Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
5. feb 2009

nellie aj ja som dostala mrchu, takže sme na tom rovnako 😉

a teplota ti klesla?

anjelinka
5. feb 2009

Ahooooj Juliiiiiiiinka,

moja, nemam foto na mojasvadba, ale ak mi das nejaky email, tak ti preposlem, idem najprv na obed, a tak to poslem aj snecke aj tebe.

Vies, mozno sa teraz fajne precistis po tej laparke. Urcite to bolo na nieco dobre.

anjelinka
5. feb 2009

Dievcata, vy ste videli albumik berusky 81? Ona niekedy sa mi zda pisavala do grafov BT. Normalne som sa rozplakala vcera vecer 😔 😔 😔 😔 😔
Ma ho na modromkonikovi, ale cz.

anjelinka
5. feb 2009

beruska21, tak...

snecka
5. feb 2009

Ja som to čítala asi pre predvčerom a tiež som plakala a moj chlap nechápal že čo sa mi deje. 😔 😢 Strašné nikdy by som toto nikomu nepriala.
Aj ja chcem mrchu 😠 , idem si dať dnes horúcu vaňu, tak hádam sa niečo popohne.

nellie_
autor
5. feb 2009

sneci tebe este mrsina nedosla????? svina jedna si dava na cas..
ta beruska ma asi smutny pribeh ze?? to si doma vecer precitam, nech tu po mne nepozeraju... 😅

alex hej klesla mi na 36,8..vcera nechapem co to bolo...takze zasa budeme mat rovnaky cyklus alex.. 😉

dufam ze toto mame posledné mršiny v tomto roku... 😉

vierka
5. feb 2009

nelie - no niekedy je to tak, ze ma clovek vsetky mozne priznaky a nic a niekedy tak, ze nema ani jeden a je tehu 😒 v kazdom pripade ti prajem, aby ta mrcha uz nikdy nezavitala, tak nech si to tento posledny krat s tebou este uzije 😀

alex
5. feb 2009

Bože to je hrozné, chúďa, ja by som sa určite zosypala. Až mám zimomriavky po tele 😢 😢 😢

vierka
5. feb 2009

tak to je fakt smutny pribeh... to je hrozneeeeeee 😔 ☹

alex
5. feb 2009

ja si nedokážem predstaviť, že by som prišla o manžela. Uff, na to ani nemyslieť.

nellie_
autor
5. feb 2009

no idem si to aj ja precitat....
baby ja to poznam ked mlada zena pride o manzela... ☹ ☹ ☹
moja mamina - mala 25 rokov ked ostala vdova.. a ja som mala 3 roky a sestra mala 6 mesiacov ked zomrel... 😔 mal nador na mozgu a vtedy to nevedeli tak skoro zistit ako teraz...
takze mama ostala od 25 uplne sama a zoberte si ze nikdy viac uz nemala ziadneho priatela ani sa nevydala, akoze priznavam ze ked som bola mala nevedela som si predstavit, ze by sa ku nam nastahoval nejaky cudzi chlap, ale teraz by som jej to priala...
ale mojej mamine to nevadi ze nikoho nema je zvyknuta a pritom je super povaha a riadna kočka to nikto nechape preco ostala sama... 😔 😔

nellie_
autor
5. feb 2009

ten pribeh je hrozny...este ze som tu teraz sama normalne som si poplakala... 😔 😔 😔

vierka
5. feb 2009

nelie - tak to je tiez hrozne... 😒

nellie_
autor
5. feb 2009

ale nechcem aby nam tu vladla pochmurna atmosfera.... 😉

baby akurat dneska maju nasi obchodaci poradu a to mame stale plny kancel chlapov a ja musim tu zastierat ked si chcem vlozku zobrat a ist sa prebalit..to je take trapne toto... 😅
aj by som si tampon dala ale doktorka mi povedala nech ich teraz aspon 3 mesiace po laparke nepouzivam, no ja mam pocit ze stečem z krvi dneska... 😖 😖 😖

anjelinka
5. feb 2009

Nellusik, tak to ti nezavidim, ja inak ked som s kolegom v kancli a sa potrebujem ist prebalit, tak kabelu mam tak na zemi pri sebe a nenapadne si vyberam tampon, nosim vacsie kabelky, tak je trapas ist s takou velkou kabelou na wc...uplne ta chapem, je to nieco hrozne. 😠 😠

Inak, uz sa posielaju fotose.

alex
5. feb 2009

nellie, no toto, to mne nepovedali, že by som nemala používať tampóny 😒

anjelinka
5. feb 2009

A ja praveze stale pouzivam len tampony, baby si chvalia aj ten kalistek, ale to si neviem predstavit, sice, este predstavit by som si vedela, ale pouzivat nie...mne trvalo kym som sa naucila po strednej pouzivat tampony 😀

vierka
5. feb 2009

a ja mam tu vyhodu, ze som v kancliku uplne, uplne sama... takze ja mozem mat kludne aj tampony cely den vylozene na stole 😀 😀 😀

anjelinka
5. feb 2009

no, no, no, smrdi tu samochvala, od nejakej blondinecky, nezda sa vaaaaa? 😀 😀 😀

vierka
5. feb 2009

ale ja fakt mooooozem 😀 😀 😀

alex
5. feb 2009

ja s týmto tiež nejaké extra problémy nemám. Ten kalištek si ani ja veľmi neviem predstaviť, by som sa bála, že či to zachytí všetko, nebola by som vo svojej koži asi.

anjelinka
5. feb 2009

alexi, premyslam, ako sa maju babulina, silwietta, fialllka, martinka, hmm?

alex
5. feb 2009

anjelik dobre sa majú, veď pozri do júnoviek 😉

nellie_
autor
5. feb 2009

fuj ze kalistek...to je take nechutne si neviem predstavit zeby som to vytiahla a mala vylievat do umyvadla a niekto nabehne lebo mi mame vecko pre celu chodbu a je nas tu v kancloch asi 10 zien a ze nejaka pride a ze co robis a ja ze "ale vylievam krv z kaliska" 😀 😀 😀 😀 😀 😀

to ja len teraz tak mam inak cely mesiac tu obchodaci nie su 😎 😎 😎

alex
5. feb 2009

nellie tak toto ma ani nenapadlo... hnusná predstava 😅

anjelinka
5. feb 2009

Mna to inak napadlo tiez, ze budem niekde kalich vylievat a niekto ma nacape, by som sa asi zacervenala jak ta krv 😝 😝 😝

Ale ze to mozes mat neviem kolko hodin, sice, ale pracovna doba je dlha.

alexi, uz som kukala junovky, vidim, ze sa dari a babeny su tehulkami - gretuska, ada....hmm, len my stale nic 😒

Si si tam dala nove heslo? Len aby ti ho admini nezavreli 😖

alex
5. feb 2009

anjeli no sa to tam rozrastá... je to milé, koľko kočiek s ktorými sme svadbu chystali už majú bábätká.

snecka
5. feb 2009

Bábiky mne sa vôbec dnes nedalo písať, Nellie ešte stále ju nemám, tú mrchu.
A mňa čakalo prekvapko doma, moje zlatko mi kúpilo rybičku s namaľovanou pusou, neviem či si pamätáte ale na moje narodky mi vykapalo celé akvarko, tak mi mužík kúpil 2 závojnatky, ráno keď vstal už bola jedna mŕtva, ja to plačem s každou rybou, mám strašne plačlivú povahu, hlavne keď sa ubližuje deťom a psom. Tak sme mali len tu jednu a som sa dočítala že dokáže samec samicu uštvať ( máme nadržanú rybu ) 😀 , tak sledujem ich teraz lepšie a zase už aj túto naháňa, trepe sa jej pod chvost, alebo sa o ňu obtiera, to je také milé 😵 , len dúfam že ju zase neuštve.

nellie_
autor
5. feb 2009

ani mne sa dneska moc nedalo kôli tym obchodakom...nechcela som aby videli ze som na konikovi a vyzvedali co to je za stranku.... 😅 ale od zajtra zasa bude klud.... 😎

inak mne tento mesiac ani nie je moc luto ze dosla mrcha..lebo som hrozne vytesena ze konecne nam schvalia uver a v lete budeme byvat sami..ja sa tak hrozne tesim ako budeme prerabat nas krasny velikansky 4-izbovy bytik s 2 balkonmi.... 😵 😵 😵 😵
lebo uz bude v juni 2 roky od svadby a stale byvame s mojou maminou...tak sa velmi tesim na to ze budeme sami.... 😵 😵 😵
minuly rok sme mali strasne zly vsetko sa kazilo, nic nam nevychadzalo a konecne sa to tento rok obracia na dobre pomaly ale isto...a verim ze aj babo bude ved na co by nam boli tie 2 detske izby... 😀 😀 😀

sneci jej rybicky, ja mam rada rybicky este som nikdy nijake nemala,ale vzdy ma pohlad na ne ukludnoval... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

snecka
6. feb 2009

Nellie aj my bývame s maminou a tiež by sme najradšej išli do domčeka a samozrejme sami. 🙂 , teraz sa nám vybavuje jeden pozemok dúfam že nám ho predajú a chceli by sme stavať, no uvidíme, a potom si kúpim 2 psov milujem tie stvorenia ( labradora, bullteriéra ), no snívam 😀 ale treba aj snívať.
Anjelik zabudla som na foto 😅
Inak už mi prišla mršina, tak sa vytešujem 16.02 idem na UZV. 😉
Aj mňa Nelllie strašne rybky ukľudňujú, dokážem pri nich presedieť hodiny a hlavne keď mám depku. 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre