Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
1. apr 2009

katika - videla som... to je riadna dialnica 😀 😀 😀

katika82
1. apr 2009

dakujem vierka, no tak bol to riadny šok ked som to videla prvý krát

nellie_
autor
2. apr 2009

Katika krasne // 😵 😵 😵 😵
uz aby sme aj my take rychlo vycikali.... 😉 😉 😉 ja este nejake 4 dni a budem vediet na com som 😉

No na tu nasu andželinku som zvedava...takto nam naslubuje a vyprdne sa na nas 😀 😀

a moj grafik - ako vzdy dost nadejne vyzerajuci: http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

vierka
2. apr 2009

dobre ranko kocky 😀

nelie - tak asi chodime na nesptavne WC, mozno sa len na urcitych daju vycikat take dve ciarky 😀 mozno na verejnych by si k nim lahsie prisla 😀 😀 😀
no tie tvoje ukazkove grafy veru nemaju chybu 😉

a anjelinka dostane po zadku, z tohoto ju vazne dostanu (aby sme jej to odpustili) iba tie dve ciarky 😀

katika82
2. apr 2009

dobré ránko lásky,
tak ja som už bola ako každé ráno pokecať so záchodovou misou 😠 😠 😠 😠
bože je mi tak zle toto by som fakt nepriala ani najvačšiemu nepriateľovi bua
anjelka tak dostane po zadku najskôr nas tu naťahuje urobím neurobím a ani sa neozve alebo sa tiež už stretáva so záchodom a nemá chuť písať

nellie ten grafík vyzerá fakt dobreeeeeeeeeeeeeeeeee

nellie_
autor
2. apr 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂

ano moj graf vzdy vyzera pekne a dopadne o prde 😀 😀 😀 asi ozaj pojdem aj ja na nejaky verejny zachod 😀 😀 😀

Kati takze fazulka ta riadne trapi 😅 nebooooooj ved to coskoro prejde 😉

vierka
2. apr 2009

katika - no ber to z tej lepsej stranky, aspon mas hned z rana s kym pokecat 😀

nelie - tak na verejnych zachodoch sa da podla mna v dnesnej dobe chytit naozaj vsetko, mozno by si tam prisla aj k dietatu 😀

katika82
2. apr 2009

no nellie uvidím či budeš rada ked ti bude zle.však počkaj za dva týždne budú // a ty budeš písať to isté.
a skúšala si aj krčok či je tvrdí a zatvorený? a kedy by mala prísť teoreticky mrcha prakticky nepríde

vieri a ty si ako na tom ktorý DC?

vierka
2. apr 2009

katika - ja to ani neratam 😅 pockaj, spocitam to....
no som nejakyyyyyyy.... 2, 4, 6,... no som 16 DC 😀

nellie_
autor
2. apr 2009

Katika ked ja som krcok este nikdy neskusala najst 😅 😅 😅 tuto metodu neovladam 😅 😅
a praveze to neviem ze kedy ma prist mrcha, s hormonmi som mavala lutealnu faztu 14-15 dni, takze myslim ze v pondelok, utorok by mala prist.....
no bodaj by neprisla...ja chceeeeeeeeeem misu objimat 😅 😅 ja pretrpim vsetko.... 😅 😅
sice fakt nenavidim vracanie ale nevadi, som ochotna to podstupit 😀

Vieri aj to je dobry pristup ze nepocitas 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 ved aj u vas je stale sanca ze to vyjde prirodezene 😉

katika82
2. apr 2009

nellie no uvidíme vieš ako som ja zvávidela kamoškám ked grcali tiež som kričala aj ja chceeeem a všetko pretrpím ale teraz ked to je tak to nieje až také prijemné ale zasa da sa to prežiť.len musí človek trošku pretrpieť pre toho drobca nie.

vierka
2. apr 2009

nelie - ale ja praveze nepocitam preto, ze by som k tomu nejako pristupovala... ja nepocitam preto, lebo nemam co... uz nejako tej prirodzenej sanci ani neverim a okrem toho mam teraz kopec inych starosti a nechcem aby sa moj zivot tocil len o pocitani dni v cykli a dufani ci sa nieco naaaaahodou podari, alebo nie 😉

katika82
2. apr 2009

vierka a robíš dobre ja som si presne toto isté povedala že kašlem na to a že po štátniciach skúsime umelé a tak. a vidíš prestala som na to myslieť a hup už je to tam.

nellie_
autor
2. apr 2009

no asi sa necham inspirovat vasim pristupom...ved aj my sme si povedali ze v septembri skusime umele a pojdeme aj na tu dovolenku a najviac sa fakt tesim na stahovanie...vtedy isto pridem na ine myslienky 😉

nellie_
autor
2. apr 2009

a ozaj moj zlty vytok presiel do "lepivej" formy 😅 sorry ze vam to tu tak opisujem...taky si opisovala katika ze si mavala pred mrchou takze si myslim ze som jasna....

vierka
2. apr 2009

katika - no my uz sme umele skusili, tak naco sa mam stresovat, ved naokolo je tolko dovodov na stres a nie toto 😀 a okrem toho uz som dost dlho predtym zila stylom, ze som ratala, pocitala, sledovala, nepila a nerobila nic co by som nemohla stylom "co ak nahodou som tehotna"... toto proste skoncilo... na svete je tolko veci ktore si chcem uzivat a ako tehu ich proste nemozem 😉

nelie - no doteraz si bola Miss sliznica a teraz budes Miss Sliz 😀 😀 😀

katika82
2. apr 2009

nellie ja dúfam že to vyjde teraz určite,
vierka a máš pravdu ja ked si predstavím že som bola po otehu asi dva či tri dni taká na mol lebo sme niečo oslavovali tak chúda tieťa.ale hádam to nebolo ešte také vážne lebo mi to nesadlo a aj tak som všetko vygrcla.

nellie_
autor
2. apr 2009

Vieri ze miss sliz 😀 😀 😀 😀 nervy moje, to som dopadla 😀 😀 😀 😀

inak my zajtra ideme z firmy na chatu baby...a viem ze ma tam budu kolegovci nutit pit a ideme vlastne aj s ex kolegovcami ktori u nas uz nerobia a viem ze budu vypytovacky ze si com tehotna a kva kva ked budem odmietat pit...asi symbolicky budem, sak co aj ine pili a boli tehotne a nic sa nestalo.... 😉
takze keby som aj nahodou bola tehu tak co - troska si dam nech ma moc nesonduju tam...

len baby budem chora z toho ked si rano v sobotu neomeram teplotu 😀 😀 😀

katika82
2. apr 2009

čooooooooooooooooo ty chceš asi dostať kašli ty už na teplotu

nellie_
autor
2. apr 2009

katika ved to bol vtip, jasne ze kaslem 😀 😀 😀 😀
a nechcem dostat, ved ty ako tehulka sa nemozes namahat 😀 😀 😀

vierka
2. apr 2009

nelie - kludne mozes pit, ved kolko bab ani nevedelo ze su tehu a pilo... aj tak sa bejby prichyti na krvny obed matky az neskor, takze kym prides na to ze si tehotna, tak by si si mohla dat 😀

katika82
2. apr 2009

no takže vierka môžem byť spokojná že ked som bola vtedy tak na šrot tak to ešte mimčo necítilo hej 🙂

bože ja chcem ísť lyžovať tak krásne je tu a ja nemôžem lyžovať.

vierka
2. apr 2009

katika - neboj sa, nenarodi sa s flaskou a rozvinutym navykom 😀 😀 😀

katika82
2. apr 2009

no aspoň že tak už som sa zľakla 😀

nellie_
autor
3. apr 2009

ahojte 😉 😵 😵 😵

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie dnes rano prijemne prekvapko.. 😉 😉

uvidime co z toho nakoniec vylezie... 😉 😉 😉 ale ak v nedelu rano sa este bude teplota drzat tak skusim testnut 😉

vierka
3. apr 2009

ahojte...

nelie - aj beries ten utros, ci nie??? 😀 lebo tie teplotky su priam ukazkove 😉

nellie_
autor
3. apr 2009

vieri praveze neberiem absolutne nic....ziadne hormony...len do ovulky som brala bylinne kvapky Femi inak vôbec nic ....

takze som fakt riadne zvedva na nedelu rano...ake budu teploty a podla toho uvidim ci budem testovat 😉

katika82
3. apr 2009

nellieee to je priam ukážková teplota krásna júúúj dúfam že budeš tehuuu tak veľmi ti to prajem 🙂 🙂 🙂

nellie_
autor
3. apr 2009

dakujem kati... 🙂 🙂 🙂 no bodaj by....
ja vravim neviem ci to je psychologicky efekt ale je mi tak zle..a tie moje krize ma zasa rozboleli....ale ak by to boli tehu bolesti boli by tie najkrajsie na svete 😵 😵 😵 😵

v nedelu rano testujem... 😉 to uz budem 13DPO tak to by teoreticky malo byt vidno uz na teste ked by nahodou bolo babo v brušku 😵

katika82
3. apr 2009

a ako sa cítiš lebo ak je to také ako keby mala prísť mrcha tak to vôbec nemusí tak byť, vieš ako mna bolelo brucho to som chodila každú chvílu na wc - cko že mrcha prišla ale stále som mala len taký výtok biely hustý krémový potom trošku do žlta zasa bol.a čo prsia nebolia???ja som aj podla toho tušila trošku niečo lebo mna pred mrchou nikdy neboleli a teraz zrazu strašne citlivé ani pobehnúť som nemohla lebo ma boleli.a mala som aj takú divnú chuť v ústach takú ako po žuvačkách neboj ta teplota je krásna podla mna a skús zmerať aj telesnú ak je aj telesná vyššia tak si istá moja zlatá 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre