Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

asshanti
3. mar 2010

ahojte kocky,

tak sme doma a vobec to nevyzera, ze by sa maly chystal vonku... 😀 😀 😀 ani tu amnioskopiu mi nerobili, nie som vobec otvorena, ani na jeden prst. po prvykrat ma vysetrovala zena a nezda sa mi, ze by bola jemnejsia ako muzi, vsetko ma teraz boli... potom mi popocuvali srdiecko babatka a urobila prietoky, to je ok, naspat ideme v piatok, ak dovtedy nic... neviete kolko dni po termine nechavaju pretahovat? hovorim malemu, ze dnes je taky pekny datum a on strajkuje... 😀 😀 😀

katika82
4. mar 2010

ass no moja kamoška včera ešte ráno o desiatej písala že má malého riadne lenivého že sa mu nechce von a večer o deviatej už bol malý na svete. ono to príde strašne rýchlo tak bud pripravená

vieri - no tie tričká mu kúpil ocino na mikulášskych dňoch v L.Mikuláši takže si myslím že na jarmokoch a tak ich mávajú.

asshanti
4. mar 2010

ahojte,

kati, tak este stale nic, ani ma nic neboli, ani chrbat, ani v podbrusku, citim sa velmi fajn... 😀 😀 😀
rano som vstala, urobila som manzelovi kavu a ranajky, on isiel do prace na poradu, ja som este zalahla. potom volala kamoska, prisla na kavu, teraz relaxujem na nete a idem nalozit do pracky a nerobim nic... 😀 😀 😀

nellie_
autor
4. mar 2010

asshanti takze stale na čakačke... 😉 😀 😀
moja kamoska prenasala tusim 5 dni a uz bola chudatko zufala z toho...ale ty pokial sa citis fajn tak pohodicka... 🙂 🙂 🙂

asshanti
4. mar 2010

ja som v pohode, fakt sa citim az podozrivo dobre, len vcera vecer som uz bola z toho vsetkeho podrazdena a unavena, ale to preto, ze ma vysetrovala doktorka a bolel ma cely "podvozok" z toho... 😀 😀 😀 maly si uz odteraz robi s nami co chce, vsetko sa mu podriaduje... 😀 😀 😀
inac, v noci sa mi o nom aj snivalo, mal krasne modre ocka, bol nadherny usmievavy v dupackach a uz aj papkal zemiakovu kasu, som ho krmila... 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
4. mar 2010

caute baby... nestihala som sem ist ale tusim som o nic neprisla ass je este pokope 😀

ass - mna vysetrenie bolelo vtedy ked ma vysetroval niekto kto mal kratke prsty a zrovna ked som rodila tak tam bol taky kratkoprsty doktor ze to dost bolelo lebo musel ist do hlbky 😅
drzim palce aby si moc neprenasala, ja som si povedala ze si to necham vyvolat ked neporodim do terminu...

nelie - ty si minule spominala upirske denniky, to citas alebo pozeras??? lebo ja som dnes v katalogu videla take knihy a neviem ci to objednat... je to dobre??? nie je to krvak? lebo to ja nemusim... 😀

vierka
4. mar 2010

jo a uz mam spat identitu 😀 😀 😀 dnes som si bola pre novy vodicak a obciansky 😀 😀 😀

nellie_
autor
4. mar 2010

vieri gratulujem ku ziskaniu identity 😀 😀
upirske denniky ja sledujem serial je tam takyyyyyyy fešny upir... 😵 😵 😵
a mame aj knihy a segra si ich chvali.. je to na styl Twilight sagy... tieto denniky boli napisane este v roku 1991 a autorka twilightu sa dost inspirovala podla nej 😉 takze je to hlavne o romantike Vieri, ziadne krvaky 🙂

nellie_
autor
4. mar 2010

a musim sa pochvalit.. konecne sme vybrali farby akymi budeme malovat.. 😀 😀
bol to tazky boj veru 😀 😀 a ktovie ci to este nezmenim.... 😀 😀 papierik kde mam vypisane cisla farieb zo vzorkovnika som uz 100x prepisovala 😀 😀

katika82
5. mar 2010

ahojte lásky

no naša ass ešte stále nič???júj ja tak čakám netrpezlivo že či už niečo či nie.

nellie no a ty sa nám poponáhľaj však si narade

nellie_
autor
5. mar 2010

ahoj Kati.. no snazime sa robit co je v nasich silach... 😅 😀 😀 😀
veru assh este stale nic... 😅

asshanti
5. mar 2010

ahojte babulky,

tak ja som este stale pohromade... 😀 😀 😀 vysetrovali ma dnes, skusil aj amnioskopiu, ale nedalo sa, vravel, ze ma nebude zbytocne trapit, ze na porod to urcite nevyzera, trosku ma to bolelo, jak ma tlacil. a potom sme sa rozpravali a bola tam aj doktorka co ma vysetrovala v stredu, ze ja mam strasne nepravidelny menstruacny cyklus, takze tazko s terminom a povedal, ze podla ultrazvuku mi dava termin na 11.3. 😉 urobil mi aj dalsie sono, prietoky mam vyborne, maly uz vazi 3, 6 kg, takze kazdy tyzden pekne pribera po 10 dkg, bucko malicky... 😀 😀 😀 ale v pondelok ideme naspat, vravel, ze ked termin je vo stvrtok, tak uz ma tak nepustia, nenechaju ze raz za tyzden, takze kazde 3 dni... 😉 a tiez mi robili monitor srdiecka, doktorka pozrela papiere, ze vyborne srdiecko ma! 😵 😵 😵 ale uz ma strasne bolel chrbat tolko tam lezat... a babatka zase dnes tak krasne si tam spievali... 🙂 🙂 🙂
takze baby, este vas chvilocku ponatahujem, idem si zmenit datum v pase, aby som neprovokovala, ze tolko pretahujem, ked este vlastne nemam termin... 😀 😀 😀

vierka
6. mar 2010

caute baby 😀

ass - tak to je super, ze je vsetko v poriadku a pokial ti posunuli termin, tak je to tiez dobre... ono je dost tazke urcit termin porodu aj ked ma clovek pravidelnu MS - takze pri tebe prislo asi k oplodneniu neskor ked mas nepravidelnu, lebo tam sa pocitaju aj tie tyzdne pred oplodnenim 🙂
tak sa drzkajte a verim, ze to coskoro pride.. uzivaj si posledne kopanceky v brusku, lebo tie z vonku do bruska su potom uz o inom 😵 kolko krat musim maleho krotit nech si nekope do jedla 😀 😀 😀

nelie - a kde ten serial pozeravas??? nejakeho fesi upira by som si veru omrkla aj ja 😀 😝 tak ked su tie knizky dobre, tak si ich tusim aj objednam, su tiez 4 😀 ale teda podstatne lacnejsie nez Twilight saga 😀
teraz mam rozcitaneho Dana Browna "strateny symbol" je to super kniha, jeho knihy mam rada a nastastie su tam take 2 az 4 stranove kapitoly, takze sem tam stihnem nejaku precitat bez toho aby mi maly plakal za usami 😀 😀 😀
a ake farby ste vybrali???

asshanti
6. mar 2010

ahojte,

tak mne v pohode menzes meskal aj 2 - 3 tyzdne a nic, ved sa pamatate ako ste ma hned presviedcali, aby som si urobila test a ja som nechcela, lebo mesiac predtym mi meskal az 23 dni a ja som si nechcela robit zbytocne nadeje... 😅 a vyslo to! 😵 ale je to teraz fakt tazke s tym terminom, no myslim si, ze babatko samo vie, kedy ma prist a necham to nanho... 😀 😀 😀 len nech uz to netrva priserne dlho... 😀 😀 😀 tie kopance fakt stoja za to, silny je a furt ma len tlaci a okopava, ale zboznujem to !!! 😀 😀 😀
my sme s drahym vstali skoro, tak sme sa prevalovali a kecali, potom sme na hodinku este zaspali, naranajkovali sme sa a on isiel do lesa, odniest zvieratkam sol a pohladat nejake zhodene parohy. ja som si uz upratala cele poschodie, teraz povegetim a chystam sa aj zehlit, lebo uz som davno nezehlila a mam teraz nejak vela energie. ale rano ma vsetko bolelo, klby, hlava a hlavne ruky, mam ich dost opuchnute, nohy nic, iba ruky... 😝
a vcera som si urobila radost a kupila si hojdacie kreslo, to este k narodeninam, lebo som dostala prachy, ale vsetky boli v meste vykupene a dalo sa objednat len so zelenym potahom a to mi neladi do izby. vcera sme konecne nasli, krasne, kombinacia dub a bezovy potah a debil skladnik nam do auta nalozil s modrym potahom, ale to sme zistili az doma... 😠 😠 😠 😠 tak dnes cakam, ze nam ho dojdu vymenit, uz sa tesim, jak sa budeme s babom hojdat a muckat v nom... 😀 😀 😀 a tiez som si kupila bombovu kabelku, takze som uz skantrila vsetky prachy co som dostala k narodkam... ale vydrzali od konca januara... 😀 😀 😀

nellie, aj ja som zvedava na farby co ste vybrali, tesim sa na fotecky !!! 😉 😉 😉

nellie_
autor
6. mar 2010

ahojte.. 🙂 🙂

no farby stale menim... 😀 😀 to bola takaaaaa kravina nechat mi doma tak dlho vzorkovnik.. uz mam cely papier doskrkany a este som isto neskoncila.. takze stale neviem aka kombinacia bude finalna 😀 😀

asshanti takze mas posunuty termin..a super ze malinky je v poriadku....a presne tak on najlepsie vie kedy treba opustit tvoje brusko 😉 🙂
jeeej to kreslo musi byt super... inak pochvala, ze ti tie "evry" tak dlho vydrzali - ze od konca januaaara.. dobraaaa 😀 😀 😀

vieri sierial si stahujem s titulkami u nas to este nebezi.. este len premierove diely idu v amerike... 😅
a dana Browna mam aj ja rada 😎 😎
ja uz asi 3 mesiace citam posledny diel twilight sagy.. nejak to neviem uz docitat 😀 😀 😀

asshanti
6. mar 2010

nellie, Ty si ale vymyslacka... 😀 😀 😀 ale tak to ma byt, aby si bola spokojna, treba vsetko pokombinovat, prehodnotit a urcite to bude super! 😉 uz som zvedava ! 😉 milujem pozerat fotocky, ked sa nieco zariadzuje, modernizuje, je to super! 😵 😵 😵
drahy mi uz kreslo poskladal, je super, kupila som drahsie (145 eur, mali tam aj za 58, ale taky shit to vyzeral...), lebo to nie je na chvilu a aby aj bolo pekne, teraz sa chystam donho sadnut a citat si, drahy pozera futbal, tak budeme pekne spolu travit cas. ja sa nejako teraz neviem pustit do knihy, ani casopisy nemam precitane, este docitavam decembrove cisla, lebo pravidelne kupujem minimalne Evu a Emmu, niekedy Elle, Maminu a tak...
a keby ze som v robote, tak tie prachy su uz davno fuc, to by som si pokupila nejake handry na seba, kozmetiku a ziaden osoh z toho, lebo do skrine sa mi uz nic nemesti, mam to tam tak natesno, ze riadny bordel... uz musim urobit nejaku reviziu.... 😀 😀 😀 a kreslo aspon vyuzijem a je to aj pekny doplnok, uz sa tesim, az sa budeme s drobcekom v nom hojdat... 😵 😵 😵

snecka
7. mar 2010

Ahojte hviezdicky,
ako sa mate, Ass moja este si stale 2v1, a to som uz myslela ze ked sem nakuknem uz budete vsetky maminky. Uz len mi s Nellie tu budeme strasit v temach snažilky 😒 ale mozno nie na dlho.
Ja uz papam Proveru a v utorok zacinam pichat prve inj.
Alex malinky je prekrasny..... dievcatka robite mi radost, veľkú radost, posielam pusinky malým chrobáčikom, veľké pusinky.
Obcas sem nakuknem, vsetok moj volny cas zaberie moja Kikuška je to moj pokladik, rozumný 😵

asshanti
8. mar 2010

ahojte bambule,

sneci, drzim prstiky, nech vam to vyjde, aby sme sa vsetky mohli tesit spolu s vami !!! 😵 😵 😵
my sme dnes opat boli v nemocke, vysetrila ma doktorka, ale ani amnioskopia sa mi nedala urobit, este nie som vobec otvorena, tak zbytocne, malickemu sa evidentne paci u maminky a tak skoro sa vonku nechysta, sak je zima... 😀 😀 😀 urobili mi opat monitor srdiecka, vsetko v poriadku, opat sa mame hlasit rano v stredu. pytala som sa, ze co ked bude stav rovnaky, tak mi povedala, ze uvidime... 😅 😅 😅 a pozorne si prezrela celu tehu knizku a tiez dala za pravdu inemu lekarovi, ze podla prveho sona to vyzera naozaj az na ten datum 11.3., takze cakame dalej... 😉 😉 😉
zasli sme na nakup potravin a taku peknu teplakovu supravu na doma som si kupila v Lidli, sa mi velmi paci... teraz som nalozila do pracky a asi idem daco ozehlit, lebo v sobotu sa mi nechcelo... 😀

a pekny sviatocny den zeny !!! CMUK. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vierka
8. mar 2010

caute baby 😀

ja len ze vsetko najlepsieeeeeeeeeeee k MDZ, viacej nestiham 😅 😀

drzte sa, myslim na vas 😀 a hlavne na snecku - zlaticko, drz sa 😀

nellie_
autor
9. mar 2010

AHOJTE... 🙂 🙂 🙂

snecinka ja pevne verim, ze ty otvoris nasu druhu tehu vlnu 😉 a ja sa potom ku tebe s radostou pridam... 😎
ved musime sa potom navzajom podporovat ked budeme rano grciavat.. budeme si jedna druhej vlasy drzat.. 😀 😀 😀

asshanti
9. mar 2010

ahojte,

hlasim sa vam este stale ako kinderko... 2 v 1... 😀 😀 😀 😀 😀
prezliekla som este postelne pradlo, dala vyvetrat na balkon, lebo vonku je nadherne sviezo, to sa bude super spat... 😉 😉 😉 dala som hned oprat a inak len veget.
nellie, aj ja verim, ze uz coskoro budete tehulkami a strasne sa na to tesim s Vami !!! 😵 😵 😵

vierka
9. mar 2010

caute baby 😀

dnes zubar v pohode, zub konecne spraveny a ze 25 eury... a ze maly sa naramne smial, ked pocul z nutra vrtacku a maminka trpela za 😀 zajtra na gyndu, tak som zvedava, ci sa bude smiat aj na tom ked bude doki do mna rypat
😝 😀 no a maleho som bola nakojit u jeho doktorky a hned ho odvazila a ze 6 kil to maju niektore trojmesacne babatka
😕 😀 😝

ass - ty si stale pokope??? to chce chodit po schodoch, umyvat okna a sexovat pri tom vsetkom 😀 😀 😀

asshanti
9. mar 2010

vieri, takze opat behame po doktoroch... 😉 maly je rozkosny, vies, ze skodoradost je najvacsia radost... 😀 😀 😀 a vazi teda pekne... som zvedava na to nase "miminko", ked v piatok uz malo 3, 6 kg a nechce sa mu von, ta som zvedava, ze ako este narastie... ani sa do tych rozkosnych malych veciciek nepomesti... 😀 😀 😀 aj sme sexovali, aj sa hybem, dnes som prezliekala pradlo, vesala, na schodikoch az pri strope som bola, lebo som vyberala periny zo vstavanej skrine, az uplne zhora a nic... 😠 😠 😠 😠 😠 nic nepomaha, vobec sa necitim na porod, som zvedava, ze co nam povedia zajtra...
idem sa akurat holit, uz sa mi nechce s tym brusiskom, ale aspon to bude riadna gymnastika... snad do Velkej noci porodim... 😀 😀 😀 😀 😀

snecka
10. mar 2010

Dobré ráno cicušky,
taaaaak ja som včera pichla prvú inj. dúfam že tento pokus bude úspešný. Budem Vám to tu všetko referovať.
😉
Vieri malý je riadny valibuk, je nádherný, hrozne sa mi páčia také mňam detičky na vystískanie, také líčiská, také šunčičky, no krásny je.
Ass no maličkému je fakt pri maminke super, to bude asi tiež valibuk, a môže sa sexovať v takom štádiu tehotenstva 😅 ? A ja si myslím že to už na teba príde, nebudeš predsa ako slonica 😀 . A porodíš veeeľmi rýchlo 😉. Už sa tešííííím.
Cmuk Vam vsetkým 😵
Nellie ešte že máme dlhé vlasy obidve. 🙂

nellie_
autor
10. mar 2010

ahojte... 🙂 🙂 🙂

vieri ty mas asi namiesto mlieka slahačku alebo ozaj tu slaninku 😀 😀 😀
a noaco nech je Patko chlapisko 😵 😵 😵 jeeeej to musi byt uzasne ked sa to male bezzube škvra usmieva 😵 😵 😵 😵

Assh - verim ze uz si nedockava, ale snad do velkej noci Alex bude vonku.. 😀 😀

Sneci, super ze nam budes vsetko takto krasne hlasit... 😵 😵 😵 drzim palce nech rastu nadherne vajka 🙂 🙂

vanesska
10. mar 2010

caute kocky,

prisla som nakuknut ako to vyzera s tebou Ass... no a vidim stale nic... 😅
ale vsak je vonku kosa... ani sa malemu necudujem ze sa mu nechce...
ehm... sexik v takomto stadiu si fakt neviem predstavit ale vraj to pomaha...
a neboj pride to aj na teba ako blesk ani sa nenazdas a v najblizsich dnoch uz mozno budes posielat sms... 😉
ale su to nervicky takto cakat ze kedy to pride...

snecik... juchuuu... takze nova stimulka...
ani nemusim hovorit ako silno ti drzim palce....
samozrejme tebe aj nellie...
uvidite posledna tehulka z prvej vlny porodi... a coskoro sa tu rozbehne druha vlna....😵

ja sa musim pochvalit ze si tehulkujeme pekne v pohode... klop klop klop...
drobcek ide ako podla ucebnice... od 16tt sme zacali citit take bublinky v brusku a teraz uz tu mame par dni aj take prve kopanceky... su to skor take jemne stuchance... a trvaju dost kratko nato aby to videl aj mm... ale je to uz nielen citit ale aj vidiet ako sa brusko nadvihne trosku ked sa krpcek zamrvi... je to fakt hrozne mile... vzdy sa nad tym len usmievam ze co tam asi tak robi... lebo niekedy fakt lieta z jednej strany na druhu raz citit napravo raz nalavo...
baby moje... fakt sa tesim ked to budete zazivat aj vy... obom vam to velmi prajem su to naozaj krasne pocity... potom sa tu budeme vytesovat my s vami... 😵

tak sa vsetky drzte... !

alex
10. mar 2010

Ahojky,

snecinka silno silno držím palce, nech vám to výjde!

My sme boli v pondelok na poradni a maličký nám za týždeň pribral len 80g, takže sme nafasovali Nutrilon na dokrmovanie, ale zistila som, že som mala málo mliečka, tak som nasadila vineu, čaje na kojenie, homeopatiká, odsávam jak drak a nejako sa mi to už rozbieha. Vždy po kojení niečo odsajem a tým ho potom dokŕmim, keď mu bude málo, nebudem ho nadájať UM. Aj keď už sme mu pár krát dali, ale nechutí mu, lebo ho vygrckal.
Inak je strašne dobručký. V noci spinká krásne, dnes bol hore o jednej, dala som mu papať a potom sa zobudil až o ôsmej ráno.

Pridala som aj nové fotečky, tak môžete kuk 😉

asshanti
10. mar 2010

ahojte baby,

sneci, tesim sa s Tebou velmi a drzim prsteky, urcite to dobre dopadne, musi !!! 😵 😵 😵 😵 😵
vanesska, takze uz prve pohyby, super, krasne to ubieha aj Tebe, som rada, ze ste v poriadku ! 🙂 🙂 🙂

my sme dnes opat boli v nemocke, najprv nam natocili monitor srdiecka, lebo som musela cakat na doktorku, mali velku vizitu, srdiecko krasne, aj tam vystupila trosku kontrakcia, to drobcek riadne kopol. 😉 potom Dr. zavolala ku mne ineho lekara, zastupcu primara, ze nech ma on vysetri a rozhodne co dalej, otvorena som iba na tesny prst, amnioskopia sa zase nedala urobit. ale je to v pohode, vravel, ze este nie som v termine, vychadza mu to podla ultrazvuku fakt az na piatok, toho 12., takze je to ok, je cas. len nas lutuje, ze musime chodit kazde 2 dni tak daleko (cca 55 km), tak sa pytal ci nechcem ostat v nemocke, aby sme tolko nependlovali... a ja ze radsej budeme chodit aj kazdy den, ze naco zbytocne, ked mi nic nie je a moze to trvat este nejaky ten tyzden... 😝 tak sme mali prist v sobotu, ze bude mat sluzbu a ze ma vezme na vysetrenie, ale to drahy uz ma prvu sluzbu po dovolenke a uz sa neda vymenit, robi cely den, tak dojdeme v piatok, lebo ze v nedelu uz je neskoro, po 4 dnoch. doktorka mi spravila aj sono, take dlhsie, prietoky su vyborne, vsetko ok, aj mi ho ukazala, ze ked tam uz tolko chodim, nech z toho nieco mam, lebo nikdy nic nevidim, monitory maju natocene na seba. tak som videla pekne hlavicku, placentu, brusko, rebierka mu presvitali a rucku mal tak krasne natocenu, ze bolo vidno vsetkych 5 prstikov, krasne ich spocitala. 😵 😵 😵 len nebolo vidno ci ma pipika alebo nie... 😠 😠 😠 ale keby ste videli, jak si tam leharo lezi, sa necudujem, ze je mu tam tak dobre... 😉 a vaha jej vysla 3 800 g... 😀 😀 😀 je to maly tlstoch... snad ho vytlacim... 😀 😀 😀 vravela, ze to je plus minus 200 g, takze je to poriadny macko, vidno, ze je mu tam dobre... 😉 tak cakame dalej, holky... CMUK

nellie_
autor
12. mar 2010

ahojte.... 🙂 🙂 🙂

vau ashanti ze 3800g 😎 😎 😎 no uvidim kedy sa hercovi zaziada vyjst von.. 😉
a to by bola sranda keby je to dievcatko... 😀 😀

vaness tebe krasne pribudaju tt 😵 😵 😵 a verim ze prve pohyby musi byt nadherny pocit... 🙂 🙂

Alex Jakubko je nadherne babo.. a super ze je take zlaticko a tak krasne spinka a poslucha 😵 😵

asshanti
12. mar 2010

ahojte kocky,

nellie, Ti poviem, ze wau, co sa tyka tej vahy.... 😀 😀 😀

dnes sme boli opat v nemocke, uplna rychlovka, doki ma vysetril, otvorena som len na 1 prst, ze dnes je ten termin, takze pohoda, uz sa mi konecne dala urobit amnioskopia, iba s malym amnioskopom, bolo to ok, ani to velmi nebolelo, len je to take neprijemne... 😖 opat mame prist v nedelu, co nam vyhovuje, lebo kebyze v pondelok, tak nestihame, lebo manzel konci nocnu o 7:30 a hodina cesty, prisli by sme az na deviatu, tak lepsie v nedelu. a potom ze zas v utorok, keby nic... 😠 tak dufam, ze sa to nebude tahat do Velkej noci... 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre