Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

soni1
28. apr 2009

Prosím, odpovedzte mi na príspevok str. 60

nellie_
autor
28. apr 2009

sani ahoj..uz si na teba spominaaaaaaaaaam 😉
no ja som bola tiez na laparke...a bala som sa strasne to boli veru stavy ale teraz ti uprimne hovorim nemas sa coho bat...da sa to v pohode zvladnut...mne nou zistili ze som mala skôrnatene vajecniky tak mi urobili drilling - to znamena ze v kazdom vajecniku mam po 7 dierok aby lahsie vajka vyliezali...ja som bola na laparke v novembri 2008 a potom este v januari a februari som brala clostil a teraz som druhy mesiac bez a podla teplôt viem ze telo konecne funguje ako ma a ovulka chodi.... 😉

co presne ohladom laparky chces vediet? kludne sa pytaj, odpoviem.. 😉

vierka
28. apr 2009

mirabela - doktor by ti mohol vyskusat aj takzvany postoitalny test - je to o tom, ze zisti ci ti vobec tvoj maternicovy hlien prepusta spermie, pokial by im branil v pohybe a neprepustal by ich dalej, tak je "zbytocne" snazit sa prirodzenou cestou, lebo to by bolo potom o zazraku... skus sa ho na tento test opytat - je to jednoduche, len zmiesa vzorku z bezneho gynekologickeho vysetrenia z tvojho hlienu s mangelovou vzorkou a uvidi pod mikroskopom co sa deje...
ale urcite byva taky postup potom, ze laparka a ked ani to nie, tak potom jedine CAR...

soni - no pokial by bol problem napriklad v zrastenych vajickovodoch a laparkou sa to odstrani, tak by nemal byt uz problem otehotniet, ale ked je problem aj niekde inde, tak ani laparka nepomoze...
v kazdom pripade si daj prezriet ako si na tom vo vnutry, daj si spravit tu laparku, lebo keby ste to nahodou potom riesili aj cez nejake centrum, nech ten lekar tam vie co vsetko uz mas za sebou a ze tam problem nie je...

nellie_
autor
28. apr 2009

ahoj vieri 😉 🙂 🙂 🙂

tak si predstav ze ta moja ovula pockala kym drahy dojde z portugalska... 😀 😀 😀 no neni to na jed???
a ja som sa tesila ze nebude ziadny poovulačny stres ale vypada to tak, ze som tam kde som bola 😀 😀 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

ale asi to tak malo byt ze sa ta ovu tak posunula...moje JA jej nedovolilo prist na ten 17DC ako obycajne 😀

vierka
28. apr 2009

nelie - 😀 😀 😀 no ta tvoja ovulka je jaka cvicena... radsej pride ked je stary doma, nez by mala byt v dome hadka, ze koho je to dieta 😀 😀 😀
takze ako som spravne vycitala, tak mangel uz bol na 19 DC doma 😀

nellie_
autor
28. apr 2009

vieri ano bol... a moje vajco cakalo s prasknutim na naho 😀 😀 😀
tak to uz akoze by ozaj mohlo sa zadarit ked si dalo tolku namahu a skoro bol stary zaoprdok z neho ale vyckalo na drahého 😀 😀 😀
mna to samu prekvapilo lebo som cakala ze bude klasicky alebo nebude a bude anovulak 😀

nellie_
autor
28. apr 2009

vieri ved vidis tam tie X v kolonke pod tabulkou - riadok oznacenceny ako BD to znamena snazenie..tak tam svietia tri X 😀 😀 😀 (ti to vysvetlujem, lebo neviem ci sa vyznas v grafoch 😉 )
a take z portugalska prinesene po tyzdni spermose dufam ze su vykonne 😀 😀 😀

vierka
28. apr 2009

nelie - tak dufam, ze ten tvoj zaprdok zabojuje aj teraz 😀
no ja som si aj hned myslela co to X znamena, ked si povedala ze pockalo vajko na neho 😝 😝 😝
no jasne, jeho "chlapci" boli na tyzden na dovolenke, tak urcite prisli oddychnuty 😀 😝

nellie_
autor
28. apr 2009

no v to dufam.... 😀 😀 😀 😀
aj ked je pravda ze tento ani buduci mesiac by som nechcela ostat tehu tak mam taky iny pristup k tomu...ale pre istotu sme sa posnazili, ved keby nahodou neurazime sa... 😀 😀

Len aj kôli dovolenke...fakt by som sa bala ist prvy trimester do chorvatska... 😅 tak ja spolieham ze nejakeho chorvata maleho donesieme odtial... 😎 😎 😎

A ja som vedela, ze vies co znamenaju X 😉 , to len keby nahodou nie tak som ti to chcela ozrejmiť 😀 😀

dneska sa rano v grafoch aj snecinka mihla ukazat grafik...ako jej dneska rapidne klesla teplota, tak pravdepodobne dojde mrcha... 😔 to je fakt svinstvo take pekne grafy mat a prd z toho....
ale ja verim ze po IVF uz bude tehulka 😵 😵 😵

a andželina sa zasa ako dlho neukazala..... 😕 😀

vierka
28. apr 2009

nelie - jasne, treba si hovorit, ze teraz nie je vhodne aby si otehotnela a ono to najust pride a je po dovolenke 😀
no aspon nieco mi je v tych grafoch jasne... viem co znamena X 😀 😀 😀 😝
a kedy ma snecinka vlastne to IVF kedy zacina??? viem ze teraz niekedy by to mala riesit, ale kedy, tak to vobec netusim...
no anjelinka to zase flaka....

jeden snazilkovsky vtip:

-Mama aj mňa priniesol bocian?
-Ano synček.
-Aj otca priniesol bocian?
-Ano synček aj jeho.
-Mami a deda?
-Aj jeho
-Do riti v tejto rodine nikto nejebe? 😀 😀 😀

nellie_
autor
28. apr 2009

ten vtip je dobryyy 😀 😀 😀 😀 😀
no mne sa zda ze snecinka by mala ist v juni na to IVF, ale nie som si istá...uz by sme veru mohli nasledovat Katiku a by aj my ostatne exclostilacky tehule 😵 😵 😵 😵

snecka
28. apr 2009

Moje zlatusiky 😵
ja uz zacinam spinit, takze prirodzene to nepojde, uz som sa aj objednala do Heliosu na 19.05. uz dostaneme aj lieciky a na 16dc v juni zaciname naše prvé a posledné IVF dúfam. 😖
A ty Vieročka ako moja, ty budeš o mesiac skôr rodiť ako ja, však? 😀 nič sa dúfam nezmenilo
Nellie a ty prosim ťa už prebojuj tuto barieru a my ťa budeme nasledovať, juj tak ti zelam aby sa ti to podarilo prirodzene, lebo ked si len predstavím tie lieky a injekcie tak mi je biedne, a to som sa rozhodla že si idem pichať sama, moj muž pri mne 3 razy odpadne a bude nám fajn.
Vierocka vypila si 3-4l vody denne, tohto sa najviac bojim ale viem ze musim.?

danielav
28. apr 2009

ahojky holky, nevim jestli se tu uz neco podobneho nediskutovalo, ale chtela jsem se Vas zeptat, zda jste nektera nemela po vysazeni clostilu problem se spinenim-krvacenim v prvni polovine cyklu?

vierka
28. apr 2009

nelie - no aspon som si pri tom vtipe uvedomila, ze marne cakam na toho bociana, ze musim asi aj j*bat aby z toho nieco bolo 😀 😀 😀 😝

snecka - ahoj zlaticko, aku mas krasnu fotecku 😀 ty sa tusim prihlasis vzdy, ked ta zacneme "ohovarat" 😀 😀 😀
no ja budem rodit mesiac pred tebou, ja si idem po lieciky 5.5. a ked nebude ziadna cysta, tak mi ich doki da a od najblizsej mrchy (okolo 15 maja) by som mohla zacat stimulovat 🙂 no ja mam opat dohodnutu sestricku na pichanie, ale hrozi mi aj nejake skolenie v Poprade a neviem kedy, tak si mozno niekedy budem musiet pichnut aj sama 😅 ale ved nejako bolo, nejako bude 😀
ja som sa tiez bala tej vody, lebo ja denne vypijem ledva liter a pol, ale da sa... ja som v praci vypila vacsinou tie dva litre, som si postavila flasu na stol a proste som pila a doma som potom este nejaky ten liter vypila.. da sa to v pohode zvladnut... aj to pichanie nic nie je, ani sa nenazdas a budes mat transfer za sebou 🙂

danielav - prepac, ale s tym spinenim nemam skusenosti... ☹

inak babyyyyy, dneska som stretla otca mojich detiiiiiiiiiii 😀
takyyyyyyyyyyy kraaaaaaasny cernoch stal predomnou v banke 😝 len skoda ze neviem po anglicky povedat "nechcel by si darovat spermie na moje umele oplodnenie" 😅 😀 tak ale mozno s nim by to vyslo aj prirodzenou cestou 😀 😀 😀

nellie_
autor
29. apr 2009

ahojte 🙂
danielav toto spinenie som ja mala presne ako opisujes a spôsobila mi ho cysta..aj ti robia sono?? ak hej tak to by mal doktor vidiet..ja som hned vedela ze mam cystu a asi 5 dni na to to bolo tusim ale okolo 20DC som zacala spinit a krvacat a ked som volala doktorke tak ze sa nemam plasit, ze to je tou cystou.....

Sneci 😵 😵 😵 takze od 19.5. idete na to..to pichanie injekcii joj to si neviem predstavit,ale co uz nenarobime pre babetko..myslim ze to caka aj mna....a uz sa na to psychicky pripravujem... 😅
len neviem ci by som si to pichala sama....ale asi hej ved nemienim nikomu vesat na nos co to je 😎
ja verim tomu ze to bude prve aj posledne IVF sneci 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Vierka ty si blazon 😀 😀 😀 😀 ze otec tvojich deti 😀 😀 😀 len neviem ako by si tu malu čokoladku obkecala tvojmu drahemu 😀 😀 😀 či hodila by si to na chybu centra? 😀 😀 ze ups asi doslo k omylu 😀

fíha to som inak nevedela, ze pred IVF sa musi tak vela pit.. 😕 😕 😕 ale ja pijem aj tak dost takze to by som zvladla... 😎 pri vas sa clovek tolko toho nauči 😎 😎 😎

a ozaj uz mam ovu potvrdenu v grafe....takze bola... 😎 😎
http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

vierka
29. apr 2009

ahojte baby...

nelie - ako dobre ma poznas 😀 jasneeeeeee ze by to bola chyba centra, ved doki mi take "coki" babo zviedol do bruska 😀 😀 😀 takze jaaaaaaaa som v tom uuuuuuplne nevinne 😀 😝
pri IVF sa musi preto vela pit, lebo tie hormony mozu sposobit, ze vajecniky ti budu aj po odbere pracovat na plne obratky, tak aby sa ti tie hormony vyplavovali z tela... ale musis si sledovat ci to co prijimes, aj vycikas, lebo sa ti moze ta voda hromadit v tele a to je potom velmi nebezpecne 😉 ale to sa stava len v malych monozstvach pripadov 😉
no jakaaaaaaa peknaaaaa hrubaaaa ciara 😀

nellie_
autor
29. apr 2009

vieri no to je ale ovula... 😀 😀 😀 😀 sama som prekvapena 😀 😀

aha tak uz chapem preco treba vela pit... 🙂 🙂 🙂
no ja som fakt zvedava co vsetko este budem musiet preskakat kym budem v naruci drzat babenko 😅
ale aspon ze dnesna medicina uz tak pokrocila ze to babo mat isto budeme 😵 😵 😵

ty a snecinka ste si pekny mesiac vybrali 😉 🙂 🙂 🙂 obidve zacinate v maji..a máj lásky cas.... 😵 😵
aj ja som májova..ale narodena nie vyrobena v maji ako budu vase 😵 😵 😵

vierka
29. apr 2009

nelie - to je bakula jak hrom 😀 😀 😀
je to omnoho lepsie v dnesnej dobe a ja som za nu vdacna, pretoze sa obist vela veci ktore sa predtym nemohli - ako moja krsna, nemaju vobec dieta, lebo nemohli v tej dobe mat... 😒

no ja sa tak tesim na utorok a verim, ze doki mi da lieciky a ze ziadna cysta nebude 😀 😀 😀 a potom si mozme spolu spievat, ze nase deti boli vyrobene (pre mna, teda nas) v maji 😀 😀 😀

nellie_
autor
29. apr 2009

vieri 😀 😀 😀 😀 😀
a toto ma aj vyhodu ak to dieta bude neposlusne tak hadam daju aj nejaku zaruku a budes ho môct ist reklamovat....ved 2 roky su zo zakona 😀 😀 😀 😀 a mozno ti ho aj vymenia 😀 😀 😀

ja verim, ze vsetko bude OKa tento krat uz budes tehula 😵 😵 😵 😵 😵

snecka
29. apr 2009

Nellie krása , želám ti aby tento mesačný graf bol najškaredší v tvojom živote, vieš prečo ti to želám 😉
Nellie ja idem v maji len po lieky a na konzultaciu začnem až v júni po skúškach, ale aj jún je pekný mesiac, však?
Vieročka zlatko aj manželova krsná nemohla mať deti takže aj my sme vďační za to že veda pokročila. 🙂 a pravdaže že nebude žiadna cysta a ty pojdeš do toho, však ako rýchlo ubehli tie 3 mesiace. Vieri a budeš teraz testovať skôr 😉 pokúšam ťa 😝

vierka
29. apr 2009

nelie - ty jak mas nastudovany zakon o reklamacii 😀 😀 😀 dobre vediet 😝 pridem tam a povie, tohto blondaka vam vraciam, dajte mi radsej to cierne dieta 😀 😀 😀

snecka - ty ty ty!!!! 😀 mna nezlomiiiiiiiiiiiiiiiiiis 😀 jednoznacne cakam na krvny test, nebudem stresovat skor nez je nevyhnutne 😀 krv je proste istota pre mna, ja by som to asi nezvladla keby sa mi stalo to co niektorym babam, ze test negativny a krv mali pozitivnu 😅 😀
no ja verim, ze tam ziadna cyta nebude, lebo cely jul maju v mojom centre dovolenku, tak ked nezacnem v maji stimulovat, tak potom mi dovolia az v auguste 😕 😅
a si pis ze jun je pekny mesiac... priam ten najkrajsiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

nellie_
autor
30. apr 2009

Babenky moje krasne ja vam to z celeeeeeeeeeeeho srdiečka prajem, aby jun bol pre vas ten najkrajsi mesiac a vy budete mat babatinka so značkou -vyrobené v juny 😎 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a u nas by veru mohla motyka vystrelit, zeby som mala oneskoreny narodeninovy darcek v podobe // na teste 😵 😵 😵 😵 a ked nie tak nase bude potom vyrobene v juli presne pocas druheho vyrocia na dovolenke...alebo mozno tiez v juni ako tie vase 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vierka
30. apr 2009

nelie - ved aj mi to z celeho srdieckaaaaaaaaaa prajeme tebe mojka 😀 a vsetkym kocka tu co mame tak radi 😵 no ja ked to cele postiham tak ako chcem, tak to moje sa bude vyrabat uz asi koncom maja 😀 😀 😀 😝
urcite to bude pre teba ten najkrajsi darcek aj bez narodenin... a verim, ze do konca leta uz budeme vsetky v teme - Uspesne poclostilky - nase tehulkovanie 😀 😀 😀

nellie_
autor
30. apr 2009

joj vieri to by bola naaaaaaaaadherna temička uz sa na nu teším... 😵 😵 😵 😵 😵
ako si budeme pisat kolko krat sme grckali a co sme pokombinovali a pojedli a porovnavat ako nam rastu bruška 😵 😵 😵 😵

ja verim ze to nebude uz fakt dlho trvať 🙂 🙂 🙂
ale ta nasa andželinka nereaguje ani na to ked ju spominame 😀 😀 😀
na snečinku to aspon posobi 😀 😉

vierka
30. apr 2009

nelie - a mozno nebudeme spolu ani pisat, lebo budeme nonstop na WC 😀 😀 😀
tak to by bolo dobre, davat si rady k akym zakuskom sa najviac hodia kysle uhorky a tak 😀 😀 😀

no snecinka sa hned ozve, lebo sa boji, ze by sme ju mooooc ohovorili... ale s nasou anjelinkou tusim nic nepohne 😕 nejaka je voci nam bezcitna 😅 😀

nellie_
autor
30. apr 2009

no ja neviem..z nej sa taka pracantka stala z tej anjelinky... 😉 😀 😀
kde su nase nocne rozhovory tu na konikovi 😀 😀 😀 😀

mna dneska tak boli zub..to je otras..uz mam bobkovu zmes z pondelkovej zubarky 😅 😅 😅 😅

no moja svagrina ked bola tehotna jedavala napr. mrkvu surovu a zapijala kakaom alebo klobasu so zavaranymi marhulami 😝 😝 😝 😝
alebo a to sa podrz robila si prazenicu do ktorej este ked boli vajicka surove vyliala detsku vyživu jablkovu a tak to spolu urobila... 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
autor
30. apr 2009

Vieri neuveris ale len sme pospominali anjelinku a dosiel mi od nej mail... 😀 😀 😀 😀
predsa len nejaka telepatia medzi nami funguje.... 😀 😀 😀 😀

vierka
1. máj 2009

nelie - no podla mna anjelinka asi tazko "pracuje" aj v noci, ked nema na nas cas 😝 😀 😀 😀 a co pisala??? zije??? 😕 no aspon ze sa niekomu ozve, mali by sme baby spominat castejsie 😀

jakoze viziva s prazenicou???? no to vyznie dost nechutne 😕 😅 😀 tusim si to tehotenstvo rozmyslim 😀 😀 😀

katika82
2. máj 2009

no ahojte lásky,
juj tak dúfam že posledné tri mesiace budú riadne plodné. ale celkovo tento rok je akýsi plodný ja som toľko nových mamičiek postretávala fakt, takže asi je fakt plodný tak treba snažilkovať o sto dušu.
tak ja si na vás počkám na tú novú témičku a budem tam chodiť s

nellie ja som ti stiež hovorila ten posledný mesiac že teraz by sa ani nemuselo zadariť že školu mám svadbu sme plánovali a tak že nieje najvhodnejší čas a vidíš fakt to bábo si nevyberá a teraz sme prešťastný že ho čakáme a nevieme sa dočkať prvej poradne

vierka
5. máj 2009

ahojte babulky....
taaaakze dneska som si bola pre injekcie a mam ich plnu igelitkuuuuuuuuuuuu 😀 takze pri najblizsej mrche zacinam pichackovat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre