Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vierka
11. jún 2009

nelie - ani nehovooooooooor... teda nepis 😅 taky dobry, mladucky hrasok by som si dala aj ja... ale dufam, ze si nemyslis, ze pod pojmom mladucky hrasok myslim nejakeho mladeho chlapa 😝 😀
no tak ja som este takukrizu nemala, ze by som zaspala pri kosiku.... ale dnes je celkom tazky den, asi aj nejaky divny tlak, lebo som jak lekvaaaaaar 😅
no tak to je super, ze si po mne precitala, zatial sa nikto na moje pismo nestazoval, ale obavala som sa ci nebudes prva 😀 tak potom daj vediet ako zabera ta prva 😝

alex
11. jún 2009

ja som si minule dala chili k obedu a mala som dosť 😖

nellie_
autor
11. jún 2009

tak ja sa na dnes lucim, dobrovolne nasilu 😠
drahy ide bojovat v nejakej trapnej hre...tak ja idem ordinovat... 😀
ahojte zajtra 😉 bolo mi cťou a potešením 😀

alex
11. jún 2009

aj ja idem k ordinácii.

snecka
12. jún 2009

Dobré ráno, 😠
chvíľu tu nie som a už ma ohovárate, no krásne, a inak ja pozerám správy na jojke, ďurianová ne pre mňa pasé. Viem sa tak zdravo rozčúliť pri tých našich správach, musím sa aspoň raz za deň no nie.
Mne sa chce strašne spať po tej Provere a nakoniec som sa dnes ráno zobudila s bolesťou hrdla. ☹

vierka
12. jún 2009

dobre ranko kocky 😀

ja som vecer pomaly driemala pri telke 😅 takze ja som nic nepozerala 😀

snecka - no ja spim uz teraz a to som este len vstavala... tie lieky su des ako cloveka oblbuju 🙄
a verim, ze ta bolest hrdla nebude nic strasne a ze sa to da coskoro do poriadku 😉

nellie_
autor
12. jún 2009

ahojte.. 🙂

sneci kto ta ohovaral???? 😠 😀 povedz, pojdeme ich ubiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja som tiez riadne nedospata...uz sa tak tesim na zajtra rano ako sa riadne vydrichmem 😀

vierka
12. jún 2009

nelie - konecneeeeeee vikend 😀 a buduci tyzden pojdem len dva dni do prace a potom budem domaaaaaa az do konca tyzdna 😝 nato sa hadam tesim teraz najviac 😀

snecka
12. jún 2009

Jaj vy opice, že kto ma ohováral, nono 😅
Nellie a ty už čo robíš hore, nemala si ešte búvať. 😉
Vierka prišiel ti mail?

vierka
12. jún 2009

snecka - myslis ten svadobny??? to som pozerala vcera vecer 🙂 jako ja neviem co proti sebe mas, sak si kocka a mangel je zlaty 😀

nellie_
autor
12. jún 2009

sneciiiiiiiiiii aj ja chcem vidiet foto.... ja som ta nevidelaaaaaaaaaa 🙂 🙂
moj mail mas tak šupito presto 😀 😀 😀

no ja uz od 6,35 som kazde rano v kancli 🙄 🙄 🙄 od 1.4. mame pracovnu dobu o pol hodinu dlhsie, tak radsej idem skorej rano lebo potom by som poobede dosla domov az o 17,00 a teraz som uz o 16,00 doma..

vierka
12. jún 2009

nelie - ja vstavam o 5.00 a uz o tej siestej som v kancli, ale zase mozem odtialto vypadnut uz o druhej a v piatok chodievam o jednej 🙂

nellie_
autor
12. jún 2009

to ma super, ked v piatok ides uz o jednej z roboty... 😵 😵 😵 😵
ja tu budem sušiť do tretej..ale aj to nie je az take strasne.... 🙂 🙂

ja mam taku silnu mrchu....ale nevadi mi to aspon sa riadne precistim... 😎 😎 😎 😎
nech sa chysta domcek pekne pre babetko 😀

nellie_
autor
12. jún 2009

uz som aj ja videla nasu snecinku 😵 😵 😵 😵
kočica riadna a su hrozne sympaticky s jej mužikom....tak prijemne na mna obidvaja z tych fotiek pôsobili 😵 😵
uz konecne viem ako vsetky tu vypadate 😵 😵 😵 😵
takze viem s kym mam tu česť 😀 😉 🙂

ja tu slintam z farby vlasov aku mala snecinka ako nevestička...aj ja taku chceeeeeeem 😀 😀 😀 😀

vierka
12. jún 2009

nelie - no ja prave premyslam dokedy budem dnes, na jeden strane by som aj vypadla skor, ale je mi nejako divne a nechcela by som riskovat cestu domov vlakom... tak asi zavolam manzovi ci on nepojde nahodou z prace skor (ale tak okolo tretej) a v tom pripade by som radsej isla s nim...

a to je dobre, ze je silna mrcha, aspon sa vsetko pekne odplavi tak ako ma... aj si das dnes prvu tabletku?

tak ja ju mozem kludne chytit a ty jej mozes zatial tie vlasy vysklbat 😀 😀 😀

nellie_
autor
12. jún 2009

vieri ze vlasy vysklbat 😀 😀 😀 😀 to by som jej nemohla, na to ju mam moc rada 😎 😎
a uz teraz isto taku farbu vlasov nema...teda predpokladam, a ak ma nech to nahlas nehovori radsej 😀

no asi vyskusam tu tabletku ale zabudla som si ju sem zobrat, tak otestujem ked budem vecerat co to so mnou urobi 😀 😀 😀

a rozhodla som sa ze teraz ani alchemilkovat nebudem...dam si len to čili 😎

vierka
12. jún 2009

nelie - keby sa nahodou priznala, ze taku farbu este ma, kludne podrzim 😀 😀 😀
no tak to som zvedava co to teda povie ked si to das k veceri - nieze budes potom ako v tej reklame "Vecer chuti, rano pomaha" 😀

snecka
12. jún 2009

Tak vy ma chcete šklbať, fuj že Vás h..y nebolia 😠 , Nellie nikdy sa mi nepodarí rovnakú farbu hodiť na hlavu, takže sa netráp určite ju teraz takú nemám, alebo žeby mám 😕 😅 , sa Vás normálne bojím. Čakám na mužíka ideme chytať rybičky ak nebude koniec sveta dovtedy, u nás je počasie strašné, a tak som sa na rybačku tešila a teraz pojdeme asi do prdky.

nellie_
autor
12. jún 2009

a ja cakam na draheho...mal tu byt uz o 15,00 a uz som si urobila pol hodinu nadčas... 😀 😀 😀
ale sak to neuskodi...som si posurfila troška 😀 😀

tu je otrasne pocasie, raz svieti slnko a pripeka ako besne, potom pride burka a ochladi sa, potom znova vyjde slnko, rozfuka sa vietok, zacnu padat krupy no otrasne daco....

sneci no neviem asi to nie je moc pocasie na rybičkovy relax 😅 😅 budete mat romantiku pred telkou ako asi aj my 😎 😎

inak hej s tou farbou mas pravdu, ja teraz nosim ohnivo červene, a po kazdom farbeni je to ine, aj ked sa snazim davat si stale tu istu farbu 😀 😀

katika82
14. jún 2009

ahojte lásky
takže zajtra ma to čaká, mám pocit že nič neviem ale asi mi to nepomôže
pridala som do albumu nejaké fotočky bruška aby ste videli ako rastieme.
tak zajtra na mňa myslite potom vám dám vedieť ako som dopadla.

vierka
15. jún 2009

caute babulky 😀

katika - dneska si hlavnou hvezdou ty.... drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim straaaaaaaaaaaaaaaaaasne moc palce, ty to zvladnes 😉 🙂 😀
mimochodom, to tvoje brusko vyzera skoro ako to moje, len ja mam o par tyzdnov menej 😅

vierka
16. jún 2009

dobre ranko babulky 😀

no katikaaaaaaaaa, ako si teda dopadla??? 😲

katika82
16. jún 2009

ahojček vierka no tak mám to
ale poviem ti vyšťavená som bola včera ako citrón zaspala som večer ako drevo
Teraz si konečne môžem z chuti začínať užívať tehulkovanie.
tak sa teším strašne že som to zvládla
NO s tým bruškom - ani mne nikto neverí že som už v piatom mesiaci, ale každý mi hovorí aj to že ono bruško tak viac vystupi koncom 5 a 6 mesiaca. Sa bojím aby mi nie naraz aby som strie nemala

nellie_
autor
16. jún 2009

ahojte... 😉
katika tak gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 vedeli sme ze si sikulka azvladnes to 😎 😵 😵 😵
takze teraz uz mas po stresoch a uz si budes iba uživať 😵 😵

vieri uz papam poctivo štiplavičku.... 😀 😀 😀 a pohoda, nestipe ani v bruchu ani ked ide von 😀 😀 😀
tak sa mi ulavilo...uvidime co to so mnou urobi ci nebudem moc ohniva 😀 😀 😀

vierka
16. jún 2009

katika - no supeeeeeeeer, ako ste to aj s mimi zvladli 😀 vidis to, dobre to dopadlo a konecne budes mat teraz volnejsie a mozes si zacat vsetko uzivat, ale verim, ze si si to uzivala aj doteraz 😀
aj sa chystas na 3D utz ci ani nie?
no tak potom ja asi v tom 5 mesiaci uz som, ja uz mam brusko pekne gulatucke 😝 😀

nelie - tak to je super, ze to nestipe ani tam, ani tam 😀 😀 😀 no ty si moc ohniva aj bez tabletiek, ale keby to este viacej prejavilo, tak verim, ze sa mangel nebude stazovat a bude sa stazovat len na to, ze chodi na tyzdnovky 😝 😀

nellie_
autor
16. jún 2009

vieri zeby?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tolko ohnivosti len aby mi to neublizilo 😕 😀 😀 😀 😀
sak vlasy mam ohnivo cervene, vo vnutri som teraz rozohnena, no uz nech sa vrati drahy z anglicka 😀 😀 😀
kym nevychladnem 😀 😀 😀 😀

jej vieri, tak uz mas brusko?? 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katika ja si to nikdy neviem zapametat 😅 , ked to mate tu svadbičku?? 😵 😵 😵

nellie_
autor
16. jún 2009

ja tu dneska zadrichmem.... 🙄 🙄 🙄
to je pocasie toto...vidime ze moja nescafe 3v1 je na to slaba...chcelo by to riadneho smrťaka asi 😀 😀
mame tu aj preso stroj ale to by som zas mala tep 400 po tej kave z neho...to mi staci ked si keksiky do nej macam a som jak naspidovana veverička a mam infarktické stavy 😀 😀

vierka
16. jún 2009

nelie - jednoznacne 😝 😝 😝 😀 😀 😀
fuha, tak ty si teraz uplne ze firegirl... este ze mam na blizku hasiaci pristroj, keby zacal aj monitor kvoli tebe palit 😀 a na ako dlho je muzik v anglicku????
no uz mam, budem vam ho musiet odfotit 😵

o tom pocasi ani nehovor, ja kave vyhybam, aj ked som nikdy nepila silnu, skor slabucku a vela, vela, vela mliecka a davala som si ju len sem tam, snazim sa teraz vydrzat aj bez nej... no a to pocasie, otras... a to dneska odchadzane az do soboty na chatu, tak len dufam, ze tam bude pocasie mudrejsie a ze si uzijem trochu slniecka 😎

nellie_
autor
16. jún 2009

vieri ved na to sa tesim ako budes postupne brusenko fotit...ved "tety z konika" chcu vidiet ako rastiete 😵 😵
no drahy by mal dojst vo stvrtok... 🙂 🙂
a v piatok ideme tu z mojej firmy na sportove dni do Rakuska tak sa tesim, lebo ide aj môj drahy so mnou 😵 😵 tak si do nedele trosku spolu oddychneme.... 🙂 🙂 🙂

inak ani ja nie som kavickarka, a tiez ako ty musim mat veeeelmi vela smotany v nej - najlepsie slahačky.. 😵 😵 pomaly viacej ako vody v nej 😀 😀 😀 vtedy je to eňo ňuňo 😀 😀
a v pohode sa jej v tehotenstve vzdam 😎 😎 😎

no aj ja verim, ze na vikend bude pekne pocasie.... 🙂 🙂 🙂

vierka
16. jún 2009

no moja, ale mne uz vikend ked bude pekny nepomoze, lebo mi odchadzame uz dnes a v sobotu rano ideme odtial.. tak moc z toho vikendu tam nebudeme 😀
no dneska beriem fotak na chatu, tak sa bud odfotim tam, alebo ked prideme domov, ved by som vam mala poskytnut asi uz nejaky hmatatelny dokaz ze to tam naozaj je 😀
no my sme mali sportove hry tento vikend co bol z prace a ja som sa na ne tesila, ale neisla som... ved by som sportovat nemohla a na zime tam sediet a potom kazdemu vysvetlovat nejaky dovod preco na zabave nepijem a preco nechcem moc skakat pri tancovani... a urcite by som tam zalomila o deviatej za stolom - tak som radsej nesla 😀
ale to mate super, ze to mate v rakuzsku a preco az tam? kde to mate a co tam budete mat ake sporty?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre