Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
10. júl 2009

nellie na aký festival?

alex
10. júl 2009

ja som každý deň v práci od 7:45 - 16:30 a niekedy aj dlhšie 😒

asshanti
10. júl 2009

Dik baby, len neviem ako dlho im to bude postacovat... Ale snad to zvladnem... 😨

alex
10. júl 2009

ass a koľko máš rokov?
Hádam dokým sa zadarí, tak sa s tým uspokoja a možno už tie výhovorky nebude treba 😉

asshanti
10. júl 2009

Dvihli ste mi naladu, normalne tu sedim a nepricetne sa usmievam do pocitaca... 😵 Ake skarede pocasie...??? My mame krasne slnecno. 😅 A ja som v robote cca od 7:15 do 15:30, plus minus kazdy den. Ale dnes tu je uz klud, uz sme ostali len ja a jedna kolegyna a sefka je uz na odchode... 😝

asshanti
10. júl 2009

Mam 26 rokov... 😖

katika82
10. júl 2009

sahanti aj ja mám toľko 😀

asshanti
10. júl 2009

Katika 😀 , hadam sa aj mne postasti, myslim pozitivne !!! 🙂

asshanti
10. júl 2009

Babenky, zdrham domov !!!!!! Ozvem sa, pekny den Vam vsetkym zelam. Pa. 🙂 🙂 🙂

katika82
10. júl 2009

ahoj moje pekný dníček

vanesska
10. júl 2009

caute babule,
prisla som vas kuknut co nove a poradit sa...
no tak som teraz 14DC na 12DC som mala ovu no ale dnes sa mi objavilo nejake spinenie... 😖
pobolievanie bruska a pichanie vajecnikov mam stale hoci je uz po ovu... no a to brusko mam pocit ako na mrsku ale sak som len v polke cyklu... a to spinenie som normalne sa zlakla... to co je?? prve ma napadlo to zahniezdovanie ale to je priiiiilis skoro...myslite ze to moze byt cysta?? 😝 do prdky... bojim sa... ☹

asshanti drzim palce aby si pekne tu staru prezlu poslala kade lahsie... 😠 ludia sa furt staraju do coho nemaju... 🙄 u nas su to uz 4 roky co nic... ale nastasie moje okolie taktne mlci to som strasne rada... sice vedia ze nieco riesime ale nikto sa dotieravo nevyzveda ani v praci ani doma co je fakt super... !

inak snecik sa uz davno neozvala... verim ze ked sa ozve uz len s pozitivnymi spravickami... 😵 pa babky

vierka
10. júl 2009

no ja som hovorila, ze som Kerieristka a ze si budujem hvizdnu karieru 😀 😀 😀

baby, no ja neviem ci by som kocik v polsku kupovala, co ked sa nahodou nieco stane, pojdem ho reklamovat do polska??? to asi nie... kamoska chvalabohu kupila na sk, lebo po dvoch tyzdnoch vozenia musel ist na reklamaciu, takze taketo veci co sa budu denne pouzivat radsej kupim v mieste bydliska, alebo blizkom okoli 🙂

asshanti
10. júl 2009

Dik vanesska ! To mas super, sice aj moji aj manzelovi rodicia su v pohode, nerypu do nas, moja mamina vie co je vo veci. Ale svagrovia a moje tetky a sesternice furt, ze uz kedy sa budeme hrat, atd... 😠 Sak nech sa hraju so svojimi... 😲 Inac, mam hrozne zrave obdobie posledne dni, jem vsetko co mi pride pod roku, v akomkolvek mnozstve, sladke, kysle, slane, vsetko dokopy... To zvyknem pred menstruaciou, ale teraz to je uplne vela... Dufam, ze sa nedostavi... 😅

nellie_
autor
10. júl 2009

uz sa mi nedalo ozvat z kanclu, nejak napor roboty som mala 😅

idem do Bojnic na Letnu pauzu....Kirschnerka, Knechtova, cmorik atd.... 😀 😀 😀
sice napr. cmorika teda nemusim ale tak co sa nezabavim??? 😀 😀 😀

asshanti ja mam 27 😉 fakt si nevsimaj tych rypákov, vykasli sa na nich... 😉

vanesska nepanikar, moze to byt ovulkou ze spinis alebo putovanim vajka ak uz si po ovulke, hlavne klud, nemusi to znamenat nic zle 😉
ja ked som mala cystu tak mi krvacala, takze myslim, ze cystou to nie je.... 😉

rozmyslam co s nacatym vecerom, drahy mi tu chrape ako poleno, mali sme ist ku svokre grilovat, samozjreme zacalo prsat..no asi to vyhra nejaka rozpravka, lebo tu mam moje 6 rocne krsna a uz ho hracky omrzeli 😀 😀 😀 😀 😀

asshanti
10. júl 2009

Baby, ved sme mlade, urcite sa to coskoro podari, verim tomu 😎 !!! My sme boli u svokry na sampanske, normalne sa mi z jedneho pohara toci hlava... A este musim drahemu vyzehlit koselu na zajtra do roboty a s kamosom mame dohodnute male pivko vecer, ale som nejaka unavena... 😒

nellie_
autor
10. júl 2009

ashanti a co ze ste oslavovali? 😉

maly uz odisiel a drahy siel ku svokre a mne sa nechce nejak...som leniva ako vos 😀 😀 😀
ma dojst moja segra tak ju pojdem pockat o 21,00 ale neviem co budem dovtedy 😀 😀
musim si najst nejaku cinnost.... 😀

asshanti
10. júl 2009

Neoslavovali sme nic, vcera pili svokrovci sampanske u nas, lebo boli vybavovat nejakeho majstra na strechu, tak dnes svokra pozvala nas... 🙂 Uz som vyvesala pradlo a idem nieco zbodnut, nejaka som hladna... A este zehlit, nechce sa mi straaaaaaaaaaaaaaaaaasne..... A straaaaaaaaaaaaaasne chcem babatko !!! V nedelu kupim test, tak sa uvidi... Ale vela sanci tomu nedavam, necitim sa tak... Sice neviem ako to ma byt, len si myslim... 😖

nellie_
autor
10. júl 2009

do zehlenia sa musim aj ja vzdy riadne dokopavat, ale vacsinou si pustim nejaky dobry film a pri nom mi to rychlejsie ubieha.... 😎

s tym babetkom ta presne chapem ako to citis...ja som to prezivala rovnako ale s pribudajucimi mesiacmi co sa nedarilo som uz nejak uplne inak zacala zmyslat.. 😉 proste ja verim, ze to raz vyjde a ja si na to pockam 😉
neboj, mozno budes uz teraz prijemne prekvapena.... 😉

ja idem asi na olivovom oleji urobit jedle bedle..je hribova sezona treba sa ich poriadne najest 😀 😀
a ja ich milujem mnam.... 😀 😀

asshanti
10. júl 2009

Ano nellie, treba sa stravovat zdravo, my sme vecerali cerstve leco, takze kopec vitaminikov zo zeleniny... 😀 A vies co ? Ani ja sa nestresujem, ved sme mladi, zivot mame dufam pred sebou a raz to urcite vyjde, musi !!! Dobru chut !!! 😎

anjelinka
10. júl 2009

Ahojte mojky, ja som akurat dorazila z Madarska. Na nakupy sa uz velmi neoplati, lebo co sa da na benzin, tak to by som si nakupila aj doma. Ale viac menej sme boli na vylete, takze ten nakup bol len tak pomimo. Nakupila som bazovy sirup, manzel ho zboznuje a tu nevieme najst taky suprovy, cize akurat toto...aha, no a este kozmetika, ta sa snad oplati, ale to nekupujeme kazdy den.

asshanti, ako je ti fajn, ja som akurat namiesala muzovi a mne bavoraka, kupila som v Madarsku nieco podobne ako Fernet, no a je super, huste a ma to 40%...Ale taka romantika, ze ja sedim za kompom, on cosi projektuje, este aj domov si nosi robotu...takze tak...ja som dosla, ze si stiahnem daky film a pokukam, v telke nic normalneho.

Inak, sme tu asi vsetky priblizne rovnakeho veku, ja mam tiez 26, manzel bude mat 27 tento mesiac. Akurat je alexik z nas najmladsia.

Alex, inak mas krasne satocky v albumiku a ako ti uz vykuka brusinko 😉 😉

vierka
11. júl 2009

ahojte babulky... ja sa poflakujem doma, manzo je v praci 😀

alex - to si nevsimaj, ja mam tiez uz brusko ako balon a to som pribrala len kilo, nejako proste hned na zaciatku vyskocilo 😀 ale svedci ti to 😀

tak to som tu len asi ja taka stara vydra pri vas, ja som mala tento tyzden 29 😕 😀 😀 😀

asshanti
11. júl 2009

Vierka - tak dodatocne vsetko najlepsie k narodeninam !!! A nie si ziadna stara vydra a babatko uz cakas, ktovie kolko budeme mat my pri prvom babatku... 🤐 Ja sa zatial tiez len nejak tak poflakujem, nevyspala som sa dobre, boli ma hlava a tak mi je nejak divne... Ale hlavne je, ze som este stale bez menstruacie !!! Aj moj mangel je v praci, az do 20:00... 😝 Ale o chvilu zacnem upratovat cely dom, dam parkrat do pracky a ani sa nenazdam, uz bude vecer... Ale straaaaaaaaaaaasne sa mi nechce... 😒

asshanti
11. júl 2009

A Alex, velmi Ti to pristane s tym bruskom, si rozkosna !!! 🙂

nellie_
autor
11. júl 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂

ja som dala prave stahovat drahemu film, dnes odchadza do anglicka a to musi mat vzdy so sebou davku filmov co po veceroch pozera v Ivecu....
a chystame sa na nakup do tesca, uz som poupratovala este ma caka kupelka, nahodim rukavice a idem rajbať
😀 😀 😀 😀 😀

Jeeeeeeeej Alex ved ty uz si prava nefalsovana tehulka...chutné šatičky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
autor
11. júl 2009

Anjelik takze nakupy v madarsku - dobry vyletik si mala vcera 😉
co dobre si stahovala??? lebo ja uz mam snad vsetko co vyslo 😀 😀 😀
ja som strasna filmova maniačka 😀

Vieriiiiiii ty si mala narodkyyyyyyyyyyy 😨 !!!!!!!!

Tak dodatocne Ti prajem vsetko len to najlepsie a najkrajsie k narodeninam, hlavne nech sa Ti splni vsetko po com tuzis... (a to je uz v brusku 😉 ), hlavne nech ste zdravučkí, šťastnučkí a ľúbení... 😵 😵 😵 😵 😵
cmuk cmuk cmuk

asshanti
11. júl 2009

nellie Ty si sikulka, ze uz mas vsetko hotove !!! Ja sa tu len tak motkam a do nicoho sa mi nechce pustat... 😒 A hlava ma boli, uz som aj tabletku zobrala... Nooo, budem sa musiet prinut, lebo pan mangel sa vrati z prace a ja este stale budem vysavat... 😀

katika82
11. júl 2009

už som pridala nejaké fotočky na moju svadbu tak si kukuk ešte nemám všetky tak som len tri zatiaľ dala čo mi poslal fotograf

katika82
11. júl 2009

alex ty snád čakáš dvojičky teda to ja pomaly nemám ešte teraz také bruško a to som už v 23tt mne sa drobec dosť do vnútra ukladá a neni to tri krát príjemné lebo na všetko trašne tlačí.

vierka tak ja sa pridávam a dodatočne prajem všetko všetko naj.

nellie_
autor
11. júl 2009

pozrite si toto video ja tu nemozem z neho:

https://www.youtube.com/watch?v=_PHnRIn74Ag


Kati idem pozret vase fotečky 😵 😵 😵 😵

asshanti
11. júl 2009

nellie to video nema chybu, krasne !!! Katika fotecky su pekne, dufam, ze pridas viac !!! Uz som aj poblahozelala. Ale uz fakt idem upratovat, lebo len sedim na nete a potom nebudem stihat... 😀 Ale priebezne tu urcite budem !!! Pa kocky, 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre