Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
3. feb 2009

lenickan tak to ti neviem povedať, ale v centre ti určite poradia čo je pre vás najvhodnejšie.

Ja sa chystám tiež už do centra, ale rovno na IVF, lebo mám za sebou už 3IUI, tie mi ale robil môj gynekológ.

lenickan
3. feb 2009

a na IUI jsi stimulovala čím?

snecka
3. feb 2009

Alex ja som tiež zo začiatku riešila pečiatky, a teraz mi je to jedno, pre mňa je cieľ mať bábo a nikto mi v tom nezabráni, a to že to tu vie asi 150 ľudí mi je šumajfuk.
Lenička, potrebuješ injekcie, niečo silnejšie, treba navštíviť Car. 😉
Alex ak nevyjde toto IUI čo ti samozrejme neprajem rozmýšľaš nad IVF, kedy asi?

alex
3. feb 2009

ja som stimulovala clostilom a aj som reagovala ale nič z toho, tehu aj tak nie som 😒

lenickan
3. feb 2009

a s injekcemi mne budou kontrolovat a budeme se moci přirozeně snažit?

snecka
3. feb 2009

Lenička áno, budú ťa kontrolovať a budeš sa prirodzene snažiť, poprípade ti pichnú Pregnyl.

snecka
3. feb 2009

Lenička oni ti neurobia čo nechceš, ja môžem mať ešte aj 3 IUI ale nehcem ak 2 IUI nevyjde idem na IVF, takže čo si povieš to budú robiť, do ničoho ťa nebudú tlačiť aspoň ja mám takú skúsenosť.

lenickan
3. feb 2009

tak děkuji holky... dám určitě vědět... kůli statistikám:¨))

alex
3. feb 2009

snecka určite to ani tento krát nevyšlo, takže keď dostanem mrchu volám lekárovi, pôjdem si pre všetky výsledky a objednám sa do centra. Vidím to tak na koniec februára, že by sme tam mohli ísť. Potom už len záleží od toho, ako rýchlo nám schvália žiadosť. Tipujem, že až v apríli bude IVF.

alex
3. feb 2009

sneci ja som si tiež povedala, že mi to je jedno, ale vieš ako to býva, niekto niečo započuje a už si šušká celá firma, takže tomuto by som rada predišla.

snecka
3. feb 2009

Alex no možno budeme stimulovať spolu, mne to tiež vychádza na apríl 😉

alex
3. feb 2009

sneci ja si myslím že nie, lebo tebe výjde druhé IUI 😉

snecka
3. feb 2009

Mne včera chlap povedal, že už ničomu neverí, strašne dúfal že sa to podarilo, to ma bolí asi najviac z tohoto všetkého. ☹

vierka
3. feb 2009

alex - mne dali v centre papier kde bolo aj davkovanie liekov, tie predoperacne a vysetrenie na pohlavne prenosne choroby mna a mangela. A s tym som normalne prisla vseobecnej a od tej dostala vymenny listok 😉

anjelinka
4. feb 2009

Dobre ranko dievcata,

nellusik, teplotka je hore???? 😉 😉 😉 Ved ty si asi kupila zly test. Kup si nejaky citlivy, alebo chod rovno na HCG krvicku 🙂

nellie_
autor
4. feb 2009

ahojte babenky...
http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
no ja som v šoku teplota je znova hore....a ja sa fakt citim tak inak....vcera vecer mi bolo zle a moje bebicka sa uz pomaly do podprdy nevojdu, ta takto mi nikdy nereagovali pred mrchou....

baby mna z toho slahne..ja uz som bola zmierena s mrchou a moje telo sa so mnou zahrava.... 😅 😅 😅

no uvidim co dalej a keby mrcha nic tak v sobotu testnem znova....

anjelinka
4. feb 2009

Nellusik, pocuj, ved ty si tehulka. Ja by som testovala skor ako v sobotu 😅

nellie_
autor
4. feb 2009

anjelik ked ja sa bojim..... 😔 😔 😔 😔
ja radsej pockam ze ako zajtra teplota a mozno v piatok teda testnem...ale asi len tu sobotu..ja sa fakt bojim..nemam rada taketo natahovacky...
mne je len divne ze uz asi 6-ty krat mam utrogestan a vzdy do 3 dni po vysadeni mam mrchanu...
a preco mi teda vcera test neukazal nic... ☹ ☹ ☹ ☹
a to bol taky co sa robi 3 dni pred ocakavanou mrchou... ☹ ☹ ☹

anjelinka
4. feb 2009

A aky test to bol? Myslim znacku.

Vies, skus si kupit GSMamatest, ten zvyknu dievcata kupovat. Vraj ten nikdy neklame. No vsetko sa uvidi podla teploty. Raz tu jedna baba pisala, ze teplotu mala stale hore, no ale test jej ukazoval viac nez dva tyzdne len /. Tak sa nastvala a sla na krv a mala HCG v krvi jasne, ale test stale /. Az po troch tyzdnoch jej urobilo //.
Este netreba hadzat flintu do zita. Ten grafik je nadherny, co ja by som za taky dala 😵 .
Dalo by sa polemizovat, kebyze si mala ine teploty, ze ovulka bola neskor, tak preto mrcha meska, lenze tebe krasne vyznacilo a potom teplotky boli v podstate skoro v jednej rovine, takze tam sa o termine ovulky neda pochybovat.

nellie_
autor
4. feb 2009

anjelik mala som test pepino a ten zevraj ma ukazat 3 dni pred mrchou....
hej grafik je pekny a ovu som mala potvrdenu aj sonom...no ja neviem som z toho pako....dneska si kupim nejaky citlivejsi test teda a skusim ale skorej ako piatok-sobotu netestujem....
mna hrozne tie biele testy depcú....radsej este pockam....

ja som z toho taka nervozna...az to neni mozne..ja som fakt bola prepnuta do mrchovskeho rezimu a rano ma to tak soklo ta teplota..a od vcera mam plnu kabelku allwaysiek a ono si to zo mna robi srandu.. 🙄

anjelinka
4. feb 2009

Skus fakt kupit nieco citlivejsie, bo mne to fakt nejde do hlavy. Ja inak tiez nemam rada take situacie, ze neviem, na com som.
Ale uz som si tehu test nerobila dobry polrok asi. Odkedy v podsate si meriam poctivejsie BT, tak som na testoch usetrila.
Inak, vcera som kontaktovala jedneho doktora z antisterilnej poradne emailom. Som zvedava, co odpise. Dokonca sa aj pozname osobne, ale som mu pisala anonymne 😅 , pod inym menom. Citala som od neho clanok, ze sa snazi pomoct neplodnym parom velmi, velmi a ze centrum voli ako poslednu moznost. Ze spravi vsetky vysetrenia, dokonca aj nejaku genetiku ci co, tak som zvedava na jeho odpoved. Byva o ulicu dalej odo mna, sme sa minule stretli aj pred postou 😅 , sme do seba narazili.

vierka
4. feb 2009

nelie - ta teplotka je naaaadhrenaaaaa 😀 ja viem mojenko, ze teba to skor teraz depkuje, ale mojenko, ako sme si vcera povedali, cakame mrchu, nic horsie sa predsa stat nemoze, uz len lepsie... takze to skus brat tak z nadhladom... podla mna tehu si, len si mala hlupy test.... 😉

anjelinka
4. feb 2009

vierka, ahoooj, moja rec, nech si kupi ine testiky.

A ty sa mavas ako? 😉

alex
4. feb 2009

nellie ja mám z teba takú radosť, uvidíš, že toto bude tehu!!! 😵

Ja nič, teplota išla rapídne dole na 36,5 , takže zázraky sa nedejú 😢 ☹ čo už.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

a dobré ránko inak 🙂

nellie_
autor
4. feb 2009

baby mne je zasa na vracanie...ale neviem ci to uz neni z tej nervozity..dala som si rano moje milovane latte a rozok s maslom a si to pojde von..... 😖 😖 😖
ale to bude z nervov toto vsetko.....

vieri ja viem ano ocakavam horsie a mozno pride to najkrajsie v mojom zivote boze baby to by bolo take nadherneeeee..ale nechcem sa na to upinat radsej....

vierka
4. feb 2009

anjelinka - tak to je super, tak pekne sa s nim dohodni na nejakych vysetreniach a nech to mate nejake podrobnejsie, aspon budete vediet na com ste 😀
a podla mna je nelie jasne tehulka, len to este nevie 😀 😀 😀

no ja sa citim praveze az moc dobre, nic mi nie je a som stastna 😀 dnes som si bola pre este jedno balenie utrogestanu, lebo do krvnych testov by mi chybalo a moj lekar so sestrickou mi strasne drzia palce a tesia sa, ze im buduci tyzden zavolam ze som tehu a ze keby mozem prist na vysetrenie 😀 ... a vysledky z cytologie mam tiez super 😀

vierka
4. feb 2009

nelie - tak sa neupinaj moja... 😀 ja viem, ze je to tazke, ale skus svoje myslienky zamerat na nieco ine 😉

alex
4. feb 2009

baby ja začínam depkovať. Strašne sa bojím, že nám ani IVF nepomôže... ja už si to ani neviem predstaviť, že budem raz tehu. Dúfala som, že toto IUI nám výjde, keďže som po laparke, ale prd z toho.

alex
4. feb 2009

nellie počuj a nezájdeš zajtra dokymu, či ti nezoberie krv???

vierka
4. feb 2009

alex - mojenka, pomoze... uvidis... proste sa najde sposob ako budete mat babatko a ty budes tehotna, ale musis mat aj ty chut ist za tym a bojovat... my to mame tazsie nez take baby co otehotneju ani nevedia ako, ale o to viacej budeme nase deti lubit a starat sa o ne... a ja verim, ze ty tehu budes, ale nemozes takto upadat....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre