Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
10. jún 2009

snecka - prosim ta neprehanaj a radsej zajdi ocnemu 😀 aj ty by si mohla potom nejake fotocky poslat 😉
no toho spevaka poznam, ale mne moje cernoske laskove sklony prepukli az v neskorsom veku... asi vtedy ked som prvy krat uvidela mojho Boba 😝 to je taky cernoch, model, ma komplikovane meno a mam ho v zivotnej velkosti nacapeneho na dverach v kancelarii - a mozno preto mam stale dvere zatvorene aby som na neho videla 😵 no a kolega mu vymyslel meno Bob (podla pesnicky z filmu tusim Rebelove "Mne se líbi Bob") 😀 tak to uz cela firma pozna mojho Boba 😝

teba tak rybacka bavi??? mna ani nie, ale bavi ma sa aspon opalovat pri mangelovi ked chyta ryby 😀 ved mi ideme buduci tyzden na chatu a ideme ku priehrade, tak uz vidim ako ten moj bude cely den pri vode s udicou - ale aspon si od neho na chvilu odpociniem 😀

katika82
10. jún 2009

no ahojte lásky moje,
aké ste zlaté že ste na na mysleli,
ja som mala náročný týždeň musela som urobiť ešte jednu skúšku a odovzdať bakalárku no a teraz mám týždeň na učenie sa na štánice takže 15 na mna myslite prosím vás.
snečka no konečne si sa objavila zlatko,
vierka a ty sa ako držíš????drobec poslúcha, neni ti zle???si sa na to tak tešila ako budeš grckať a čo?? nič???

my sa máme dobre, drobca ešte necítim zatiaľ ale hádam už pomaličky budem. AFP testy to sú tie na vrodené chyby dopadli dobre, 23 ideme na ultrazvuk v 20tt takže sa vytešujem že zasa uvidím drobca.
poviem vám že už sa teším ked budem mať po štátniciach aby som si konečne mohla začať tehulkovanie naplno užívať, lebo teraz mám len plnú hlavu školy a drobec chudiatko moje už mu musí šibať z toľkého učenia. dúfam že ked mi budú trošku bruško vidieť na štátniciach tak budú brať na mňa ohľad a budú milší. 😅

vierka
10. jún 2009

katika - jasne ze budu milsi, len to brusko na statniciach riadne vypuc 😉 😀 a jasne ze budeme drzat palceky a ty to urcite zvladnes 🙂 aj moje male bude drzat palce, aby ich bolo co najviac 😉
no mne je zatial dobre, ale to neznamena, ze to "prave orechove" nemoze este zacat 😀
dnes ideme dokimu na kontrolu, tak uvidim co nam povie a ake nam da dalsie instrukcie, ale uz by mohol dat aj knizocku, by ma potesil 😀
a som rada, ze vam sa dari dobre a ze mimco rastie ako z vody, ved ked pojdete na dalsi utz tak mozno vam uz aj doki povie, ze co to bude 😵 no ale teraz pozeram, ze ty to ani vediet nechces, tak daj doktorovi na mna cislo, ze nech to zavola aspon mne, ja som zvedava 😀 a ty to vediet nebudes 😵

snecka
10. jún 2009

Vieročka fakt nepreháňam, si zvedavá na zrudu 😔 😀 , určite ti pošlem, dnes keď prídem domov. Tak si pekne uži chatu a len sa opaľuj, a papaj rybičky. 😉
Katika neboj zvladneš ľavou zadnou, minulý rok keď som robila ja štátnice moja spolužiačka bola v 8 mesiaci, no bruško už pod nos a to ona je riadna stresmenka, som si myslela že ju už preplieskam, vobec nemyslela na babetko a bola v takom strese že som sa bála že sa jej niečo stane, my sme išli podľa abecedy a ona bola skoro na konci, ale keď videli jej stav tak išla prvá a myslím že brali určite na ňu ohľad, aj keď ona to nepotrebovala, skončila s červeným diplomom, no mňa to čaká zase na rok, to tak na hovno vymysleli s tým bakalárom som z toho nervózna. 😠
Takže hlavne buď v kľude a určite to vyjde a 15 nemyslím na nič iné len na Teba 😀 pani bakalárka.

nellie_
autor
10. jún 2009

aj ja milujem Worikaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 neviem ako sa to pise...on je taky božskyyyyyyyy a tie modre očiiiiiiiiiiiii...no s nim by som spachala neveru uplne bez vyčitiek... 😀 😀 😀 😀 😀
s nim a Enriquem Iglesiasom.. 😀 😀 😀 😀 baby a videli ste toho muza roka toho greka????? ak nie poslem vam ho mailom....ale potom pozor treba klavesnicu umyvat.. 😀 😀 😀 😀 😀

katika ahoj 😵 😵 😵 😵 😵
ty si šikovnica šikovna skusky zvladnes lavou zadnou 😉 🙂 🙂 🙂 🙂
a to uz hadam aj bude vidno ci to bude chlapcek alebo dievcatko 😵 😵 😵 😵 aj to chcete vediet, ci nie? aha prave citam v pase ze bude prekvapko 😵 😵 😵 😵

snecka
10. jún 2009

Neliie posielaj už slintám 😝

vierka
10. jún 2009

nelie - ale ved Worick ma predsa zelene oci 😝 😀 ja milujem zelenookych a este ked je aj cernoch, tak to uz je (prepacte za vyraz) k*revsky dobra kombinacia 😝 😝 😝 😀 😀 😀 no ale aspon je vidiet, kto Woricovi do tych oci pozera a je tym padom aj romanticky zalozeny a nechce ho len na to jedno 😀
no posli toho muza - nech maju IT technici u nas zase nejaku pracu - vycistit mi klavesnicu od slin aby fungovala 😀 😀 😀

vierka
10. jún 2009

a pre teraz sa lucim, odchadzam k tomu dokimu, tak drzte palce 😵 napisem vecer ako sme dopadli 😀

snecka
10. jún 2009

Nellie ja už nerobím 😀

nellie_
autor
10. jún 2009

ano ano zelene..myslela som zelene a napisala modre... nebojte nie som farboslepa 😀 😀 😀 😀 😀
a mail ste dostali - podarilo sa mi najst mail na vas vsetky okrem Katiky - na nu nemam 😅

vieri tak budes vidiet na sone srdiečko babenka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
uz sa tesim na infos 😎 😎

sneci uz si ho videla????? to je muuuuuuuuuuuuuuuuuuž - po nom isto ženy rodidla hádzu ked ide okolo 😀 😀 😀 😀

snecka
10. jún 2009

Vieri to čo toto, kde sú správičky a už si konečne zmeň snž v nicku. 😉 My sme s mojim zlatikom boli na bicykloch, mám dosť idem buvať ako v perinke

vierka
10. jún 2009

no caute baby, tak uz som tu... strasne sme sa zdrzali v TT a ked mse prisli domov boli sme obaja takyyyyy hladnyyyyyyy a teraz je jedlo pre nas to najdolezitejsie 😅 takze kym sme sa riadne nakotili, tak to trvalo 😀

kontrola dopadla super, mame 12,6 mm, srdiecko krasne bilo a o tri tyzdne mame nasu prvu poradnu na ktorej dostaneme krasnu tehu knizku na ktorej bude moje meno 😀 ja so si ju pytala aj dnes, ale nechceli dat 😅

nelie - to nie je o tom, ze si farboslepa, to ide len o to, ze ty mu kukas vzdy uuuuuplne inde nez su ociiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😝 😀 perverzacka, nadrzana, neukojena 😀 😀 😀

no toho chlapa teda omrknem, ale asi ked mangel zaspi 😀 keby nahodou prisiel sem v nevhodnej chvili - ked budem na monitor hadzat rodidla 😀 😀 😀

alex
10. jún 2009

ahojte zlatíčka,

nellie ďakujem za mailik, toho gréka som už videla pár krát, je stáááášne sexiiii 😵 😝 😉

Vierka gratulujem z celého srdiečka už k oficiálnemu tehu 😵 😵 😵

katika, držím palce na štátnice 🙂

sneci aj na teba myslím, nech pekne picháš a všetko ide ako po masle podľa tvojho plánu 😉

vierka
11. jún 2009

dobre ranko kocky 😀

alexik - dakujem, tak ako v roboticke, vsetko v poradecku??? 😀

nelie - aj ja toho Sakiho uz poznam 😵 uz chodil tak davnejsie na maili... tak, ale nikdy neni zleeeeee osviezit si pamat 😝 😝 😝

snecka
11. jún 2009

Vieročka takže oficiálne a nahlas ti gratulujem, držkajte sa a nech ste zdravučký, cmuk. Ale už by si nás aj poprskať mohla, ty naša tehuľa, a každé ráno celých 9 mesiacov. Neplakala si keď si videla biť srdiečko a videla si si malú babuľku? Ja budem určite ako dážď. Zabudla som inak poslať fotky, dnes hádam nezabudnem.

nellie_
autor
11. jún 2009

ahojteeeeeee kráááááááááásky 🙂 😀 😀 😀 😀

vieri nadherne to vypada v tom tvojom pase 😵 😵 😵 ja som na teba taka pysna... 😀 😀 😀 😀
a ja by som tiez riadne revala pri srdiečku to musi byt naaaaaaadherny pocit 😵 😵 😵 😵

hej aj ja som sakiho videla uz davnejsie, len dobre padol do vcerajsej debaty a tiez mi nikdy nevadi sa nim pokochat.. 😎 😀 😀 😀 😀

nellie_
autor
11. jún 2009

aha pozrite sa na tieto fotky...

http://fishki.net/comment.php?id=52868

a ze herečky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hned sa citim lepšie 😀 😀 😀

vierka
11. jún 2009

snecka - speci len a len pre teba T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😀 T 😝 😝 😝
no ja som plakala prvy krat u dokiho, rovno na koze, v polohe "Vitam vas" 😀 ale vcera som to normalne ustala, ale bol to neuveritelny pocit a ja vam ho vsetkym zo srdiecka mooooooooooooc zelam 😀

nelie - no to sa hned citim lepsie aj ja 😀
a neni nikdy na skodu si osviezit pamat nejakym sexy fesakom 😀

a este virusiky pre nelinku a ostatne dievcata:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😝 😝 😝 pfuj, pfuj, pfuj 😀 😀 😀

katika82
11. jún 2009

no ahojte fešandy

vieri tak vy rastiete ako z vody počúvaj,
viem presne ako sa cítiš človek nevie či sa ma smiať od radosti alebo plakať

aj ja sa pridávam s vírusíkmi pre naše kočice TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
nech ste čoskoro všetky tehulky

bože baby ja sa vôbec neviem učiť, tento drobec mi asi odobral všetky bunky z hlavy, vôbec sa neviem
sústrediť a akosi mi to do tej hlavy nejde vôbec. ja tie štátnice ani neurobím.
som tupá ako bambus

nellie_
autor
11. jún 2009

ahoj kati 😉
ale neboj, urcite nie si ziadna tupana 😉 to vzdy aj moja segra tak stresovala a potom to zvladla lavou zadnou...urcite to aj ty zvladnes a uz budes mat klud a budes si len uzivat tehulkovanie a svadobne pripravy 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dakujeme za virusikyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 konecne sa to tu ztehulkovava... 😵 😵 😵 😵
tretia bude snečinka...a potom alex a ja.. 😵 😵 😵 😵 😵

vierka
11. jún 2009

katika - neboj sa, zvladnes to lavou zadnou... este tej komisii vytries celej zrak so svojimi vedomostami 😀

nellie_
autor
11. jún 2009

toto vam sem musim dat... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Manželova pomsta
Muž potrebuje pomoc v obchode a pýta sa predavačky, kde nájde tampóny. Vysvetlí mu, kde sú a muž ide po ne.
Potom príde k pokladni s košíkom plným vaty a balíkom šnúrok. Predavačka sa naňho prekvapene pozrie a pýta sa, či nenašiel tampóny.
Muž jej odpovedá: „Poslal som ženu kúpiť balíček cigariet a ona mi kúpila tabak a papieriky so slovami, že je to OMNOHO LACNEJŠIE. Tak som si povedal, ak si musím ušúľať ja, nech si šúľa aj ona...“


😀 😀 😀 😀 😀 😀

katika82
11. jún 2009

Tak to bolo dobré

no ja viem to my každý hovorí že to zvládnem ale ked ja fakt nič poriadne neviem a nedá sa mi to vôbec učiť.

vierka
11. jún 2009

nelie - no a preto ja muza do obchodu neposielam 😀 😀 😀

katika - neboj sa, ono to pojde... ja som tiez k mature isla total blba a zmaturovala som 😀 sice neeeeee na jednotky, ale zmaturovala 😀

vanesska
11. jún 2009

cauteee babulenky,

tak sa po dllllhom case hlasim aj ja... mozno si na mna spominate 😉
vidim ze za ten cas sa to tu celkom roztehulkovalo... vierka, katika... gratulujeeem!!!
dufam ze vas coskoro budeme vsetky nasledovat 😵 😵

my sme si teraz dali taku dlhsiu prestavku... rozhodli sme sa ze ked sa nedari mimi tak si trochu pocestujeme a tak sme v decembri kupili letenky a v marci sme vyrazili na mesiac za hranice vsednych dni... 🙂
s tym ze ked sa vratime tak to uz zacneme razne riesit a nebudeme cakat az motyka predsa len cistou nahodou nevystreli... to by sme takto mohli cakat aj do dochodku 😠

tak sme sa s dokim dohodli ze v septembri zacneme riesit ze co dalej ale ja uz asi zacnem riesit teraz a to podanie ziadosti na IVF. S mojou endometriozou nam asi ani nic ine neostava....

tak sa vas chcem babulky spytat uz ste tu niektore absolvovali alebo sa chystate na IVF ze aky je rozdiel medzi dlhym a kratkym protokolom... viem ze v dlzke stimulacie ale ma skor zaujima komu sa zvykne nariadit dlhy a komu kratky... do coho to zavisi a tak... a tiez tie lieky na stimulku oni vam daju nejako na vyber alebo len predpisu a basta... trochu sa tych liekov bojim ale zasa si hovorim ze to zvladli aj ostatne baby tak musim aj ja...
a este ako dlho vam schvalovali ziadost?? ja som v dovere tak neviem kolko to moze trvat...

tak ja sem budem nakukat teraz castejsie... 😉

vierka
11. jún 2009

vanesska - ahojcek... dakujem za gratulaciu... velmi rada ti posuniem infosky kedze som jednym IVF zaciatkom roku presla...
to ci pojdes na dlhy alebo kratky protokol zavisi od toho do akeho centra ides, niekde robia len kratke, niekde len dlhe a nieke aj aj.. ale podla coho rozhoduju vazne neviem, lebo ja co som bola v centre, tak sa stimulovalo len kratky protokol a stimulovala kazda baba tymi istymi liekmi, takze nedavali kazdej babe nejake ine...
a neboj sa tych liekov, nie je to nic hrozne, urcite to zvladnes, snecinka nasa si dokonca picha injekcie sama - takze sa to v pohode da, neboj...
no schvalenie ziadosti zavisi aj od toho v akej si poistovni a v akom centre... ja som napriklad vo vseobecnej a mala som schvalenu ziadost za dva tyzdne - aj prvu, aj druhu... takze to bolo celkom rychlo... ale neviem kolko to trva dovere... a este aj zavisi ci to dane centrum ma vobec s takou poistovnou zmluvu, ak nema a chces ist silou mocou do toho centra, tak mozes ist ako samoplatca a vtedy nemusis cakat na schvalovanie od nikoho... a nad ktorym centrom asi tak uvazujes?
a kde ste dovolenkovali?

vanesska
11. jún 2009

jeeej vierka... dakujem za infosky... 😵
my sme zacali chodit do gynfivu v blave a myslim ze oni maju zmluvy so vsetkymi poistovnami...
tam sme boli uz aj na IUI tak pojdeme aj na IVF...
zatial som este nekukala nejake speci diskusie k tejto teme iba tak zbezne... tak som si povedala ze sa spytam aj vas co ste to tu uz absolvovali... vlastne tusim len ty a snecka sa chysta uz teraz na to...
ja sa bojim trochu toho hyperstimulacneho syndromu a tak... predsa len hormony...
a ty si nemala ziadne zdravotne problemy pri stimulke?? a robila si nejake opatrenia aby si nedostala OHSS?
a ako dopadla stimulka co sa poctu folikov tyka? aj ste si nechali nejake embryjka zamrazit?
no fakt som velmi zvedava ako to prebieha aj dalej...
tak ak sa ti bude chciet kludne pis co ta napadne budem rada aspon budem mat nejaku teoreticku predpripravu a nepojdem do centra jak taky trtko 😀
staci ze muzik ma z toho hlavu jak globus a 3/4 veci co doki vysvetluje vobec nerozumie... 😀 😀

no my sme si urobili nasu uz dlhsie planovanu cestu po juhovychodnej azii - thajsko laos kambodza a spat thajsko... ani by som to nenazvala dovolenkou ale skor poznavaciou cestou 😝 bolo to dost narocne na presuny kazdy druhy den sme niekam cestovali a nacestovali sme niekolko tisic km... ale vobec nelutujem stalo to za to... bolo to sice fyzicky narocne ale velmi prijemne co sa dusevneho alebo duchovneho relaxu tyka... krasne pamiatky, nadherna priroda, uzasne more, skvele jedlo, uvolnena atmosfera a neskutocne prijemni ludia... co si clovek moze na ceste viac priat... 😵

nellie_
autor
11. jún 2009

ahoj vaneska... 🙂 🙂
vaou to ako super ste to vymysleli ze thajsko vaaaaaaaaaaaau 😎 😎 😎 😎 😎

ja hlasim mrchu... 😀 😀 😀 😀 prvy krat ma tak tesi, kedze sme nesnazilkovali teraz a je super ze mam konecne cyklus ako hodinky.... 😎 😎 😎

vanesska
11. jún 2009

ahooj nellie,

super ze sa z mrsky tesis to tu nebyva take obvykle 🙂 🙂
a ako si na tom ty... nestihla som to cele poprecitavat... tiez zacinas s IVF teraz niekedy??
ja by som chcela niekedy v lete uz zacat so stimulkou... tak snad tu budem mat nejake stimulkove partacky 😵

thajsko a taliansko... dve nase srdcovky... 😵 😵 tam by som sa vratila kedykolvek by sa dalo 😵

nellie_
autor
11. jún 2009

no ja zatial este nie.... 😉
ja som bola v novembri na laparke a konecne mam odvtedy normalny cyklus po minulorocnych anovulakoch....
a este som mala v januari a februari clostil a od marca uz fungujem uplne bez hormonov.. 😎 😎
a chceme este poskusat prirodzene ked uz moje telo funguje a ak nie tak od jesene nejak by sme skusili potom centrum aj my...

ale partacku budes mat - alex ide tiez od leta stimulovat tak mozno to vyda a budete naraz 😉
a snecinka uz bude spolu s vierkou a katikou nam davat tehulkovske rady 😉 😵 😵

takze ste teraz uplne oddychnutí to je super... a to vam umoznili v praci take dlhodobe volno???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre