• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Liečiteľ / veštec Thomas. Pomohol už niekomu?

6. augusta 2016 
Mamičky neporadíte mi nejakú nie drahú vešticu z Trebišova alebo blízkeho okolia?? vopred ďakujem za odpovede
21. nov 2014 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@degva Myslím, že Thomas je umelecké meno Jozefa Bukaia.
9. jan 2015 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denkaajejdeti Thomas a Bukai su dve rozdielne osoby.Thomas ma okrem jasnovideckej schopnosti aj charakter.
9. jan 2015 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@degva Nie som si tým istá, ale v marci idem po prvý krát k Thomasovi a poznám Jozefa Bukaia ( z netu, z televízie, novín,...), takže len dúfam, že to nebude jedna a tá istá osoba, pretože prednedávnom som zachytila info, že Thomas je to len Bukaiov umelecký pseudonym.
9. jan 2015 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale urcite sa neboj,bola som u oboch,v pripade Bukaia -bohuzial..
10. jan 2015 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@degva Ďakujem za informáciu, som zvedavá ako to prebehne, niečo takéto absolvujem po prvý krát :slight_smile: . Dám vedieť aký som mala z toho dojem a na koľko sedela minulosť či prítomnosť. Budúcnosť je otvorená......
14. jan 2015 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denkaajejdeti ahoj,budem rada ak napises aspon,ci to sedi,co sa da zhodnotit.Ja k nemu chodim roky a viem,ze dar ma,len nie vzdy vidi, co clovek potrebuje a v poslednom obdobi je neprofesionalny,telefonuje,nedodrziava cas,ale kedze vzdy nieco povie,co cloveka az fascinuje,aj tak tam chodim.
14. jan 2015 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@degva No o tom telefonovaní som počula, tiež to, že minulosť vidí perfektne, ale v budúcnosti mu to veľmi nejde ....Mňa bude fascinovať už len to, ak mi povie niečo o čom nikto iný okrem mňa nebude vedieť :slight_smile:, vtedy to bude pre mňa dôkaz, že skutočne má ten dar. Dúfam len, že sa nebude príliš veľa vypytovať a tak si nejako vyskladá o mne obraz ....A akým spôsobom to prebieha, ak sa smiem spýtať ?
14. jan 2015 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denkaajejdeti vyklada karty a hovori sam,obcas hlada naznak, ci sa nemyli.Prvy raz pisal sam nejakym anjelskym pismom a povedal minulost uplne do detailov,az som sa musela pytat rodicov,ci to je pravda.Ma videnia,ale nie vzdy ich vie dobre interpretovat.a treba povedat,ze ma trochu slabu slovnu zasobu,ale ma to,co ini nemaju.nie vzdy to trva pol hodinu,zle veci povie dost bez obalu,plati sa 20 eur.
15. jan 2015 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@degva No, už teraz som zvedavá :slight_smile:. Trochu sa bojím tých negatívnych vecí v budúcnosti, ževraj sa pýta dopredu, či to chce dotyčná/ý vedieť alebo nie a aáno, aj to som počula, že to hovorí dosť tvrdo, bez okolkov. Sama váham, či to chcem vedieť, najmä ak by sa to týkalo môjho zdravia alebo nebodaj mojich detí. Na druhej strane - ak si to nedám povedať, tak aj tak budem nad tým premýšľať a ako sa poznám - v hlave mi budú víriť tie najhoršie scenáre :unamused:. Asi budem chcieť vedieť všetko, čo uvidí....len niektorí hovoria, že im to negatívne ovplynilo život (obavy, neistota,..) a tiež, že sa tým otvára brána pre čiernu mágiu :confused: .
15. jan 2015 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky prosim nepiste mi ...uz vyse roka nemozem vykladat :frowning2: je mi luto mam zdravotne problemy a musim energiu pre seba setrit...dakujem za pochopenie ...
15. jan 2015 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz je 21. Storocie,alebo nas chlapi pravom nazyvaju sliepkami?
15. jan 2015 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@stanulienkat Vo fore o jasnovidcovi sa ludia bavia o jasnovidcovi...Ze takito ludia existuju je bez debaty.Ci k nim chodit je kazdeho vec.Ci nas to ovplyvni, je individualne.Bezne vidam u Thomasa muzov,nielen zeny.A myslim,ze o titul sliepka bojuju damy vo velkom inymi vecami ako naklonnostou k vesteniu a jasnovidectvu.Su ludia pragmatici a su ludia, ktorym to nieco dava.
15. jan 2015 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@stanulienkat Ako každý má nárok na svoj názor, ale len pokiaľ tým neuráža niekoho iného....Tebe asi slovíčko tolerancia veľa nehovorí :confounded: . Milujem ľudí, ktorí si myslia, že oni jediní poznajú pravdu a majú patent na rozum :wink: .
16. jan 2015 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Presne jemu nesmiete chodit ked mu neverite..!!!lebo to nikdy nevide..!!!inak je velmi dobry..a vie pomoct..a ked tomu neverite radsej tam ani nechodte..
20. jan 2015 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simonka2812 prosim ta, plnia sa ti jeho predpovede?dakujem,ze mi odpovies.staci kratko.
31. jan 2015 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak chcete odskúšaných vešcov skúste Jozef Žilina 0905435408 alebo Mária Rajec 0907 815 561 neviem ako u iných ale u týchto dvoch sa my výklady nielen zhodovali ale aj vychádzali. Viac my sedí pán Jozef , pretože sa my venoval ( a pokial viem nielen mne ale všetkým klientom !) viac ako dohodnutých 90 minut . Pritom neplatíš za čas ale odmena je na tebe ako si spokojná.
1. feb 2015 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewa99 odkial je ten pan Jozef?
23. feb 2015 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: čítaj hore
24. feb 2015 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ak myslis z Rajca tu pani,co byva v bytovke pri hl.ceste tak tam by som uz ani psa neposlala :D
@ewa99
21. mar 2015 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@papaya308 Prečo ? nesadla ti ?
21. mar 2015 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sla som odtial ako z pohrebu,ale nastastie nic jej nevyslo :D @ewa99
9. apr 2015 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte ja som sa rozprávala s Thomasom v marci. Všetky Vás pozdravuje. :slight_smile: On nieje Bukai a má nervy nato, ako si ho ľudia zamieňajú. Vlastne má dojem, že to robí aj sám Bukai. Thomas sa nikde nezverejňuje, nerobí si reklamu. Funguje na odporúčania ľudí, ktorí k nemu prídu.
Ja som bola teraz u neho druhýkrát. Jeho veštba bola dlhodobá a tak zatiaľ neviem ako to vyzerá s mojou budúcnosťou. Vyveštil mi však spokojný život.
Zatiaľ mu len vyšlo pohlavie dieťaťa mojej sestry. Viac uvidím časom.
Pred 5.rokmi bola veštba splnená na 90 percent. Viem, môže to byť len náhoda ale stálo ma to 20 euro a niekedy mi pomôže rozhodnúť sa, podporí ma ísť do rizika. Uvidíme ale môžem povedať, že je to dobrý človek.
28. apr 2015 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
U Thomasa som bola dnes, odporucila mi ho kolegyna, na vestby som nikdy nebola a neverim tomu velmi, ale chcela som to vyskusat.
Nemozem povedat ci sa splni co povedal, ale ked som tam prisla nepytal sa ma na nic, len som pocuvala, nevravela som absolutne nic o sebe a vsetko co povedal bola pravda, ziadne vseobecne veci. A dokonca vedel kde ma moj priatel jazvu na tele. Tak ja neviem, ze by si tipol vsetko spravne? Ja som skor pragmaticky clovek a ezoterikou sa nezaoberam, takze vas nebudem presviedcat, ze je najlepsi vestec, ale toto som nezazila este :slight_smile: Aspon zaujimavy zazitok :slight_smile:
8. okt 2015 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ... pozorne som si precitala vsetky komenty na Thomasovu adresu... kazdy ma pravo na vyjadrenie nazoru ...
Moja osobna skusenost s Thomasom je velmi dobra... mne zatial vyslo vzdy vsetko presne ako povedal ... bola som u neho uz viac krat a musim povedat ze vzdy vsetko co mi povedal sa aj naplnilo ... povedal mi aj dobre aj zle veci a naplnili sa vsetky do bodky... boli u Thomasa aj moji priatelia a kamarati a boli spokojni ... Takze pre mna je Thomas pan vestec
4. nov 2015 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim muze se vyjadrit jeste nekdo kdo byl u Thomase? ja jsem ho nasvtivila asi 4x, rekneme 1x v roce, vyplnilo se zatim vse co rekl, dava to smysl, ma to souvislosti, vsechno v poradku. Jenom po vcerejsim vykladu, kdy jsem za nim dojela mirne rozhozena psychicky mam v hlave maglajs a pocit jak kdyby si nebyl uplne jisty v tom co rikal, veci mu moc nevysly casove, ale vysly.. ma nekdo podobnou zkusenost? cekaly jste na neco co predpovedel dlouho, ze uz to vypadalo, ze to neprijde a prislo? moc vam dekuji za reakce. Poprosim o vyjadreni tech, kteri u p. Thomase opravdu byli :slight_smile:
22. nov 2015 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeleee mohla by si mi pls to ip hodit kontakt.. my sme boli u neho s kamaratkou este na vyske a teda mu povychadzalo... chceli by sme ist znova
22. nov 2015 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môžem poprosiť adresu na pána Thomasa?
22. nov 2015 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cislo na nej bohuzel nemam, objednavam se u jeho zname, ktera je Ceska a dela objednavky jenom do Prahy. Dale jezdi ke Zlinu, do Nitry a Bratislavy. To at poradi spise sousede ze Slovenska jakym zpusobem se k nemu dostat.
22. nov 2015 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo dokáže ulica :slight_smile:
22. nov 2015 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok