Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

katika82
20. mar 2009

zlatíčka dakujem krásne ale ja si ti ešte stále neuvedomujem stále som že chi chi cha cha neviem kedy si to tak vážne začnem uvedomovať.

nellie ja ani neviem ako som na to prestala myslieť proste zaujímala ma škola tak som akosi na to tehulkovanie nemyslela a ztrazu toto, och bože ved ja neviem či to všetko zvládnem to je také všetko jjjúúúúj aj sa trošku bojím

snecka
20. mar 2009

Nellie viem ze Danka skoncila s dvoma palicami, ale ja som sa netrafila do ovu co je asi problem nie? Ten Clostil nam nastartoval vajecniky, neberies ani Utros, ja vobec nic, som zvedava, co sa mi ide diat s teplotou, lebo ked som bez liekov tak mi skace ako blazniva.
Katika no je načase aby si si urobila fotoalbum a vsetko nam tam ukazovala, ako rastiete a ako sa mavate a mohla by si zacat fotkou testiku s dvoma ciarockami, velmi rada sa pozeram na take fotky, nie som uchylná? Hadam nie. 😉
Mne to nemyslenie nepomaha ☹

nellie_
autor
20. mar 2009

sneci potom som uchylna rovnakym spôsobom... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a tiez sa potesim albumu katiky 😵 😵 😵 😵 😵 katika 82-jka v tvojom nicku je tvoj rok narodenia??? ak hej aj ja som 82-jka 😉

No ja teraz neberiem nic, ale doma mam riadnu zasobu utroša, tak uvidim ci ovu prebehne a ak ano mozno si ho preventivne nasadim..alebo sa na to vyflaknem a necham to na prirode vsetko...buduci stvrtok idem na sono, ci ta moja cystina zmizla, tak som zvedava 🙄 🙄
to by bol ozaj gol keby to vyšlo bezhormonalne a cisto naturalne... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teraz beriem len kvapky FEMI 😉 stavila som na bylinky a pijem alchemilku po dlhom case 😎 😎 😎

Katika nadherne vypada tych 6tt v tvojom pasae 😵 😵 😵 😵 😵

katika82
20. mar 2009

nellie aj ja som brala kvapky femi možno aj tie zabrali ale kolegovci sa smejú že to bolo určite to 8- putňové vínko čo som spomínala.

ano 82 v mojom nicku je rok narodenia dokonca mi termín pôrodu vychádaza týžden po mojich narodeninách no psycho nie

nellie_
autor
20. mar 2009

sila Kati to babo sa môze kludne narodit v ten isty den ako ty 😵 😵 😵 😵 😵 😵
takze aj ty si ich brala???? ja uz poznam teraz dve tehule co po nich ostali...ako dlho si ich uzivala????
lebo jedna baba z konika otehulkovala hned v prvy mesiach co ich brala...
ja som s nimi zacala teraz pred mrchanou takze ich beriem prvy mesiac 😎 😎 😎 😎

vierka
20. mar 2009

nelie - a to si si tie kvapky objednala z netu, alebo sa daju aj normalne kupit v lekarni???

nellie_
autor
22. mar 2009

Vieri objednala som ich z netu.. 😉 zatial som neskusala ci su aj v lekarni... ale fakt ich baby dost ospevuju, a su ovela lacnejsie ako Femigard, tieto kvapky stoja 130,- SKK tusim a jedno balenie vydrzi na 7-8 tyzdnov...

http://www.easynet.sk/m2l.php?idi=3457

vierka
23. mar 2009

dobre ranko 😀

nelie - dakujem za info... ked ja uz neviem co vsetko by som mala vyskusat... teraz som si kupila Kayanske korenie, tak keby nam nahodou dalsie ivf nevyslo, tak potom by som mozno skusila tieto kvapky 😉

nellie_
autor
23. mar 2009

ahojte... 😉
kayanske korenie, to je naco dobre??? 😕 to este neovladam...

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie moj aktualny graf...dufam ze z toho dnesneho vzostupu bude ovulka, bola by to prva za poslednych 14. mesiacov co by nebola riadena hormonmi ale uplne prirodzena.. 😀 😀 😀 😀

katika82
23. mar 2009

ahojte lásky tak som tu po víkende,
ale je mi strašne zle celé dni grciam takže nič príjemné včera som drahému povedala že: čo si mi to urobil ako mi je teraz zle stále? tak sa smial na mne
nellie ja som femi kvapky brala najskôr tri týždne v decembri ale potom som nejakým zázrakom dostala zápal maternice tak som ich prestala a tento posledný mesiac som ich začala a brala asi tri týždne a zostala som tehu.n
neviem či po kvapkách či to malo aj iné príčiny ale každopádne sú dobré a určite oni mi naspať obnovili ovuláciu aj bez clostylu

vierka
23. mar 2009

nelie - no to je skor na prekrvenie celeho tela a maternice a na imunitu - to je v podstate take chilli v tabletkach.. ja to idem skusat hlavne kvoli transferu embryjka, aby malo krasnu vystelku maternice a pacilo sa mu u mna 😉

katika - no uz neskoro kricis ze ti je zle, ked uz si v tom 😀 😀 😀

nellie_
autor
23. mar 2009

kati veru no teraz mu nadavaj... 😀 😀 😀 😀 😀
takze babenko dava o sebe riadne vediet.. 😉 vau ty uz si 7tt ake krasne čislo... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jáj vieri to je to chili...to uz viem o nom tu baby pisavali....vidis to ja mam na prd sliznicu stale myslis, zeby mi to mohlo na nu zabrat??? a to si kde kupila to chili????

katika82
23. mar 2009

vieri, no ja viem ale fakt je to hrozné nemyslela som si že mi bude až tak zle ani vody sa nemôžem napiť už hrciam

snecka
23. mar 2009

Ahojte
😵
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
Katika co by sme mi ostatné dali za to aby sme grckali
😉 , že?
Nelllie kongratulejšen k ovu, takze fungujeme aj bez Clostilu 🙂
Vierocka ako zlatko, kedy nastupujes na dalsiu pichacku, a možno ani nebudes musiet, hm?

vierka
23. mar 2009

nelie - a take tie tabletky estrofem si neskusala??? to mne dal raz doki ked som mala naprd sliznicu, ale tie su asi len na lekarsky predpis 😉 a tu stranku z ktorej som objednavala ti o chvilu poslem, len ju musim najst 😀
ale neviem ci to pomaha aj sliznici, ja to idem teraz jest prvy krat 😅

katika - tak uricte to nie je nic prijemne, ale ako pise snecka, ked sa ti nepaci, mi s tebou velmi radi vymenime 😝

snecka - ahojcek mojka 🙂 tak to s nou vymenime ked sa jej nepaci 😀 😀 😀
no teraz v piatok si ideme podat novu ziadost, teraz som uz tyzden druheho cyklu bez tebletiek... takze planujeme ze sa nam podari zacat dalsiu stimulku koncom maja 😀

nellie_
autor
23. mar 2009

diky vieri 😉 😉

sneciiii ahojkyyyyy 😵 😵 😵 😵 no ty mas ovu potvrdenu aj grafom, som zvedava ze ako ja zajtra a ze sa z toho nevyvinie anovulak, lebo ma porazi uz asi... 😒 😒 😒

vieri estrofem mi nikdy nedala na sliznicu, uz ma minule jazyk svrbel to na nu vybafnut ale nechcem byt taka premudrela jak radio 😀 😀 😀 😀 😀 😀
teraz vo stvrtok idem na sono ci zmizla cysta tak ona mi hned povie aka je sliznica tak som zvedava.... 😅

vierka
23. mar 2009

nelie - nemas za co 😉 🙂
ved uvidis co ti teraz povie ze ako si na tom... inak ja som si uvedomila, ze ja som sa pri prvom transfere ani nepytala aka ta sliznica je, ale asi to bolo v pohode, inak by mi doki asi povedal keby tam bol nejaky problem 😕 nabuduce sa musim pytat uplne na vsetko... sa opytam aj to doktora "ci sa mu zda byt pekna" 😀 😀 😀

katika82
23. mar 2009

no toto isté som si aj ja hovorila ked sa tu nejaká sťažovala že jej je zle tiež som povedala čo by som ja za to dala aj celé dni by som grcala len aby som bola tehu.

ale teraz 😖 😖 😖 ked som každých 5 minút v záchode a ani vody sa nemôžem napiť tak mi neni všetko jedno.

ale dúfam že čoskoro mi tu napíšete že grckáte aj vy a budeme sa spolu podporovať ktorá koľko krát
ale tka hádam to prejde

vierka
23. mar 2009

myslite si ze chytime dobri signyl na net aj v zachode??? 😀

katika - a nemala by si ist skor tomu lekarovi ked ti byva az takto zle??? nie je to neskoro ten datum co ti ona dala??? 😅

nellie_
autor
23. mar 2009

ja chceeeeeeeeem s tebou grckat naraaaaaaaaaaz...chcem chcem chcem 😎 😎 😎 😎 😎

vieri ze ci sa mu zda byt pekna ja umrem z teba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to jak ta moja kamoska ked sla na prvy krat na gyndu a chcela si velice navonat anicku tak si šprcla spreju, a uz dojde ku nemu a on ze ako ste sa nam vyfintili a ona rozmysla ze co vyfintila a pride domov a zistila, ze namiesto deodorantu si spricla mamin sprej so zlatymi trblietkami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katika82
23. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nellie tak teraz si ma rozosmiala s tou kamoškou

vierka - no určite jej zavolám tento týžden ona robí stredu a štvrtok večer tak jej zajtra si zavolám alebo budúci týžden či by sa na mna nekukla že mi býva zle

nellie_
autor
24. mar 2009

ahojte.....
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
takze vypada to tak ze ovu naozaj bola... 😎 😎 😎 som zvedava ci mi ju zajtra program vyznaci.. 😅

vierka
24. mar 2009

nelie - ahojcek... no ta tvoja kamoska 😀 😀 😀 keby som sa opytala na cokolvek, asi toto nevyvazim s tym 😀 😀 😀
tak gratulujem ku beztabletkovej ovulke 😀 toto ma tesi viacej, nez ked sa cpes tabletkami kvoli tomu 😀

katika - tak potom daj vediet co ti povedala 😉

nellie_
autor
24. mar 2009

vieri no ved mna to tiez tesi a riadne...neviem ci aj sampus nebudem buchat 😀
natural ovu je dost padny dôvod na oslavu 😀 😀 😀 😀

katika82
24. mar 2009

nellie tak to je super že bola ovu aj bez clostylu, treba byť asi len trpezlivý a nejak na to nemyslieť veľmi,

vierka-no včera som volala jednému doktorovi novému tak mi povedal že ma vezme dnes mam ísť k nemu lebo ta moja ma včera riadne nasrala.nedvíhala mi telefon som sa jej chcela opýtať či môžem prísť lebo že mi je stále zle bojím sa aby som sa neodvodnila.a proste ignorovala ma totálne tak som si povedala a dosť.

nellie_
autor
24. mar 2009

Kati to co mas za doktorku????? 😠 😠 😠 no super si urobila ze si volala inemu... 😉
ved hned budes kludnejsia ked ti povie ze je vsetko ako ma byt.. 😉 😉 😉

Kati snazim sa na to nemysliet, pretoze sice ma velmi velmi tesi ze je ovu aj bez clostilu, ale viem ze spermose asi nevydrzali a bolo treba to este poistit, ale drahy siel v nedelu prec takze ved nakoniec uvidime...
ale ja som hrozne stastna uz len za tu ovu ze je... 😵 😵 😵 😵 😵

katika82
24. mar 2009

nellie neboj, ja viem že je to veľmi ťažké ja som bola taká istá. Zlatko podme teraz lebo asi je ovu potom peťkovi zistili tu krčovú žilu a že ma pomalé potvorky tak som si povedala že už kašlem na to že proste raz to hádam príde.
Začala som sa sústrediť na skúšky prestla som merať teplotu sledovať sa aký hlien je aký nie a proste sexíkovali sme stále ked sme mali chut a tú sme mali skoro stále 😀 😀 😀 .drahý sa zo mna smial že som ninfomanka ale teraz sa smeje že to malo význam že sme konečne tehu.ešte som nevidela chlapa tak šťastného viete ako ma obsakuje 😀 😀 😀 a ja sa nechávam je to príjemné veľmi zlatko toto zlatko tamto počkaj ja to vezmem a tak.
niekedy sa musím na nom až smiať.ale tak je to vytúžené bábo tak to asi preto.
teraz plánujeme svadbu tak to ideme mať ešte veselo.

nellie_
autor
24. mar 2009

Kati to mate krasne starosti teraz... 😵 😵 😵 😵 😵 😵
to bolo krasne obdobie planovat svadbu..a kedy sa budete brat uz mate aj termin svadby vybraty???

katika82
24. mar 2009

no chceme buť 27 jún alebo potom 4 alebo 11 júl. uvidíme ako bude mať farár voľný termín.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre