Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
23. nov 2009

ass, nahá nie, ale chcela by som také decentné sexi fotočky, že len v takej plachte byť prekrytá, alebo tak.

vierka
23. nov 2009

alex - no my ideme teraz, lebo manzo bude potom doma zase az o 10 dni a kto vie kde ja vtedy budem, tak pre istotu 😀

no ja asi uplne naha nie, ale mozno prekryta nejakou plachtou, alebo niecim urcite... este sama neviem ake fotky vlastne chcem, tak si to musism do stvrtku rozmysliet, aby som vedela povedat svoju predstavu 😀

asshanti
23. nov 2009

super kocky, tak dufam, ze ich potom ukazete aj nam... 😵 😵 😵

mne zatial staci, ze ma foti manzo a mamka, aby som mala pamiatku, aj malinke... a tiez sme mu kupili taku knihu Moj prvy album, kde mu budem pisat a aj lepit fotocky, takze nejake musim mat... 😉 doteraz som sa sice velmi nefotila, iba co sme boli na dvoch svadbach a na jednej ture, ale to este ani nebolo vidiet brusko, no a teraz sa uz budem fotit kazdy tyzden. a kde je nasa nellie, ze od rana nepise...??? 😉

vierka
23. nov 2009

ass - no ja mam len take fotky bruska ako mam tu na konovi... ziadne ine nemam... odkedy som tehotna, tak som neni ani s manzom na ziadnej fotke, tak som sa rozhodla pre krasne fotecky od pana fotografa...

no neviem kde je Nelie 😕 bud ma vela prace, alebo rozdychava vcerajsiu superstar, alebo sa smeje na zufalych manzelkach teraz 😀

nellie_
autor
23. nov 2009

ale prdlajz makovy lekvarovy tu som 😀 😀 😀 😀
troska lufty dneska... kedze som tu ani piatok nebola... 😒

no vidis to zufalky mam nachystane ale este som nestiahla.. budem to musiet napravit 😀 😀

takze sa chystate fotit bruska??? 😉 🙂 super 😵 😵 treba si zarchivovat prve tehotenske brusko 😵 😵
potom sa tesim na vase fotečky... 😵 😵

no vcerajsia superstar nakoniec nebola az taka hrozna.... 😀 😀
ale stale neznasam chodura aj ked duet s honzikom bol super.. ked ja tak mozem toho honzika a ked mal ten ruzovucky pulovrik bol uplne ze na zozratie 😀 😀 skoda ze je riťkopich 😀 😀 aj tak je chutny... 😀 😀
zacala mi nejak vadit dominika - zda sa mi ze skrieka a ten duet s mirom bol hrozny...
ale miro ma prekvapil vcera jak dal toho gotta prvy krat sa mi pacil.. ale tie jeho vlasyyyy.. tie fanynky by mu mali namiesto plysakov zehličku na vlasy hodit... 😀 😀 😀 😀 hrozny je... 😀 😀
dneska asi vypadne denis alebo monika.. aj ked duet vcera dali krasny... 😀 😀

a ta dara.. sak ona je jak reklama na anorexiu 😅 😅 nenormalne chuda bola.. mala krasny uces ale tak nechutne afektovana bola pri tych zvonkoch stastia - vadilo mi to...
a kto oblieka martu no amen tma 😀 😀 sak ked ju brala kamera zospodu, tak bola jak nahá.. a uz len uši jej dat a bola by ako dokonaly playboy zajačik 😀 😀 😀

asshanti
23. nov 2009

takze tu si nellie a do debaty sa nezapajas, lebo vela robkas... 😉 inac, aj ja mam toho dost, dudam, ze do 15:45 stihnem nahadzat vsetky dosle dedicstva do pocitaca... 😒 😒 😒
dara bola pekna, aj ked ten ruzovy lak a ruz boli dost brutal... , no na Martu mam vyslovene rovnaky nazor ako Ty, vyzerala tam uplne naha, mne pripadala ako tie bavorske krcmarky v krojoch, este aj ten strasny uces a to cudo na krku, vyzerala velmi tucne.... pekne zaspieval Smajda, ale vlasy mal uplne ze najotrasnejsie, vobec sa to nehodilo k obleku, ale do rockoveho kola... ja tipujem, ze pojde Dominika alebo Denis... Honzik dobre spieva, ale vadi mi aky je teatralny a suslavy... 😀 😀 😀 a Chodur spieval fakt dobre a konecne aj Monika, sa mi pacilo ako maestro plakal pri nej... 😉

vierka
23. nov 2009

nelie - zufalky odporucam 😉 😀 som sa rehotala - zase na Gabi, na kom inom 😀 ale bolo to zlate, az mi aj slzy vyhrkli pri jednej scene 😅
no a co sa tyka superstar, tak sa to dalo predychat a ani som to nebojkotovola 😀 mne s apacil duet Lacha - lebo ja mam tu pjesenku na svadobnom DVD, tak ma chytila pri tom trocha nostalgie... Dominika sa mi nejako v duete nepacila - celkovo ten ich duet... a Bendik bol dobry - aj ked som zvyknuta na ten duet od Georgeho 😀
a akoze zabery na Martu - no typicka obsluha v bare hore bez 😀 😀 😀

alex
23. nov 2009

nellie plne súhlasím, čo sa týka oblečenia Marty.
Tiež si myslím, že pôjde Lacho, pokašlal si to s tou včielkou Majou.

asshanti
23. nov 2009

ako vidim, este vsetky pilne pracujeme... 😉 😉 😉 Dominika bola hrozna, v tom duete fakt skriekala... mne sa predtym nijako extra nepacila, iba v niektorych pesnickach, takze v pohode moze dnes vypadnut... 😉

alex
23. nov 2009

ass, byť tak na mne, tak už dávno nepracujem 😀 ja som taká lenivá... už nech som na tej materskej.
Ale ono je to vlastne spôsobené aj tým, že nemám moc čo na robote a hľadám si také prkotinky, čo by
som porobila. Ale od 1. budem zaúčať, tak to mi to hádam pôjde rýchlejšie ten čas.

nellie_
autor
23. nov 2009

ze obsluha v bare hore bez.. sa tu na tom rehocem a fakt si to vystihla... 😀 😀 😀
a tie pleciska mala jak rambica.. strasne tlsto pôsobila.. mohla si prehodit nejaky svetrik ako darina potom urobila... 😀 😀
a darina mala topanky ako reklamu na T-mobile presne ta ista farba ako maju oni v logu 😀 😀

vieri no tak to sa tesim na zufalky.. 😎 😎 dufam ze uz ked bude Carlos vidiet tak nebude chodit ako suchta, mne chyba ta pekne upravena Gabi z predoslych serii 😅 😀

no ved uvidime kto vypadne... 😉

asshanti
23. nov 2009

alex, to suhlasim, ked nie je robota a iba tak sa motkas, to je cloveku otupno a dlho... 😒 😒 😒 ja naopak, dnes stiham len tak tak, este ma cakaju 4 dedicstva dat do pocitaca, dnes toho bolo fakt moc!!! 😝 😝 😝 a potom na ine dni mam dalsiu robotu dokedy nepojdem na MD, tak sa nudit nebudem, ale aspon budem mat vykon!
nellie, presne!!! dara bola uplne propagatorka T-Mobile!!! 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
24. nov 2009

dobre ranko baby 😀

ass - tak ked nestihas tolko dedicstiev, tak posli nejake kludne mne 😝 😀

nelie - no ja som nastastie jej boty nevidela - vzdy akosi premeskam zaciatok 😅 lebo este pozeram serial Opatrovatelka na pohladanie, potom pocasie a az potom prepnem na SS 😀

alex - no ale ked ti to zaucanie pojde pekne od ruky, tak tiez budes mat take volnejsie chvile, ako ja 😀

nellie_
autor
24. nov 2009

no dobre ranko kinderka... 😉 😀 😀 😀

tak mi vcera vypadol Denis.. no co uz.. bolo to aj spravodlive.. ale neubranila som sa ale 2-3 slzickam... 😅 😅
a to ja teda hucat nezvyknem... 😀 😀
ked on take chutne decko.. to asi tie materinske pudy za mna plakali 😀 😀 😀

vierka
24. nov 2009

no ja by som sa tiez neubranila keby nejaka moja kamoska mala napriklad syna ako je Ben 😝 😀 😀 😀

nie sme uz na taketo myslienky trochu pristare??? 😕 😀

nellie_
autor
24. nov 2009

vieri ty si perfketna s tymi černochmi 😀 😀 😀 😀 😀

ale kdeze by sme boli pristare.. my take mladice... 😀 😀 čo si pipi???? jak to môzes napisat take volačo 😀 😀

ozaj baby a Keby bolo keby nepozeravate???

vierka
24. nov 2009

😀 😀 😀

no ja neviem kto ten druhy riadok za mna pisal 😕 😅 asi trpim schyzou a neviem o tom 😀 ale ja jednoznacne suhlasim ze nie sme stare 😝 😀

no to veru nepozeravam 🤐

nellie_
autor
24. nov 2009

prave som sa musela v duchu zasa zasmiat.. vcera som bola u svagriny co ma 1,5 rocneho tobiasa a bola u nej aj nasa kamoska co ma rocnu Kaju... a tí dvaja sa v kuse bili to len skreky, vresky a najlepsie bolo aku taktiku si vymyslel maly Tobias na Kaju - on ju mykal za mihalnice.. 😀 😀 😀 😀 zažili ste uz take dačo??? 😀 😀
svagrina je teraz v 4-tom mesiaci, v maji caka babo tak bola vcera deprimovana ze ak to takto bude u nich vypadat ked druhe babo vyrastie tak osedivie.. 😀 😀 😀
ale poviem vam ze normalne som bola stastna ked som dosla domov, lebo som z tych dvoch bola totalne ohučana, oni sa fakt v jednom kuse bili a škriekali no strasneeee 😀 😀 😀 😀

alex
24. nov 2009

Ahojte babule,ja som na tej cukrovej vode. Uz som to vypila aj mi krv zobrali,teraz cakam do 8:15 a zase krv a moc a o hodinku zas. Ja by som tak spala.

nellie_
autor
24. nov 2009

ahoj alex.. takze si online aj v čakarni... 😀
takze najhorsie mas za sebou ked uz si zvladla tu sladku gebuzinu vypit.. 😉

vierka
24. nov 2009

nelie - no toto je najlepsia antikoncepcia - deti tvojich kamaratov 😀
ja som take nieco zazila vcera.. bola som najprv u jednej susedy na kave, ktora ma 3 deti, ale maly ma este len tak 8 mesiacov, takze ten pohoda, ale male sa stale prekrykovali, hovorili na mna obe naraz, potom po sebe kricali aby ta jedna na mna nehovorila ked hovori druha a tak 😅
a potom som bola nejake veci odniest druhej susede a ta ma sve deti - mala bude mat dva roky, maly bude mat 5 a on stale len po nej krical nech mu nesaha na hracky a nech zmizne a mamina kricala po nich nech su ticho, alebo nech jej pozicia hracku a tak 😅 jakoze bolo to dost namahave, ale bohuzial uz si to materstvo rozmysliet nemozem 😅 😀 😀 😀

alex - tak to najhorsie mas uz za sebou, takze si to super zvladla... ja som vypila tu vodu a mala som potom len jeden odber krvy a mocu po dvoch hodinach 😀 neisla som ako ty dva krat v dvoch hodinach 😀

alex
24. nov 2009

Ahojte, tak som už v práci. Už som sa aj natlačila, takže som spokojná 😀

vierka
24. nov 2009

no super ako si to zvladla... ja som po tej sladkej vode nebola hladna aj 4 hodiny, nejako ma to zasytilo 😝
a vysledky ti povedia na dalsej poradni, alebo si mas zavolat???

alex
24. nov 2009

no vierka, ja som tiež ani tak nebola hladná, skôr som sa najedla z pažravosti 😀
Inak som pozerala, že ty máš len +8kg, to je super. Ja som už teraz tak +7-8kg.

vierka
24. nov 2009

alex - no ved aj tak treba niekedy jest 😀 😉
no ja som mala v tom obdobi ako si ty tak 7 kg - ja tusim za 4 tyzdne priberiem o 1 kilo... 😀

alex
24. nov 2009

no ja som na poslednej poradni mala +4,5 a teraz už mám za mesiac +2,5.

alex
24. nov 2009

to znamená, že nemôžem byť taká pažravá 😀

asshanti
24. nov 2009

ahojte kocky,

tak my sme uz doma. na poradni vsetko ok, tlak aj moc, pribrali sme za 3 tyzdne 4 kila!!! 😀 😀 😀 takze dokopy je to do 25. tt 5 kil. takze dost, je to v pohode, lebo uz som sa zacala bat, ze male nepribera, ked som za necelych 5 mesiacov pribrala len 1 kilo, teraz som spokojna, len dufam, ze to takto rapidne (4 kg za 3 tyzdne) nebude pokracovat, lebo sa pretoci podo mnou vaha... 😀 😀 😀 mna sestricka dala na tu glukozu o 3 tyzdne, to budem mat aj poradnu... alex, je to take hnusne...??? vravela mi, aby som si doniesla aj citron do toho nakvapkat, aby to malo lepsiu chut. 😉
boli sme malickemu do izby kupit svietidlo (luster), svokre som kupila sal a denny krem na Vianoce, svokrovi vodu po holeni a sprchovaci gel DENIM, babke pulover. tak takto postupne, aby som toho nemala vela... 😉 teraz sa ideme napapat, prezliect postelne pradlo, potom maju prist svagrovci na kavu... 😅 😅 😅 a potom to chce drahy vsetko namontovat, tak super! 😵

alex
24. nov 2009

ass, nepribrala si veľa. Aj ja dúfam, že to bude tak, že za mesiac 1kg max. 2 ale uvidíme...

Inak tá cukrová voda bola v pohode, aj mi to chutilo s tým citrónom. Ako citronáda, takže sa neboj.

vierka
24. nov 2009

alex - no ja neviem, asi dobre spalujem, lebo ja toho teda pojem, ze manzo na mna kuka ze kam to do mna ide 😀

ja som v tej sladkej vode ani citron nemala - lebo som si zabudla priniest a opytat sa sestricky ze ci mi to tam moze vobec dat a dalo sa to aj tak 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre