Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
30. júl 2009

alex hybaj berem ta do kufra 😀 😀 😀 😀 😀 😀

asshanti margotku mozeeeeeeem...aj ked z nej potom pol dna grgam kokosom 😀 😀 😀

alex
30. júl 2009

asi nemáš taký veľký kufor 😒

nellie_
autor
30. júl 2009

zoberem paletu s foliou odtialto z vyroby neboj sa, tam sa isto vojdes 😀 😀 😀 😀
a pozicam si aj vysokozdvizny vozik teda pre istotu 😀 😀 😀 😝 😝

anjelinka
30. júl 2009

nellie 😀 😀 😀

inak, teraz som sa dozvedela, ze tu asi stvrdnem do piatej, do kelu...bo vsetci odisli na dovolenky a robim za kazdeho 🙄 🙄 🙄

alex
30. júl 2009

nellie tak super 😀

alex
30. júl 2009

anjelinka, no tak to nie je potešujúca správa. Ja už by som najradšej išla domov, ale ešte dve hodiny tu musím byť ☹

anjelinka
30. júl 2009

ach alex, ja mam uz take nervozity z tohoto 🙄 🙄 🙄 , zavolali z BA, musim proste pripravit veci, bo oni v BA idu na dovolenku... 🙄 ...hlavne, ze vsetci uz pomaly budu dovcu koncit a ja som este ani nezacala...a to nejdem ani vraviet, ze tak to vyzera, ze ma bud. tyzden odvolaju z dovolenky.. 😖

alex
30. júl 2009

no by som ich poslala do riťky, keby ma z dovolenky chceli odvolať 😠

Mne volal manželík, že budeme mať špagety, mňaaam, ja sa tak na ne teším 🙂

asshanti
30. júl 2009

Anjelinka, to je svinstvo... 😠 😠 😠 Ja este nejakych 15 minut vydrzim a padam si domov lahnut...

Nellie, ber ma so sebou, normalne Ti zavidim !!!!!!!!!! 😵 😵 😵 A kam to idete, do ktorych kupelov ???

nellie_
autor
30. júl 2009

po mna uz ide manzelik, a ja mam tolko roboty este ale musime ist vybavovat do mesta....to bude nepekny welness vikend s predstavou toho co ma tu v pondelok caka... ☹ ☹ ☹ ☹

tak sa na vas v pondelok tesim, posluchajte tu, ahojte 😉 😵 😵 😵 😵

alex
30. júl 2009

nellie, ty už ideš... aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

alex
30. júl 2009

pa pa pa a uži si víkndík 😵

anjelinka
30. júl 2009

nellik, paaaaa, drz sa, davajte si pozor 😉 😉

viete co je najlepsia sranda, ze daco chcu, ale veci neposlali, tak ich urgujem a stale nic 😀 😀

snecka
30. júl 2009

Ahojte,
je to negativne, no uz mi je lepsie, vyrevala som sa cez vikend a dnes sa to len potvrdilo, uz som aj tak taka spuchnuta, uz kazdu chvilu som si myslela ze sa mi spusti mrcha a ten sprosty utros mi ju drzal. Takze teraz uplne pustam babetko z hlavy, idem si pekne dokoncit skolu, pustim sa do nejakeho sportovania, ak sa tu dlhsie neobjavim tak sa nehnevajte, z casu na cas sa tu objavim
Opatrujte sa a aj babetocka. Nellie my sa mozno stretneme na druhy rok v Heliku, vo february planujeme 2 IVF.
Drzkajte sa, lubkam Vas, cmuk. 😉 a budte dobre a neohovarajte ma 🤐 😵

vanesska
30. júl 2009

Ahoj Snecik zlatko,
asi ti nemusim pisat ze ma to mrzi... a je to smutne ze to nevyslo... 😔 ☹
ale proste niekedy je to tak ze ked to nejde tak to nejde ani keby si sa na usi postavila tak to nepojde... a neviem preco to je tak ale takto blbo to funguje... 🙄 ty pre to urobis maximum a nic z toho... 😖 poznam ten pocit a je to uplne na... bleee
tak si naozaj daj nejaky iny ciel ta skola je super napad... aj to sportovanie... a mozno to fakt pride ked to nebudes cakat...
pozitivne na tom ze mas uz IVF za sebou je to ze vela babam sa podarilo otehu prave po neuspesnom IVF vid Vierka 😵 telo sa asi spravne nastartujeme tymi konskymi davkami hormonov a zrazu zacne fungovat... prve IVF ma aj tak dost malu uspesnost... dobre je ze si to vyskusala a uz bude na prirode ako to zariadi...
a neboj kto si pocka ten sa docka... 😵 aj ked to trva niekedy az priiiiiiilis dlho.... verim tomu ze ti (aj nam vsetkym) to raz vyjde... drzim ti moc palce!!!

alex
30. júl 2009

sneci zlatko je mi to ľúto, ale nevzdávaj sa. Pri 1. IVF je naozaj maličká úspešnosť a veľa kočiek muselo skúšať aj viac, ako len 3x, ktoré sa hradí poisťovňou, čo ale dúfam, nrbude tvoj prípad. Zameraj sa na seba, na školu a uvidíš, čo ďalej.

anjelinka
30. júl 2009

snecinka moja, reku, uz som na odchode, ale este kuk, ci si nenapisala...mala som citak, ze ano...zlatko moje, nezufaj, tam hore maju o kazdeho starost, uvidis, ze mozno to druhe IVF uz nebudes ani potrebovat...a ak by nahodou, tak tam pojdeme vsetky tri, pretoze ak sa rozhodneme, tak tiez to vyhrava Helik...
Aj my ta lubime, drzkaj sa, davaj na seba pozor, niekedy sa fakt ozvi, budeme sa tesit...ved si nasa 😵 😵 😵

katika82
30. júl 2009

snecinka moja, ťažko sa mi to hovorí, nechcem ťa ľutovať lebo to ti teraz nepomôže. naozaj je asi treba aby si sa od toho odosobnila a sústredila sa na niečo iné.psychika robí naozaj svoje, a tým viem čo hovorím lebo som tým prešla. síce nie IVF ale po pichnutí pregnylu som si bola istá že sa to podarí.

nebojkaj príde ten správny čas a ty nám tu napíšeš po dlhej odmlke ako ja že si tehu a na to si teda rada počkám a myslím že nebudem sama.

lubkame ťa zlatko a dávaj na seba pozor.

idkam už aj ja domkov babule.

tak pa pa zatiaľ

nellie_
autor
30. júl 2009

aj mne to nedalo a musela som sem dojst.... mala som tiez citaka ...

sneci, velmi ma to mrzi ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
ale musis byt silna a ist dalej..ved aj vieruska si tym presla a pozri kde je dnes 😉
a my dopadneme tak isto...zostali sme tu uz len 4 statocne ale nevzdame sa a budeme bojovat dalej.. 😉
budeme sa navzajom podporovat a spolu to vsetky zvladneme uvidis 😵 😵 😵
ja stale hovorim ze na tie najkrajsie veci v zivote sa oplati pockat 😉 🙂 😵 😵 😵 😵 😵
a kto si pocka, ten sa docka uvidis... 😵 😵 😵 😵 😵 vsetko chce svoj čas...
tak si teraz od vsetkeho oddychni a ked sa budes na to citit tak my tu budeme pre teba - vies kde nas najdes a my ta lubkame a budeme na teba mysliet 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
autor
30. júl 2009

a mozno sa naozaj vsetky aj s anjelinkou stretneme buduci rok v tom Heliose..a budeme si davat rovnake terminy aby sme sa mohli podporovat aj live nie len online 😉 🙂 😵 😵 😵 😵 😵

asshanti
30. júl 2009

Snecka, citim s Tebou a je mi teraz hrozne, az mi slzy vysli, pretoze je to take hrozne nespravodlive... 😢 😢 😢 Ale netreba sa vzdavat, babatko si najde ten najvhodnejsi cas a pride, pretoze si ho zasluzite a tym myslim vsetky baby !!! Aj my Ta lubime, myslime na Teba a prezivame to s Tebou !!! Ozvi sa kedykolvek, sme tu !!! 🙂 Viem baby, ze som Vam to pisala uz asi stokrat, ale som veeeeeeeeeeeeelmi rada, ze som sa prihlasila do tejto temy, sme tu super partia a normalne sa uz od rana tesim na to, ako si vsetko precitam a ze si budeme pisat. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
autor
30. júl 2009

asshanti aj ja som rada, ze sme sa tu zisli taka super partia 😉

ja som prave vystrojila manzelika do Talianska a nic sa mi nechce...som nejaka uplastovaná z toho tepla...asi sa idem natlačit kukurice, aj ked to je krmna zmes, ale nech to slak trafi... 😀 😀 😀 😀
ani balit sa mi nechce, ani neviem co si mam zobrat, asi to poriesim zajtra rano, tasnem do tasky co mi pride pod ruku a bude 😀 😀 😀

vierka
31. júl 2009

dobre ranko kocky...

no nelinku som tu uz nestihla, ale aj tak jej zelam super krasny vikendik 😀

sneci - mrzi ma to mojka.... viem, ze teraz nech napiseme cokolvek, ty sa s tym musis vysporiadat a prejst si tym sama... slova utechy su zbytocne, lebo clovek bude aj tak citit to co citi a chce to len cas, aby to proste preslo, aj ked to bude tazke...
daj si pauzu, vypni, rob to co mas rada, sportuj (mne to velmi pomohlo to sportovanie)... ja verim, ze budes dostatocne silna a budes bojovat dalej a ze ten maly zazrak si k vam cestu najde, nech je hocijaka klukata...
tak sa drzkaj mojka a ked budes mat chut, tak napis - kludne aj IP ked nebudes chciet na plochu... sme tu pre teba a moc ta luuuuuuuuuubim 😵

anjelinka
31. júl 2009

dobre ranko,

snecka, vierka ma pravdu, clovek sa s tym musi sam vysporiadat.. 😔 😔 😔

nellinka, ty uz niekde balis, bude vam super, hlasi teply slnecny vikend 😉

My zajtra robime gulasovku, taku super chut mat...samozrejme obrazne...a tesila som sa, ze manzel bude mat dovolenku so mnou, ale prd...uz ho odvolali do stredy 😖

vierka
31. júl 2009

anjelinka - no to ako keby som citala o mojom mangelovi, ked mame byt konecne spolu, tak je este volany do prace 😖 to je na prdku 😠

no ja som zajtra viacmenej cely den sama doma, tak chcem vymalovat toho slona konecne... alebo mam bruhy plan, ze prelenosim cely dne v postely, alebo na gauci 😀 😀 😀

anjelinka
31. júl 2009

vierkaaaa, alternativa B sa mi paci viac..ja som aj manzelikovi povedala, ty ked musis ist do prace este do stredy, tak ja budem cele tri dni lezat v posteli, nic nerobit, maximale notebook budem mat a konikovat 😀

ale inak fakt je to o nicom, ked sa tesi clovek na dovolenku a zrazu mi vcera povie, ze nemoze zobrat plne dva tyzdne, ze musi proste prist este do stredy, lebo nevedia sa s jednym projektom bez neho pohnut 🙄 😔 😔 😔 , navyse mu dali nejakeho mladeho inzinierika na zacvik, co mu ma pomahat a on namiesto toho, zeby zakreslil parcely, tak ich vymazal...moj muz za neho musi prerabat 🙄 🙄

asshanti
31. júl 2009

Dobre ranko, konecne piatok !!! My sme mali v noci "veselo", susedka robila nejaku zurku, tak sa u nich spievalo, kricalo, vrieskalo, buchalo, atd... 😠 😠 😠 Som musela v tej horucave zavriet balkon a aj tak som ich pocula... 😠 😠 😠 Taka som bola nervozna, rano som nevladala vstat... 😒 😒 😒 A este ma aj tak 3 krat naplo v kupelni, az mi slzy vysli a manzel ma az do kuchyne pocul... Tak mi spravil aj ranajky aj desiatu a uz to celkom aj preslo... 🙂

anjelinka
31. júl 2009

ahojky ass, jj, to poznam, aj nasi susedia robia protiven, ked nieked my mame gulasovky, grilky a tak, maju pripomienky, ale ked oni vysedavaju, spievaju do tretej rana na dvore, to je vsetko v pohode. Uvidime teraz v sobotu, malo to byt 18 ludi, uz je z toho cez 20, tak som zvedava. Pred vecerom ideme s muzikom na nakup do Hungary, chceme proste ich super chlieb ku gulasu, potom nejake vinecko a tak...

mna od rana boli hlava, uz jak som vstala, zasa migrena, nikdy som ich nemala, az pokym som nenastupila sem do roboty. uz to bude rok a ide ma vystriet.

ass, juuuj, tak zasa ranne nevolnosti? ale chvalabohu to preslo, manzelik starostlivy velmi 😉 😉

asshanti
31. júl 2009

Ako so susedmi nikdy nebol problem, ani teraz im nic nepoviem, ale mohli dockat vikendu... Ked oni nevstavaju do prace, tak ostatni ano !!! 😒 😒 😒
Ja sa uz celkom v pohode citim, dnes som v robote asi len do druhej, koncime mesiac, mam nadrobene, tak mozem ist skor. A som objednana na kozmetiku, tak idem na cistenie, masaz, masku, peeling, obocie vytrhat a nafarbit, tak trosku relax... 😵 😵 😵

anjelinka
31. júl 2009

Ja dnes koncim o pol druhej, ale "akoze" na obed pojdem o jednej a na postu o 12:15, tak tym padom dnes o tej hodine koncim 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre