Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

snecka
8. jan 2009

Jasné alex že budeme držať peste, najviac ako sa len dá, juj keby to už naozaj vyšlo. Ja som zobrala prvý Clostil, paráda 😝 a hurá do IUI. 😀

alex
8. jan 2009

ja musím zavolať dokymu, aby som sa dohodla, kedy brať. Ale predpokladám, že od 3.DC, čiže v sobotu začnem.

snecka
8. jan 2009

Brala si ho aj inak ako od 3 dňa, ja som ho brala stále od 3-7 dňa po 2 tabletky, ideš piť aj alchemilku?

nellie_
autor
8. jan 2009

ahojte... 🙂
alex, budem tak drzat palce ze mi az ofialovejú ako tam nebude krv prudit v nich.. 😉
Ja mam teraz nejak moc dlhu mrchanu, v sobotu zacala a dneska sa este netvari ze by sa jej chcelo skoncit.. 😅

alex
8. jan 2009

ja som ho brávala aj od 5-9DC. Najprv som brávala po jednej, potom mi dvihol dávku na 2.
Neviem, asi hej, len určite to budem lajdáčiť.

snecka
8. jan 2009

Ahoj Nellie, ja sa k mojej mrche ani nevyjadrujem, mne bolo tento mesiac tak zle, už dva dni ležím v posteli keď tu nie som 😀 s termoformom na bruchu.
Alex treba piť aj keď je hnusná, ale fakt Clostil znižuje sliznicu, ja som teraz bez liekov mala 11mm to s Clostilom maximálne 8mm

alex
8. jan 2009

nellie ďakujem!
To máš asi za tie ostatné mrchy, čo boli také nijaké, alebo sa chce s tebou poriadne rozlúčiť 😀

alex
8. jan 2009

snecka práveže som si nejak zvykla na bylinky, ale nechce sa mi to robiť. Ale prekonám sa, musím 🙂

vierka
8. jan 2009

ahojte babulky...

tak mne vcera navsteva na preventivke na gynde dopadla super, doki nevidel ziadnu cystu, tak verim ze do pondelka ked pojdem do centra uz ani ziadna nebude, pekne ma poriadne povysetroval, dohodla som sa so sestrickou na pichani injekcii... takze som taka spokojna dnes 😀

snecka
8. jan 2009

Jasné, hurá do ďalšieho boja, no je smutné že je to pre nás boj. ☹

alex
8. jan 2009

Vierka držím palce! už sa ti to blíži, rýchlo to ubehlo 😉

pajaa26
8. jan 2009

ahoj holky, tak folíci narostli na obou stranách 😉 2 na té správné a na té špatné dokonce 3, takže o vikendu nevylezeme z postýlky 😀

snecka
8. jan 2009

Vieročka, bude ťa pichať aj cez víkend? To máš super ja to budem musieť zvládnuť sama 😀

snecka
8. jan 2009

Paja no super, takže teraz len ťuťu muťu a bude to. 😀 , môžu byť aj dvojky, pichol ty aj Pregnyl?

alex
8. jan 2009

pajaa tak vidíš, super, držím moc palce 😉

vierka
8. jan 2009

alex - hej, ubehlo to ako voda, v pondelok si idem pre injekcie... to je ina rychlost toto 😀 😀 😀
no praveze na vikende som sa s nou nedohodla, mozno sa na vikend odhodlam sama a ked nie, tak niekoho budem musiet najst 😒

alex
8. jan 2009

no vierka a manžel sa neodváži, čo... ja keď som sa o tých injekciách bavila s mužom, tak ho až striasalo 😅

snecka
8. jan 2009

No moj muž by isto odpadol. 😀

vierka
8. jan 2009

snecka - 😀 😀 😀 tak zena nema dost roboty s injekciami, este aby mangela kriesila 😀 😀 😀

alex - on sa vyjadril, ze by s tym nemal problem... lenze este sama neviem o tych injekciach, ze ci ich netreba pichat v tu istu hodinu, alebo ako... a jemu zrovna buduci vikend hrozi ze bude v praci... prinajhorsom si to pichnem sama a ked pride mangel z prace, tak ma pozbiera zo zeme 😀 😀 😀

pajaa26
8. jan 2009

snecka, a na co je Pregnyl? nepíchla mi nic 😒

alex
8. jan 2009

vierka zvládneš to, pre bábo všetko, no nie 😉 😀

pajaa pregnyl sa pichá, aby folíky popraskali a uvoľnili vajíčka.

snecka
8. jan 2009

Paja Pregnyl je aby ti folikul praskol a vajko z neho šup von, ale možno nemáš problém s prasknutím folikulu, tak ti ho preto nepichli, a aké si veľké mala folikuly a sliznicu?

pajaa26
8. jan 2009

holky, asi jo, asi myslí, že mi folíky prasknou samy (měly by když už jsem jednou těhotná byla 😉
sliznice nevím jaká byla, to snad ani neříkala, ale folíky byly 15,8x1 myslím, ještě jsme se potom hodně bavily, takže jsem ty čísla nějak zapomněla. Na víkend mám ale nachystány ovu testy a manža už se taky chystá 😵

snecka
8. jan 2009

Paja tak už mi nič neostáva, len zaželať veľa šťastia 😵 😵 😵 😀 😀 😀 , podľa veľkosti folikulov to vychádza na víkend, tak veľa zdaru.

vierka
8. jan 2009

pajaa - neboj sa, pregnyl ti nemusel pichat, mne tiez nepichal a foliki pekne praskali sami, takze vela zdaru do snazenia zelam 😀

alex - jasne, sme predsa silne zenske, chlap by to nedokazal, ale my ano 😀 😀 😀

alex
8. jan 2009

pajaa, tak cez víkend ani nos z postielky nevystrčte a o dva týždne čakáme, že zahlásiš pozitívny výsledok! 😉 😀 😵

alex
8. jan 2009

Vierka, tak to je pravda, ženy sú veľmi silné 😉

pajaa26
8. jan 2009

holky díky 😉 už aby byl víkend 😉

alex
8. jan 2009

už sa nevieš dočkať, čo 😀

shaarka
8. jan 2009

caute strigy...
molly, som si zivo predstavila, ako to na tej navsteve u svokrovcov vyzera... a je mi do fakt luto. s tym nic nenarobis, ani keby si im to vytkla. oni to nevidia, nebudu, nevedia sa pretvarovat, su ako male deti, ktore dostanu hracku (vnucatko)... 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre