Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

vanesska
22. aug 2009

bre ranko babule... 🙂
mam tak narychlo otazku na vas ktore ste stimulovali alebo sa chystali... sneci, vieri, alex...ci ste pred stimulkou mali nasadenu na mesiac antikoncepciu??
mne ju doki dal ale neviem ci je to kvoli tym cystam alebo sa to standardne dava pred stimulkou.
ja by som to mala zacat brat dnes no ale sa mi nejako do toho nechce ked som si precitala vsetky tie neziaduce ucinky... hm tak neviem... 😒
viem ze baby z heliku zvyknu brat proveru ale neviem na co to je... tak dakujem moc....

nellie_
autor
23. aug 2009

ahojte.... 😉
tu asi nikde nikoho...len ja zas zavislacim a stahujem filmy 😀 😀

lubka0506
23. aug 2009

...Ahoj kočky... ako pozerám je vás tu večšina už tehotných... 🙂 Pomohol vám clostylbegyt???... 😕

snecka
23. aug 2009

Dobrý večer 😵
Vaness ja som brala Proveru to je tiež ako antikoncepcia, po vysadení by mal prísť menzes do určitého dňa. A dám ti jednu radu nečítaj príbalové letaky lebo IVF ani nezačneš 😉. Ja som prečítala nežiadúce len pri Provere a stačilo mi, takže len dôveruj lekárom a pekne sa pripravuj na tvoje 1. IVF, želám ti veľa šťastia budeš ho potrebovať. 😵
Baby obnovila som si svoj albumik tak kuk, mám tam aj foto mojich prvých // čiarkových testov, dúfam že ich budete vidiet aj Vy a tie postavičky som si kúpila pred mojim 1. IVF pre šťastie, keď nepomohli pri prvom tak pomôžu pri druhom 😉. Prajem ešte príjemný zbytok nedele. PA dozajtra.

snecka
24. aug 2009

Dobré ráno, hm 😒 😵

snecka
24. aug 2009

Mala som hnačku celú noc, tak som nemohla spať a už som v robote. ☹ Bolí ma bruch. 🙄

snecka
24. aug 2009

No tak si všetky pekne spite a ja tu môžem aj zomrieť, to Vás vôbec netrápi 😠

nellie_
autor
24. aug 2009

dobre ranko...

snecinka uz som tuuuuuuu 😎

nellie_
autor
24. aug 2009

ty si riadna ranostajka.... 😅
ja som za tebou utekala najrychlejsie ako sa mi dalo 😉
to mas asi brusnu chripku, nemala si ist to prace a mala si pekne domka lezat pred telkou a liecit sa ...

nellie_
autor
24. aug 2009

kukla som albumik tie figurky su nadherneeeee.... tie detičky su riadne šikovne 😵 😵 😵
verim, ze ti prinesu stastie aj slonik aj anjelik 😵 😵

snecka
24. aug 2009

Nelllliiiiiiieee ty moja spása 😀 , už mi je lepšie, Reasec zabral. 😉 Aj ty si volako skoro v práci ?

nellie_
autor
24. aug 2009

to ja uz tak musim od aprili... smradi sefovia nam zdvihli pracovnu dobu o pol hodiny, cize tu trcim kazdy den 8,5 hod... 😠 a ked chcem stihnut bus o 15,40 tak si musim rano privstat inak by som dosla domov namiesto o stvrtej az o piatej... tak som tu kazdy den od 6,30...

no som rada, ze ti je lepsie...takze dneska budes mat nutenu dietu, čo??? 😅

vierka
24. aug 2009

dobre ranko baby 😀

ja som sa este zakecala s kolegynkou, tak preto tak neskor 😀
a cez vikend som bola v kine, tak som tu nemusela buntosit aby som si nieco stahovala - nejake filmiky... v sobotu som bola cely den prec a v nedelu som dobiehala co mi v sobotu uniklo - upratovanie, pranie, varenie, pecenie kolaca a potom sme mali cele poobedie velkuuuu navstevu 😀

sneci - no dufam, ze ti bude uz len lepsie a ze sa brusko nejako znormalizuje 😉

nellie_
autor
24. aug 2009

no ahoj vieri 😉

ja som si vcera stiahla Australiu - kraaaaaaaasny film 😵 😵 😵 aj ked som cakala asi 3x ze uz je koniec, a stale to pokračovalo 😀 😀 😀

my sme mali v sobotu u svokry oslavu - pečene prasiatko mnaaaaam.....jak som sa dožralaaaa 😀 😀 😀

vierka
24. aug 2009

nelie - a to co je za zaner??? nejaky tazko pschologicky film, alebo co??? 😒
ja som bola na komedii - Navrh... vrelo odporucam, dobre som sa zabavila 😀 😀 😀 a pekny chlop tam hral 😝 😀

no a nam nedoneses!!????? 😠 😀

nellie_
autor
24. aug 2009

vieri toto http://www.csfd.cz/film/226543-australia-austra...

fakt kraaaaasny film, vrele odporučam... 😵 😵 😵 neni to ziadny sladky lepak tak akurat je tam tej romantiky... mna zo zaciatku odradilo ze western ale nema to nic spolocne s westernom 😉

ten Navrh to je to so sandrou bullock, to chcem vidiet... 😎 😎 to moze byt super...

nellie_
autor
24. aug 2009

vieri sak ja som ti odlozila, chvostik a usi a rypačik... 😀 😀 😀 😀 cakaj kuriera on ti to na obed akurat dovezie.. 😀 😀 😀

vierka
24. aug 2009

jaaaaaj, toto je ten film... ten by som pozerala len kvoli tomu hercovi 😝 😀 ten sa mi luuuuuuuuubi 😀

Ano, je to ten film a je to super... som sa aj nasmiala, aj to bolo take normalne, ze ziadna sladka romantika.... a ten herec tam hadze bohovske oci - ked nevie o co ide 😀 😀 😀

fuha, tak dik, len aby som sa z toho neprejedla naaaaaaahodou 😀 😀 😀

nellie_
autor
24. aug 2009

vieri ano ano Hugh Jackman toho aj ja prudko možem.... 😀 😀 😀 😀
a volali ho tam, že "Honák" 😀 😀 😀 😀 taky drsnak tam bol ale potom bola brutal super scena na plese kde dosiel vyfešakovany.... 😎 😎 😎
a hral tam kraaaasny mali mulatik... 😵 😵 😵 😵

vierka
24. aug 2009

aj ja ho moooooooooooooooozem 😝 dokonca ho mam ako tapetu na mobile a ked sa ma krniatko minule opytalo ze kto to je, tak ja som odpovedala "To mohol byt tvoj krsny" 😀 😀 😀
tak vyfesakovy - tusim uz viem co budem dnes stahovat z netu 😝 😝 😝

to ja mam jeden taky oblubeny serial "muzi na stromoch" a tam jedna z New Yorku sa prestahovala na Aliasku a ked za nou prisla kamoska, tak sa vyjadrila v bare (ta kamoska) "ze ona potrebuje mat chlapa, co ma aspon medaka a je silny a tak" a pristupil k nej taky fesak a hovori "Ja mam pluh" 😀 a ona mu potom cely ten serial hovori "Oráči" 😀 😀 😀

nellie_
autor
24. aug 2009

ten serial bude byvat na tom novom kanale - na DOME (trapny nazov 😀 ) tak si to pozriem... 😎 😎
ja mam rada take hlašky 😀 😀 😀

takze v mobile??? 😀 😀 😀 😀 si sa mala viac snazit aby bol ten krstny 😀 😀

vierka
24. aug 2009

ja mam obe serie na DVD - je to super a poziciavam to vsetkym kamoskam a sa to vsetkym paci - je to take super zenske 😀 😀 😀 len dufam, ze to nebude mat slovensky dabing... ja som zvyknuta na ten cesky... a tesim sa kedy zacnu davat na Prime novu seriu 😀

no ved este stale moze byt 😝 😀

snecka
24. aug 2009

Božinku vy ste riadne filmové maniačky 😅 , ja pozriem správy a viac telku nekukám 😒 , asi začnem lebo potom neviem o čém píšete. Dala by som si pušiku, mňam.

vierka
24. aug 2009

snecka - naozaj to vyzera tak strasne ze sme take "tele deti"??? 😅 😀 to skor by sme sa mali asi my dve polepsit 😀

nellie_
autor
24. aug 2009

no ja sa priznavam, ja som strasna maniacka na filmy... vsetko co vyjde nove musim hned vidiet 😀 😀 😀
to milujem ked dojde segra na vikend domov tak vzdy v sobotu poobede lenosime a pozerame filmy od hororov po romantiku... 😎 😎 😎

co to je pušika???? 😕 😅

No ja praveze nepozeravam teraz v lete vôbec telku, minule som sa uvedomila ze som cele 3 tyzdne nemala zapnutu... a to teraz vôbec neprehanam... 😉 ja to co stahujem potom dobehnem behom jedneho vikendu kedy so segrou pozreme aj 5-6 filmov.. a vyzierame pri tom slane, sladke, kysle horke... 😀 😀 😀

nellie_
autor
24. aug 2009

no slovensky dabing ani ja moc nemusim.... 😅 😅 ovela radsej mam cesky... 😎

vierka
24. aug 2009

no ved aj ja filmujem len cez vikendy, ved co ine sa da ked je manzo stale v praci a v telke aj tak nic neni 😅 tak stahujem a pozeraaaaaaaaaaaam 😀

nellie_
autor
24. aug 2009

vieri no a ved na to to je.... 😀 😀 😀 to je take super ze su dnes take vymozenosti ako stahovanie
filmov.. 😀 😀 😀
takze mam pre nas dobru spravu - nie sme az take tele-maniačky... 😀

vierka
24. aug 2009

tak to mi odlahlo... 😀 uz som sa bala, ze som ako taky ti alkoholici, ktory si nedokazu priznat vlastnu zavislost 😀 😀 😀

nellie_
autor
24. aug 2009

vieri 😀 😀 😀 😀
myslis ze su aj nejake centra kde by sme to museli nahlas vyslovit pred ostatnymi a priznat si to a oni by nam potom zatlieskali 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre