Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

alex
6. jan 2009

haloooo, ste tu kočky niektorá? 😕

bosorkajarka
6. jan 2009

Ja sem tady zustala sama ☹

snecka
6. jan 2009

Aj ja som tu

katuska23
6. jan 2009

ahoj holky 😵

snecka
6. jan 2009

Ahojte práve som si čítala čínsky horoskop, a je tam písané že budem mať veľkú rodinu, len neviem kedy či v päťdesiatke 😀 , Ahoj Katuš.

alex
6. jan 2009

no začína sa to tu prebúdzať 🙂

bosorkajarka
6. jan 2009

Ja kdyz jsem si naposledy cetla horoskop podle data narozeni tak tam psali ze muj stastny rok je 2007, tak to uz jsem jakosi zmeskala 😠

snecka
6. jan 2009

Jarka to sú bludy, ja tomu dáko neverím, alebo verím len tomu čo je pre mňa prijateľné 😀 , takže ty ten šťastný rok budeš mať 2009.

bosorkajarka
6. jan 2009

Ja tomu taky neverim ale vic by se mi libilo kdyby tam psali ze ten stastny jeste jen bude ne ze uz byl 😀
No a letos musi byt stastny jinak to nejde 😉

alex
6. jan 2009

snecka a kde si to čítaš, nech aj ja kuknem čo ma čaká a neminie 😀

mollyweasley
6. jan 2009

Tak, a já se k vám taky přidám! Od doby, co se snažím, jsem vyždycky uvažovala, že se připojím do nějakého tématu a budu se spolutrpitelkami probírat starosti, ale všude byly už staré známé, které abych poznala, musela bych přečíst třeba tři tisíce příspěvků. Tady to akorát začíná, tak se vtěrnu a už nepustím 😉

Nedávn jsem řešila se svou švagrovou moje netěhotnění (má dvouletou holčičku, povedla se v druhém cyklu od vsazení HA). Napsala mi v sms, že nemám závidět ostatním a že se nám určitě brzo povede tak pěkné mimiko jako mají oni. Ještě teď mě pálí v hrudi zlost nad tím, jak na mě byla hnusná. A jako bonus mi poslala mailem fotky svého dítěte s tchýní a tchánem, jak jsou u nich na návštěvě a slintají blahem (oba se na vnouče neskutečně těšili).
Ale víte co? Kašlu na to. Závidět sice všem budu, ale to je moje věc 🙂

Máte taky nějaké podobné příběhy? Ráda pomlouvám, tak mě v tom nenechejte. Samomluvou trpím nerada.

shaarka
6. jan 2009

molly, ja napriklad nezavidim babatko nikomu.
zavidim kamoske, ze prezila porod. toho sa desim. a zavidim vsetkym zenam, co ovuluju a maju vajicka...
a co z toho? mala som ovulku? nie. otehotnela som? nie. 🙂 😀

shaarka
6. jan 2009

a chcela som napisat, ze na svagrinu kasli. ona je stastna, neuvedomuje si, ze by ta nieco take mohlo zranit.

alex
6. jan 2009

molly shaarka má pravdu, kašli na švagrinú, podľa mňa ti tiež nechce vedome ublížiť.

shaarka
6. jan 2009

nemyslim si, ze by nejaka zena vedome chcela ublizit chvalenim sa, ze deti ma a ina nie. zeny su zakerne, ale toto podla mna uz je silna kava. totiz velmi lahko sa jej to moze vypomstit. a ktora by (v kutiku duse) riskovala, ze sa jej detom nieco stane? poznate zakon schvalnosti...
molly, radsej od svagrinky pytaj rady, nech ti rozprava ake to je, nech ta pouci. nech ti necha vecicky, bude sa ti to hodit, ked co-to usetris. 😉

alex
6. jan 2009

Tiež si myslím. Ja mám našťastie super švagrinú, taká som rada, že si rozumieme 😵 no ale ono to je aj tým, že sme spolužiačky zo strednej 😉

shaarka
6. jan 2009

alex, jeeej, to je sranda. takze tvoj brat si vzal tvoju kamosku? tak? 😀

anjelinka
6. jan 2009

Ahojte.

BosorkaJarka, no vies, lenze mne nevyskusal ani len pichnut Pregnyl, takze tak 😔 🙄 . Ani vlastne neviem, ci by sa ovulka dostavila po nom. Neviem, ako to ideme dalej riesit, v prvom rade teraz musim dostat mrsulu, potom sa vyberiem za dr. do nemocnice, ktory mi operoval cystu.

Dievcata, ja verim, ze sa nam to podari 😉 😉 VSETKYM a coskoro 😉 . Aby sme si potom zalozili temu Tehotne neuspesne clostilky, ze nellie, alex, sneciiiii??? 😉 😉

alex
7. jan 2009

shaarka nie, to my sme si zobrali dvoch bratov 😀

anjelinka ja idem posledný krát skúsiť clostil, dúfam, že aj to IUI nám výjde tento mesiac a nebude ovu zase cez víkend, aj keď viem, že sa na foliky moc spoliehať nemusím, asi poviem dokymu aby mi pichol niečo aby folik určite praskol.
A ak to výjde, tak budem úspešná clostilka+IUI. A ak nie, tak budem neúspešná clostilka chystajúca sa na IVF.
Mršula sa mi už začína rozbiehať, tipujem že dnes poobede, najneskôr zajtra príde v plnej zbroji, konečne.

snecka
7. jan 2009

Ahojte zlatusiky, tak ja od zajtra zase hlcem Clostil a okolo 16.01. idem na 1.UZV, a potom na IUI, aj keď nejaku šancu jej nedávam, takže už moja hlavička pracuje nad tým ako bude prebiehať IVF, božinku tak ďaleko som sa fakt nechcela dostať, ale kedže v živote nemám nič jednoduché tak sa musim zmieriť ☹ 😔

nela00
7. jan 2009

ahojte krasotinky, pridavam sa ku clostilo-uzivatelkam. priznam sa, ze teraz som si ho po dvoch mesiacoch nebrania nasadila sama 😕
http://www.fertilityfriend.com/home/nela

nellie_
autor
7. jan 2009

ahojte 🙂

nellie_
autor
7. jan 2009

Sneci, hlavne nemysli negativne...musis len pozitivne.....a treba verit v IUI 😉
Nelka ved to hadam nevadi ak si si ho nasadila sama...kolky cyklus teraz beries clostil?

Hí inak som si vsimla ze som sa pomylila v nazve temy...pise sa clostil nie clostyl... 😅 😅 😅
ale zmiatlo ma to v temach predtym, tak sa ospravedlnujem... 😅

nela00
7. jan 2009

nellie teraz to bolo 5x

vierka
7. jan 2009

ahojte babulky.... 😀

snecka - ako pise nelie, nemozes mysliet tak negativne, treba mysliet pozitivne... napriklad mna caka prve IVF a to vide malokomu, ale ja si vzdy pred spanim hovorim - si silna zena a coskoro budes tehulka... proste musis verit, aj ked viem, ze je to tazke 😉

nelka - to si si nasadila len tak sama? mala si este doma, alebo si si bola pre predpis?

alex
7. jan 2009

ahojte 🙂

sneci sme na tom podobne, ale ty si popredu, ja začnem brať najskôr od 3DC, takže to vidím tak od soboty, nedele. Uvidíme, či nám to výjde. Držím moc palce.

alex
7. jan 2009

vierka a drž mi miesto vo Ferti, lebo ak tento cyklus nevýjde, tak sa objednávam tam 😉

nela00
7. jan 2009

vieri mala som doma poslednych 5 tab. spravila som zle?

alex
7. jan 2009

Nela predpokladám, že na folikulometriu teda nechodíš, keď si si ho sama nasadila ale ak na neho reaguješ dobre, nerobili sa ti predtým z neho cysty, tak sa nemusíš báť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre