Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
2. feb 2009

baby jelikoz poznam svoje telo tak som fakt realistka....
zacal ma ten spodok brucha bolet a veru dost...az mi to tam jak keby trpne....takze zajtra budem hlasit isto madam krvvu.....

no ale neva o 2 tyzdne sa snazime dalej.. 😉

vierka
2. feb 2009

nelie - tak ale uznaj, ze nieco musi spravit aj mangel, ze mi zeny sme bezmocne 😀

nellie_
autor
2. feb 2009

vieri no ved samozrejme ze ano....ved nie sme panenky marie.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alex
2. feb 2009

vierka manžel sa môže snažiť, ale je to márne, keďže má za ženu vrahyňu spermošov 😀
ale v centre sa to vyrieši, posnaží sa manžel, ja aj doktor a spoločnými silami to hádam nejako dáme dokopy 😀

nellie_
autor
2. feb 2009

alex samozrejme ze date... 😉

alex
2. feb 2009

juuuj, mne sa tak nič nechce 😅

nellie_
autor
2. feb 2009

alex sme dve... 😀 😀 😀 😀 😀

alex
2. feb 2009

nutne potrebujem materskú, lebo sa už zbláznim v práci 😀

vierka
2. feb 2009

takze sme tri, ani mne sa nic nechce 😒

nellie_
autor
2. feb 2009

super jak sa nam klub rozrástol.... 😀 😀 😀 😀
inak aj ja potrebujem materskú som tu uz 6-ty rok a stale to isté dokolečka dokola kazdy mesiac.....
uz ma to tu nebavi...radsej budem kakaničky prebalovať.... 😎 😎 😎

alex
2. feb 2009

tak ja som tu len tri roky a snažím sa meniť oddelenia, ale aj tak chcem už vypadnúť.

vierka
2. feb 2009

tak ja som tu 10 rokov 😀

alex
2. feb 2009

fuuuha, tak to by som sa nemala ja veľmi sťažovať, čo.

nellie_
autor
2. feb 2009

za pol hodku uz padam domov...aleluja..dneska som tu fakt trpela... 😀 😀 😀 😀 😀

rano o 7,30 vam hlasim vysledok.....

snecka
2. feb 2009

Ahojte 😵 , ďakujem že ste na mňa mysleli, veľa to pre mňa znamená, ale bohužiaľ to nevyšlo, krvička negatívna, takže šup do 2 IUI, aspoň že som skúšku spravila 😉 , Nellie, Alex, Vierka dúfam že ma nesklamete, budem Vám držať päste ako sa len dá. Ľubkám Vás cmuk.

nellie_
autor
2. feb 2009

sneci, ja tu uz ocakavam vysledky...takze negativne - a taky krasny grafik... ☹
Aj my ťa lubkame snecinka a verim ze druhe IUI uz bude uspesne...gratulujem ku skuske - si šikulka... 😉

teraz sa este viacej bojim zajtra testovat....ty si mala taky krasny grafik snecik... 😔 😔 😔

ale nemôzme stracat optimizmus ked to aj tento mesiac nevyjde, tak buduci nam to istí... 😉 (myslim tym mna a snecinku, vy dve ste stale nadejne.... 😵 😵 😵 😵 😵 )

nellie_
autor
2. feb 2009

a samozrejme myslim aj na nasu anjelinku... 😵 😵 😵 😵 😵 nebojte baby vyjde nam to... 😵 😵 😵

snecka
2. feb 2009

Božinku zabudla som na anjelika 😵 , mám tam cystu takže moje teploty asi môžu súvisieť s tým ☹ a ty Nellie máš stále krásny grafík, nebojkaj zajtra ohlásiš // čiaročky. 😉

vierka
2. feb 2009

nelie - zajtra rano ocakavam tvoje spravy... som taka nedockava a zvedava, mozno viacej nez ty 😀 😀 😀

snecka - nevadiiiiii... nabuduce to vide... hnusna cysta sa odplavi a sup sa do druheho kola 😉
a ku skuske gratulujem, ty si nasa sikulka... a mooooooooc ta lubime vsetky 😝

alex
2. feb 2009

sneci to je mi ľúto ☹ tak už je to len na nellienke a vierke, lebo mňa už bolí brucho tak mrchovsky. Ale kúpila som si dnes dva testíky, nech mám doma v zálohe a aj nový teplomer, pre istotu digitálny, tak zajtra zmerám teplotu.
a sneci gratulujem ku skúške 🙂

anjelinka
2. feb 2009

Ahojte dievcata,

snecka, mrzi ma to, ale teraz si si to vyskusala a na druhykrat budu krasne //.

Ja som baby hotova z nellik, proste ja viem, ze tam budu //, neviem sa dockat rana, preto musim skoro zaspat, potom ma rano poobracia do pol osmej sefka, no a to je cas akurat pozret na MK a tesit sa. Juuuuj, dufam, ze sa mi podari rychlo zaspat 😉

alexi, nehadz este flintu do zita, ved mrchovske priznaky znamenaju tehu priznaky 😵 😵 😵

Moja mrcha je krasne slaba, neviem, co to 🙄

Ale vcera som si tiez kupila novy teplomer 😀

alex
2. feb 2009

tak ja už to mám tretí teplomer, dúfam, že tento už nepokazím 😀

vierka
3. feb 2009

dobre ranko dievcata... tak ja cakaaaaaaam na spravy 😀

anjelinka
3. feb 2009

Cakaaaaaaam, bre ranko 😀 😉

anjelinka
3. feb 2009

Pozeram, ze Nellik uz ma zaznacenu teplotu, trosku klesla, ale nic tragicke. Ale asi robila aj testik, lebo tam ma "-" 😖

vierka
3. feb 2009

anjelinka - a to si kde vycitala???? preco nam nenapise, ze ako je na tom 😕

snecka
3. feb 2009

Ahojky, aj ja som to už vyčítala ☹ 😢 , doriti, 😠 , tak Alex, Vieročka musíte to zachrániť.
Vieročka ako sa cítiš, ktorý deň si po.? Kedy budeš testovať?

vierka
3. feb 2009

no a ja stale neviem kde to citate 😅

snecka - ahojcek.... no ja sa citim tak, ze nic necitim - teraz neviem ci je to dobre znamenie, alebo to zle 😅 no ked ratam aj den transferu tak som dnes 7 den po ET 😀 a test s krvi mam buduci tyzden v stredu - 11.2., dovtedy som sa rozhodla netestovat 😉

nellie_
autor
3. feb 2009

ahojte takze nemohla som pisat bol tu sef....
teplota klesla a test biely ako sneh...... ☹

nellie_
autor
3. feb 2009

ste zlate ze tak na mna myslite....ono to fakt dost pomaha.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

rano som sa tak triasla ked som testovala a kukala na ten test a nic.... a celkom v pohode som to zvladla...myslela som ze to budem horsie znasat ale nie....ved zivot ide dalej....pockam si na mrchu a tesim sa na dalsie meranie.... 😵 😵 😵 😵 😵
ja vas vsetky moc moc lubkam...... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre