Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

asshanti
7. dec 2009

dobre ranko,

vierka, tak Ty si ma teda naozaj prekvapila, ja ze si znovu v praci... 😀 😀 😀 😀 😀

ja som v praci, dnes taky navstevny rozlietany den, kolegyna ma narodeniny, mala som tu dvoch kamosov, nieco narychlo som im pisala, vypili kavu a teraz tu mam nasho pana farara, setri nejake zapisnice, tak ho mam pri sebe... 😉
vikend v pohode, v piatok bol na navsteve bratranec s frajerkou, tak sme mali pekny vecer, v sobotu som rychlo upratala poschodie, ostatne mamina, trochu som pozehlila a potom oddych pri knihe a telke. vcera sme boli na navsteve v Snine na kavu a potom sme oddychovali a hladkali brusko, manzo skonstatoval, ze jake ma babo krasny domcek... 😵 😵 😵
dnes mi bolo rano tak divne, tazko, nechcelo sa mi vstavat a mala som pocit, ze mi praskne brucho, ked som si pomyslela, ze sa este zvacsi... mam pocit, ze to sa uz ani neda... 😀 😀 😀

alex
7. dec 2009

Ahojte kočky,
dlho som tu nebola, zaúčala som tú novú kočku, teraz je na druhom compe a robí si nejaké veci, lebo ona bude aj iné robiť, než len moju prácu, takže mám kľud a konečne sa vám môžem venovať.
Už sme doplnili výbavu, malému sme kúpili svetríky, topánočky, ponožky, čiapočky, nové dupky, v ktorých pôjdeme z pôrodnice a už aj plienky 1 balík a všelijaké veci, čo sa zídu. Už nám zostáva naozaj len minimum.

Idem počítať, čo ste tu popísali, kým som tu nebola.

nellie_
autor
7. dec 2009

ahojte.. ja dnes nestiham mam strasne vela roboty.. ked budem mat volnejsie dobehnem.... 😉

asshanti
7. dec 2009

ahojte kocky,

alex, aj my uz pomaly nakupujeme, lebo sa to nezda, ale strasne to leti, ved do terminu mam uz len necele 3 mesiace... 😀 😀 😀 drahy je dnes v KE, tak mi volal, ze malinkemu kupuje bodynka, biele s nejakymi napismi s kratkym rukavom, tak som vravela, ze nech vezme vacsie a potom kupime mensie s dlhym rukavom, lebo este bude chladnejsie... tak sa vytesujem, ze jaky je zlaty a nakupuje vecicky pre mimco!!! 😵 😵 😵
chystame sa pred alebo po Vianociach na nakup postielky a vsetkeho do nej, ja tiez potrebujem novu podprsenku, taku tehotensku bezsvikovu, lebo aj ked sa mi prsia vobec nezvacsili, tak ma tie moje tlacia pod prsiami, kvoli rastucemu brusku... 😀 tak chcem este nejake body a kozmeticke veci nakupit... 😉

snecka
7. dec 2009

Ahojte hádam sa na mňa pamätáte 😀 😵 😀 srandujem alebo žeby už nie ☹
Bože ten čas tak strašne letí, zachvíľu sme zase o rok starší.....
Katika gratulujem ku babetočku je nádhernučký, aj ja cem.
Babiky Vám sa to už kráti tiež, zachvíľu budú pupe na svete 😵
Nellie ty ako? zatím nič?
Ja som podpisala uz dalsiu žiadosť na IVF a 01/02/2010 to istí, a mám doma malý prírastok 😵 preto som sa tak dlho neozývala a minulý mesiac som mala prvú ovulku po IVF, tak som sa vytešovala, a vy ako?
Ass nevieme ešte čo to bude?
Chýbali ste mi veeeeeľľľľľľmmmmooooooo 😵 Cmuk a ja chcem byť s Vami na face, chcem vidiet fotočky ako rastiete....

asshanti
7. dec 2009

ahoj sneciiiiiiii!!! konecne si sa ozvala, chybala si nam, aj sme Ta spominali!!! 😵 😵 😵 😵 😵 do IP Ti napisem ako ma mas na facebooku hladat, ked dojdem domov po stvrtej, tak potvrdim priatelstvo, lebo v robote ho mame bloknuty... 😠 😠 😠
este nevieme co to bude, o 3 tyzdne ideme na ultrazvuk, tak uz hadam bude pohlavna zahada vyriesena... 😀 😀 😀 😀 😀 ale mam citaka na chlapceka... 😉
aky prirastok mate doma???

nellie_
autor
7. dec 2009

ahoj sneciiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

no u mna stale rovnako.. sme si s drahym povedali, ze to prestavame riesit.. 😉 takze to nechavame do leta na nahodu a potom by sme mozno skusili nejake centrum, ale zatial isto nie.... 🙂 🙂
je to taka ulava nebrat ziadne lieky a nepozorovat sa.... 🙂 🙂
povedali sme si, ze mame teraz prioritu dokoncit si byt a prestahovat sa a zatedy to mozno aj samo pride... 🙂
takze ja som si aj snž uz davnejsie z nicku odstranila... 😀 😀 😀
a je mi takto dobre... 😎 😎 😎

dufam, ze sem teraz budes chodit castejsie... 😉 🙂

nellie_
autor
7. dec 2009

a aky prirastok mas doma? nejakeho havinka ???? 😉

snecka
7. dec 2009

Ass hotovo 😵 dakujem, chlapci sú fajn
Mame malu yorkshiricu, Kikuš 20.12.2009 bude mať 4 mesiace a moj muž 30 😵 , je užasne inteligentná ako panička 😵. 😎
Práve zdrhám z roboty, zase sa ozvem pa

asshanti
7. dec 2009

jeeeej, takze zlaty havino, super, tesim sa!!! 😉 😉 😉
ano, chlapci su fajn, akurat mi kamoska poslala fotecky svojho krsniatka, maly mal 3 mesiace a na Mikulasa ho obliekla do takeho cerveneho oblecku, presne ako maju Santovia, aj s opaskom a ciernymi pantofliami, no nemal chybu,na zozratie aky rozkosny!!! 😵 😵 😵 😀 😀 😀

jaspina
7. dec 2009

Holky moc se omlouvám, že vám sem lezu, ale pomalu se začínám taky považovat za neúspěšnou clostilku.. Beru ho 5 měsíců a sice folíky jsou, ale mimi se stejně nedaří.. Už jen 1 měsíc a pak na laparku.. Zajímalo by mě, jak to s váma probíhalo po vysazení dál? Vidím, že už některé máte uvedené tt - co vám nakonec zabralo? Když clostil nezabral, tak vás poslali na IVF nebo jaký je postup? Moc děkuju za každé info 😉

asshanti
7. dec 2009

ahoj jaspina, v pohode nam sem mozes "liezt", budeme len rady!!! 😉 😉 😉
misis si ale pockat na ostatne baby, aby Ti povedali ako to bolo s nimi, lebo mne zabral Clostilbegyt hned po prvych piatich tabletkach a o 3 mesiace uz rodime ... 😵 😵 😵 tak zatial drzim palce, urcite sa miminko podari!!!

vierka
7. dec 2009

no caute zaby 😀

sneciiiiiiiiiiiii - teb si nepamatat laska??? no to by bol aky hriech!!! 😀 tak mate psika??? tych ja milujem... a s tym menom mi pripominas "Ahoj Kikus, nasi isli na vikend... prec..." 😀 😀 😀
aj aj si ta chcem na FB najst, aj ked tam nemam ziadne albumiky, ale aj tak 😀
drzim palce na druhe IVF, verim ze to vide 😉

jaspina - no ked ti zabera, foliky pekne rastu a ovulka ja, tak by mal doki ako dalsie skontrolovat, ci ma mangel vobec dobry spermiogram, pripadne postkoitalnym testom - ci tvoj ovulacny hlien nebrani jeho spermiam sa k vajicu vobec dostat... potom dalsie mozne vysetrenie je ta laparka, ze ci k dostaniu k tym vajickam nebrani nejaka sarapata... a potom to treba riesit, ci ist do centra, kde maju ine metody ako by sa dalo, alebo ked nebude nikde problem, ci budete skusat dalej, alebo ako...

no a zajtra vas tu budem opat tak rano strasir, lebo idem k zubarovi na vymenenie "vlozky" ci vyplne ci ako sa to vola... odneho idem do prace dat si potvrdit papiere na matersku aby som ich mohla odniest na socialnu poistovnu, potom ku segre na kavu a vecer budem mat asi navstevu, takze aj zajtra ma caka perny den
😅 😀

vierka
8. dec 2009

dobre ranko baby 😀

tak aj dneska strasim... 😀 idem sa pomaly naranajkovat a potom sa chystam tomu zubnikovi, potom si vybavit papiere na matersku do prace a potom ku segre na kavu... ale ten vcerajsom ma tak zmohol, ze som spala jak drevo 😅 😀 no este budem mat taketo vybavovacky a ranne vstavacky na budik do stvrtku, tak sa uz velmi tesim na piatoooook keby budem spat az kym sa dobrovolne a samovolne nezobudim 😀 😀 😀

pridem sem zse az tak vecer, tak vam zelam pekny dnik a pekne piste, potom si vas precitam 😀

nellie_
autor
8. dec 2009

dobre ranko... 😀 😀

vieri ty čo to uz druhy den ma šokuješ... 😀 😀 😀
takze stale mas behacky ku zubarovi.... no nezavidim.. tu instituciu nenavidim... 😅

vierka
8. dec 2009

vies ako, budenie sokovou terapiou 😀 stavim sa, ze mas oci tym padom otvorene dokoram a uz nespis 😀 😀 😀

no vcera mi to rozrypal, dneska vymeni tu vlozku, tak som zvedav ci nieco nevymysli aj na zajtra 😅

nellie_
autor
8. dec 2009

vieri veru som uz totalne čuláá 😀 😀 😀

a aspon ta uz ten zubok neboli???

asshanti
8. dec 2009

dobre ranko baby,

tak ja som sa dnes ovela lepsie vyspala ako vcera, v pohode som vstala, lebo vcera rano som myslela, ze uz ani nejdem do prace, ze ostavam doma navzdy... 😀 😀 😀
keby ste vedeli co vcera moj drahy manzelik sam nakupil nasmu babatku... 😵 😵 😵 😵 😵 potom aj vyfotim, same nadherne veci!!! 2 pyzamka, troje dupacky s dlhym rukavom, jedny body s dlhym rukavom, 5 body s kratkym rukavom a 3 overaly s kratkym rukavom a nohavicami a jedny papucky so sobikmi... az mi slzy vysli, jak to vsetko zacal vytahovat z tasky... 😵 😵 😵 lebo do telefonu mi povedal, ze kupil len tie bodiky s kratkym rukavom, lebo tie sa mi pacili iu skor. on bol len v Hypertesu, cakal asi 4 hodiny za autom sluzobnym, co bolo v servise, tak sa rozculoval, ze tam nebolo nic pre mna (nejake oblecenie) tehulu, tak mi kupil aspon novy balzam na pery, aby som nepovedala, ze vsetko len babu a mne nic. no nie je rozkosny... 😵 😵 😵

nellie_
autor
8. dec 2009

asshanti ten tvoj manzel je fakt zlaty... 😉 🙂 🙂
to teda mojho by mi kupit balzam na pery nenapadlo ani omylom... 😀 😀 😀

baby ja dnes idem po 1,5 roku na spinning... uz som to aj obanovala lebo ked si predstavim tu zajtrajsiu svalovicu.. zasa budem chodit ako robocop 😀 😀

snecka
8. dec 2009

Caviky,
Ass super fotočky, ste zlatunky 😵 a to mas super ze ti takto pokúpi mm vecičky.
Dnes som doma, nerobotujem, bola som na internom už papam lieciky na tlak dnes tlak 170/100, no neviem neviem, povedala mi ze uz budem do smrti hypertenzička. ☹ ale radšej nech som pod kontrolou. A práve sa mi zbláznila Kikuša, boli sme von tu strašne prší tak sa sušila behom, lieta ako bláznivá, no Vám poviem, je úžasná je to liek na psychiku, práve sa nepáči sama sebe v zrkadle. 😀 😀. Dám nejaké fotky na FB, potom môžte pokukať. 😉
A Vieri to meno je z tej reklamy 😀 , mne išla tak na nervy a moj mm do mňa stále dobiedzal takže meno vyberal on.
Vieri zubiky už nech sú v poriadku. Nellie meriaš? A čo vy ďalej, kedy plánuješ centrum? A spinning je fajn, síce som skoro zomrela ale supiš 🙂
Tak zatiaľ pa idem sa venovať miminku 😀 a ideme sa očkovať dnes proti besnote, tak hadam bude kludnejšia 😅 , je to malý čert.

nellie_
autor
8. dec 2009

sneci to je super, ze ti Kikuska takto psychicky pomaha... 😉 🙂 😵 😵 😵

ja nemeriam.. teda dnes som vynimocne merala ze ci uz som po ovu, nech viem kedy mam ocakavat MS... 😀
do centra pojdeme az niekedy v lete.. teraz sme to troska odsunuli nabok. 😉 🙂
a je to taky super pocit sa tak odputat od toho snazilkovskeho kolotocu... 🙂 🙂 🙂

asshanti
8. dec 2009

sneci, dakujem za komplimentik. 😵 😵 😵 tesim sa na Tvoje foto, Kikuska musi byt rozkosna, psy vedia dat strasne vela lasky, je to krasne!!! 😉 😉 😉 dufam, ze s tym tlakom to budes mat lepsie...

nellie, no manzo je fakt strasne zlaty, chcel mi kupit aj nejaku spiralu na riasy, len nevedel, ze aku znacku chcem, tak aspon balzam, aby som neobisla celkom naprazdno... 😉 fakt mi az slzy dojatia vysli, ked mi ukazoval vsetky tie krasne vecicky pre nase babatko... 😵 😵 😵

kaficko
8. dec 2009

Ahoj holky,prominte,ze vam vstupuji do diskuze,ale chtela bych poradit. Myslite, ze je vhodne brat clostilbegyt i v pripade, ze k ovulaci dochazi, ale opozdene treba az 22.den? V cyklu bez clostilu byla ovu prave ten zminovany 22.den, pak jsem ale brala clostil, aby se ovu posunula trochu dopredu a v ten mesic vse nasvedcocalo tomu, ze ovulace probehne 15.den, mela jsem pozitivni ovu testy, pokles teploty pred ovu, ale nakonec ve vysledku ovulace neprobehla a teploty zustaly dole? Myslite, ze to muze byt jen nestastna nahoda, ze nakonec ovu neprobehla nebo uz radsi nemam v brani pokracovat nebo mam nechat telo bez hormonu? Byla bych moc rada za radu. dekuji predem

vierka
8. dec 2009

no caute zabky 😀

nelie - zubok je uz lepsi, dakujem za opytanie... teda skor dasno, lebo zub ani neboli... dnes mi vymenil ten mentolovy tampon a ze zasa mam prist vo stvrtok pre istotu, lebo ze to tam bolo dost, tak ze ma este skontroluje.. opat sa pytal na termin porodu, tak asi hned po porode to budeme musiet riesit 😅 tak vo stvrtok budem vediet viacej 😵
tak spining? tak som zvedava ako bude zajtra tvoja frekvencia svalovicoveho pisania, pripadne ci si budes vediet sadnut ku klavesnici 😀 😀 😀

ass - tak to mangelik pekne pokupil... ten moj radsej kupuje bezomna, sa boji mojho vkusu asi 😀 😀 😀

snecinka - urcite je to milacik... my sme mali psika 14 rokov, potom sme ho museli dat utratit a veru, je to super balzam na dusu a hlavne ked je taky prefikany a spekuluje a snazi sa toho svojho pana "prescat" 😀 😀 😀 uzivaj si ju plnymi duskami, je to super 😀
a zubok?! vid odpoved pre nelinku vyzsie 😵

kaficko - ahojcek, to ze beries clostilbegyt ti ovulku nezaruci, je na dozrievanie folikulov, je dobre ked to sleduje aj doki ci rastu a ako reagujes na liecbu, pripadne pichnut pregnyl na vyvolanie ovulacie... podla mna branie clostilu je na nieco dobre, aj ja som ho brala aj ked som ovulku mavala aj bez neho... a mozno preto ti ho doki nasadil, aby si mala ovulku v strede cyklu a tym aj sancu na dlhsiu luteralnu fazu (dufam, ze sa naozaj ta faza tak vola 😅 )... ked tak to konzultuj s lekarom, preco ti ho vlastne nasadil, ci by sa ked tak dalo pracovat s tvojim cyklom aj bez toho a tak... ci ta nemoze sledovat...

vierka
8. dec 2009

jo a musim sa pochvalit!!!! dneska som prvy krat vracala 😀 😀 😀

vierka
9. dec 2009

caute baby 😀

ja vas len pozdravim, nemam viacej casu... idem si nieco vybavit do TT na otocku a ked sa vratim okolo obeda, tak sa vam budem plne venovat 😵 😀

nellie_
autor
9. dec 2009

no ahoj vieri.... 🙂 🙂

a to preco si vracala???? 😕 😕 😕 nejake neskore tehu nevolnosti nie??? ci ty to mas opacne.. namiesto prve tyzdne - posledne??? 😅

no ja som napodiv uplne v pohode.. len ma troska vydávačka boli od sedanky ale inak pohoda.. asi nie som az taka lemra ako som si myslela.. 😀 😀 aj ked som si nepridavala zataz ako ostatni ale zvladala som cvicit a slapat celu hodinu 😎 😎

asshanti
9. dec 2009

dobre ranko,

vierka, coze, zvracanie...??? 😕 😕 😕 tak dufam, ze to bola len jednorazovka! 😉

nellie, tak vidis, kondiciu mas!!! 😉 😉 😉

ja v pohode, dnes som trochu prispala, o 20 minut dlhsie, ale napodiv som vsetko postihala. a citim sa super, pondelok bol nejaky blby, dnes az perfektne mi je!!! 😵 mne uz ranne nevolnosti prestali, iba ma sem - tam rano raz napne, ked strieknem antiperspirant a som v tom oblaku vone, ale potom z parfumu nic... 😀 😀 😀

nellie_
autor
9. dec 2009

no tu dnes ako pusto.... 😕

ja cakam na draheho uz mam hodinu nadcas kôli nemu 😠 😀 😀
asi idem peso do mesta a vybehnem do tesca zatial.. lebo ma to tu uz nebavi.. a zajtra mam volno 😎 😎
to take super tento "krizovy rezim" 😀 😀

asshanti
9. dec 2009

ja som este v praci, o 5 minut padam, akurat sme dohadovali take "koncorocne" posedenie, budeme ho mat buduci stvrtok v jednej peknej restike. a v utorok ideme na 3D ultrazvuk, dnes som si to pozistovala a objednala ma o jednej poobede, povedia nam pohlavie babatka, tak sa uz neviem dockat, velmi sa tesim!!! 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre