• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Liečiteľ / veštec Thomas. Pomohol už niekomu?

5. februára 2017 
@oli18 vetsinou dukaz toho ze jde o nekoho kym neni protrely internet a nepise si reklamu na sebe sam jako vetsina pseudovestcu. Cekaci doba k nemu 6 mesicu. Jediny clovek z tohoto "oboru" kteremu verim a uz bych nikdy nikam jinam nesla. Myslim, ze ti co jej navstivili-budou souhlasit:slight_smile:
22. nov 2015 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zeleee Asi pred 2. rokmi išiel na Prime v relácií "Očima Josefa Klímy" príspevok o jednej českej veštici. Vieš kde bývala? V zrekonštruovanom kaštieli a vozila sa na Audi . Takto dobre vynáša ľudská hlúposť a ľudské nešťastie novodobým veštcom. V 21. storočí veriť veštcom, to je ako v relácií Čo dokáže ulica :slight_smile: Nikto ti v skutočnosti nepomôže, len ty sama a tvoja rodina.
23. nov 2015 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ja se ale nebavila o jedne ceske vestkyni, ktera takto zije na zaklade podvodu. Ani o tom ze jsem neco videla v televizi. Ja mluvim o vlastni zkusenosti. To je podle me to nejdulezitejsi:slight_smile: kdo zazil setkani s clovekem o kterem tato diskuze je, vi o cem je rec:slight_smile:
23. nov 2015 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Súdiť ľudí to vie každý blb... Bavíme sa tu ale o človeku ktorého poznám a ja osobne k Thomasovi chodím viac ako 14 rokov ... A či sa mi to páči alebo nie, to čo mi povie sa mi plní .. Bohužiaľ aj tie menej prijemne veci ..
24. nov 2015 o 02:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
24. nov 2015 o 14:09 • oli18
@oli18
hahah ... budes sa cudovat ale je blizky priatel ... 14 rokov ho poznam, to neznamena ze som v pruseri .... ak nemas osobnu skusenost s thomasom .. tak tu zbytocne nepis ... bola tu ziadost aby sa sem vyjadrovali iba ludia co s nim skusenost maju ... pekny den
25. nov 2015 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lea009 Aké môžeš mať skúsenosti s blízkym priateľom? Jasné, že len tie najlepšie, veď preto ho máš za priateľa. Tým si sa vlastne vyzradila, je to z tvojej strany len a len reklama na neho. Čo ti už len on môže predpovedať, keď ťa pozná ako vlastnú dlaň a vie o tebe všetko, pozná tvoj charakter, tvoje rozhodnutia a reakcie. To sa mu v tvojom prípade dobre predpovedá, nemyslíš?
25. nov 2015 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zeleee Aj ty si jeho reklama, možno si to ty, Thomas, len píšeš česky. Nikto nikdy nezistí, čo je reklama a čo je skutočná skúsenosť. Nie si veľmi bystrá, ak toto nevieš :slight_smile:
25. nov 2015 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oli18 už pár příspěvků se zde vůbec nevyjadřuji. Nevím tedy, proč mě zde vůbec zmiňuješ?! chtěla jsem se snad hádat? pokud si myslíš,že jsem nějaký Thomas, který má diář tak natřískaný, že ho ani nenapadne podívat se na internet na počasí, pak mi klidně zavolej, číslo ti můžu poslat do SZ :slight_smile:
já jsem se s tebou ani s nikým jiným nepřišla dohadovat já jsem se zde zaregistrovala jenom proto, že jsem u něj byla (podotýkám nikde jsem jej nevychválila, napsala jsem naopak že jsem se od něj vrátila mírně zmatená), zda by mi zde nemohl někdo říci svůj názor na něj. To je pro tebe takový problém pochopit? Tázala jsem se jenom lidí, kteří ho znají, kteří ví co je zač, neptala jsem se nikoho na doporučení pořadu, který moderuje Josef Klíma, nezajímá mě žádná věštkyně, která jezdí v Audi, té já své peníze nedávám. Pokud jsi k někomu takovému chodila a teď se mlátíš do hlavy, založ diskuzi někde jinde a prosím už mě neoznačuj a nic mi nepiš, už vůbec nepoužívej slova jakože nejsem zas tak bystrá a podobně. To ty v hlavě nic nemáš, vyjadřuješ se totiž tam, kde se tě nikdo na nic neptá!
25. nov 2015 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zeleee ja som len veľmi realistický človek, stojaci nohami pevne na zemi a svojimi názormi chcem odradiť ľudí /podobných ako ty/ od plytvania peniazmi na podvodníkov, ktorí sa sami pasujú za jasnovidcov. Príspevok z TV mal poslúžiť na ilustráciu, že aj investigatívni novinári sa tým zaoberajú, posielajú k tým ľuďom nastrčených agentov, nahrávajú ich skrytou kamerou a pod. Toto novodobé predpovedanie budúcnosti a ľudové liečiteľstvo sa rozrástlo do obrovských rozmerov. Niet inštitúcie, ktorá by ich skontrolovala, príp. donútila platiť dane, lebo to robia na čierno a za veľké peniaze. Je to čisté placebo. Ale komu niet rady, tomu niet pomoci.
25. nov 2015 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prosim vas,bezte daleko od vestcov,jasnovidcov,samanov,a liecitelov ktory nejakymi cudnymi praktikami "uzdravuju".ruky prec od magie.biela,cierna?vsetko je to obrovsky nebezpecne.je to okultizmus.Alebo su to podvodnici,ktori mamia peniaze.Ani jedno nie je dobre.Ovela lepsie je zajst na bohosluzby,kde vasa dusa pookreje,alebo sa doma modlite.Co tym stratite?nic.Modlitba neublizi nikomu,mozete len ziskat.a je zadara,nestoji ani cent,akurat tak 5min.vaseho casu.Modlitba k Bohu dava nadej,ci uz veris al.nie.pekny den:wink:
25. nov 2015 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
žienky bola som u thomasa a nič sa nesplnilo...ale jedna pani na FB ma komunitu veštenie monica....u tej sa splnilo všetko, sučasnosť, buducnosť, vedela aj minulosť....super
8. dec 2015 o 21:32  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte no mne sa u Thomasa nejake veci splnili veru :slight_smile: . Nevyslo vsetko no co nie je moze byt. Tiez som skor skeptik a neverim na tieto veci. Ale minulost sadla na 100% . Uhadol aj moj aktualny zdravotny problem ktory som sa dozvedela par mesiacov po jeho vestbe. Neviem fakt ze preco to niekomu vyjde a niekomu nie.
13. dec 2015 o 23:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeleee Ahojky, a můžu poprosit o kontakt, kde bych se mohla objednat do Prahy? Děkuji
28. dec 2015 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a všetko je to zakázané územie
28. dec 2015 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....žienky, ktoré ste ho naposledy navštívili, kde ste boli, v akom meste? ďakujem
23. feb 2016 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simmona10 ja sa chystam teraz 10.3 v Ba
24. feb 2016 o 22:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata a zienky.Kedze si aj ja rada precitam Vase skusenosti,o ktore sa tu radi podelite s inymi,chcem prispiet aj ja s mojou skusenostou s vestcom Thomasom.Moj nazor sa jednoznacne neprikloni ani k tym,co im vysli vestby na viac ako 80%,ale povedal aj veci pravdive,predovsetkym vsak z minulosti,tie do buducnosti,a to ubehli 3 roky sa zatial nic z toho nestalo. Bola som u neho jedenkrat,a to pred 3 rokmi,ako som napisala.To,co ma sokovalo,bol uvod nasho stretnutia.Hned,ako som prisla,este ani len nemiesal karty,tak sa na mna pozrel a opytal sa ma,preco ma ten Rado tak dlho trapi a preco nan ho neviem zabudnut?Tak to bol velky sok,lebo to bola tajna/zakazana laska,ktora dost bolela a jednoducho to nema odkial vediet. Asi si viete predstavit,ze som sa nezmohla ani na slovo,ale po chvilke som mu povedala,ze som prisla aj kvôli tomu,aby som sa opytala,ci nas vztah ma buducnost,perspektivu a nech mi povie,ako to Rado so mnou mysli. Minulost trafil takmer presne,no hovoril napr,ze mam brata a mam sestru.Tie pohlavia sa mu celkom inak nejak plietli.Potom mi vestil do buducnosti veci typu,ze budem sudkynou,ale nemam nato ani vzdelanie,skratka mam vystudovane nieco ine a uz urcite nejdem studovat nieco taketo.Aj oblast vztahov,teda nejakeho konkretneho vztahu nevysla,ani stahovanie,ani tehotenstvo. zaverom chcem povedat,ze urcite maju aj jasnovidci pripustnu nejaku otvorenu branu,z ktorej môzu cerpat a co to sa dozvediet o cloveku a sprostredkovat mu to,ale urcite su mnohe brany a informacie aj jasnovidcom uzatvorene. Inak,dojem som z neho ako z cloveka mala velmi dobry,avsak za neslusne a rusive mi prislo to,ze hovori velmi rychlo,akoby bol v casovom strese,do toho kopec telefonatov,niekoho objedna,inej este vesti pocas toho,ako telefonuje.To bolo pre mna neprijemne,ale isla som,skusila som,cakala som na termin 1/2 roka a teda fajn minulost,aj ta vztahova vec z pritomnosti,ale buducnost nevysla.Len tolko a kazdy nech si vyberie,comu veri,co nie a cito chce vyskusat. Vsetkym len tie najlepsie vestby,ktore sa aj vyplnia!!!:slight_smile:
9. mar 2016 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melmel78 drzim palce,nech sa dozvies pozitivne spravy alebo to,co bude pre Teba potrebne a obohacujuce. Daj nam vediet,aka je Tvoja skusenost.)
9. mar 2016 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vo stvrtok som u neho bola a ako pisete minulost trafil aj sucasnost. Ale kedze som u neho bola viac krat tak mozem povedat ze nieco vyslo a nieco nie. Vsimla som si ze mu na 100% vyjdu veci na ktore sa nepytam a povie len tak sam od seba. Vyjdu aj tie ktore opakuje pri kazdej navsteve. Niekedy sa netrafi a hada. Hovorim si ze zrejme sa na moju mysel dobre nenapojil alebo....S poslednou vestbou som spokojna keby to dobre vyslo tak mam skvelu buducnost :wink:
13. mar 2016 o 20:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@melmel78 kto chce kam pomôžme tam...
13. mar 2016 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@girl55 Takú istú skúsenosť máme aj my. Mamine zobral všetko zlato vraj jej z toho vyrobí plášť na ochranu úplne absurdné 1000 € mu dala na ruku +ďalšie o ktorých ani nechcem vedieť. Je to podvodník veľký. Z našej strany je naňho podané trestné oznámenie riešia to Novozamocky policajti.
14. mar 2016 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ungerova Pletu sa tu hrusky s jablkami a bolo by fajn to konkretizovat.Predpokladam,ze sa zmienujete o Jozefovi Bukaiovi,na ktoreho uz bolo podanych viacero trestnych oznameni. Prosim,upresnite konkretne meno,aby to nevytvorilo nespravne famy,ze sa to tyka Thomasa. S Thomasom urcite nikto taketo skusenosti nema,od nikoho nedranka peniaze nad ramec vestenia,maximalne 20 €,co potvrdim nielen ja,ktora som bola u neho,ale aj mnoho inych zien...Ak ich neviete rozlisit,dajte si do googlu jedno meno,aj druhe a najdite fotky,ukazte mamine a stavim sa o milion,ze je to Bukai.Je hrozne,ze aj Vasa mamina mala takuto skusenost:(
15. mar 2016 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ungerova To fakt? Od nas nikdy nic nechcel, je to zvlastne, ze zasiel az tak daleko. HOvorime o tom istom cloveku? :wink: Trochu som sa ho minule vypytovala co robi okrem vestby a vraj pracuje v divadle okrem ineho. Do toho ma nic, len teba ma zaujimalo, ci sa da tymto uzivit. Mrzi ma, ak to bol on a urcite by toto nemalo len tak prejst. Ale ak tvoja mama odovzdala zlato dobrovolne, bez dokazov a blockov o prevzati penazi, neviem ci s tym policajti budu vediet nieco spravit. Nase zakony su na toto kratke
15. mar 2016 o 13:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soulka pravda pravda, tiez viem ,ze nejaky Bukai ci ako sa vola ma za usami toho celkom dost. Preto som ostala prekvapena, lebo chodime k nemu niekolko rokov a aj ludia, co tam boli sa nikdy nestazovali, zeby drankal peniaze od nich. Vestba 20€ trva cca pol hodinku. Robi aj ine veci, ako je napriklad nejaka energeticka masaz, alebo odblokovanie, ale to Vam vzdy vopred povie ako to bude prebiehat a za kolko. Tiez by som sa asi opytala maminy, co to je za cloveka, vestcov je niekolko a moze sa to pliest.
15. mar 2016 o 13:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink:
@melmel78 to je zaujimave,mam podobny dojem,ked sa vypytujem dokola na nieco,odpovede su rozne,ale ked ho necham hovorit,povie necakane a to sa splni.iste veci tvrdi stale pri kazdej navsteve,ale zatial nic sa neudialo.v podstate tu hlavnu liniu drzi stale.netvrdim,ze je stopercentny,ale proste ma nieco,co my nie a to je fakt.
15. mar 2016 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adriana1609 viem,ze je to starsi prispevok,ale mne to neda nereagovat-ak existuje forum pripadne tema o nabozenstve,o tom,ako ludom pomaha a ako staci motlitba, ako to cloveka naplni,ochrani,ukaze mu cestu...nebudem tam nikdy vypisovat a zapajat sa, ani hodnotit, ani nikoho posielat k vestcovi al.liecitelovi.Preto ja uplne nerozumiem,preco su tu taketo prispevky.Ved tu sa nikto nepyta,ako dlho sa ma modlit,ani ci maju vestci zdanene prijmy atd.Ja chcem vediet,a myslim,ze viacere,ako bolo u Thomasa,ako vychadzaju jeho vestby,aky maju z neho ludia dojem,ci sa myli casto a pod.Mna nezaujima,ze staci motlitba,ci verim alebo nie.To je ako napisat diskuterom o kvalite Audi, aby si kupili bicykel.Prepacte vsetci,co nas varujete.:slight_smile:
15. mar 2016 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
veštec nemože mat dar od boha, veštec nie je cista sila...a nechapem ak niekto chodi do kostola, ako može veriť veštcovi a vobec načo a kto neveri....radsej sa pomodlite
a ako možete verit, ze ak ma niekto dar od boha, pyta si zato peniaze, zobudte sa z toho
15. mar 2016 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Nikdy som nebola, ani by som nešla k nikomu takému. Nechápem vás, mladých, ktorí ste nás, starých už preskočili vo vedomostiach a v tomto ste niektorí úplne zaostalí. Naštudujte si na nete vedecké výskumy o tejto tématike, možno vytriezviete. Moji starí rodičia boli narodení v roku 1895, ale nikdy nehovorili, že v ich širokom okolí sa nachádza nejaký/á veštica, veštec. A to bola chudoba, vojny, choroby. Len ľudia boli iní, ako dnes, skromní a podvodníkov bolo oveľa menej. Dnes je tých, ktorí si hovoria ľudoví liečitelia, veštci, takí, či onakí ako maku a zarábajú na ľudskom nešťastí . Bez vzdelania, lebo na to ani neexistuje, ale zato ich "osvietilo" a od vtedy to vedia. Veď len 20 e, číslovka je to malá, ale neviem, či by ste niekedy za to dali 600,. Sk /nezabudnite mi pripomenúť, že Sk už dávno nie sú!/. A nech mu príde denne len 5 ľudí, má 100 e na deň, 2000 na mesiac, 24 000 na rok. Nezdanené, čistá ruka, doma v teple, v papučkách. Napíšte, koľko je vás tu s takýmto príjmom. Žiadna. Tak len hurá k jasnovidcom, veď mi povie, aká svetlá budúcnosť ma čaká. Ale ak urobím pre svoju budúcnosť len to, že si ju dám vyveštiť, tak to ozaj jasná nebude. Ak ale urobím všetko preto, aby bola, tak veštca k tomu nepotrebujem. A za dvacku môžem ísť na kávu :slight_smile:
17. mar 2016 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@oli18
presne tak , moja slová
nikto vam nemože pomoct, iba vy sami
ostatní co beru zato peniaze, su podvodníci
17. mar 2016 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok