Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
27. máj 2009

vieri ja si ta zivo predstavujem ako si mu sibrinkovala tym testom pod nosom 😀 😀 😀
(viem si vas predstavit podla foto tak to celkom ide 😀 😀 😀 )
toto si aj ja stale predstavujem ako to raz oznamim manzelikovi 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
autor
27. máj 2009

vieri vycikanie tych // bola uz predpriprava na pôrod 😀 😀 😀

vierka
27. máj 2009

nelie - no a este si predstav, ze ten test bol cerstvo ocikani 😀 tak preto som sa ho pytala co tam vidi dva krat, keby mu nahodou nieco kvyplo do oka a on videl rozmazane 😀 😀 😀
no tie predstavy su super... ale tej skutocnosti sa nic nevyrovna a malokedy je to tak, ako si clovek naplanuje, lebo je to tak uzasnaaaa vec, ze to musis hned povedat 😀

nellie_
autor
27. máj 2009

no tak ja by som veru nevydrzala a hned by som za nim rovno aj do toho portugalska utekala 😀 😀 😀

vieri ty si taka exotka ze ci mu nekvaplo nieco do oka 😀 😀 😀
ja sa tu sulam.... 😀 😀 😀 😀 najskôr placem pri tebe teraz mam zachvaty smiechu 😀 😀

vierka
27. máj 2009

nelie - urcite by si utekala 😀
no ved ma poznas - ja len pravdivo napisem 😝 😀 😀 😀

inak sa divim, ze mi na to, ze som tehu neprisli ked mi robili predoperacne vysetrenia 😅 😀

nellie_
autor
27. máj 2009

a kedy ti ich robili vieri????
no ak sa ti tam neorientovali na hcg hormon tak to prehliadli 😀

vierka
27. máj 2009

no 5-teho som bola v centre pre injekcie a tam sa vzdy robi kontrolny utz ci nie je cysta (inak sa nemoze stimulovat) a vtedy doki povedal, ze mam taky poovulacny stav... a interne mi robili o 10 dni co uz som hadam aj nejake zarodky hcg mat mohla...
ale kedze to bolo interne vysetrenie kvoli uspatiu na umele oplodnenie, tak ich to asi netankovalo 😀

alex
27. máj 2009

Kocky prave som na ceste domov a cas si kratim na muzovom iphoniku.
A dozvedam sa krasne prekvapenie. Vierka gratulujem z celeho srdiecka!!!
😵

katika82
27. máj 2009

vierka ak sa nesústredili na hcg tak to nemohli vedieť to sa do tých papierov čo sa davajú s krjvou presne začiarkuje čo chce lekár aké vyšetrenie takže preto ti na to neprišli
ale hlavne že už to vieš teraz

vierka
27. máj 2009

alex - dakujeeeeeeeeem mojenko 😀

katika - ved ja som to aj napisala, ze kedze sa jedna o IVF, tak to tam ani nedali do vysetreni 😀

nellie_
autor
27. máj 2009

vieri stale som z teba šoking 😀 😀 😀 😀 😀
ale fakt to velmi povzbudi aj nas snazilky taketo daco 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jak sa tesim ako ti budu nabiehat teraz tt tyzdne 😵 😵

vieri a vy ste aj vedeli, preco to neslo prirodzene?? alebo ste ako my - ze relativne vsetko OK a aj tak nic... 😅

vierka
27. máj 2009

no ved dnes je zo mna v soku asi kazdy 😀 normalne na tom koniku dnes nestiham 😀
a tie emocie co vo mne vzbudzujete, no mam na male zo slzami vzdy 😀
no tyzdne si asi zapisem az o dva tyzde, po tom srdiecku 😉 a mozno to nevydrzim a aj skor 😀

no skoro po roku snazenia sme isli k dokimu, tam zakladne vysetrenia, vsetko u mna v pohode, ale pre istotu nasadeni clostil... ked sa nepodarilo 3 mesiace s nim, tak nam doki spravil postkoitalny test a zistil, ze moj hlien zadrziava mangelove spermie a tym padom nemaju sancu prist k vajicku... potom priechodnost vajecnikov v poriadku, potom som chodila na akupunkturu ze ci to pomoze... doki nam navrhol inseminaciu aby sme ten hlien obisli, ale mangel mal v centre priserny spermiogram, ze to na inseminaciu nestaci, tak sme isli priamo na umele... prve umele nevyslo, tak sme cakali 3 mesiace na druhe a huuuuups... ani neviem ako som k tomu prisla 😀 😀 😀

nellie_
autor
27. máj 2009

vieri jasne ze zmenit pas to este pocka 😉 ja som to myslela tak do buducna lebo vam tehulam to tak hrozne rychlo odratava 😀 😀 😀

takze vidis to akych bojovnikov nakoniec ma tvoj manzelik a este aj ošuškali tvoje hlieny a prebili sa az ku vajicku..no fesaci to su 😎 😎 😎 😎

aj ja chcem take huuuuuuuuuuuuups 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
27. máj 2009

prosim ta, sak hned mi to vyhadzoval na oci, ze on vedel ze som tehotna, lebo on fesakom dohovaral 😀 😀 😀

no ale vazne ja ani neviem ako som k tomu prisla... stalo sa to tak rychlo a bolo to tvrde, to je vsetko co si pamatam 😀 😀 😀

nellie_
autor
28. máj 2009

ahojky... 😎
vieri ty si expertka 😀 😀 😀 😀
ale je super, ze po dohovore sa chlapci vzmužili a prebili sa tvojim hlienom a konecne si potykala jedna spermosa s tvojim vajkom 😵 😵 😵 😵

nellie_
autor
28. máj 2009

vieri ty si uzivala to chili a co ked aj to dopomohlo? lebo mne vzdy vravela dokyna ze mam slabo prekrvenu maternicu a ze aj preto mavam slabsiu MS tak rozmyslam, ze by som to skusila buduci mesiac... 😀 😀
sak co za pokus nic nedam... 😎
a to si si kupila normalne v lekarni???

vierka
28. máj 2009

nelie - ahojky 😀
sak ma poznas, musim hned srandu spravit 😀
no ja som to chilli uzivala - to by sa malo cez stimulaciu do transferu embryjok... cize ty by si mala od zaciatku mrchy do ovulky 😀 no lenze ja som to uzivala odkedy som si bola pre injekcie asi tak dva tyzdne a to som uz bola asi aj tehu 😀 takze budem mat ohnive dieta 😀
ja som tie tabletky objednala cez internet, ale keby si chcela, tak ti mozem poslat tie moje, pretoze mne ich zostalo asi tak 90 a su mi zbytocne 😉

alex
28. máj 2009

vierka inak my máme totžnú diagnózu, takže by som sa nehnevala, ak by to aj nám takto vyšlo 😉

vierka
28. máj 2009

alex - no vidis to 😉 pri nasej diagnoze sa zazraky deju 😀

alex
28. máj 2009

no ale tak toto sa mne stať nemôže... pri mojom šťastí

vierka
28. máj 2009

alex - nehovor takto... my sme uz ani nedufali a vidis 😉
a vysledky este nemate???

alex
28. máj 2009

no ja sa spolieham na IVF, takže tak...

nemáme... už ma to serie, je to už mesiac a pol, asi naozaj budeme čakať dva mesiace 😖
Snáď čoskoro prídu. Inak ani si to neuvedomujem, že už odvtedy prešla taká dlhá doba.

vierka
29. máj 2009

dobre ranko babulky 😀

alex - treba verit vsetkemu 🙂
no podla mna uz kazdu chviilu tie vysledky pridu... a ja som ti hovorila, ze to ubehne tak rychlo ze nebudes ani vediet 😀

katika82
29. máj 2009

ahoj vierka,

juj už som sa trošu spamatala z toho že si tehu 😀 . je to super fakt

nellie ja som užívala femi kvapky od valoviča a myslím si že tie my tiež veľmi pomohli. ale my sme tiež vyskúšali všetko doknca sme boli aj pri liečiteľke ku ktorej chdievame už fakt dlho.ona vtedy drahému povedala že ma žilu na semeníku čo mu povedal aj urolog a ta liečiteľka mu nasadila dietu ona upravuje špeciálne stravu podla toho čo komu je. no a povedala že momentálne je tak 30% plodný.tak sme si povedali no tak akože kašleme na to, ona povedala že ked bude dodržiavať stravu čo mu kázala a dala mu piť aloevera tak za pol roka by sa to malo upraviť. a ono sa to za necelé dva mesiace dalo nejak dokopy a vidíš už som v 17tt. Ja si ale aj tak myslím že to bolo všetko o tom že sme na to nemysleli aj drahého spermoše boli v klude aj moje vajíčka a tka sa podarilo

katika82
29. máj 2009

inak viete čo nám tu napadol sneh dnes. ja som skoro odpadla ráno, víjdem von že waw aká zima kuknem lepšie a to sneh.

katika82
29. máj 2009

vieri a kedy máš najblišiu poradňu??už ti dal aj tehu knižku či ešte nie?? mne dal až v 12tt že je to tak lepšie že už potom nehrozí tak= riziko potratu juj som zvedavá na teba

alex
29. máj 2009

katika ty kde presne bývaš, na Kubínskej holi, že tam nasnežilo??? 😀

Vierka veď ja som už taká netrpezlivá, za tie výsledky. Dúfam, že sa tam nič nepokašle a nebudeme musieť ísť znovu.

vierka
29. máj 2009

katika - ahojcek 😀 no tento tyzden mas asi sokovu terapiu 😀 v stredu ja tehotna a dnes sneh 😀 😀 😀
no ja idem najblizsie dokimu 10.6. - co bude 8 tt a ideme potvrdit akciu srdiecka... knizku este nemam, ale myslim, ze moj doki by mi ju mohol dat skor nez v tom 12 tyzdni 🙂

alex - no keby tam nieco pokaslali a musel by ist znova, tak to by som tam uz asi nabehla ja a cely konikovsky klan a by sme im to tam riadne dali najavo ze toto sa nerobi 😠 😀

alex
29. máj 2009

vieri moja ty si taká zlatá 🙂 tak to by si určite nedovolili tam niečo pokašlať, keď im toto hrozí 😀

nellie_
autor
29. máj 2009

ahojte... 😉

vieri vravis, ze ti ostali chili tabletky???? (smajlos dvihajuci obocie) 😎 😀 😀 😀

katika - kvapky Femi uzivam aj ja a myslim, ze vdaka nim mam ovu aj bez hormonov 😉

mne je dneska fest spatne, asi na mna lezie nejaka chripka aj ma boli cele telo...a nebola som ani v praci, lezala som doma ako zdochlina, troska som si pospala a je to lepsie... ale necitim sa vo "svojej kozi" 😒 😒 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre