• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Liečiteľ / veštec Thomas. Pomohol už niekomu?

6. augusta 2016 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
20. aug 2013 o 16:46 • susangha
20 eur,ale ak ma dar,je to nepodstatne...v porovnani s inymi to je este ok.
21. aug 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “na žiadosť pisateľky komentára sa komentár zmaže”
15. okt 2013 o 11:33 • alexiss27
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “na žiadosť pisateľky komentára sa komentár zmaže”
15. okt 2013 o 11:37 • alexiss27
@alexiss27 keby si mala dar liecit, co by si robila ty? stala cely den za pasom a potom unavena sa vecer snazila niekomu pomoct, alebo by si si od ludi vypytala nejake peniaze aby si mohla normalne existovat a venovala sa pacientom, kedy to potrebuju, plna energie? :slight_smile:
15. okt 2013 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
15. okt 2013 o 12:04 • alexiss27
ahoj,ja som sice nebola u tohto,ale u Miroslava Kucka v Senici a nic,chcel 10€ na osobu,boli sme traja,takze 30€.Tento vam niekomu pomohol?Ale uvod mal dobry,hodinu rozpraval o tom,komu pomohol a tak...
15. okt 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexiss27 no tohto nazoru som aj ja, len Zial Este som sa s Tym nestretla, Ta poznamka o ,,Honorare,, je myslena skor ironicky, Myslim ze ty Co su Nejak medializovany a uputavaju na seba prehnanu pozornost Maju dost za usami, Ked Mozem pomoct, pomoze Ale nie si za to Rubat Taxi!
Dezimal ti Place so syncekom!
15. okt 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
15. okt 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobry den,

mate niekto kontakt na vestca-liecitela Thomasa?
marika1812@googlemail.com

Dakujem
27. nov 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@didiana18 ja som unho bola pred par rokmi,krasne rozpraval no pravda je,ze apsolutne nic sa s toho nesplnilo dovolim si povedat,ze sa stal presny opak toho co mi povedal,je to darmozrac skoda peniazkou,clovek ma malo poctivo zarobene a niekto na nestasti ineho zaraba,no nasa chyba ked dame..
27. nov 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola u thomasa 2x, /druhy krat koli chorobe/,,,povedal mi minulost, pritomnost, no buducnost nevedel, povedal, ze som bola v minulom zivote vestkyna a teda je medzi nami bariera, cez ktoru nevydi. a nezobral si ani euro/to som tam sedela 2xpo cca pol hodine/
odvtedy som bola este u jednej a ta mi blabotala blabotala a vobec som jej neverila, vypytala si asi 10e/pred 3rokmi/ a v podstate nic mi do buducna nepovedala
chcela by som ist este k tej do zamkov/izabela sa vola/,,,len nemam na kontakt, tak ak niekto ma, prosim napiste mi ho do IP...dakujem,,,len by som bola zvedava, ci mi povie to iste co thomas
25. feb 2014 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citlivejší a vnímavejší človek pochopí, že nie je možné aby "veštec" niekomu povedal aj farbu očí jeho detí, detaily o ktorých vie len boh a dotyčný a inému človeku rozprával nesúvislé frázy. Zrejme je to nesmierne veľkým nadaním veštca odhadnúť vnútornú silu a duchovnú vyzretosť osoby, ktorá sa zaujíma o svoju budúcnosť a práve z tohto dôvodu si nemôže dovoliť svojimi predpovedami hazardovať s osudom človeka a práve preto veštec zaradí spiatočku a odprezentuje slovný chaos, aby sa toho dotyčný nemohol nijak chytiť.

Veštcovi je jedno čo si o nom dotyčný myslí, či je dobrý, alebo nie, ale možno zachránil život a nechal dotyčného vychladnúť.

K veštcom sa väčšinou uchylujú ľudia ked nevedia odkiaľ kam a pôsobia ako splašené ovce.
27. feb 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte všichni,chtěla bych vás moc poprosit o kontakt na jasnovidce Thomase...ráda bych ho navštívila..moc děkuji..Ema
6. mar 2014 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. mar 2014 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám mobilné číslo 0904/517557 ale nebola som u neho nakoniec
13. mar 2014 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tildus: NEVERTE BUKAIOVI, RUKY OD NEHO PREČ !!!! je to obyčajný klamár a človek bez chrbtovej kosti, ktorý okráda ľudí o peniaze!!! Neverila som týmto všetkým slovám čo o ňom písali ľudia, lebo veštec je špičkový, čo sa týka minulosti povedal mne a mojej mamine všetko z minulosti!! Ale už verím, lebo čo sa týka peňazí, ak mu požičiate už sa vám nevrátia!!!! Hovorím to z vlastnej skúsenosti, pretože som mu požičala cca1300 eur a dodnes mi ani 0,05 centa nevrátil!! Jedno je však pravda, má neskutočne presvedčacie schopnosti!! Môj prípad je aktuálny, trvá to asi mesiac a dodnes. Vyhladala som si jeho číslo, zavolali sme mu a vraj sa s takými ,,obyčajnými ľudmi" ako sme my nezaoberá, lebo je vraj veštec celebrít, ale že zoberie nás a pozrie sa na nás. Dŕŕb prvých 500 eur za kúry, ktoré nás vraj majú očistiť a vyhnať nám zlo z domu. Vypísal šek, všetko v poriadku. Prišlo prvé klamstvo, vraj pokuta 80 eur, pri sebe nemal nič rýchlo rýchlo mi požičajte pani, hneď zajtra vám to vrátim. Ďalej si takto napožičiaval a dokopy 1300 eur a keď sme mu už nechceli požičať, začal dokonca vyťahovať z nás peniaze tým, že vidí v kupeloch vidí, že moja malá sestra zomrie!!! Už takto z nás začal ťahať peniaze, že vraj sú nám peniaze vzácnejšie ako život mojej sestry! A my sme už nemali nič, ledva na jedlo! Zobral nám všetko zlato, vraj ho musí očistiť, doteraz to zlato od neho ťahám, pretože to boli pamiatky a v sms sa mi vysmieva že haha založil som ho atd atd a nič mi nevráti!! Nadal mi do kráv, že sa nemám pokakať, vraj som zlodejka a podvodníčka!! JA?! A VYHRAŽNÁ SMS od neho bola TOP!: pošle mi pri posteľ 9 mŕtvych na 9 nocí a zošaliem z toho a skapem od strachu pokiaľ sa mu neospravedlním za to, že som ho nazvala klamárom a zlodejom! JE toto normálny človek?!
16. máj 2014 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj,neda mi nereagovat,tiez som jedna z tych hlupani(prepac),ktoru tento clovek oblbol,akurat ma to stalo menej a uz som k nemu nesla.verim,ze penazi ti je luto,len neviem ako ich vymozes,viem len,ze uz mal aj sud a niekto nanho podal trestne oznamenie.Len ti chcem povedat,aby si sa ho nebala,odomna chcel tiez nejaku pokutu pre babku a ze som neprisla,ako sme sa dohodli,viac som tam nesla a nic sa mi nestalo.keby sa aj venoval ciernej magii,tak to by sa mu malo vratit.Ja mozem povedat len jedno,po tom ako povyberal od zien peniaze,videla som ho v ten vecer v nejakom klube,kde sa zabaval vo velkom style.,na ktory sme sa mu poskladali...netreba sa ho bat.Kazdopadne keby vsetci vedeli,ze sa mu treba vyhnut,aspon by bola nasa chyba zmysluplna.PS zlato mi vratil,asi sa mu nepacilo...
20. máj 2014 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte aj ja som u neho bola takmer pred 5 rokmi a takmer do všetkého sa trafil. Nechápem to dodnes. mala som u neho aj další termín,ale strach mi nedovolí. Ale ako človek nemyslím, že je to dobrý človek. niečo mi na nom nesedelo. ale veštiť teda vie a to fakt perfektne. tiež mi povedal , že budem mať babatko v lete na rok a narodí sa mi dievčatko a sedelo to ale vyveštil mi toho viac a takmer všetko presne. vedel aj kde bývam a aj aké auto máme. teda nie presne adresu,ale že bývam na kopci v rodinnom dome,našu situáciu doma videl. nerozumiem tomu ale vedel to.
19. júl 2014 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miyya písala som o thomasovi
19. júl 2014 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miyya ved uz som sa zlakla,ze o bukaiovi.ja chodim k thomasovi pravidelne,ale mozno menej je niekedy viac.tesi ma,ze ludia pusu,ze im to vyslo,lebo potom mam lepsi pocit, ze naozaj vie.
24. júl 2014 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@degva hej vedel ale neni to dobrý človek podla mna. ja ked potrebujem pomôcť pre rodinu alebo niekoho, píšem Lorne a aj sa riadim jej radami.

http://www.lornabyrne.com/
24. júl 2014 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé babenky t.č.na Tomasa je0907 628 540.je skvelý!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. aug 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@veronika258369 naozaj ti to vychadza?pytam sa kazdeho,dakujem
13. aug 2014 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika258369 A ako ti pomohol? Prepac, len som zvedava, ak mozes, tak napis, kludne aj do IP, dakujem :slight_smile:.
13. aug 2014 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som Vas poprosit na kontakt vestca Thomasa chcela by som ist k nemu. poslitemi to na danka@sliki.sk, dakujem
2. sep 2014 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže ja som bola u THOMASA dnes a musím Vám povedať že ak
to nezažijete tak neuveríte.... Pretože to ako mi dnes všetko o mne povedal, tak to bol teda neuveriteľny zážitok...
Ani jednu vec nepovedal inak ako to v skutočnosti je...
Zimomriavky a slzy v očiach vás neminu...
Ak neviete v určitej etape zivota čo ďalej...tak určite odporúčam!!
Síce má najbližšie voľné vo februári,ale oplatí sa čakať !
10. sep 2014 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@degva
Paneboze devy spamatajte sa.Ved su to vsetci sarlatani posadnuti diablom.Vy ste necitali bibliu,kde vas JEZIS VARUJE pred takymito nebezpecnymi ludmi?!Povedal ze sa nimi poskvrnite!!!
10. sep 2014 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laskavocka
Prepac,ja uznam,ze clovek sa ma spoliehat hlavne na seba a ze navsteva jasnovidca nas svojim sposobom ovplyvni,ale naco ta premrstena reakcia?radia si tu ludia,ktori tam boli alebo z nejakych dovodov chcu ist.aj tak si kazdy potom posuva svoj zivot sam.o co je to horsie ako spoliehat sa na boha a cakat,ze raz ti bude dobre,ale nie tu na zemi?
10. sep 2014 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, Thomas u nas pracoval vo firme, vestil aj našej šéfke. Povedal jej ze počuje detský plač a deti budu mat autonehodu, aby bola viac ostrazita. Asi o rok ci dva do nich narazila zozadu elektricka... Ja sa k nemu chystam , dúfam ze sa podarí budúci týžden. Ja mu verím. Inak by tam nemalo význam chodit.
13. sep 2014 o 17:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok