Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

snecka
11. jan 2009

To druhé shaarka, vrátila vrátila 😀 😀
Ako sa máš babuľa, mrška nič, ja ti požičiam 😀

nellie_
autor
11. jan 2009

že tahali za uchale no dovol... 😨 😨 😨 😀 😀
to mam taky vysoky geneticky zaklad... 😎 😎 😎 no nie som nan moc pysna.. 😒 taka dlha štiapa som... 😀

snecka
11. jan 2009

Že štiapa, bývaš v dome, si tam sama, nebojíš sa bobošov? 😅

nellie_
autor
11. jan 2009

to čo je bobošov?? 😀 😀 😀 😀 inak ake dobre slovo si to pouzila ze bobošov 😀 😀 😀 😀 to sa podoba na moje priezvisko...az ma heglo normalne... 😀 😀 😀 😀 😀
keby napises ze bobušov, tak by to znamenalo ze to je môjho manžela....sme Bobušovci.. 😀 😀

shaarka
11. jan 2009

interpunkcia? no dobre 🙂
nellie, ja mam len 160 a ani schudnut a ani sukne... mňa ako keby ubili lopatou 😀
snecka, nechcem mršku, chcem ovuluuuuuuu 😅

shaarka
11. jan 2009

snecka, nellie sa bobušov nebojí, aspoň teda toho jedného určite nie 😀

nellie_
autor
11. jan 2009

shaari ved najskôr treba krvave sonety aby mohla byt ovu... 😀 😀
ze 160 cm ja by som ti kludne 10 darovala a boli by sme obidve akurátne.. 😀 😀 😀 inak to je jedina vyhoda mojej vysky ze mozem jest kolko chcem a nie je to na mne vôbec vidno.... 😎 😎 😎

nellie_
autor
11. jan 2009

sneci to si vystihla s tym bobušom.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ´
toho sa veru nebojim..... 😀

snecka
11. jan 2009

Boboši sú bubáci, napr. rumburak bol boboš, a fakt som nevedela tvoje priezvisko 😀
A ako ti Shaarka môžem pomôcť s ovulkou, povedz a urobím čo je v mojich silách. 😉 , tak tú mrchu si nechám ja ☹

snecka
11. jan 2009

Takého 14-20 cm bobuša sa nebojíš čo? 😀

shaarka
11. jan 2009

snecka, dobry OD DO si dala 😀 6cm
nellie, nie netreba mi teraz mrchu. ako nasa zuul... mala mrchu a ked bola 55. DC, tak sa nahodou pomilovali, nahodou to vyslo na MEGAoneskorenu ovulku a bolo. tak si to predstavujem aj ja! 😀

nellie_
autor
11. jan 2009

shaari sice ano dobre si to predstavujes a dobre na to ides... 😀 babo moze byt aj bez kramosov.. 😀
sneci ze 14-20cm 😀 😀 😀 😀 😀 ty si exotka.... 😀 😀 😀 😀 😀

shaarka
11. jan 2009

nellie, vela alebo malo? ja musim povedat, ze ja mam tak AKURAT, som uuuuplne spokojna. a priznavam sa, ze patrim k tym "vacsim" zenam 😔 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lusina
11. jan 2009

snecka, meriavala som, ale už nemeriam, akurát ma to stresovalo.zistila som,že ovu mám, tak som to potom nechala tak a od kedy chodím do helíka, tak už nato kašlem.

nellie_
autor
11. jan 2009

ale jasne ze mas tak akurat.... 😉 🙂 a co je na tom ze patris ku vacsim zenam uz sme vydate moze nam to byt jedno ci sme chude, tlste, nalicene ci nemame dzunglu na nohach... 😀 😀 😀 😀 😀

shaarka
11. jan 2009

tak neviem, ci sme sa pochopili, nellie 😀 ja som to myslela tak, ze mam tych cm doma tak akurat a ze som vacsia, to som myslela tam dole 😅 😀 😀 😀 nie je tu smajlik, ktory sa cervena 😉

nellie_
autor
11. jan 2009

shaari 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
autor
11. jan 2009

ked sme tu prebererali cm vyskove aj cm pipikove kto by sa v tom vyznal 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀

shaarka
11. jan 2009

😀

snecka
11. jan 2009

😀 😀 😀

nellie_
autor
12. jan 2009

dobre ranko babenky.. 😉 😎

nellie_
autor
12. jan 2009

nejake to tu mam ultra zmensene, to len ja alebo nieco tu na stranke prestavovali?? 😅 😕 😕 😕

shaarka
12. jan 2009

ahoj nellie, ja to mam secko ok. mozno mas v nastaveniach mensie pismo, alebo co 😅

nellie_
autor
12. jan 2009

ja neviem ved som nic nerobila...ale fakt mi to nechutne malinke zobrazuje.. 😅 😀 😀 😀
idem to ocumnut... 😎

snecka
12. jan 2009

Ahojte
Nelie co si vcera robila, ze sa ti vsetko malinké zobrazuje. 😀 😀

alex
12. jan 2009

Dobré ránko, tak mám prvý clostil v sebe, večer dám druhý. Dnes som zaspala do práce, veľmi som sa nevyspala, lebo máme doma šteniatko a buntošilo.

shaarka
12. jan 2009

alex, steniatko? ake? jeeeeeeeeeeeeeeej 😀
nellie, uz mas ok?
ahoj snecka 😵

alex
12. jan 2009

malého maltezáčika, fenku. My máme jej tata. Suseda má mamu, tak sme ich dali spáriť.
No a mali šteniatka, 3 si nechala suseda a jedno je naše. V utorok ju ideme predať, už
máme kupcu.

shaarka
12. jan 2009

😵

alex
12. jan 2009

také to je zlaté, keby to zostalo teké maličké, tak si ho aj nechám.
Ale páči sa mi veľmi maďarská vyžla 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre