Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

anjelinka
14. júl 2009

tatranka, ja som brala clostil a ani ten mi ovu nevyvoval, vajka narastli, ale nepraskli, potom som brala aj duphik a nic. skus brat tie femi kvapky, ja ich beriem nepoctivo, len ked si spomeniem a to si hned uz dam dvojitu davku, ale aj napriek tomu zabrali.

anjelinka
14. júl 2009

a duphaston vraj moze ovu zablokovat 😕

anjelinka
14. júl 2009

trpim samomluvou 😀

vanesska
14. júl 2009

anjelinka... 😀

no nedalo mi aby som sa neprihlasila a nezagratulovala dalsej tehulienke 😵 😵
asshanti ..... gratulujem velmi velmi moc... krasna spravicka!!! 😵

tatranka... tie femi kvapky chcem vyskusat buduci mesiac aj ja... baby to tu velmi ospevuju... tak vyskusam.. aj ked s ovu nemam problemy ale tak mozno to este vylepsim... 🙂

anjelinka
14. júl 2009

vanesska 😀 😀 😀

dnes som nejaka zhovorciva...a sama si tu takto vypisujem... 😀 😀

ano dievcata, vyskusajte kvapky...ja, nellie, katika vam ich odporucame 😉 😉 😉

vierka
14. júl 2009

asshanti - to ze si tehotna neznamena, ze musis hned objimat zachodovu misu 😀 😀 😀 ja som nevracala ani raz 😀

anjelinka
14. júl 2009

vierocka, tak mas kludne babatko...nechce mamicku velmi stresovat 😉 😉 😉

vierka
14. júl 2009

anjelinka - no urcite si je vedome toho, ze ma stresuje to vstavanie o 5.00 rano, tak mi to nechce komplikovat tym, ze by som musela vstavat o pol hodinu skor kvoli vracaniu 😀 😀 😀

anjelinka
14. júl 2009

vidis? navyse je aj rozumne 😀 😀 😀 ...

nellie_
autor
14. júl 2009

aj ja uz som tuuuuuu 😎 😎 😎 😎 😎

mne sa to paci ako sa to v tejto teme roztehulkovalo len nech to prekne krasne pokracuje dalej... 😵 😵 😵

a ta nasa sneci na nas kasle stale... ☹ ☹ ☹

anjelinka
14. júl 2009

nelluska, presne tak, kasle na nas...ale ona nas chce prist pozdravit uz ako tehulka 😉 😉 😉

inak moja, musime uz daco podniknut, lebo sme tu len my dve netehotne z partie 😠 😉

nellie_
autor
14. júl 2009

anjelik ano uz len mi dve...to tak pekne znie že "uz len" 😉 😉 😉

ja sa chystam doniest maleho chorvata takzeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mne to ani nepride, ze v piatok uz odchadzame...dneska idem do mesta nech pomaly škrtam moj zoznam v penazenke co mam co nam treba dokupit...ale je taky hic ze dva razy sa mi ani nechce 😅

anjelinka
14. júl 2009

No dnes hlasili 34 stupnov, ale su asi len u vas, lebo co som bola na obed, tak nebolo vonku az tak strasne horuco, je teplo, ale nie az tak.

Kolega sa teraz vratil z Chorvatska, vravel, ze je tam dost draho, zvlast, ked kazde dieta chcelo zmrzlinu, toto, hento, ze tam zmarnili strasne peniaze, este ze chvalabohu mali polpenziu. Vy idete moja na blint? Alebo uz mate nieco zarezervovane? A idete s kamosmi dakymi abo sami?

Inak, pocuj draha, chodievas autom sama aktivne? 😉

katika82
14. júl 2009

no ahojte lásky
no to sú teda krásne správičky assanti vidíš bože an nevieš ako sa teším s tebou. pre to že si pila alebo fajčila sa netráp ja som pár dní predtým ako som zistila že som tehu bola tiež poriadne pod parou, a to riadne lebo sme niečo oslavovali proste celú noc som grcala z chlastu a vidíš drobec sa tam držal môj sa smeje že to tým že som grcala celú noc sa tam všetko poprevracalo a drobec tam zostal.

ja ležím doma s angíínou písala som vám aj včera ale neivem akosi mi to tu nepridalo. mám aj anibiotiká a je mi fakt dosť nanič.segra mi doniesla nootebuk tak vám píšem z postele aspon na chvíľku. kašlem strašne až sa bojím aby to drobcovi neublížilo ale doky ma ubezpečila že ani antibiotiká ani to že ja sa cítim na umreite nemám na drobca vplyv. tak dúfam že má pravdu.
tak dávajte na seba pozor ešte sa vám ozvem lásky jo pa pa zatím

anjelinka
14. júl 2009

Zabudla som dievcata, chvalili nam uver 😉 😉 😉

nellie_
autor
14. júl 2009

no ideme prvy krat s mojou segrou a jej frajerom tak sa velmi tesim...a ideme cez cestovku a mam apartman priamo na plazi 😵 😵 😵 ale ideme bez stravy - my tak do chorvatska chodievame a vyhovuje nam to tak...
no to som pocula ze je tam strasne draho....no co narobime...

no ja sa musim pochvalit ze uz konecne soferujem a aj sama...lebo sice mam vodicak uz 8 mesiacov, tak som vzdy soferovala len po dedine.. na nakupy a tak..a to sa nerata moc 😀 😀 😀
ale pred mesiacom som si sama trufla ist do mesta a stacilo mi raz aby som videla ci to zvladnem a to som vystihla den kedy boli tu v meste cyklisticke preteky takze vsetky jednoduche trasy co som si dopredu vytipovala boli uzavrete a plne mesto policajtov a tak som musela jazdit po celom meste ale bol to super trening a povedala som si ze ked som zvladla hento tak uz to zvladnem no a od vtedy uz jazdim v pohode aj do tesca do mesta...a teraz v sobotu som odsoferovala cca 45 km v noci o 02,00 domov 😎 😎 😎 z toho festivalu takze som na seba pysna... 😀 😀
len ma stve ze mi to niekedy este skape 😠 😠 😠

nellie_
autor
14. júl 2009

anjelik supeeeeeeeeeeeer gratulujem k uveru - viem ake su to boje v dneskej krize ho dostat 😉

kati to je mi luto ze si taka choručka...tak sa pekne liec 😉 nech si rychlo fit 🙂 🙂

anjelinka
14. júl 2009

Hmm, ahoj Katuska, drzim palceky, by si sa coskoro z toho dostala a bola rychlo fit 😉 😉

Nelluska, juuuj, bude vam super. Inak, to Chorvatsko je fajn blizko, na ake miesto idete? My uvazujeme, ze keby nam vysli nejake korunky, tak by sme sli do Chorvatska aspon na tyzden, su vselijake lastminute.
Idete autickom? By ti muzicek mohol po nejakej dialnici dat soferovat.

Inak moja, je to super, tesim sa s tebou, ze sa ti soferovanie zapacilo, mna moj muz este stale neprehovoril, ale teraz povedal, ze ked kupime nove auto, tak uz ma za volant nepusti a mam to vyriesene 😀 .

nellie_
autor
14. júl 2009

Ideme na Makarskú ale nie priamo do mesta Makarska ale do nejakej dediny blizko makarskej, ale neviem si zapametat nazov 😀 😀 😀

No to ten tvoj manzelik super vymyslel.. 😀 😀 😀
Ideme autom segrinho frajera a na to si aj on potrpi to ma cisto nove, takze soferovat bude iba on a môj Lubosko 😀 😀 ale povedali ze ak pojdeme niekam autom tam v chorvatsku a vypiju si tak ze potom mi daju auto do ruk 😀 😀

anjelik ale treba sa prekonat v tom soferovani 😉 lebo ja som sa hrozne bala a keby mam nejak parkovat zlozito tak to by bola moja smrt.. mam traumu parkovat medzi 2 auta a potom vycuvat 😀 😀 to sa este musim riadne vycibriť 😀 😀 😀

anjelinka
14. júl 2009

Na Makarskej som bola, v Baske vode, super bolo, sa mi tam lubilo, ale to uz su asi zo styri roky dozadu.

Moja, som sa narehotala teraz, bo moj bratranec 18 rocny si zrobil vodicak a uz moj muz ho zaucal, ze ked si bude chciet ist vypit, tak ci po neho pride, kde bude a tak....si mi to pripomenula. 😀

katika82
14. júl 2009

nellie na makarskej je krásne my sme tam boli a kúpať sme sa chodievali do tretej dediny smerom dole tuším podgora a aj tučepi sú hned za makárskou kpekné také malé dedinky a dojdeš autom až na pláž tak to je super a málo ludí. odporúčam vrelo

nellie_
autor
14. júl 2009

joj to ste ma teraz potesili ze sa vam tam pacilo 😵 😵 😵 😵
my sme az tak dole este neboli..vacsinou chodievame hore do chorvatska - ostrov Krk, Zadar a tak..a najdalej sme boli v Omiši, teraz sa normalne tesim na to ako obehame celu makarsku, podla fotiek je tam krasne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
uz nech je piatok 😎 😎 😎 😎

anjelinka
14. júl 2009

Baby, utekam, pride po mna muzik, ideme podpisat do banky papiere, tak sa majte krasne, pekny dnik este zelam.

alex
14. júl 2009

anjelinka gratulujem k schválenému úverú 😉

alex
14. júl 2009

nellie my sme boli tiež v Baške Vode ako anjelinka, je tam krááásne 😉

asshanti
14. júl 2009

Babenky, dakujem, ste uzasne !!! Ale ja to este neviem naisto, ved to bol iba test... Uz sa neviem dockat zajtrajska, ale sa aj trochu bojim... Som straaaaaaaaaaasne unavena, asi si pojdem lahnut, lebo uz druhy den som sa nabehala ako koza... Vcera som este aj po rebriku vyliezla na strechu nasho poschodoveho domu.... 😉 To asi preto, ze som to teraz kvoli inym starostiam vypustila z hlavy... Ale v nedelu som si poriadne poplakala, mozno hormony... 🙂 A dnes som aj tak daka nervozna.... Dufam, ze to moje plasenie sa je ok.
Nellie, waw dovolenka !!! Aj my sme planovali koncom augusta alebo v septembri, ale teraz asi nepojdeme, nebudem zbytocne riskovat cestu a stravu...
Ja mam vodicak uz vyse dvoch rokov, soferovala som od zaciatku po troske, ale za posledny rok som sa vycibrila a soferujem dost casto, posledne 2 mesiace takmer denne do prace, ale to je len nejakych 10 km tam a 10 naspat, ale aj tak. A uz aj lepsie parkujem, cuvam, atd... A hrozne ma to bavi !!! Furt hovorim muzickovi, nech si vypije, ze ja rada posoferujem...
Dnes som si dala obtiahnute kratasy a tricko a poviem Vam, mam riadne brusisko... 🙂

alex
14. júl 2009

ass ja bývam tiež veľmi unavená. Tehuľka si určite, tak sa nestresuj, pekne oddychuj a zajtra čakáme dobré správičky 😉

nellie_
autor
14. júl 2009

baby ja nie som normalna, ja som taka workoholicka ze pracujem aj z domu 😀 😀 😀 😀
dobry pred dovolenkovy stres toto je 😀 😀 😀

nellie_
autor
14. júl 2009

asshanti zajtra uz budu krasne svietit tt v pase 😵 😵 😵

asshanti
14. júl 2009

nellie, to sa este uvidi, ale pevne verim !!! A uz tolko nepracuj, vypni !!! Ja som unavena ako kon, boli ma hlava a nohy, to z toho cirkusu u nas doma, ale uz sa zacnem setrit... 🙂 A kedy to odchadzas do toho Chorvatska, v piatok ???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre