Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
4. feb 2009

anjelinka - rozdieli v platoch a pristup ke jednotlivym zamestnancom je vsade taky isty, to clovek nezmeni... jedine ze by bol sam riaditel 😀 😀 😀

nelie - aj to je podla mna dobre, ze si taka nervna a nemozes vydrzat ani sama zo sebou, to su tie hormony 😀

alex
4. feb 2009

vierka ja viem, že IVF na 1x výjde málokomu, takže s tým aj rátam, ale tajne dúfam, že nám to výjde na 1x.

alex
4. feb 2009

a čo ste sa tu bavili o adopcii a tak, tak ja som hovorila s manželom o tom a povedal, že ak by nebola iná možnosť, tak by sme adoptovali.
Ale aj o darcovstve spermii a aj vajíčok sme sa bavili a aj to by sme skúsili, ak by iná možnosť nebola. Ak by bola chyba v spermijách, alebo som nemala ja vajká.

vierka
4. feb 2009

alex - treba vyskusat vsetky moznosti a podla mna to vide a podari sa vam a nebudete potrebovat nic darovane 😉

alex
4. feb 2009

jasné vieri, určite vyskúšame všetko čo sa bude dať.

nellie_
autor
4. feb 2009

musela som troska popracovat...ale uz som tu 😉
baby nemam vo vas prehlad ked tu svietia len tie vase busty vlasate.. 😉 😀 😀 😀 😀

som jedina co ukazala pravu tvar tu... 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
autor
4. feb 2009

alexik neboj....ja tiez verim tomu ze to vyjde na prvy krat vam to IVF.. 😉 😵 😵

ja stale chodim na zachod sondovat intimku ale nic...lebo mam stale v bruchu pocit na mrchu....
ale asi podla teploty dneska nemusim cakat....len mam taky divny pocit furt... 😅

alex
4. feb 2009

nellie ty nečakaj, tebe už nepríde 😉

vierka
4. feb 2009

nelie - kamoska ked bola tehu, tak v ten tyzden mrchy pocitovala stale ako keby ju mala dostat a stale nic... tie pocity mala podobne ako ty 😉

alex
4. feb 2009

tak ja som si už dala foto, už nie som silueta, už som srdiečko 😵

nellie_
autor
4. feb 2009

jéj aka krasna fotenka vieri..ale asi ti ju bloknu...adminky sa vyzivaju v blokovani takchto fotiek... 😅
ale nechapem to mohli by dovolit pouzivat hociake fotky...

ja uz zasa chcem aby bolo zajtra rano..... 😅 😅 😅 😅

alex
4. feb 2009

nellie, no viem, že asi mi ju vyhodia, veď uvidíme 😅

vierka
4. feb 2009

nelie - presne ako vcera - zajtra rano urcite bude a este raz sa vyspis a bude tu 😀

mne tiez zrusili fotecku co som tu mala take mile dievcatko ☹

alex
4. feb 2009

ok, tak ja nájdem nejakú moju, takú, kde ma nie je dobre vidieť 😉

vierka
4. feb 2009

ja som uz fotku nasla, chcela som inu, ale tu tu nemam.. tak aspon tato 😀

nellie_
autor
4. feb 2009

jéj super vieri....aspon vas rozlisim konecne.... 😉
alex vylov daco aj ty.... 😉

baby je mi na vracanie.... 😒 ja sa uz bojim ze to bude chripka, kazdy okolo mna tu kycha, smokli a mozno preto aj ta teplota ze ma nieco obchadza... 😅

alex
4. feb 2009

ok, tak aj ja už mám tvár, síce ma nie je dobre vidieť, ale to je cieľom 😉

vierka
4. feb 2009

tak uz sme vsetky identifikovatelne 😀

nelie - pokial sa ty necitis choro, tak to podla mna nie je z toho ze by si bola chora... 😉

alex
4. feb 2009

nellie, určite to nie je chrípka

anjelinka
4. feb 2009

Achojteee,

dosla som z obeda, s kolegynou sme nakupili sladkosti, uz aj pojedli co - to a teraz reku, idem pocitat.

Kazdy tu uz odhalil svoju tvar, aj ja som ju mala odhalenu, ale bolo tu par ludi, pre ktorych som fotku dala prec, no pokusim sa najst doma nieco neidentifikovatelne 😀 . Ale ved viacere ma poznaju aj zo svadobnych foto, pripadne inych, napr. Alexik a Nellik, ...

Pocuj Juli, ja len ze, ved ty si isto tehotna, tie vsetky priznaky, ktore mas, k tomu ta krasna teplota a grafik, hmm, cert by v tom bol, keby si nebola.

evule
4. feb 2009

Ahoj Nellie, já myslím, že to vypadá nadějně. Já měla taky výtok na začátku těhu. Vzpomínáš si, byla jsem v clostilkách a hrozila mi týden po tobě laparoskopie a 3 dny před nástupem jsem zjistila, že jsem těhu. Ten test, co sis dělala, byl hodně brzy, i když je tam napsané že ho můžeš dělat 3 dny před menzes, tak každá má nárust hcg jiný, já ho měla velmi pomalý a // jsem měla až za nějakou dobu, jinak byly velmi slabulinké a proto si asi žádné neviděla. Držím palce 🙂

nellie_
autor
4. feb 2009

baby sorry bola som mimo kancel....
no takze hlasim zmenu...takze mam nejaky kremovo hnedovo-biely vytok...
asi to bude mrcha..je to ine ako ked sa mi klasicky spusta ale asi je to prvy rozbeh..... 😒
takze neva o mesiac budem nadejna znova.... 😉 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anjelinka
4. feb 2009

Nellik, joooj, to moze byt spinenie len. Uvidis zajtra alebo vecer, pokial tu nie je v plnom rozsahu tak nerobim zavery 😉

evule
4. feb 2009

Nellie, nééé pokud je to jen hnědý hlen bez krve, tak to jsi těhu, pokud přijde trocha krve, tak je to menzes, věř mi 😉 Jinak jsem měla stejný průběh, na začátku špinění, hnědý hlen, myslela jsem, že mrcha přišla a byla nešťastná, že musím na laparku a bylo to jinak.

nellie_
autor
4. feb 2009

evule to fakt??? lebo uz jedna kamoska mi prave vravela ze to mava v tehu teraz je v 15tt a ze ma to stale to hnede a ze to je pohoda...
lebo ono to je take zvlastne kremove, takze ja neviem....vsetko sa ukaze zajtra rano teplotou alebo rozbehom.....

juj baby keby to tak bolo tehotenstvom.. 😵 😵 😵 😵 😵

evule
4. feb 2009

nellie: fakt 🙂 moc ti držím palce

nellie_
autor
4. feb 2009

baby mne fakt prepne z toho.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fakt nech je zajtra rano a meram... 😀 😀 😀 😀

nellie_
autor
4. feb 2009

evulka dakujem ti velmi krasne 😉

evule
4. feb 2009

a kdy si měla dostat mrchu?

alex
4. feb 2009

nellie presne tak, zajtra ráno uvidíme... Budem ti držať teplotu vysokoooooo 😉

mne sa mrcha začína rozbiehať, no teda na krčku už mám hnedkastý hlienik, takže dva dni a je tu v plnej kráse.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre