 ale kupelku uz mame dokoncenu a strasne sa mi paci.. taka jemna - zeleno biela ani som necakala ze to bude az tak super vypadat... 😵 😵 😵

assh ved v podstate este mas nejaky ten tyzden s pôrodom cas.. neboj ono to urcite pride ako blesk z jasneho neba tie bolesti... 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre