Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

katika82
1. dec 2009

no ahojte lásky moje

tak som vás prišla kuknúť kým drobček spinká nemám fakt čas na nič stále jeden kolotoč. malý máva občas koliky takže máme veselo dávame zakaždým pred kojením kvapky espumisan L tých 20-25 kvapiek cez den menej vnoci tých 25. bruško bolí ako kedy niekedy v noci pekne spinká ked ho nebolí bruško tak ked mu dám naposledy o tej jedenástej dvanástej vnoci tak potom až okolo štvrtej a potom až ráno je hore o tej šiestej siedmej. ale to len ked nás netrápi bruško. inokedy nás zasa trápi cez deň takže sa musíme hojdať, masírovať, ja už neviem čo jesť lebo pomaly zo všetkého mi hovoria že ztoho ho môže bruško bolieť potom.

ale poviem vámi že tiež keby nebol teraz tie dva týždne manžel doma, že ma obskakoval, žehlil malého prebaľoval ja som iba kojila a oddychovala tak by to bolo o držku. aj mamina nám malého hocikedy vnoci vezme aby sme sa vyspali takže som rada. ale zajtra už ide manžel na týžden do práce takže sa ideme už sami trápiť pomaličky.

no musím už aj ja nejaké fotočky pridať.

nellie_
autor
1. dec 2009

vieri takze uz finisujete s vybavickou... 😉 🙂 😎

Kati ahoooooj... no ved to verime, ze nemas na nas vela casu 😉
a super ze manzelik tak pomaha a ze mas aj maminu pri sebe aspon si troska aj oddychnes ako keby si mala byt na vsetko sama.... 🙂 🙂
veru pridaj nejake foto Lukaska strasne by som ho chcela vidiet... 😵 😵 😵 😵 😵
nase prve babetko tu... 😵 😵 😵

katika82
1. dec 2009

tak už máte fotočky môžete sa kuknúť 😉

asshanti
1. dec 2009

katika, malinky Lukasko je krasny, az mi slzy vysli od dojatia... 😵 😵 😵 😵 😵 rozkosny chlapcek! dufam, ze uz ho nebude trapit to brusko a budete sa mat len a len dobre!!! ale kamoska, ktorej sa narodil chlapcek teraz v auguste mi vravela, ze jej spominala doktorka, ze chlapci maju take problemy s bruskom a tak nejake 2 - 3 mesiace... lebo on im stale plakal, az rical, tiez mu davali ten Espumisan a vcera mi zrovna volala, ze uz je to ovela lepsie, ze uz sa viacej smeje, takze treba vydrzat! drz sa, moja!!! 😉 😉 😉

vierka
1. dec 2009

ahojte baby 😀

tak moje dnesne lucenie v praci bolo dost smutne, aj som plakala... ale tak prezila som to nejako... bude mi luto za tymi ludmi... 😔

katika - maly je naaaaadherny 😵 😵 😵 a verim, ze koliky coskoro pominu, drzim palceky... chlapcekovia maju take koliky castejsie nez dievcatka... tak uvidim co si pocka na nas 😅
a je super, ze ti mangelik tak pomahal a ze aj ked bude v praci, tak ti pomoze maminka, to mas dobre... ten moj ked odide, tak budem na vsetko sama...
ale tesim sa s vami 😀

ass - tak potom dobre nakupte... my uz len take drobnosti poberieme od sestry a dokupime nejake.... chystam sa si v tomto tyzdni chystat uz tasku do porodnice 😀
a je super, ze maly tak kopka, tesim sa s tebou... aj ten moj je jak partizan ked prilozi mangel ruku k brusku 😀 a ja tomu ked vecer kopka hovorim, ze ma maly mejdan a maminu nepozval 😀 😀 😀

nellie_
autor
1. dec 2009

vieri - to verim ze to bolo smutne ta rozlucka ale ved ich budes chodievat aj malinkym navstevovat 😉

kati - tak malinky je totalne nadherne babo.. ta pusinka a tie ruzovucke licka... 😵 😵 😵 😵
je fakt krasny..aj ja chcem takeeeeeeee 😵 😵 😵 😵

alex
1. dec 2009

ahojte kočky,

kati malinký je nádherný!!! 😵

vierka, tak ty už budeš leňošiť. Ja sa neviem dočkať.

asshanti
2. dec 2009

dobre ranko,

tak ja dnes asi prva, to tu este nebolo... ale musime si zvykat... 😀 😀 😀 nasa vierocka sa uz dnes krasne vyspinka, super, aj ja sa uz tesim! presne tak, maly jak keby vedel, ze tatinko ho chce citit, tak sa zatne a nic, nechce sa nechat do niecoho nutit... 😀 😀 😀 aj vcera, krasne kopal, tak dole a jak drahy polozil ruku, tak ani necekol 😀 😀 😀

nellie_
autor
2. dec 2009

no dobre ranko... 😀 😀
uz som tu aj ja... 😀
jasne, vierkovci este vyspavaju... 😀

asshanti
2. dec 2009

ahoj nellik,

tak nas tu teraz ubuda, co...??? ani snecka, ani anjelinka sa uz dlho neukazali... 😕 😕 😕
ja mam dnes trosku frmol, bol za mnou v robote nas farar, potrebuje s niecim pomoct, od nas z roboty, tak to budem musiet spravit... a dnes ideme s mamcou nieco kupit malinkemu, v jednom obchode jej este dlzia nejakych 30 eur, tak mu dnes nieco pekne kupime... 😵 😵 😵

vierka
2. dec 2009

dobre raaaaaaaaanko sa zela 😀 😀 😀

ked si predstavim, ze o takejto dobe som chodila v praci na obed a teraz este len ranajkujem 😝 😀 😀 😀

nellie_
autor
2. dec 2009

no vieri vidis ako ti je zit...?? 😉
len si vychutnavaj ten oddych.... 😵 😵
ja budem zajtra oddychovat.. mam volno a v piatok som tu iba do 12-tej a potom sa presuvame do jedneho hotela kde sa bude konat porada a po nej hrame bowling... na ten bowling sa uz celkom tesim.. ale idem prvy krat s novym riaditelom a obchodnym timom tak uvidim co to bude zac.. s byvalym timom sme boli super partia, toto uz take nebude.. no som zvedava... 😅

vierka
2. dec 2009

no len sa snazim nepozerat smerom do kuchyne, lebo je tam takyyy bordel co som este v pondelok vecer piekla mangelovi 15 reznov a vcera vecer sa mi to nechcelo spratavat a dneska veru budem musiet 😅 ale zatial tomu uspesne odolavam 😝
a stahujem si zufale mangelky este z minuleho tyzdna, tak to chcem dneska pozriet, aby som mohla zajtra uz v pohode to pozerat v telke, aj ked je to neskoro vecer 😵

no tak som zvedava ako ten bowling vide, ale verim, ze sa zabavis... a co planujes robit zajtra ked budes doma??? 😀

asshanti
2. dec 2009

vieri, vitaj, vyspinkana...??? 😉 😉 😉
nellie, super, ze idete takto na ten bowling, urcite bude dobre! my sa chystame asi 17.12. na male posedenie v restike, zatial je to len v stadiu priprav, tak uvidime... 😉

vierka
2. dec 2009

ass - ze vahas 😝 😀
sice ma trochu bolia krize, asi som nejako zle spala, ale v pohode... a zobudila som sa na vlastne chrapanie 😀 😀 😀 to co uz musi byt 😝

inak som kazdemu hovorila a pisala ze ododnes som doma a dnes rano o 6.42 sms od kamosky stylom "tak co??? ako si uzivas volno???" 😕 no ta ma jedine stastie ze ma ta sms nezobudila 😀

nellie_
autor
2. dec 2009

vieri tak to uz ako si musela chrapat ked ta to samu zobudilo?? 😀 😀 😀

ja som videla zufalky - dobry diel bol ako vzdy.. zas som sa aj narehotala.. 😀 😀

zajtra ani neviem co budem.. rada by som vybehla do trencina darceky nejake uz kupit ale uvidim ci sa nam bude chciet, my to len odkladame stale.. 😀 😀
a budem si musiet ist poriadne vyprontovat tu linku kuchynsku a obalit foliou - to som si cervenou zapisala na zajtra do diara.. 😀 😀

vierka
2. dec 2009

no asi dost hlucne 😀 ale to som lezala na chrbate, tak asi preto 😅 😀
no ja uz ich mam stiahnute, tak asi za chvilu aj juknem 🙂

no ja by som chcela zajtra dokupit nejake veci pre detska k mikulasovi 😀 a zvysok darcekov az na vyplatu, kedze sme tento mesiac dost minuli 😅 a to este necham u fotografa nejakych 60 evry 😅 😀

no tak ked je to cervenym, tak to veru treba ako prve 😀 ja som si uz doma do kalendara zaznacila zopar veci - ako narodeniny, meniny, lekara a tak... lebo akonahle som doma, tak nemam prehlad ani o tom kolkeho je 😀

nellie_
autor
2. dec 2009

no to ked budes teraz doma sa ti budu dni zlievat do jedneho a niekedy v maji si budes mysliet ze je este len marec a tak.. 😀 😀 😀 😀

ani mikulasov nemam veru nakupenych.. zajtra to budem musiet vsetko spáchať... 😀

asshanti
2. dec 2009

tak ja som vam uz pisala, ale zblbol konik a nesiel mi... 😨 😨 😨 s maminou sme malinkemu kupili bielu makkucku zavinovacku, ciapocku, 3 kosielky a jedny body, je to vsetko naaaaaaaadherne!!! 😵 😵 😵
ja dnes makam do 16:15, takze este hodinku... 😝 😝 😝

vierka
3. dec 2009

caute baby 😀

no vcera ako blbol konik, tak som ho vypla a isla som zalahnut k telke 😀 dneska mam na plane ist do TT na mensi nakup a potom ku segre na kavu... a zajtra budem pre zmenu zase len tak trcat doma a len tak sa motka a robit uz asi pomaly aj vianocne upratovacky 😀

asshanti
3. dec 2009

ahojte kocky,

vierka, nejako skoro si hore... 😀 😀 😀
nam sa rano s drahym taaaaaaaak nechcelo vstavat, aj on isiel do prace... vcera sa tak vytesoval z tych veci pre drobceka, velmi sa mu pacili, hlavne ta zavinovacka! a dnes k nam prisla do prace jedna ukrajinka predavat, tak som neodolala a kupila rozkosne dupacky, jedna polovicka zlta, druha zlto - sedo pruzkovana a take hlavy zvieratiek ma po sebe + je k tomu ciapocka, rozkosne!!! 😵 😵 😵 😵 😵

vierka
3. dec 2009

no kedze som vcera spala 12 hodin, tak dnes sa mi moc vyspavat nechcelo a som nejaka chora, tak sa mi ani moc nedalo... ale nebojte sa - tuto noc to potiahnem, aby som sa preliecila...
aj som bola doobeda u dokiho kedze som mala zvysenu teplotu a ledva prehltam... takze mam zapalene a hnysave hrdlo - no fasa, druhy den doma... keby som chodila do prace, tak som fit ako rybicka... tak mi dal take penicilinove lieky, ktore ako tehulka mozem, dal mi taky salviovi sprej do hrdla a lezat a vela tekutin... tak som nakupila milion dzusov a vela ovocia a idem sa kurirovat... lebo v pondelok by som chcela ist na prehliadku do TT do porodnice, maju den otvorenych dveri...

asshanti
4. dec 2009

ahojte,

tak tu je to take puste, opustene... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

vieri, tak sa cez ten vikendik pekne preliec, nic nerob, len lezkaj, papaj vitaminy, aby si v pondelok mohla ist pekne poobzerat porodnicu... 😉 😉 😉 budes rodit v Trnave?

vierka
4. dec 2009

dobre ranko kocky 😀

no vcera este aj vysoka teplota, ale zrazla som ju bez pouzitia liekov, tak som zvedava co bude dnes 😅 ale verim, ze to bude uz len lepsie a lepsie... no a este k tomu budem musiet ist v pondelok k zubarovi, pretoze mam na dolnom dasne taku hrcu a normalne ma to zacina boliet 😔 clovek zostane doma, ze si konecne uzije a normalne sa to na mna vsetko lepi 😅

ass - ano chcem rodit tam, je to najblizsia porodnica, tak co budem spekulovat... a ty kde budes?

asshanti
4. dec 2009

vieri, no vidis, ked si chodila do prace bolo to ok a teraz ked uz mozes oddychovat, tak same prekazky, nespravodlive... 😒 😒 😠 😠 😠 inac, ja som sa v noci zobudila na to, ze sa mi strasne tazko dycha, mala som uplne upchaty nos.... potom to uz bolo ok, ale ako som sa zobudila, hrozne...
my mame najblizsiu porodnicu v Michalovciach (cca 30 km), ale tam rodit nebudem, mam zle referencie, aj teraz od kamosiek co tam cerstvo rodili... este neviem, musim sa porozpravat s mojim dokim, on ze chodi rodit niekam inam, dalej, ale ze to ma super vybavene, tak by som sla tam alebo mam u jednej kamosky vybavenu porodnicu v Humennom, je to dalej, ale je na dobrej urovni, toto mi vela ludi odporucalo! takze uvidime... 😉

vierka
4. dec 2009

ass - no ved aj ja nadavam, ze ma to takto pochytilo... ale tak co uz 😔 vylezime 😝 len skoda, ze v tej posteli lezim sama 😅
ale mas super, ze tvoj gyndos aj rodi, keby ten moj chodil k porodom, tak si dam urcite jeho, ale on nechodi... ani stale neviem ci si zazmluvnime nejakeho lekara k porodu... na tuto porodnicu su referencie rozne - sto ludi, so nazorov... akoze odrodit v pohode a personal je dobry aj zly, ako asi vsade... ale clovek to tam podla mna tych 5 dni vydrzi...

asshanti
4. dec 2009

ved tak by som bola aj najradsej, kebyze ma odrodi moj doki, ved predsa najlepsie pozna moj stav, aj mna, tak uvidime... tiez si myslim, ze vydrzis tych par dni hocikde, ale v tej nemocnici v MI su teraz dajake prusery, odchadza 5 gynekologov, je odvolana primarka a tak, takze sa tam urcite nieco deje a uz dve kamosky (jedna rodila v auguste a druha v septembri) si stamadial priniesli, aj miminka, takych bacilov co sa daju chytit len v nemocnicnom prostredi, tak stale s tym bojuju... 😖 😖 😖 takze tam urcite nie, to ma kazdy odhovara...

vierka
4. dec 2009

ved sa ho skus opytat a uvidis co ti povie... ked mas tu moznost, tak by to bolo super 😉
no zevraj aj z TT sa nosia domov (niektore babatka) nejaku koznu vyrazku... le ked to je najblizsia porodnica a clovek nevie kedy to zacne a trepat sa niekam neviem kam... no neviem, podla mna to zvladneme...

asshanti
4. dec 2009

jasne, ze to zvladneme!!! 😵 😵 😵 😵 😵
som po vydatnom "mikulasskom" obede, v jednej restike boli svedske stoly, ale ked som videla tie hory jedal, tak som si praveze nabrala este menej ako ked mame normalny obed... 😀 😀 😀

vierka
7. dec 2009

dobre ranko sa zela 😀 😀 😀

HA-HA-HA... som vam teraz vytrela zrak mojim elegantnym rannym prichodom, cooooooo 😀 toto ste voooooobec necakali 😀 😀 😀 ale nebojte sa, nemam problemy so spankom, ale idem zubarovi a kedze som bolestivy pripad, tak tam musim prijst hned rano aby ma zobral 😅 tak sa idem naranajkovat, nasminkovat a vyrazam do TT a kedze o 14.00 chcem ist na tu prehliadku do porodnice, tak rovno aj v TT zostanem a mozno este pojdem vecer aj na cvicenie 😀 takze dnes mam toho velaaaaaaaa 😕 😵 😝 😀

a ze sa idem nasminkovat,,, pche, ved som to uz 4 dni nerobila, tak hadam som uz nezabudla ako sa to robi a hadam si pri tom nevypichnem oko 😀 😀 😀 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre